X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi jaka pizza? Mnie wzdyma, więc przy kp żadna pizza i nie ma dylematu;);)

    Moja Mała ma chyba trądzik niemowlęcy.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, owszem mają rację, ale nie muszą mnie o tym na każdym kroku uświadamiać, bo ja to wiem ;) i ich wypowiedzi mają raczej negatywny wydźwięk i dlatego mnie to wkurza.
    Tak jak basiunia pisze: coś za coś. Tylko to, co poświęcę ma się nijak do tego, co otrzymam w zamian :)

    Magdziulla, trądzik trzeba przeczekać, sam zejdzie :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi to czekam:))
    Dzis znowu coezki dzionek, caly dzien na rekach ale tylko w pozycji do odbicia bo moze mnie wteey cycac po szyii (jestesmy na etapie cycania i lizania wszytskiegi)ale wyprzytulalismyvsie :D

    Ale za to noc byla suoer, spal od 9 do 3.30:D

    Magdziulla ja juz nie patrze na to co mnie wzdyma co nie, jem juz wszytsko bo bym oszalala, wysypka z buzi zeszla na ciele zostalo troche ale mysle ze samo minie za jakis czas:)) wazne ze sie nie powoeksza :)
    Evi moj charczy na nosku od urodzenia, teraz przy katarku wiecej ale jak odciagam to malo co leci wiec z tego musi wyrosnac :))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 11 października 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6997f9ef991d.jpg

    Nie mam fajnych fotek na których widać całe ubranko. Jest to rozmiar 62.

    https://www.szatka.pl/pl/p/Polarowy-komplet-do-Chrztu-MY-DREAM/579
    https://www.szatka.pl/pl/p/Ocieplane-buciki-do-Chrztu-welur/161


    Basiunia jak chcesz to mogę Ci pożyczyć. szkoda wydawac kase.

    Magdziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki bialuśki słodziak:)
    Moja też powoli wchodzi w 62, niewamowicie szybko rośnie.zaczynała ledwo od 50.

    Little ja mam nadzieję, że to trądzik, ale jutro zapytam położną, niestety codziennie się poszerza i jest coraz więcej:/ mam nadzieję, że to szybko zejdzie.

    Basiunia ja się co nieco hamuję z jedzeniem. Najbardziej wyczekuję na czekoladę.
    Mój mąż też tak nosi Małą, ja nie bardzo, kręgosłup nie daje rady.

    Little co u Ciebie?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 października 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza ;)

    A gdzie Eliza?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Eliza co u Ciebie???
    Jak sytuacja z mezem???:))

    Evi swietne szkoda ze sie wczesniej nie zgadalysmy bo maz byl w rzeszowie w tamtym tyg i by pozyczyl, a tak nie zdazysz mi juz wyslac bo to na ta niedziele, mogloby nie dojsc:(( kupilam mu takiego bezowego pajaca i trudno, nie pojdzie na bialo, moze nas ksiadz nie wyrzuci :D ogolnie skompletowalam mu ubranko z takich codziennych, body z mucha i brazowe sztruksiki do tego biala pikowana bluza :D i na wierzch ten pajac bo nigdzie moglam dostac takiej bialej polarowej kurteczki jak masz:o
    Po chrzcinach wrzucevzdjecie :D

    Aa no i dziekuje bardzo, ze chcialas pomoc :***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla a wypozyczylas ta chuste? Ja zaraz pisze maila do sklepu niech mi doradza jaka i zamawiam bo od niedzieli nie wypuszczam Fidcia z rak, tzn.on sobie tego nie zyczy :D obiady gotuje o 8 rano jak mi jeszcze spi a potem do wieczora oka nie zmruza, ale w nocy coraz lepiej spu znaczy sluzej nawet 6h! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera krwawię:/ jeszcze mi się połóg nie skończył, do tej pory miałam ledwo co plamki, a teraz żywa krew:/ chyba okres wrócił. Ale dlaczego tak szybko. Karmię tylko piersią i to namiętnie.

    Basiunia akurat trafiłaś, bo dziś znalazłam kontakt do wypożyczalni chust u mnie w mieście. Zobaczymy, bo nie wiem czy to dla mnie.

    Była dziś położna i ja nie wiem co z moim dzieckiem się dzieje, po kim ona tak rośnie. 4700waży, a przy wypisie było 2960! 300g tygodniowo jej przybywa. Ah i pochwalę niesmowicie trzyma główkę tak mi się wydawało, ale nie mam porównania, ale położna była zaskoczona, że w tym wieku tak trzyma. Moja zdolna bestia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie w tamtym tyg wydawalo ze krwawie ale tylko jefen dzien i cisza wiec chyba jeszcze okresu nima:))

    Magdziulla a jak sprawy sexistowskie?? U mnie lepiej niz przed ciaza w sensie nic nie boli, przyjemnie:D

    300g tygodniowo?moj oucus dwavrazy przybral mi 480 ale sie lekarka smiala :D niech rosna to znaczy ze zdrowe :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ja po tym cc się bałam i było raz jakiś tydzień temu i było ok, ale ja się psychicznie hamowałam.
    A krew już 3 dzień sie rozkręca, ale wczoraj i dziś to ewidentnie:/ jestem zła za to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo no mnie na poczatku bolal brzuch zaraz na cieciem, do teraz mam tam takie znieczulone ale juz nie boli:)
    Powoli trzeba probowac:) mi sie jakims cudem zwiekszylo libido i czycham na meża haha :D

    A na okres czekam bo moglabym zastosowac kalendarzyk a tak trzeba sie stresic albo gumowac co nie jest przyjemne:D a wolalabym na razie nie byc w ciazy :D moze za rok :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie jeszze nie przełamałam na seks heh

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 12 października 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tak zmienię temat na chwilę.
    Czy możecie sprawdzić czy uda Wam się wejść do mojego pamiętnika? Mam ustawione dla wszystkich, ale mówią, że jest niedostępny :(

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się właśnie zastanawiam, ile będziemy musieli czkać po porodzie i czy mi się będzie chciało. Póki co korzystamy ile się da :D

    Margolciak, ja weszłam bez problemu.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi Ty już chyba spokojnie możesz. Tylko kwestia czy chcesz.
    Ja to teraz już całkiem nie mogę. Cholera wie, a może to nie okres...może coś mi się tam porobiło. Ale gorączki nie mam. Dupnia straszna, moja mama nie miała dopóki karmiła, ja karmię ciągle, prosto z cyca, a tu takie coś.

    Basiunia tylko z kalendarzyka będziecie korzystać?

    Eliza jeszce chwilkę masz, ale już w każdej chwili bobas może zapukać.

    Moja dziś ma zły dzień, nie mogę jej uspokoić.

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 12 października 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:

    Margolciak, ja weszłam bez problemu.

    Dzięki :)

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 października 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i chce ale nie mam sił hheh.

    zastanawiam sie nad antykoncepcja bo nie chce na razie kolejnej ciazy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi no ja tez obczajalam temat ale tabletek nie chce ani plastrow, zadnych spirali xd gumki zostaja i kalendarzyk :D na kalendarzyk mysle wskoczyc tak pod koniec macierzynskiego bo jak sie okaze zawodna metoda to bedzie spoko roznica i tam w srodku moze juz bedzie wszytsko wygojone :D na razie lecimy na przerywaniu bo dlugo sie strallismy o bobasa i wiemy ze to nie takie proste zaciazyc, choc w glowoe gdzies swita mysl ze tym razem moze nas tobzaskoczyc :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalendarzyk w tym momencie to kiepsko .. zreszta pomiary temp tez odpadaja bo sie nie da o regularnych godzinach przy dziecku.
    jak nie planuje sie to łatwo zaciazyc ;)
    u mnie tabletki, plastry, gumki odpadaja co zostaje przerywany albo zero seksu albo wpadka :D

    Jestescie nprzed czy po szczepieniach?

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 827 828 829 830 831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ