X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Ewi. Chyba pokloce sie z mężem...haha

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem ja i czytam na bieżąco tylko czasu na pisanie brak. Kilka dni była moja mama, teraz mąż ma urlop. Miśka rośnie, ja w końcu w środę idę do lekarza, znowu mam krwawienie:/ stresuję się tego co wyjdzie.

    Pijcia trzymaj się, ja na Twoim miejscu rzuciłabym kp i brała leki, bez przesady mm to nie zło, a Twoje zdrowie ważniejsze.

    Ewi seks po kłótni zawsze najlepszy. I jak widać uczucie nie wygasło, iskry są, więc i szansa na rozejm.

    Basiunia byliście u rehabilitanta? My byliśmy drugi raz u ortopedy i jest niby nieźle, ale jest asymetria między jednym a drugim bioderkiem, więc dostaliśmy receptę na majtki specjalne. Trzeba będzie 2 msc się pomęczyć.
    Ah no i jest zwolennikiem chust, bardzo polecał.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seks nie oznacza rozejmu. nie mieszkamy dalej razem.

    Madziulla duża assymetria? U nas poprzednio było ok ale kazał przyjść na kontrolę w trzecim mce życia.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziwnie, bo powiedział, że generalnie nie jest źle z tym jednym bioderkiem, mieści się w normie, ale jest spora asymetria między jednym a drugim i dlatego majciochy.
    A dodatkowo stwierdził, że Karinka jest "wiotka" ale wziął moją rękę i sprawdził jak się wygina i stwierdził, że prawdopodobnie to ma po mnie. Chodzi o elastyczność, ja faktycznie noga za głowę, szpagat itp. Jednak mamy zwiększyć wit d do 2 kroplek. Ale facet jest niesamowity. Ciężko się do niego dostać, ale ma ogromną wiedzę i wyczucie.

    A masz już jakiś plan co dalej z mężem czy na razie wisi w powietrzu?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisi w powietrzu. jakoś nie mam do tego głowy- wiem brzmi to dziwnie.

    zwiększyć do dwóch? ja zawsze daje mu dwie kropelki

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pediatra kazała jedną, ostatnio powiedziała, że na następnej wizycie pewnie zwiększymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ja tez podaje jedna...
    Do rwhabiltanta u nas tez ciezko sie dostac, idziemy 2 grudnia i zobaczymy co powie...z bioderkami na pierwszej wizycie bylo super, 8 grudnia kolejna I mam nadzieje ze wyjdzie tak samo;)))

    Magdziulla i co daja te mmajty? Sa jakies usztywniane???

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja leżaczek doszedł :) Mały zaliczył dziś pierwszą drzemkę :)
    Seedecznie dziękujemy,a le już piszę do Cb na priv

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze maly w nim leży:) nasz raz zjadl w nim pasternak i tyle bylo leżenia. Tylko mata i mata:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój maty nie lubi. ciekawi go bardziej oglądanie lamp sufitowych :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas lezaczek sie sprawdza na dluzej jak ktos z paniczem rozmawia, a od niedzieli gosc tak nadaje ze pekamy ze smiechu :D
    Picja jak sie czujesz??:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas pomogła zmiana leżaczka na Bright Starts z automatycznyn bujaniem. Tiny Love poszedł w odstawkę.

    Dziewczyny czekam.właśnie na sądne usg. Co prawda znowu mam krwawienie, ale już nie chciałam odwoływać wizyty kolejny raz.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! Ja bez zmian. Ale do małego dotarł super basen z pilkami. Rewelacja. Wysle Wam linka. Naorawde polecam.

    Basen z pilkami miniBe

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O taki:) wygooglujcie sobie:)
    https://m.youtube.com/watch?v=P6nYi71r7xg

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przerażona:/ nie wiem czy czytałyście, ale mimo, że pewnie nie zmróżę oka warto wiedzieć. Chodzi o szczepienia te komentarze mnie absolutnie przerażają. A najgorsze, że mam żywe przykłady w otoczeniu. I teraz sama nie wiem co robić, jestem bliska decyzji o rezygnacji z dalszych szczepień. To link: https://pl-pl.facebook.com/szeptemTVP/photos/a.1129763310444439.1073741828.1126104597476977/1157035674383869/?type=3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla az sie trzeseeee....masakra...
    Sama od wcziraj mam watpliwosci...na razie szxzeoilam na zoltaczke, 5w1 ten xaly pentax i pneumo...co robic dalej???masakra

    A bylas u tego lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocy nie przespałam:/ ja za jakieś 2 tygodnie będę miała 2 dawkę A nie przeżywałabym tak tego gdyby nie fakt, że mam przypadek wśród bliskich znajomych. Chociaż zanim to przeczytałam to myślałam, że przesadzają. Ale ich syn po 3 dawce wyłączył się i przestał mówić.

    Na usg byłam Pani dr twierdzi, ze dalej sie oczyszczam...11tydzień! Mówi, że do 15 tygodnia tak może się dziać. A czy mam/miałam miesiączkę tego nir wie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bralas skojarzona czy zwykle szczepilas?
    Ja jutro ide na kontrole bo zas mi rzadko kuocia i brzusio go boli to pogadam z ta lekarka...i jak juz to chyba zrezygnuje z tej 5w1 i bede szczepic osobno na podstawiwe no i chyba te pneumo bo juz zaczelam...masakra tez pol nocy o tym myslalam :/
    A ci zmajomi jakie szczepili?

    A jak u dr wszystko dobrze to moze faktycznie sie oczyszczasz jeszcze :) ja zobacze czu 28 zas zawita okres czy w pazdzierniku to tez taka zmyla byla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/skutki-uboczne-szczepien/

    Wlos sie jeży ...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli zdecydowąłyscie sie na szczepienia to chyba lepiej nie czytać bo az strach...

    witamine k podaje sie do konca 3 mce?
    orientujecie sie kiedy i od czego zaczac rozszerzanie diety.
    3 mce mija a mnie nadal bola mijsca szyć w kroczu heh.

    madziulla dobrze ze wszystko dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 13:27

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 837 838 839 840 841 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ