X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aano to fajnie masz. ja jak mam słuchac jaka to jestem zla matka ze w taka pogode z dzieckiem itp to juz mi sie wychodzic nie chce.

    no dokuczaja mu te dziasełka ale to jeszcze potrwa zanim mu wyjda. jaka ta rekawiczke zamówiłas?

    cwicze co znajde na youtuble nie dłuzszego niz 30 mni. jakies takie cwiczenia jak na fitnessie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Wyrwę się jak Filip z konopi;) ja też konsekwentnie, codziennie tacham wózek po schodach i na spacery chodzimy. Kupię sobie order za to...albo buty;)
    A skutek uboczny jest taki, że we wszystkie ciuchy przed ciążowe wchodzę, no chyba, że w piersiach za ciasne. 1kg do wagi przed.

    U Nas też coś się z zębami zaczyna i to na poważnie.

    Ewi ja póki co korzystam z tej chusty kółkowej, nie dużo, ale czasami tyłek ratuje jak nic nie uspokaja, chociaż Mała jej nie lubi tzn. ona nie lubi być skrępowana. Dlatego postanowiłam, że kupuję nosidełko, ale dopiero tak za 1-2msc pewnie w styczniu. Mam nawet w domu normalną chustę od koleżanki, ale dla mnie to kosmos ja się do motania nie nadaję.

    Spać bym może poszła w końcu.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qa na długie spacery chodzicie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co najmniej 1h, chyba, że jakaś płaczliwa awaria. Często 1,5 jak ładnie śpi to 2.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to fajnie macie\



    Coś Picja ani little is enie odzywaja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 09:13

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie...

    Gratuluję wszystkim mamusiom dzieciątek :) bardzo proszę o całuski w sam słodki noseczek od cioci ann :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann!!!! pewnie ze Cie pamietam!! co u Ciebie??

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madzia :) u mnie leci powolutku. Od marca mieszkamy już w swoim własnym gniazdku. Miałam nadzieję, że może jak odpuszczę, nie będę nic mierzyć, nic obserwować i nie będę czytać o staraniach, ciążach, objawach itp to się uda. Nie udało się do tej pory.
    W sumie to miałam dużo zajęć ostatnio plus jeszcze sezon motocyklowy w pełni udany z nowym sprzętem to aż tak sobie nie zaprzątałam głowy i nie dołowałam się staraniami. Ale jak na moto już za zimno, przyjaciółki w ciążach, czasu więcej wieczorami a w sercu pustka. Dopiero jak weszłam na forum i zobaczyłam, że dziewczyny z naszego wątku są już szczęśliwymi mamusiami to uświadomiłam sobie ile czasu już minęło.
    Madziu to Ciebie mam na fb w znajomych tak? To Ty wrzucasz takie piękne zdjęcia z Tatr? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Witaj Madzia :) u mnie leci powolutku. Od marca mieszkamy już w swoim własnym gniazdku. Miałam nadzieję, że może jak odpuszczę, nie będę nic mierzyć, nic obserwować i nie będę czytać o staraniach, ciążach, objawach itp to się uda. Nie udało się do tej pory.
    W sumie to miałam dużo zajęć ostatnio plus jeszcze sezon motocyklowy w pełni udany z nowym sprzętem to aż tak sobie nie zaprzątałam głowy i nie dołowałam się staraniami. Ale jak na moto już za zimno, przyjaciółki w ciążach, czasu więcej wieczorami a w sercu pustka. Dopiero jak weszłam na forum i zobaczyłam, że dziewczyny z naszego wątku są już szczęśliwymi mamusiami to uświadomiłam sobie ile czasu już minęło.
    Madziu to Ciebie mam na fb w znajomych tak? To Ty wrzucasz takie piękne zdjęcia z Tatr? :)


    OOO super ze juz na swoim!! :) a co do ciazy jakie plany?? badania?
    Wiesz co ostatnio przez przypadek Cie usunelam :( chcialam do Ciebie napisac niedlugo zeby Cie dodac jeszcze raz. zaraz Ci wysle jeszcze raz zaproszenie tak to ja wrzucam fotki z Tatr :)

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    OOO super ze juz na swoim!! :) a co do ciazy jakie plany?? badania?
    Wiesz co ostatnio przez przypadek Cie usunelam :( chcialam do Ciebie napisac niedlugo zeby Cie dodac jeszcze raz. zaraz Ci wysle jeszcze raz zaproszenie tak to ja wrzucam fotki z Tatr :)

    plany takie, że teraz jak będzie owulacja po 7dpo robię progrsteron i tsh muszę już sprawdzić bo dalej borykam się z moją niedoczynnością. Jak w tym cyklu się nie uda to w styczniu mąż idzie na badania nasienia. Już rozmawiałam z moim ginekologiem i dopiero jak zbadamy jego armię (męża, nie gina ;) ) to zajmiemy się mną i moimi badaniami.
    Niby jak badałam się na początku starań to poza tarczycą było wszystko oki. Ale może tylko podstawy podstaw robiłam. Trzeba się głębiej przyjrzeć sprawie. Tym bardziej, że ewidentnie coś się rozhulało bo nigdy nie miałam takiego cyklu jak teraz. 5 dni miesiączki a teraz 3 dni jeszcze krew podczas sikania i na papierze a na podpasce nic eh. Nie wiem o co chodzi.

    A u Ciebie jak tam? Widzę w stopce, że za półtora tygodnia do kliniki się wybieracie.

    A wracając do Tatr. W tym roku byliśmy 2 razy po 3 dni. Mój mąż odkrył nową pasję - wysokie Tatry. Marzy mu się Orla Perć wiosną :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wyniki byly ok!! trzymam kciuki :)
    tearaz jak Ty tu bedziesz na forum to pewnie bede odzywac sie czesciej bo tu sila rzeczy same mamuskowe tematy. :D ale i my do nich dolaczymy :D
    Tak 12 grudnia wizyta a dzis jest 2 lata jak poronilam :(
    wysłałam Ci jeszcze raz zaproszenie na fb
    a gory piekna sprawa!! chcialam zimna pojechac ale nie uda sie bo wydatki na klinike sa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy teraz na czerwiec zaplanowane i mam nadzieje ze bede odwolywac :D :D

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same mamuśki i my :)
    Co do poronienia... przykro mi. Czasem mam wrażenie, że lepiej byłby nie wiedzieć, że się udało i później cierpieć z powodu straty. Ale i tak gorzej jak dziewczyny tracą ciążę w 12-16 tyg... to jest jakaś masakra przecież. I co wtedy... i jeszcze rozważać czy robić pochówek czy nie. To jest okropne :(

    A co z Ciri i Baronową? Odzywają się czasem coś czy już zniknęły całkiem z forum?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Same mamuśki i my :)
    Co do poronienia... przykro mi. Czasem mam wrażenie, że lepiej byłby nie wiedzieć, że się udało i później cierpieć z powodu straty. Ale i tak gorzej jak dziewczyny tracą ciążę w 12-16 tyg... to jest jakaś masakra przecież. I co wtedy... i jeszcze rozważać czy robić pochówek czy nie. To jest okropne :(

    A co z Ciri i Baronową? Odzywają się czasem coś czy już zniknęły całkiem z forum?

    niestety zniknely. Litlle, Picja jeszcze zagladają ze starej paczki no i Ewi.
    Bo Basiuni i Magdziulli chyba nie kojarzysz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 13:25

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i Picja widziałam też czasem coś rzeknie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    i Picja widziałam też czasem coś rzeknie :)

    tak tak wlasnie wyedytowalam wiadomosc wyżej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi my chodzimy tak max do godzinki ale raczej tak 40min bo nie mam gdzie łazić :/
    I tez sie usluchalam jak moge go brac na pole jak pada snieg jakbysmy byli z cukuru...ale krzyknelam kilka razy i juz nikt sie nie czepia :D a jak sie czepiaja to udaje ze nie slysze:D
    Magdziulla sama jestem z Ciebie dumna :D

    A staraczkom zycze wszytskiego dobrego, moze juz ten grudzien okaze sie magiczny:**

    P.s. ktoras miala cyste(torbiel) na jajniku? Mi dzis wybadali 3 cm i dali mi antybiotyk nie wiedziec pp co...bo hormony po karmieniu, ale czy hormony to iedynu sposob leczenia torbieli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    P.s. ktoras miala cyste(torbiel) na jajniku? Mi dzis wybadali 3 cm i dali mi antybiotyk nie wiedziec pp co...bo hormony po karmieniu, ale czy hormony to iedynu sposob leczenia torbieli?

    Antybiotyk na torbiel??? prosze Cie...naprawde??? ale antybiotyk czy leki antykoncepcyjne? ja mam endometrioze i czesto mam torbiele...ostatnio pozbylam sie jej...dieta... ale fakt wczesniej dostawalam antykoncepcje na torbiel jak sie nie stralam o dziecko. wiecej sobie tak nie dam...tylko dieta nchyba ze to nie bedzie pomagalo to wtedy sie zastanowie. ostatnio pozbylam sie jej naturalnie. owszem trwało to kilka mies ale uwazam ze warto sprobowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlssnie tez sie zdziwilam...ale dal mi go chyba dlatego ze mnie boli, czasem taki atak ze raz mtslalam ze to wyrostek, ale i tak nie wiem co by to dalo...hormony po laktacji, ale wiem ze to nie jedt konieczne...
    Jaka diete polecasz?:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to się ma do zwykłej cysty bo ja miałam torbiel endometrialna ale mi pomogło odstawienie cukru, czerwonego mięsa i ograniczenie nabiału. Taka dieta jest polecana przy torbiel ach i problemach endometrialnych.

‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ