X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaczynam starania w 2024 ♥️
Odpowiedz

Zaczynam starania w 2024 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 29 lipca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Aktualnie czekam na okres..owulacja prawdopodobnie była 10 11 dc
    Więc teoretycznie @ powinna już być..ale zobaczymy jak będzie
    Jak narazie to nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciąże

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 29 lipca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy robiłaś jakieś?

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 29 lipca, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    A testy robiłaś jakieś?
    Tak w 10 dc i były pozytywne poza tym sluz był w 10 i 11 dniu najbardziej plodny , w 10 dc też był skok temp

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 29 lipca, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    A testy robiłaś jakieś?

    Ciazowych jeszcze nie

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 29 lipca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Ciazowych jeszcze nie

    No to dawaj ciążowy rób i daj znać! 🤭

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 29 lipca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No to dawaj ciążowy rób i daj znać! 🤭
    Poczekam do jutra bo może jeszcze @ przyjdzie ..ale oby nie
    Bo i testy owu I śluz i temp wskazywaloby na te dni

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 29 lipca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Poczekam do jutra bo może jeszcze @ przyjdzie ..ale oby nie
    Bo i testy owu I śluz i temp wskazywaloby na te dni
    Powodzenia🍀🍀🍀🍀

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 29 lipca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    Okay czyli nie wiadomo co mogłoby być przyczyną. A niepokoi Ciebie ten czas?
    My jesteśmy po badaniach wszelkich hormonalnych i badaniu nasienia. Te pierwsze wszystkie w porządku ale nasienie ciut słabiej. I stosujemy fertilON.
    Ja miałam po tym cyklu trochę złamanie. Dostałam lamette w pierwszych dniach cyklu, później piękne 2 pęcherzyki i brałam progesteron 7 dni po owulacji. W 34 dc myślałam, że udało się. To był czas by zrobić test i niestety negatywny. Dużo przepłakałam
    Ola a ta lamette to na co dostałaś? Ja się tak pytam bo nie mam pojęcia co robić. Idę do ginekologa i chciałabym jakas stymulqxje cokolwiek żeby zaczął robić. Możesz mi coś więcej napisać co miałaś robione u gin?

  • OlkaO Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 29 lipca, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Ola a ta lamette to na co dostałaś? Ja się tak pytam bo nie mam pojęcia co robić. Idę do ginekologa i chciałabym jakas stymulqxje cokolwiek żeby zaczął robić. Możesz mi coś więcej napisać co miałaś robione u gin?

    A żeby pęcherzyk ładnie urósł, sama nie wiem po co. Stwierdziła, że trzeba zacząć działać ale nie wiem czy dobry pomysł. Nie zrobiła jakichś badań większych i już leki. To samo duphaston. Moim zdaniem pogorszył sprawę bo za późno wzięłam, 7 dni po owulacji. Teraz miesiączka przez niego spóźniona o 4-5 dni. A tyle nadziei miałam. Myślę żeby poddać się ze staraniami, nie mam już siły przeżywać tych skrajnych uczuć.

    Jak Twój partner ma taki tryb pracy to zapytałabym o monitoring i wtedy jakieś wspomaganie. To jest inna sytuacja gdy starać musisz się w takie zależne dni

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 29 lipca, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlkaO wrote:
    A żeby pęcherzyk ładnie urósł, sama nie wiem po co. Stwierdziła, że trzeba zacząć działać ale nie wiem czy dobry pomysł. Nie zrobiła jakichś badań większych i już leki. To samo duphaston. Moim zdaniem pogorszył sprawę bo za późno wzięłam, 7 dni po owulacji. Teraz miesiączka przez niego spóźniona o 4-5 dni. A tyle nadziei miałam. Myślę żeby poddać się ze staraniami, nie mam już siły przeżywać tych skrajnych uczuć.

    Jak Twój partner ma taki tryb pracy to zapytałabym o monitoring i wtedy jakieś wspomaganie. To jest inna sytuacja gdy starać musisz się w takie zależne dni
    No właśnie będę pytać lekarza może o stymulacje . Za dwa tygodnie wraca na 3 tygodnie urlopu to większe szanse . Ja byłam pod opieką dietetyka klinicznego mam bardzo niska ferrytyne i miałam niedobory prawdopodobnie dlatego miałam nieregularne miesiączki bo teraz bardzo dobrze się czuje i wyniki dużo lepsze i moje 2 ostatnie miesiączki były bardzo regularne więc teraz będę już robić badania hormonqlne bo dietetyczka nie kazała się z nimi spieszyć

  • Deyansu Ekspertka
    Postów: 155 316

    Wysłany: 29 lipca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Mam taki problem i proszę o pomoc: mogę uznać, że dziś 1 dc, po stymulacji Clo i ovitrelle, ale:
    Od samego początku bolał mnie brzuch, kłuły jajniki, co z początku brałam za dobry objaw.

    Ale ostatni tydzień miałam takiego PMS jakiego nie miałam od wielu miesięcy lub nigdy: większa niż zazwyczaj płaczliwość, syfy, okropny ból brzucha. @ przyszła w terminie, mimo że temperatura nie spadła do bazy (wciąż powyżej, było 36,80). sprawdziłam dziś krew, bety mniej niż 1,1. Ale nie dają mi spokoju te objawy. Ostatnimi czasy okres miałam poprzedzony tylko drobnymi bólami albo wręcz najpierw było krwawienie, a potem trochę bólu. A tu ból, że wreszcie się poddałam i wzięłam no-spe, na razie trochę zelżało... Najchętniej wzięłabym kolejną, ale staram się nie szaleć z przeciwbólowymi.
    Do tego to krwawienie jest dość dziwne, sporo brązowej.. mazi...mniej takiej czerwono czarnej czy czerwonej (sorry za opisy jak z horroru), chyba są jakieś małe skrzepy, to wygląda na "starą" krew. Przy takim bólu to powinnam chyba tryskać krwią, a tu kiepsko... Czytałam o objawach: ciąża nie, poronienie cb też chyba nie, hiperstymulacja chyba też nie, bo estradiol miałam ostatnio niecałe 300. Boli mnie raz cały brzuch, raz jajniki, dochodzi do pleców nieraz.
    Ktoś coś? Leki od stymulacji mogły mnie aż tak rozregulować??
    Szukałam na forum wpisów z podobnymi objawami, ale nie znalazłam.
    Jestem zapisana na kolejny monitoring, ale boję się trochę, że coś się dzieje niedobrego, nie mam gorączki, nie wymiotuję, ale to jest wszystko dość dziwne.
    Z góry dziękuję za pomoc 🙏i wszelkie podpowiedzi, jak postąpić

    Edit: zmierzyłam temperaturę dziś, 36,46.... @ z jakimś cholernym PMS i bólem w trakcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 04:39

    👩🏻 38
    PCOS, IO, hiper: androgeny & prolaktyna po MTC
    dawniej nadwaga i problemy z tarczycą
    MTHFR - homozygota, PAI 1 - heterozygota, V R2 - heterozygota
    AMH 2,31 (11.2023) -> 1,93 (09.2024)
    posiewy, MUCHA - ok :)

    Formetic, Letrox, Fertistim, olej z wiesiołka, NAC, kwasy Omega3, Quatrefolic, l-Arginina, Ubichinol, Magnez, Potas, Psychobiotyk, Witamina A+E, wit. B12, Rutinacea

    👱🏻32
    nasienie morfo 3%, wysokie pH i lepkość
    ciężka oligospermia, bakterie & grzyby - ok :)
    IO, stan przedcukrzycowy?

    Man Combo, Inozytol, olej z czarnuszki, wit. A+E, l-Argninina, NAC, Magnez, Potas, Wit. D + Omega 3, kwas foliowy, Rutinacea

    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐈(Gojo)
    💍🤵👰 10.2022

    Starania na luzie - 2023
    Początek czerwca 2024 - cb
    Lipiec 2024 - I stymulacja Clo + Ovitrelle ❌+ złe samopoczucie
    Sierpień-Wrzesień /Październik? 2024 - ➡️pogłębiona diagnostyka obojga
  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 30 lipca, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak nic z tego nie będzie, bo temperatura poszła w dół totalnie...jesli dziś @ przyjdzie to to mierzenie jest bez sensu bo i tak nigdy z tego nic nie wiadomo, a już jak ktoś ma na różne godziny do pracy to już w ogóle...

  • Wik1702 Znajoma
    Postów: 20 22

    Wysłany: 30 lipca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!

    Okres spóźnia mi się już 2 dni, owu na bank się przesunęło i miałam ok. 17/18/19 lipca.

    Kilka dni temu zauważyłam, że mam podwyższona temperaturę ciała tj. 37,0, a nawet jednego dnia 37,8. Myślałam, że pobiera mnie choroba i byłam nastawiona na najgorsze, ale nic więcej. Tylko podwyższona temperatura, którą mam do tej pory. Dodatkowo jestem jakość bardziej zmęczona niż zwykle. Czuje osłabienie organizmu, a potwierdziła to również opryszczka, która wyszła mi wczoraj.Mam delikatne bóle jajników ale takie inne.

    Jeśli @ nie pojawi się do 2/3 dni chyba zatestuje. Kusi już dzisiaj, ale chyba nie chce rozczarowania i się łudzę. W tym miesiącu totalnie wyluzowaliśmy i cieszyliśmy się sobą, a więc może, może kto wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 15:16

    Kamcia97, Deyansu, Darrika lubią tę wiadomość

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 30 lipca, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik1702 wrote:
    Hej wszystkim!

    Okres spóźnia mi się już 2 dni, owu na bank się przesunęło i miałam ok. 17/18/19 lipca.

    Kilka dni temu zauważyłam, że mam podwyższona temperaturę ciała tj. 37,0, a nawet jednego dnia 37,8. Myślałam, że pobiera mnie choroba i byłam nastawiona na najgorsze, ale nic więcej. Tylko podwyższona temperatura, którą mam do tej pory. Dodatkowo jestem jakość bardziej zmęczona niż zwykle. Czuje osłabienie organizmu, a potwierdziła to również opryszczka, która wyszła mi wczoraj.Mam delikatne bóle jajników ale takie inne.

    Jeśli @ nie pojawi się do 2/3 dni chyba zatestuje. Kusi już dzisiaj, ale chyba nie chce rozczarowania i się łudzę. W tym miesiącu totalnie wyluzowaliśmy i cieszyliśmy się sobą, a więc może, może kto wie.

    Testuj ! Zwłaszcza że masz podwyższoną temperaturę, mi niestety dzi s spadła.. i czekam na @ chociaż z wyliczeń to już powinna być 2 3 dni temu

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 30 lipca, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Chyba jednak nic z tego nie będzie, bo temperatura poszła w dół totalnie...jesli dziś @ przyjdzie to to mierzenie jest bez sensu bo i tak nigdy z tego nic nie wiadomo, a już jak ktoś ma na różne godziny do pracy to już w ogóle...
    U mnie też poszala w dół

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 30 lipca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    U mnie też poszala w dół

    Narazie @ nie przyszła.. ale zobaczymy jak będzie jutro
    Alle i tak znów dziwne to wszystko dla mnie bo owu musiała być Max 11 dnia przy tych wszystkich objawach itd a zawsze @ dostawalam Max 13 14 dni po owu

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 30 lipca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze też nie mam.aktualnie 22dc.

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 30 lipca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Ja jeszcze też nie mam.aktualnie 22dc.
    Ja już mam 27 dc

  • Kamcia97 Przyjaciółka
    Postów: 71 22

    Wysłany: 31 lipca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Ja jeszcze też nie mam.aktualnie 22dc.

    Mi dziś znów temperatura podskoczyla
    Chyba jednak zrobię test bo to dziwne wszystko
    Chwilami obstawiam że mi się owu przesunęła, ale znów objawy itd były wcześniej .
    A też nie miałam jakiś dużych stresów czy czegoś takiego żeby mi się miało coś poprzestawiać

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 229 47

    Wysłany: 31 lipca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia97 wrote:
    Mi dziś znów temperatura podskoczyla
    Chyba jednak zrobię test bo to dziwne wszystko
    Chwilami obstawiam że mi się owu przesunęła, ale znów objawy itd były wcześniej .
    A też nie miałam jakiś dużych stresów czy czegoś takiego żeby mi się miało coś poprzestawiać
    hahaha mi też temp podskoczyla . pokazesz swoj wykres ?

    Kamcia97 lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ