X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)
Odpowiedz

Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)

Oceń ten wątek:
  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny :) czyli wg Was nie jestem w ciazy? Nie nialybyscie juz obaw? Wiem, ze dzieci, rodzina to cos wspanialego, najsilniejsze wiezi powstaja wlasnie w niej, ale ja jeszcze nie jestem na to gotowa...

    rybka, amelia04072006, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 16 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Agatko popieram Twoja wypowedz :)
    czytajac ten temat mialam jedno pytanie na mysli czy wam tez nie zdazyl sie spontaniczny sex bez zabezpieczen :P

    dziewczyna chce w miare ogrniczyc ryzyko zajscia w ciaze i jes to zrozumiale.. a ze ma watpliwosci no coz.. pewnie nie jedna z nas je miala :)

    co do tabl anty.. my z moim M podjelismy od poczatku decyzje ze nie biore bo wprowadza jeszcze wiekszy syf do organizmu ;/

    porozmawialismy i liczyclismy sie z ciaza..

    Emma - moj rada siac z chlopakiem pogadajcie co by bylo dla was najlepsze :)
    a najlepiej po wizycie u gina nawet wejdzicie razem .. i omowcie najlepsza dla Was forme zabezpieczenia :)

    No mi się NIE zdarzył spontaniczny sex bez zabezpieczeń. Może jestem mało spontaniczna i sztywna, ale lubię myśleć, ze to się nazywa odpowiedzialność ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No mi się NIE zdarzył spontaniczny sex bez zabezpieczeń. Może jestem mało spontaniczna i sztywna, ale lubię myśleć, ze to się nazywa odpowiedzialność ;)
    ja wg nie używałam antykoncepcji, bo nie współżyłam ;/ dopiero po ślubie jak podjeliśmy decyzję o dziecku :D teraz używam prezerwatyw bo miałam infekcję i dmucham na zimne :D

  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie ptrzebuje wiedziec o Waszych przygodach z antykocepcja. Zdecydowalam sie na tabletki.
    Pytam sie tylko czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy...

    zAgatka, amelia04072006 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No mi się NIE zdarzył spontaniczny sex bez zabezpieczeń. Może jestem mało spontaniczna i sztywna, ale lubię myśleć, ze to się nazywa odpowiedzialność ;)
    zwal jak zwal :P
    jak jak wiedzialam ze nie jestem gotowa na wspolzycie nie wspolzylam a moj obecny maz byl moim pierwszzym .. po szych rozmowach doszlism do wniosku ze nawet jesli zajdziemy w ciaze to luzik tragedii nie bedzie. wiec skoro ma se przy sobie osobe odpowiedzialna i ma sie do neij pelne zaufanie to spontanicznosc dosc czesto wchdzi w gre ;)

    wszytsko jest dla ludzi i jak dla mnie dziewczyna ma prawo do tegozeby zadawac takiepytania..a osodzanie jej ze raz sie zapomnieli no cóz mowie zdarza sie .. to ze trafila akurat z tym pytaniem na forum starajacych sie ktore przezywaja nie ra zi nie dwa flustracje zwiazane z rpba zajscia w cize nie oznacza ze jest niedopowiedzialna..

    Emma jak dla mnie w ciazy nie jestes ..alejak pojdziesz do gina to sie przekonasz.. polecam przed wzieciem tabletek zrobienie podstawowych hormonow..i jesli gin ci wypisze tabl tak na chybil trafil to zmien lekarza ;/

    amelia04072006, rybka, Sylwia87 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmmaEM
    nie jesteś w ciąży

    Czarnaa94, rybka lubią tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 16 października 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna zadaje pytanie, oczekuje na odpowiedz i zostaje zlinczowana bo ... ? bo ma 18 lat? bo popełniła błąd?
    skoro jesteście starsze i takie doświadczone, grzeczne, nie popełniacie błędów itd. to są dwie możliwości- odpowiedzcie konkretnie i na temat, albo się nie wypowiadajcie jeśli nie macie nic do powiedzenia. dziewczyna ma 18 lat a interesuje się śluzem, interesuje się npr-em cholera normalnemu dałoby do myślenia, ze się stara i nie zrobiła tego specjalnie.
    kurwa mam jeszcze raz tyle lat co ona a śluzem zainteresowałam się dopiero, kiedy zaczęły się problemy z poczęciem. tez chce dziecko ale to nie znaczy, ze nie ma dla mnie osób, które tych dzieci nie chcą.
    dobra rada- nie oceniajcie a nie będziecie oceniane.

    Ania_84, zAgatka, gigsa, rybka, Sylwia87, gosiunia, suzysue, Eowena lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia dokładnie o to mi chodziło :D ujeaś to najlepiej :)

    amelia04072006, gigsa, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 16 października 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Amelia dokładnie o to mi chodziło :D ujeaś to najlepiej :)
    mamy się wspierać a nie pokazywać, kto jest mądrzejszy. krew mnie zalewa na chamskie zachowanie :/
    ania <3 powiedziałaś to samo, ale w wersji grzeczniejszej a tu jak widać grzecznością się nie grzeszy ;)

    rybka, Sylwia87, Ania_84 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 16 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Moja polonistka wpadła na tabletkach, bo była chora i nie zadziałały.

    Generalnie, jak ktoś współżyje musi być gotowy na przyjęcie dziecka i tyle.
    jak nie jest, to niech nie współżyje, proste. nie ma żadnej 100% metody poza wstrzemięźliwością.

    moja bardzo chuda znajoma brała do 5 mc tabletki anty i nie wiedziała że jest w ciąży
    zaszła biorac tabletki anty
    nie opusciła ani jednej

    rybka lubi tę wiadomość

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 października 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :-) az jestem zdziwiona jak mozna kogos tak oceniac i wogole tak niemilo odpisywac..dziewczyna potrzebowala pomocy rady a co nie ktore...a szkoda slow..niewiedzialam ze na forach moze byc taka niemila atmosfera...szkoda... Emma w ciazy nie jestes wiec bez zadnej obawy :-)

    amelia04072006, Asha, Iza75, Sylwia87, Ania_84, mik82 lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 17 października 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam...nie ma to cholerna tolerancja naszego kraju ....:-( normalnie sie dziewczyna zapytala...moim zdaniem w dobre miejsce przyszla bo z wiara ze dziewczyny doswiadczone..no to prosze...jak sie nie stara to ja trzeba zgnoic...gratulacje!!!! Pokazalyscie jakie to wsparcie mozna miec na of.....moim zdaniem ona wie wiecej i jest bardziej dojrzala niz wiekszosc z was w jej wieku i to ze akurat teraz nie chce miec dzieci to jest jest wybor....a wy oczywiscie nigdy nie spalyscie z nikim przed decyzja o zajsciu w ciaze...no ja pierdole ..rece mi opadaja...sluchac sie was nie da!!!! Amelia zgadzam sie z toba calkowicie!!! Zal dupe sciska na taka wyrozumialosc i wsparcie i tolerancje na tych watkach tutaj :-(

    Sylwia87, Ania_84, amelia04072006, rybka, mik82, zAgatka, gosiunia, suzysue, MiSia :), gigsa, Eowena lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 17 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam...emma w ciązy nie jestes...przykro mi, że dostałaś na dzien dobry w dupe od dziewczyn...mam nadzieje, że nie zrazisz sie przez to do tego forum bo całę szczęcie możesz tu - to znaczy nie TU ale na innych wątkach - znaleźć prawdziwe wsparcie :-)
    a te komentarze pierwsze..pogratulować...co za świętojebliwość w pełnej krasie..dziewczyny chyba odrazu urodziły się douczone i gotowe do bycia matkami..

    Ania_84, Asha, Sylwia87, rybka, mik82, amelia04072006, zAgatka, gosiunia, suzysue, MiSia :) lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 17 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i chętnie posłucham co jeszcze mają ciekawego do powiedzenia o życiu..bo widze, że życia chyba nie poznały jeszcze

    Sylwia87, Ania_84, Asha, rybka lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    witam...emma w ciązy nie jestes...przykro mi, że dostałaś na dzien dobry w dupe od dziewczyn...mam nadzieje, że nie zrazisz sie przez to do tego forum bo całę szczęcie możesz tu - to znaczy nie TU ale na innych wątkach - znaleźć prawdziwe wsparcie :-)
    a te komentarze pierwsze..pogratulować...co za świętojebliwość w pełnej krasie..dziewczyny chyba odrazu urodziły się douczone i gotowe do bycia matkami..
    tak masz racje mozna znalezc na innych forach bardzo duze wsparcie i zrozumienie ale kuz...czemu jak dziewczyna niechce miec dziecka odrazu ma takie negatywy?? przeciez niema tu tylko staraczek sa tez i to dosc duzo dziewczyn ktore poprostu chca sie obserwoawac i co sa niemadre?? a szkoda slow na to wszystko..poprostu nierozumie ale moze jestem za mloda ;-p
    pozdawiam a tak na marginesie watpie ze szybko sie teraz kolezanka odwazy i bedzie chciala gdzies pisac ale ba niedziwie sie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 09:07

    Iza75, Ania_84, Asha, amelia04072006, Sylwia87, mik82 lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 17 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    i chętnie posłucham co jeszcze mają ciekawego do powiedzenia o życiu..bo widze, że życia chyba nie poznały jeszcze



    Oj konniecznoe :-) chetnie tez poslucham hahahahah

    rybka, Iza75, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Witam...nie ma to cholerna tolerancja naszego kraju ....:-( normalnie sie dziewczyna zapytala...moim zdaniem w dobre miejsce przyszla bo z wiara ze dziewczyny doswiadczone..no to prosze...jak sie nie stara to ja trzeba zgnoic...gratulacje!!!! Pokazalyscie jakie to wsparcie mozna miec na of.....moim zdaniem ona wie wiecej i jest bardziej dojrzala niz wiekszosc z was w jej wieku i to ze akurat teraz nie chce miec dzieci to jest jest wybor....a wy oczywiscie nigdy nie spalyscie z nikim przed decyzja o zajsciu w ciaze...no ja pierdole ..rece mi opadaja...sluchac sie was nie da!!!! Amelia zgadzam sie z toba calkowicie!!! Zal dupe sciska na taka wyrozumialosc i wsparcie i tolerancje na tych watkach tutaj :-(

    prawda. właśnie tutaj powinno się wspierać, bo przecież rożne się ma problemy i poglądy. nie wiem czy znacie słowo " TOLERANCJA" ? tutaj wszystkie "podobno" maja doświadczenie i większą wiedze. jeśli przychodzi ktoś nowy to znaczy ze można go tak traktować? widziałam wiele dziwnych pytań, aż się dziwiłam, ze z taka wiedza można brać się za "robienie" dzieci, ale dla mnie to oznaczało , ze muszę pomoc a nie wyśmiać. chciałabym żeby moja córka, kiedy dorośnie miała taka wiedze, i żeby nie trafiła na takie lasencje :( . żal :/

    Iza75, rybka, Asha, mik82 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 17 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    tak masz racje mozna znalezc na innych forach bardzo duze wsparcie i zrozumienie ale kuz...czemu jak dziewczyna niechce miec dziecka odrazu ma takie negatywy?? przeciez niema tu tylko staraczek sa tez i to dosc duzo dziewczyn ktore poprostu chca sie obserwoawac i co sa niemadre?? a szkoda slow na to wszystko..poprostu nierozumie ale moze jestem za mloda ;-p
    pozdawiam a tak na marginesie watpie ze szybko sie teraz kolezanka odwazy i bedzie chciala gdzies pisac ale ba niedziwie sie :-)
    dokładnie :-)..uważam, ze to super jesli dziewczyna obserwuje sie nie myslac jeszcze o dziecku..ja żałuje, ze wczesniej nie zaczelam.
    A wątpliwości zawsze można miec bo nikt cholera omnibusem nie jest..chyba,że.. przepraszam..te pomocne tutaj ;-) hahha pozdrawiam

    rybka, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 17 października 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze dziewczyna jednak nie odejdzie i znajdzie swoje miejsce na of

    rybka, Asha, Iza75 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 17 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    mam nadzieje ze dziewczyna jednak nie odejdzie i znajdzie swoje miejsce na of


    Oj ja tez :-)

    rybka lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ