X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)
Odpowiedz

Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)

Oceń ten wątek:
  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam do Was takie pytanko...
    Okolo 2 miesiace temu moglo dojsc u mnie do zaplodnienia (stosujemy npr od okolo roku ale jak na razie jako metode antykoncepcji) ale ten przypadek byl jednorazowy, w okolicach dni plodnych, bez zabiezpieczenia i po alkoholu... Moj ukochany nie skonczyl ale byl baardzo blisko. Potem w terminie dostalam @, ale bylo to raczej ciemnobordowe lekkie krwawienie, miesiac pozniej tez dostalam @, juz bardziej obfita niz ta pierwsza, jednak dalej nieporownywanie mniejszaz od moich wczesniejszych miesiaczek, ale dalej ciemna krew ze skrzepami... 24 dni po stosunku wykonalam 2 testy wieczorem oba negatywne... Jutro z rana ide do gina sie dowiedziec co mi jest, ale jestem pewna tego ze malenstwa jak narazie nie chce, to jeszcze nie odpowiedni czas :) myslicie, ze tymi dwoma "okresami" i dwoma testami mozemy wykluczyc ciaze?

  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejku! Niechcacy dodalam 3 tematy zamiast 1...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się że to nie ciąża, a stres wpłynął na cykl....

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 16 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma, to jest forum dla STARAJĄCYCH Się a nie unikających zapłodnienia....

    Nie mniej jednak miałaś dwa okresy i negatywne testy. Szansa na ciąże jest znikoma.

    I nie życzę jej tobie.

    olka30, Ewa99, ania14, przedszkolanka:), Evaa lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 października 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rzeczywiście - głupio trafiła...ale bez nerwów Złota - jak widać to źle wpływa na cykl...

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metoda objawowo-termiczna nie daje możliwości antykoncepcji ;/ może ci powiedzieć, czy ewentualnie zaszłaś w ciążę ale nie da ci gwarancji, że dni płodne masz wtedy i wtedy i że na 100% w dni płodne zajdziesz w ciążę. Ja staram się 2,5 roku i uwierz mi nie jest to takie hop siup i bach jest bobas ;/ wiele kobiet tutaj stara się o maleństwo rok, dwa, niektóre nawet po 3/4 lata.
    Dorośnij, dopiero później odwiedzaj takie portale. Pozdrawiam

  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje i przepraszam, wiem ze to moze i nie odpowiednie miejsce na takie pytania, ale zalezalo mi na odpowiedzi od osob, ktore sa kompetentne w tej kwestii. Jeszcze raz dziekuje za wszelkie udzielone mi odpowiedzi i pozdrawiam :)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 16 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie chcesz dziecka, to się do łózka nie pchaj z facetem i tyle! To 100% metoda antykoncepcji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 09:23

    Lena87, przedszkolanka:), małaMyszka lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Jak nie chcesz dziecka, to się do łózka nie pchaj z facetem i tyle! To 100% metoda antykoncepcji ;)
    masz rację :) żadna metoda nie da 100% antykoncepcji jak tylko i wyłącznie wstrzemięźliwość ;)

    no chyba, że ktoś jest wiatropylny i akurat robił siusiu w lesie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 09:26

    Złota, Lena87, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 16 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    masz rację :) żadna metoda nie da 100% antykoncepcji jak tylko i wyłącznie wstrzemięźliwość ;)

    no chyba, że ktoś jest wiatropylny i akurat robił siusiu w lesie :D

    hehehe, uśmiałam się :)

    Lena87, małaMyszka, futuremama lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jezeli macie byc zlosliwe i wulgarne to lepiej sie jie odzywajcie... A kazdy ma prawo do popelniania bledow, z ktorych konsekwencjami trzeba sie potem liczyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze :) śmiech to zdrowie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmmaEm wrote:
    Dziewczyny, jezeli macie byc zlosliwe i wulgarne to lepiej sie jie odzywajcie... A kazdy ma prawo do popelniania bledow, z ktorych konsekwencjami trzeba sie potem liczyc.
    Przepraszam ale żadna z nas nie jest tutaj złośliwa, nikogo nie obrażamy, a że mamy humor taki a nie inny, to nie powinno to zbytnio interesować nowicjuszy, bo jeszcze nie wiedzą jakie naprawde jesteśmy :)

    Lena87, przedszkolanka:), małaMyszka lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 16 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej, ze wulgarne nie jesteśmy :)

    Lena87, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ze moze trafilam z moimi problemami w zle miejsce,
    Ale po co te docinki? Nie trzeba mi powtarzac trzy razy, a mysle ze udzieleni mi odpowiedzi nie kosztuje zadna z Was tak duzo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WŁAŚNIE!
    ale boli nie jedną kobietę, jak jest tutaj mało odpowiedzialna dziewczyna i chwali się tym jak zaliczyła wpadkę, albo pomimo testu negatywnego czy jest ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 09:35

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do takich problemów, my lekarzami nie jesteśmy, a skoro masz jutro wizytę u lekarza to po co szperasz w googlach -> google też nie lekarz. pewnie naczytałaś się, że okres w ciąży się pojawia a i owszem ale to nie jest krwawienie miesiączkowe....

  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, przyznam sie ze wlasnie czytalam artykuly tego typu... Szukam bo po prodtu boje sie tego co moge juto usluszec i chce byc jako taka przygotowana... Zmartwilo mnie tylko to ze mimo tego ze miesiaczki sa w terminie, jest to ciemna krew to tak bardzo staly sie mniej obfite, mysle ze nawet o polowe... Ale dziekuje, zrobie badania i wszystko bedzie wiadome :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie szukaj objawów w internecie! mnie boli głowa, wpiszę w googlach i wyszło mi że mam raka mózgu. miesiączka nie musi być cały czas taka sama. stres, alkochol wpływają na cykle. Podejrzewam, że nie powinno ciebie tutaj być... masz wg skończone 18 lat?

  • EmmaEm Znajoma
    Postów: 17 6

    Wysłany: 16 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 19 lat :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ