X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)
Odpowiedz

Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 18 października 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:28

    rybka, amelia04072006, Asha, Iza75 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Widzisz, ty nie chcialas teraz chcesz- bo do tego doroslas. Ona nie jest na to gotowa wiec ich nie chce. Sama musi do tego dorosnac i nie trzeba jej tego narzucac. . teraz placza i pluja sobie w brode. Ja tez jestem jedna z takich. Takim dziewczynom jak ta mloda trzeba pomoc a nie gnoic.
    Masz wyzuty sumienia wiec trzeba sie na niej wyzyc?
    Szacun dla niej bo robi cos o czym nie jedna w jej wieku nie wie ze istnieje.
    Czasy wspolzycia tylko z mezem - daaaawno minely a jak widac ciemnogrod panuje nadal.

    po 1. ty nie chcialas teraz chcesz- bo do tego doroslas
    Nie, nie chciałam tylko poroniłam 5 lat temu, a to boli i wymaga czasu, żeby poukładać sobie życie na nowo.

    po 2. Takich lasek jak ty jest pelno na of, ktore uwazaja ze maja na to czas wiec beda uzywac zycia a na macierzynstwo bedzie jeszcze czas
    Nie używałam życia, walczyłam o życie, a to różnica...

    po. 3. Masz wyzuty sumienia wiec trzeba sie na niej wyzyc?
    Nie mam wyrzutów sumienia, tylko nie wydaje Ci się, że dziewczyna troszkę źle trafiła? Nie wyżywam się, ale trochę źle umieściła temat.

    po 4. Czasy wspolzycia tylko z mezem - daaaawno minely a jak widac ciemnogrod
    Współżyję tylko z mężem i jestem z tego dumna. Był moim pierwszym i będzie ostatnim. Nie uważam, żeby było to coś złego.

    Widzę, że temat się rozkręcił. Mam wrażenie, że my staraczki nieźle dostajemy po dupie, skoro jest wolność słowa, to możemy się wypowiadać również w tym temacie.
    Poza tym gdzieś przeczytałam, że to forum jest dla kobiet planujących zajść w ciążę.

    "Czym jest OvuFriend?

    OvuFriend jest to portal, który został stworzony z myślą o kobietach (parach) starających się o dziecko. Głównym jego celem jest pomoc kobietom w zajściu w ciążę, zarówno tym co dopiero zaczęły starania, jak i tym które starają się już od jakiegoś czasu.

    Kobiety planujące dziecko znajdą tutaj wszystko co może im pomóc w szybkim zajściu w ciążę. Dowiedzą się czy współżyją w odpowiednim czasie, czy ich cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest ich szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. Zrozumieją lepiej swoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i tysiąca innych kobiet starających się o dziecko. Dodatkowo w społeczności OvuFriend będą miały wiele możliwości interakcji z kobietami, które podobnie jak one, planują dziecko.

    Każda kobieta jest inna, dlatego OvuFriend nie działa na zasadzie zwykłego, powszechnie dostępnego kalkulatora dni płodnych. OvuFriend wykorzystuje innowacyjny algorytm, który analizuje wprowadzane przez kobietę informacje, porównuje je z cyklami tysiąca innych kobiet starających się o dziecko i wyznacza dni, w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe.

    OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

    Dowiedz się więcej ogladając Przewodnik po OvuFriend lub od razu zarejestruj się w OvuFriend."

    Nie oceniam, nie wyżywam się, nie próbuję dogryzać i nie mam złych zamiarów, nie chcę nikogo oczerniać i ubliżać... ale i tak uważam, że temat nie jest odpowiedni do forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 07:41

    Złota lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 października 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    po 1. ty nie chcialas teraz chcesz- bo do tego doroslas
    Nie, nie chciałam tylko poroniłam 5 lat temu, a to boli i wymaga czasu, żeby poukładać sobie życie na nowo.

    po 2. Takich lasek jak ty jest pelno na of, ktore uwazaja ze maja na to czas wiec beda uzywac zycia a na macierzynstwo bedzie jeszcze czas
    Nie używałam życia, walczyłam o życie, a to różnica...

    po. 3. Masz wyzuty sumienia wiec trzeba sie na niej wyzyc?
    Nie mam wyrzutów sumienia, tylko nie wydaje Ci się, że dziewczyna troszkę źle trafiła? Nie wyżywam się, ale trochę źle umieściła temat.

    po 4. Czasy wspolzycia tylko z mezem - daaaawno minely a jak widac ciemnogrod
    Współżyję tylko z mężem i jestem z tego dumna. Był moim pierwszym i będzie ostatnim. Nie uważam, żeby było to coś złego.

    Widzę, że temat się rozkręcił. Mam wrażenie, że my staraczki nieźle dostajemy po dupie, skoro jest wolność słowa, to możemy się wypowiadać również w tym temacie.
    Poza tym gdzieś przeczytałam, że to forum jest dla kobiet planujących zajść w ciążę.

    "Czym jest OvuFriend?

    OvuFriend jest to portal, który został stworzony z myślą o kobietach (parach) starających się o dziecko. Głównym jego celem jest pomoc kobietom w zajściu w ciążę, zarówno tym co dopiero zaczęły starania, jak i tym które starają się już od jakiegoś czasu.

    Kobiety planujące dziecko znajdą tutaj wszystko co może im pomóc w szybkim zajściu w ciążę. Dowiedzą się czy współżyją w odpowiednim czasie, czy ich cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest ich szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. Zrozumieją lepiej swoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i tysiąca innych kobiet starających się o dziecko. Dodatkowo w społeczności OvuFriend będą miały wiele możliwości interakcji z kobietami, które podobnie jak one, planują dziecko.

    Każda kobieta jest inna, dlatego OvuFriend nie działa na zasadzie zwykłego, powszechnie dostępnego kalkulatora dni płodnych. OvuFriend wykorzystuje innowacyjny algorytm, który analizuje wprowadzane przez kobietę informacje, porównuje je z cyklami tysiąca innych kobiet starających się o dziecko i wyznacza dni, w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe.

    OvuFriend to miejsce wolne od jakiejkolwiek ideologii, otwarte dla kobiet niezależnie od wieku i czasu starania się o dziecko.

    Dowiedz się więcej ogladając Przewodnik po OvuFriend lub od razu zarejestruj się w OvuFriend."

    Nie oceniam, nie wyżywam się, nie próbuję dogryzać i nie mam złych zamiarów, nie chcę nikogo oczerniać i ubliżać... ale i tak uważam, że temat nie jest odpowiedni do forum.

    Myszko, święte słowa! Ale szkoda nerwów. Odpuść, jako i ja odpuściłam. W każdym tego słowa znaczeniu :)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    1.Nie, nie chciałam tylko poroniłam 5 lat temu, a to boli i wymaga czasu, żeby poukładać sobie życie na nowo.

    bardzo mi przykro, kazda strata boli, ale moze kiedy takie mlode laski zaczna sie obserwowac wczesniej unikna takiej tragedii i kiedy beda gotowe na dziecko beda zdrowe lub zdiagnozowane

    2. Nie używałam życia, walczyłam o życie, a to różnica...

    walczylas? czyli badalas sie czyli leczylas sie czyli uczylas sie siebie zeby poronienie sie nie powtorzyło?
    ona moze tego uniknac


    3. Nie mam wyrzutów sumienia, tylko nie wydaje Ci się, że dziewczyna troszkę źle trafiła? Nie wyżywam się, ale trochę źle umieściła temat.

    moim zdaniem nie masz racji -ona uzyla słowa jeszcze nie czas na dziecko, ale nie napisala ze "nie chce tego dziecka" bo ich nienawidzi i usunie ciaze alb0 wyzuci na smietnik


    4. Współżyję tylko z mężem i jestem z tego dumna. Był moim pierwszym i będzie ostatnim. Nie uważam, żeby było to coś złego.
    nie mów chop puki nie przeskoczysz, zycze ci zeby twoje dzieci tez mialy takie poglądy, ale zastanow sie na przyszlosc - " co by było gdyby ? "

    Widzę, że temat się rozkręcił. Mam wrażenie, że my staraczki nieźle dostajemy po dupie, skoro jest wolność słowa, to możemy się wypowiadać również w tym temacie.

    tez jestem staraczka a za chwile bede obserwująca sie - mam szlaban na of?

    Poza tym gdzieś przeczytałam, że to forum jest dla kobiet planujących zajść w ciążę.

    "Czym jest OvuFriend?


    ........Dowiedzą się czy współżyją w odpowiednim czasie, czy ich cykle miesiączkowe są prawidłowe i jaka jest ich szansa na zajście w ciążę w danym cyklu. Zrozumieją lepiej swoją sytuację poprzez analizę wyników własnych i tysiąca innych kobiet .....


    musze napisac do admina z pytaniem czy kobiety nie starające sie moga tu przebywac , bo jak nie to musze wiac :)


    Nie oceniam, nie wyżywam się, nie próbuję dogryzać i nie mam złych zamiarów, nie chcę nikogo oczerniać i ubliżać... ale i tak uważam, że temat nie jest odpowiedni do forum.


    wszystkie jedziemy na tym samym wozku, ale widze ze musicie przezyc wiele lat i dostac nie jednego kopa w zyciu zeby zrozumiec ze my nie mamy na celu wam dowalac a uswiadomic ze ludzie sa rozni, maja rozne poglady i nie jest to powod zeby im wpajac swoje wartosci. zadala pytanie - proste i oczekiwala konkretnej odpowiedzi. nie wiem po co komentuje sie cos co mi nieodpowiada. w takim wypadku omijam temat zeby nie podnosic ciśnienia i niech ktos inny odpowie. nikt nikogo na sile nie wywolywal do odpowiedzi. laski same to zrobily.
    nie wiem jak bedzie postepowalo moje dziecko ale chcialabym zeby byla swiadoma swoich decyzji. bede ja wspierac w kazdej ktora podejmie. chcialabym zeby kiedy dorosnie bylo mniej zajadlosci a wiecej wyrozumialosci u ludzi

    małaMyszka, Sylwia87, Iza75 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Myszko, święte słowa! Ale szkoda nerwów. Odpuść, jako i ja odpuściłam. W każdym tego słowa znaczeniu :)
    odpuść. bo aureola ci spadnie

    Sylwia87, Iza75 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spadnie, mocno się trzyma :)

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Nie spadnie, mocno się trzyma :)
    to sie ciesze :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    a czy udziela sie tu autorka postu? :)
    pewno sie boi wychylic a szkoda :(. wzięłabym ja do swojego watku :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:29

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Myszko, święte słowa! Ale szkoda nerwów. Odpuść, jako i ja odpuściłam. W każdym tego słowa znaczeniu :)

    Odpuściłam. Żadna z nas nie wie, co przeżywa inna. Nadal jednak uważam, że temat nie jest adekwatny do forum.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    a jaki jest twoj watek? moze i ja dolacze ;)
    zajebiscie :) bierzemy kazdego kto szuka pomocy, chce pogadac i gadac nie koniecznie o ciazy :) wysle ci link na priva i zaproszenie :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    1.

    2. Nie używałam życia, walczyłam o życie, a to różnica...

    walczylas? czyli badalas sie czyli leczylas sie czyli uczylas sie siebie zeby poronienie sie nie powtorzyło?
    ona moze tego uniknac

    nie, to nie chodziło tylko o poronienie,powikłania po poronieniu czy wyniki badań


    3. Nie mam wyrzutów sumienia, tylko nie wydaje Ci się, że dziewczyna troszkę źle trafiła? Nie wyżywam się, ale trochę źle umieściła temat.

    moim zdaniem nie masz racji -ona uzyla słowa jeszcze nie czas na dziecko, ale nie napisala ze "nie chce tego dziecka" bo ich nienawidzi i usunie ciaze alb0 wyzuci na smietnik

    "Jutro z rana ide do gina sie dowiedziec co mi jest, ale jestem pewna tego ze malenstwa jak narazie nie chce, to jeszcze nie odpowiedni czas", a jednak...
    Dobra widzę, że przy niektórych postach robi się złośliwie i niemiło, więc opuszczam wątek i obiecuję już się nie wypowiadać.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Dobra widzę, że przy niektórych postach robi się złośliwie i niemiło, więc opuszczam wątek i obiecuję już się nie wypowiadać.
    :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nio dziewczyny - po co sie kłócić - no spokojnie - wszystkie się staramy - juz wystarczająco nerwów mamy w realu - spokojnie kochane :)

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 30 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z was wredne kurwy... Po prostu brak mi słów.

    W sumie co mi szkodzi - też mogę wam napisać tak jak wy napisałyście dziewczynie, która założyła wątek - nie życzę wam dziecka, bo będziecie chujowymi matkami.
    I co? Fajnie?

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ