X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)
Odpowiedz

Zagubiona i zamieszana - prosze o rade!:)

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Dziewczyny,
    serio kochacie się tylko po ciemku????
    hm..no moze nie calkowicie po ciemku nieraz jest wlaczony telewizor a jak chce sie nam w dzien to zaslaniamy se rolety :-)

    Asha, amelia04072006 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciemnogród rodem z XV w... :/ Nic innego mi do głowy nie przychodzi :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 22:03

    Asha lubi tę wiadomość

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 18 października 2014, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmmaEm wrote:
    Jestesmy razem juz od 3 lat, wspolzyjemy od niecalego roku. Nie bede sie Wam tlumaczyc, wiem ze bylo to nieodpowiedzialne i glupie,, zaluje tego

    teraz zaliczasz głupie wpadki, a jak za 2-3 lata zdecydujecie się na dziecko ( z jakichś przyczyn) i nie będziesz mogła ot tak zajść w ciążę, to pogadamy. Ciekawa jestem czy będziesz zrozpaczona z tego powodu czy szczęśliwa, że nie możesz mimo starań i prób, dać upragnionego dziecka mężczyźnie, którego kochasz...
    ja jeszcze kilka lat temu nie mogłam patrzeć na dzieci, a teraz płacę za to najwyższą cenę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2014, 06:15

    Złota, Evaa lubią tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre wypowiedzi mnie dobijaja... co wy się tak czepiacie ? Ile dziewczyn na ovu w pamietnikach pisze, że jeszcze nie chcą dzieci, że dopiero zaczną się starać ? Każdy ma swoje życie i podejmuje własne decyzje ! Chyba dobrze, że wie i jest świadoma tego, że nie jest gotowa?! A każdy w życiu popełnia błędy, poniosła ich chwila i już !

    Sylwia87, Asha, amelia04072006, 25staraczka25, Iza75, mik82, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    teraz zaliczasz głupie wpadki, a jak za 2-3 lata zdecydujecie się na dziecko ( z jakichś przyczyn) i nie będziesz mogła ot tak zajść w ciążę, to pogadamy. Ciekawa jestem czy będziesz zrozpaczona z tego powodu czy szczęśliwa, że nie możesz mimo starań i prób, dać upragnionego dziecka mężczyźnie, którego kochasz...
    ja jeszcze kilka lat temu nie mogłam patrzeć na dzieci, a teraz płacę za to najwyższą cenę...

    A pomyślałaś, że te kilka lat temu też mogłabyś mieć problem z zajściem? Zastanów się co piszesz, bo mam wrażenie, że napisałaś to tylko po to żeby tej dziewczynie dokopać.

    Dziewczyna prosiła o opinie co do ciąży, a nie o ocenę Jej postępowania!!! NIKT NIE MA PRAWA OCENIAĆ KOGOKOLWIEK POSTĘPOWANIA!!!

    Asha, amelia04072006, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ta strona nie jest tylko dla starających się!!! Na innej stronie ładnie obsmarowali postępowanie tutejszych użytkowniczek właśnie dlatego, że wszystkie z automatu bierze się za starające!!!! Ludzie! To jest wolny kraj, Kościół tu nie rządzi i dajcie spokój!!

    Asha, amelia04072006, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 października 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ma Kosciol do tego? Mozna miec konserwatywne poglady bez zwiazku z Kosciolem. Widze, ze slub bralas, wtedy Ci Kosciol nie przeszkadzal jakos... na pokaz? Bo z wiary chyba ten slub nie wynikal...

    A forum nazywa sie: Dla starajacych sie - ogolnie.
    Jak to nie znaczy ze jest dla starajacych sie, to juz nie wiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2014, 07:52

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Co ma Kosciol do tego? Mozna miec konserwatywne poglady bez zwiazku z Kosciolem. Widze, ze slub bralas, wtedy Ci Kosciol nie przeszkadzal jakos... na pokaz? Bo z wiary chyba ten slub nie wynikal...


    A gdzie ja napisałam, że kościelny brałam? Nie oceniaj...

    Asha, amelia04072006 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Co ma Kosciol do tego? Mozna miec konserwatywne poglady bez zwiazku z Kosciolem. Widze, ze slub bralas, wtedy Ci Kosciol nie przeszkadzal jakos... na pokaz? Bo z wiary chyba ten slub nie wynikal...

    A forum nazywa sie: Dla starajacych sie - ogolnie.
    Jak to nie znaczy ze jest dla starajacych sie, to juz nie wiem...

    A u mnie nazwa tej strony brzmi: "Kalendarz owulacji, kalkulator i kalendarzyk dni płodnych", gdzie tu w nazwie "dla starających się"?

    Asha lubi tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 października 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w nazwie jest dla starajacych sie. Ovuufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne

    Starajac sie.

    Jesli bralas cywilny, to sorry. Suknia mnie zmylila.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 października 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    teraz zaliczasz głupie wpadki, a jak za 2-3 lata zdecydujecie się na dziecko ( z jakichś przyczyn) i nie będziesz mogła ot tak zajść w ciążę, to pogadamy. Ciekawa jestem czy będziesz zrozpaczona z tego powodu czy szczęśliwa, że nie możesz mimo starań i prób, dać upragnionego dziecka mężczyźnie, którego kochasz...
    ja jeszcze kilka lat temu nie mogłam patrzeć na dzieci, a teraz płacę za to najwyższą cenę...
    Widzisz, ty nie chcialas teraz chcesz- bo do tego doroslas. Ona nie jest na to gotowa wiec ich nie chce. Sama musi do tego dorosnac i nie trzeba jej tego narzucac. Takich lasek jak ty jest pelno na of, ktore uwazaja ze maja na to czas wiec beda uzywac zycia a na macierzynstwo bedzie jeszcze czas. teraz placza i pluja sobie w brode. Ja tez jestem jedna z takich. Takim dziewczynom jak ta mloda trzeba pomoc a nie gnoic.
    Masz wyzuty sumienia wiec trzeba sie na niej wyzyc?
    Szacun dla niej bo robi cos o czym nie jedna w jej wieku nie wie ze istnieje.
    Czasy wspolzycia tylko z mezem - daaaawno minely a jak widac ciemnogrod panuje nadal.

    Asha, Sylwia87, 25staraczka25, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    U mnie w nazwie jest dla starajacych sie. Ovuufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne

    Starajac sie.

    Jesli bralas cywilny, to sorry. Suknia mnie zmylila.

    Ja o stronie, Ty o forum.. Ok... Ale to, że ktoś się zalogował na stronie w celu prowadzenia NPR, bo nie chce jeszcze dzieci to ma nie zaglądać na forum, bo się nie stara?

    Asha, amelia04072006, rybka lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No widzisz, a dla mnie sprawa prosta: nie chcesz dzieci-nie współżyj. A jeśli współżyjesz, to bierz odpowiedzialność, a nie płacz, że to był błąd.

    Może to czarno-białe, ale mam prawo do takiej oceny, tak jak Wy do innej i nie rozumiem, czemu mi tego prawa odmawiacie, a sobie nie.


    No to ja wam ...wspolczuje za kilka lat...powodzenia zycze w pozyciu malzenskim...nie zdziw sie jak twoj maz zacznie szukac gdzie indziej

    Sylwia87, amelia04072006, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 października 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha, w malzenstwie, jestem mezatka od 4 lat, dzieci sa czyms naturalnym. Cztery lata i dzieci nie ma, choc bardzo chcemy.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 października 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Asha, w malzenstwie, jestem mezatka od 4 lat, dzieci sa czyms naturalnym. Cztery lata i dzieci nie ma, choc bardzo chcemy.


    Ale jak mowisz, ze wspolzyjecie tylko po to zeby te dzieci miec to jak sie wkoncu urodza to rozumiem , ze potem nadal bedziecie wspolzyc po tp, zebys rodzila mu nastepne albo wogole...i tak do skutku...to chyba zdajesz sobie sprawe z tego, ze facet ma swoje potrzeby a ty wiecznie plodna nie bedziesz

    Iza75, rybka lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Ja o stronie, Ty o forum.. Ok... Ale to, że ktoś się zalogował na stronie w celu prowadzenia NPR, bo nie chce jeszcze dzieci to ma nie zaglądać na forum, bo się nie stara?

    Moze zagladac. Tylko niech patrzy gdzue i o co pyta. Dla kobiet cierpiacych na problemy z plidniscia takie infantylne pytania sa jak plachta na byka.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Co ma Kosciol do tego? Mozna miec konserwatywne poglady bez zwiazku z Kosciolem. Widze, ze slub bralas, wtedy Ci Kosciol nie przeszkadzal jakos... na pokaz? Bo z wiary chyba ten slub nie wynikal...

    A forum nazywa sie: Dla starajacych sie - ogolnie.
    Jak to nie znaczy ze jest dla starajacych sie, to juz nie wiem...
    Baardzo podoba mi sie twoja wypowiedz. Konserwatywne poglady? Bardzo mi to przypomina mochery
    Kosciol to dla mnie miejsce gdzie jest Bog - Pan Jezus itd
    To znaczy ze jest zrozumienie, wybaczenie takich pozytywow jest pelno. A u ciebie jest zawisc, nienawisc, brak szacunku. Az mnie korci zeby zrobic ci wyklad o zyciu - jak dziecku.
    Dla mnie to forumjest po to zeby poznac swoje cialo i zachowanie w roznych fazach. Ja dzieki temu wiem ze mam powazne problemy ze zdrowiem. Bede musiala przerwac starania ale wykresy musze dla lekarza robic. Nie wolno mi bedzie? Bo ty sie starasz? Ez no sie laska puknij w czlo i zastanow sie nad soba .

    Asha, Sylwia87, 25staraczka25, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 października 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Moze zagladac. Tylko niech patrzy gdzue i o co pyta. Dla kobiet cierpiacych na problemy z plidniscia takie infantylne pytania sa jak plachta na byka.

    Dla takich jak ty

    Sylwia87, mik82, rybka lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 18 października 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ale jak mowisz, ze wspolzyjecie tylko po to zeby te dzieci miec to jak sie wkoncu urodza to rozumiem , ze potem nadal bedziecie wspolzyc po tp, zebys rodzila mu nastepne albo wogole...i tak do skutku...to chyba zdajesz sobie sprawe z tego, ze facet ma swoje potrzeby a ty wiecznie plodna nie bedziesz

    Nic takiego nie powiedzialam i niw bede sie denerwiwac bo sie uparlyscie ze nie mam racji. Maz ma potrzeby i ja tez. Wspolzyjemy jak mamy ochote i nie rozumiem czemu mnie atakujesz.

    rybka lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 października 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Baardzo podoba mi sie twoja wypowiedz. Konserwatywne poglady? Bardzo mi to przypomina mochery
    Kosciol to dla mnie miejsce gdzie jest Bog - Pan Jezus itd
    To znaczy ze jest zrozumienie, wybaczenie takich pozytywow jest pelno. A u ciebie jest zawisc, nienawisc, brak szacunku. Az mnie korci zeby zrobic ci wyklad o zyciu - jak dziecku.
    Dla mnie to forumjest po to zeby poznac swoje cialo i zachowanie w roznych fazach. Ja dzieki temu wiem ze mam powazne problemy ze zdrowiem. Bede musiala przerwac starania ale wykresy musze dla lekarza robic. Nie wolno mi bedzie? Bo ty sie starasz? Ez no sie laska puknij w czlo i zastanow sie nad soba .


    O to to to :-)

    amelia04072006, rybka lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ