Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrac_94 wrote:
    Wow, ale gruba krecha - gratulacje 🥰🥰 ciekawe, że wcześniej nie wychodziły Ci testy bo z tego co pisałaś to już tak dobre kilka dni spóźniał Ci się okres prawda ? :)

    Powinnam dostać równo tydzień temu.
    I od zeszłej środy robię testy co drugi dzień
    I ten przedwczoraj był totalnie biały.

    sandrac_94, kropka_aga, Siasi, nick nieaktualny, Pacynka, Bergamotka94, emilgiana, Marzycielka94, Meggi_**, Justa28 lubią tę wiadomość

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • Olisska Autorytet
    Postów: 368 1073

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nefretam gratulacje! 🙌

    Nefretam lubi tę wiadomość

    2022 - 👶🏼 nasz mały cud po 30 cs (wcześniej jeden niedrożny jajowód, obniżone parametry nasienia i wysokie TSH)
    •niedoczynność tarczycy euthyrox 25
    09.24 - TSH 3,09
    11.24 - TSH 1,26
    03.25 - TSH 1,72
    09.25 - TSH 2,64 -> 50 mg

    🤷🏼‍♀️Ona
    09.24- HSG oba jajowody drożne
    Badania 4dc
    FSH 6,44
    LH 3,24
    Estradiol 35
    Testosteron 26,62
    SHBG 31,70
    Prolaktyna 19,23
    AMH 4,72
    Ferrytyna 7,5 ❌ - ascofer
    💁🏼‍♂️On
    Ilość plemników 224 mln
    Koncentracja 44 mln
    Ruch a 35%, ruch b 33%
    Morfologia 18% 🔥

    Aktualnie 22 cs o rodzeństwo 🥲
    1. Aromek + ovitrelle ❌
    2. Aromek + ovitrelle ❌
    3. Aromek + ovitrelle ❌
    Sierpień- przerwa (biopsja endometrium- Cd138 +, 28/10 🆘)
    4. Aromek + ovitrelle ❌
    5. Aromek ❌

    AKTUALNIE PRZERWA KILKA MIESIĘCY na przeleczenie stanu zapalnego endo i ratowanie psychiki 🥲
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Boże dziewczyny chyba to jednak nie byl cykl besowulacyjny
    https://ibb.co/JVtzxBJ


    Jezu nie wierzę, ja bałam się że jestem bezpłodna z tym AMH, zbierałam się od 2 tygodni żeby powtórzyć, ale się bałam wyniku..

    Nie wierzę, że jeszcze zupełnie. Mój partner się cieszy bardziej niż ja :p
    Wow super 😁😍 wielkie gratulacje ❤️
    U mnie też był cykl bezowulacyjny i obecnie ma 10 lat prawie 😜

    sandrac_94, Nefretam, Siasi, Marzycielka94, Belia, kasialinkaa, Justa28 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Dzieńdoberek kciuki zaciśnięte, faktycznie już połowa kwietnia za nami, niech nam trochę tych tulipanków na 1 stronę wejdzie 😁

    U mnie dzisiaj od rana już spokój z ciągnięciami i bólami, wczoraj jeszcze tak jak się ciągnięcia w ciągu dnia skończyły, to jeszcze z 2h miałam taki ból jak na okres. Wiadomo już co w mojej głowie siedzi, jak 7-9 dpo ciągnięcia i bóle, a dzisiaj 10 dpo nagle spokój plus póki co nie wyskakują żadne wypryski okresowe, a powoli na to czas, zawsze jakiś jeden przynajmniej się pojawia 😅 brajan wali do drzwi, ale go nie wpuszczam, czuję się na siłach, że wytrzymam i zatestuje jak się spóźni @ dopiero, aż się sobie dziwię, bo mam ten jeden test w domu ale póki co mnie nie kusi.

    Pięknego dnia laseczki, ciepłego i słonecznego, u mnie się taki zapowiada, czekamy na same dobre wieści 🤞🤭
    Trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️

    Darrika lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Powinnam dostać równo tydzień temu.
    I od zeszłej środy robię testy co drugi dzień
    I ten przedwczoraj był totalnie biały.

    Uwielbiam takie plot twisty! Serdeczne gratulacje!

    Nefretam, Siasi lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Powinnam dostać równo tydzień temu.
    I od zeszłej środy robię testy co drugi dzień
    I ten przedwczoraj był totalnie biały.
    Historia lubi się powtarzać 😁 tak jak Ci pisałam mój "cykl" bezowulacyjny ma obecnie prawie 10 lat, i tak jak u Ciebie testy ciążowe wychodziły negatywne przez 6 dni po spodziewanej miesiączce ( wtedy były o czułości od 25) 7 dnia zrobiłam betę która wynosiła 56 🙃

    Nefretam, Siasi lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Boże dziewczyny chyba to jednak nie byl cykl besowulacyjny
    https://ibb.co/JVtzxBJ


    Jezu nie wierzę, ja bałam się że jestem bezpłodna z tym AMH, zbierałam się od 2 tygodni żeby powtórzyć, ale się bałam wyniku..

    Nie wierzę, że jeszcze zupełnie. Mój partner się cieszy bardziej niż ja :p
    Super piękna krecha 🤩
    Właśnie marzec był mierny myślałam że kwiecień nadrobi. Chyba niedobór słońca w organiźmie wychodzi 🤣 wróciłam właśnie z tygodniowego urlopu naładowana pozytywną energią i chciałabym ją zatrzymać jak najdłużej☺️ ten cykl też obstawiam jako bezowulacyjny, nawet na niespodzankę nie liczę, bo moje jajniki są leniwe jak ja 😂 nastawiam się na majową wizytę u dobrej lekarki, że poprawdzi mnie dalej z diagnostyką 🙂

    Nefretam, Siasi, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Ritkaa Autorytet
    Postów: 305 807

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Dziewczyny,
    Czytam was od dłuższego czasu ale nigdy się nie udzielałam. Jestem po kolejnych stymulacjach letrazolem plus ovitrelle. Miałam zrobić test ciążowy i zrobiłam, ale już sama nie wiem czy ja wariuje czy tam faktycznie jest cień. Idę dzisiaj dodatkowo na betę. Ale może ktoś swoim okiem zerknąć. Mój mąż uważa że jest tam cień, ale nie chce się nakręcać.

    Toczę walkę z pcos i hiperprolaktynemie i hiperandrogenizmem. Nie mam swoich owulacj.

    https://ibb.co/m5P9zSvN

    No coś tam jest, dawaj znać od razu :)

    🚩PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    ✅Euthyrox 50 , Glucophage 1000, wit D 2000, wit E 400, B12, Pregna Start, Pregna DHA, magnez 400, Berberyna 500x2, resveratrol 180, probiotyk, Q10 200, Prenacaps Ovi 3-7dc, Inozytol

    Starania naturalne ❌ brak/słabej jakości owulacje
    Cykle stymulowane Letrozol + Progesteron:
    1. (7+0)💔
    2. przerwa 😞❤️‍🩹
    3. Cb 💔 04/25
    4. histeroskopia endometrium -> ogniska zapalne -> metronidazol+biseptol 😖
    5. Cb 💔
    6. Cb 💔
    7. (bez stymulacji) ✅MUCh ⏳antybiotyki 2.0 ⏳


    ♂️nasienie prima sort
    ♀️👀Mutacja MTHFR hetero, SERPINE1 hetero
    👍białko C, białko S, homocysteina, prolaktyna w normie, Much-czysto
  • Ritkaa Autorytet
    Postów: 305 807

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Boże dziewczyny chyba to jednak nie byl cykl besowulacyjny
    https://ibb.co/JVtzxBJ


    Jezu nie wierzę, ja bałam się że jestem bezpłodna z tym AMH, zbierałam się od 2 tygodni żeby powtórzyć, ale się bałam wyniku..

    Nie wierzę, że jeszcze zupełnie. Mój partner się cieszy bardziej niż ja :p

    Cudownie! Rośnijcie! ❤️

    Nefretam lubi tę wiadomość

    🚩PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    ✅Euthyrox 50 , Glucophage 1000, wit D 2000, wit E 400, B12, Pregna Start, Pregna DHA, magnez 400, Berberyna 500x2, resveratrol 180, probiotyk, Q10 200, Prenacaps Ovi 3-7dc, Inozytol

    Starania naturalne ❌ brak/słabej jakości owulacje
    Cykle stymulowane Letrozol + Progesteron:
    1. (7+0)💔
    2. przerwa 😞❤️‍🩹
    3. Cb 💔 04/25
    4. histeroskopia endometrium -> ogniska zapalne -> metronidazol+biseptol 😖
    5. Cb 💔
    6. Cb 💔
    7. (bez stymulacji) ✅MUCh ⏳antybiotyki 2.0 ⏳


    ♂️nasienie prima sort
    ♀️👀Mutacja MTHFR hetero, SERPINE1 hetero
    👍białko C, białko S, homocysteina, prolaktyna w normie, Much-czysto
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny!
    Jadę na betę właśnie.

    Jeju, ciężko się będzie skupić w pracy :p

    Darrika, assialbnn, sandrac_94, karczoch321, Bergamotka94, Marzycielka94, Motylek93, Olisska, Belia, Meggi_**, kasialinkaa, Justa28, Zosia667 lubią tę wiadomość

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Boże dziewczyny chyba to jednak nie byl cykl besowulacyjny
    https://ibb.co/JVtzxBJ


    Jezu nie wierzę, ja bałam się że jestem bezpłodna z tym AMH, zbierałam się od 2 tygodni żeby powtórzyć, ale się bałam wyniku..

    Nie wierzę, że jeszcze zupełnie. Mój partner się cieszy bardziej niż ja :p

    Wow, no piękna kreska, gratulacje! ❤️ Jakie to wszystko jest nieprzewidywalne. Spokojnej ciąży 🤞🏻🍀

    Nefretam, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Dziewczyny,
    Czytam was od dłuższego czasu ale nigdy się nie udzielałam. Jestem po kolejnych stymulacjach letrazolem plus ovitrelle. Miałam zrobić test ciążowy i zrobiłam, ale już sama nie wiem czy ja wariuje czy tam faktycznie jest cień. Idę dzisiaj dodatkowo na betę. Ale może ktoś swoim okiem zerknąć. Mój mąż uważa że jest tam cień, ale nie chce się nakręcać.

    Toczę walkę z pcos i hiperprolaktynemie i hiperandrogenizmem. Nie mam swoich owulacj.

    https://ibb.co/m5P9zSvN

    Coś tam majaczy ewidentnie. Który to dpo, ile dni po zastrzyku? ☺️

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia gratulacje! Szczerość popłaca, pracodawca też bardzo w porządku. Teraz możesz w większym spokoju się starać😁

    Nefretam wow, jednak ciąża 😁gratulacje, radość pewnie przyjdzie z wynikiem bety🥳

    Nefretam, Belia lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Dzieńdoberek kciuki zaciśnięte, faktycznie już połowa kwietnia za nami, niech nam trochę tych tulipanków na 1 stronę wejdzie 😁

    U mnie dzisiaj od rana już spokój z ciągnięciami i bólami, wczoraj jeszcze tak jak się ciągnięcia w ciągu dnia skończyły, to jeszcze z 2h miałam taki ból jak na okres. Wiadomo już co w mojej głowie siedzi, jak 7-9 dpo ciągnięcia i bóle, a dzisiaj 10 dpo nagle spokój plus póki co nie wyskakują żadne wypryski okresowe, a powoli na to czas, zawsze jakiś jeden przynajmniej się pojawia 😅 brajan wali do drzwi, ale go nie wpuszczam, czuję się na siłach, że wytrzymam i zatestuje jak się spóźni @ dopiero, aż się sobie dziwię, bo mam ten jeden test w domu ale póki co mnie nie kusi.

    Pięknego dnia laseczki, ciepłego i słonecznego, u mnie się taki zapowiada, czekamy na same dobre wieści 🤞🤭

    Niech te objawy będą początkiem pięknej drogi 😁🤞🏼

    Darrika, kropka_aga lubią tę wiadomość

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Boże dziewczyny chyba to jednak nie byl cykl besowulacyjny
    https://ibb.co/JVtzxBJ


    Jezu nie wierzę, ja bałam się że jestem bezpłodna z tym AMH, zbierałam się od 2 tygodni żeby powtórzyć, ale się bałam wyniku..

    Nie wierzę, że jeszcze zupełnie. Mój partner się cieszy bardziej niż ja :p


    Ogromne gratulacje 🥹❤️
    Mój cykl jak myślałam "bezowulacyjny" ciągnie się już 28 tydzień 🥹🩵
    Też byłam pewna ,że nie było owu , test w 2 dni przed terminem 🐒 był biały , 2 dni po już piękne kreski 🥹
    Może owu Ci się konkretnie przesunęła . Ja zawsze miałam w 14/15 dc a przesunęła się na 20dc 😊
    Trzymam ogromnie kciuki za betę i niech Twój kropek się rozgości ma 9 miesięcy 😍

    AnMiPe, sandrac_94, Nefretam, Siasi, Darrika, karczoch321, kropka_aga, emilgiana, Belia, Justa28, Olisska lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Coś tam majaczy ewidentnie. Który to dpo, ile dni po zastrzyku? ☺️

    Zastrzyk byl 31 marca, pierwszy test robiłam w niedzielę czyli 13 dni po zastrzyku. Na monitoringu miałam potwierdzony pekniety pecherzyk 7 kwietnia.
    Ponadto od 3 kwietnia brałam duphaston zgodnie z zaleceniami lekarza. Zrobiłam test w niedzielę i miałam na postawie testu stwierdzić czy dalej mam brać duphaston w przypadku pozytywnego, czy odstawić i czekać na okres w przypadku negatywnego. Przez ten cień kontynuuje duphaston, zobaczę jaka wyjdzie beta i następnie dzwonię się umówić do lekarza.

    emilgiana lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Dzisiaj dostałam dobrą wiadomość - mam wolne 18.04 i mąż też :D chwilę odpoczynku będzie :)
    U mnie dalej cichosza z owu... masakra, znów długi cykl i pewnie będę się czuła jak g**no tj. w marcu :/ a na majówkę mamy jechać w góry... od 2 dni znów śpiąca jestem, mogłabym się położyć i spać...

    U mnie również piękny dzień, słonko świeci, ptaszki śpiewają :) w czwartek ma być 29 stopni :O

    Nefretam wrote:
    Powinnam dostać równo tydzień temu.
    I od zeszłej środy robię testy co drugi dzień
    I ten przedwczoraj był totalnie biały.
    A jednak! :) Gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 10:48

    Nefretam lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam, gratulacje!!! Dajesz nadzieje, ze niskie AMH to nie wyrok😉 trzymam kciuki za bete, chociaz przy takiej kresce to formalnosc 😉✊🏻

    kropka_aga, Bergamotka94, Nefretam, Marzycielka94, Olisska lubią tę wiadomość

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia, super! podziwiam za szczerość w stosunku do pracodawcy. Ale jak widać szczerość popłaca 😊


    Nefretam 🥹 ogromne gratulacje, wspaniałą niespodzianka!

    Beta to tylko formalność, ale i tak dawaj znać jak wyniki 😀😀

    kropka_aga, Nefretam lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Hej, troszkę musze się z tym ginekologiem zgodzić, że na tę mutację nie daje się heparyny, tylko metylowane witaminy. Acard na pewno nie zaszkodzi, jest bez recepty. Trombofilia i zespół antyfosfolipidowy odpowiada za późniejsze straty. Przy biochemach raczej zbadałabym kiry.

    Tylko że on w ogóle skrzywił się jak powiedziałam że przyjmuje od jakiegoś czasu formy metylowane i powiedział że on ogólnie nie wierzy aż tak w suplementację … 😐 no naprawdę ta wizyta mnie tylko dobiła ehhh 🙄
    Ale ok nie wiem czy nie zrobić tych genetycznych badań przed wznowieniem starań muszę się tylko dowiedzieć ile się czeka na NFZ bo po mojej przeszłości mogę mieć te badania refundowane tak mi powiedział .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 10:59

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ