Zajączku nie żałuj mi dwóch kreseczek, w Sylwestra chcę już prowadzić wózeczek 🐰🪺🤰
-
WIADOMOŚĆ
-
Wgl jestem w takim szoku prawie 2 lata starań tyle leków i nagle udało się .. no nie dochodzi to do mnie 🫢
Bakalia.35, tulips, Basiax, Lisia00, KamilaAnt2026, Werox, Kompotlinka, baassiia, Monia•, Cerva, BillieJean, _Dysia_, Luna11, Mika1992, Rosalinda lubią tę wiadomość
Przebadani - zdrowi
starania od 08.2024
(
W końcu się uda
2026 będzie nasz...!!! -
Ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów, tzn czułam się jak w zwykłym cyklu. W drugiej nie pamiętam, ale raczej nic konkretnego.Basiax wrote:Dziewczyny myślicie że można na początku ciąży nie czuć tego? Ja przy 2 biochemach wiedziałam, że ciąża bo czułam te "hormony". I sie zastanawiam czy można przegapić i się nie spodziewać.3.2016 dziewczynka
9.2017 chlopiec -
Zrobiłam dziś test ale póki co nic. Szacowany okres koło poniedziałku, więc jeszcze jest kilka dni.
Czuję się 'za to' do kitu... Mam problemy ze snem, standardowy mój obiaw przed okresem, mam jakieś tabsy na bezsenność ale w obecnej sytuacji nie biorę ich i jest dramat 😵💫 poza tym zimno mi cały czas, brzuch pobolewa i nerwy jakies. Zaniosłam siki na badanie, miałam jakieś problemy z tydz temu, niby przeszło, ale nie wiem, już zrobiłam dla pewności.
3.2016 dziewczynka
9.2017 chlopiec -
Nadzieja gratuluję ⏸️ i trzyma kucyki by dalej już było szybko o nudno

Ja 15 dc i nie wiem który dpo o czy wogole to juz. Bbt mi zwariowało. Ginekolog przewidywał owulację na poprzednia niedzielę ale ani tego nie czułam ani nie widzę na wykresie. Tylko śluz się zgadzał. Długa podróż samolotem, zmiana strefy czasowej i generalnie wysoka aktywność na pewno nie pomaga.
Czy to możliwe że 9.04 miałam pęcherzyk 12 mm, a owulacji dalej nie było?
No i nie wiem kiedy zacząć brać progesteron w takim wypadku.
Nadzieja 🧚🏼♀️ lubi tę wiadomość
👩🏻36 lat 👦🏻36 lat
starania od 02.2026 -
Nadzieja, dajesz nam tu baaardzo dużo nadziei 😉 Twoją historią. Kciuki zaciśnięte za piekne przyrosty🤞🤞 Życzę Ci spokojnej, książkowej ciąży. 🤗Nadzieja 🧚🏼♀️ wrote:Wgl jestem w takim szoku prawie 2 lata starań tyle leków i nagle udało się .. no nie dochodzi to do mnie 🫢
Czy coś w tym cyklu zmienialiście, czy po prostu to Wasz cud? 😊
Basiax lubi tę wiadomość
👩34 👦35 & 🐕 🐕
starania od 10.25 -
Nadzieja, podzielisz się czy w tym cyklu zrobiliście coś inaczej? Albo w poprzednich miesiącach? Twoja historia daje nadzieję dłużej starającym się ❤️
Basiax, askowe lubią tę wiadomość
👩🏻 33 👦🏻 32
Starania od 01.02.2025 z 2 przerwami
Jestem wege od ponad 10 lat
28.07 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna
Nie poddajemy się!
Update 28.01💊: Omega-3, B12, Magnez, Cholina, Foliany, Laktoferyna, Wit. E, C, Cynk, Melatonina, Tyrozyna, Selen, Jod
IO -> Siofor 500 -
Basiax wrote:Dziewczyny myślicie że można na początku ciąży nie czuć tego? Ja przy 2 biochemach wiedziałam, że ciąża bo czułam te "hormony". I sie zastanawiam czy można przegapić i się nie spodziewać.
Oczywiście. W pierwszej ciąży z dwa razy zaswędział mnie sutek i tyle. 😅 zrobiłam test dla zasady, bo po kontroli u ginekologa uznałam cykl za stracony ze względu na beznadziejnie cienkie endometrium. Były dwie krechy, beta dzień później prawie 288.
Teraz też średnio wierzyłam, bo śluzu jak na lekarstwo, a w poprzednich ciążach było go sporo. Jedynce co odbiegało od poprzedniego cyklu to to, że szyjka jest była ciągle wysoko.
Ale to jest totalna loteria. Mózg też nas bardzo często oszukuje.
BillieJean, Basiax lubią tę wiadomość
33 🙋🏼♀️
👶🏼 08.2024
01.2026 💔 poronienie zatrzymane
03.2026 wznowienie starań 🌈
08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏 -
dzydzy wrote:Nadzieja gratuluję ⏸️ i trzyma kucyki by dalej już było szybko o nudno

Ja 15 dc i nie wiem który dpo o czy wogole to juz. Bbt mi zwariowało. Ginekolog przewidywał owulację na poprzednia niedzielę ale ani tego nie czułam ani nie widzę na wykresie. Tylko śluz się zgadzał. Długa podróż samolotem, zmiana strefy czasowej i generalnie wysoka aktywność na pewno nie pomaga.
Czy to możliwe że 9.04 miałam pęcherzyk 12 mm, a owulacji dalej nie było?
No i nie wiem kiedy zacząć brać progesteron w takim wypadku.
Możliwe, też tak miałam 9 dc pęcherzyk miał 10, reszta mniej niż 8, 13 dc kolejna kontrola i pęcherzyk miał tylko 11. Albo masz owulację przesunięta.
Z zaleceń dostałam 16-25 dc brać progesteron.
Myślę że zmiany mogły mieć wpływ.
dzydzy lubi tę wiadomość
🙎♀️25
Endometrioza, adenomioza, pcos, anemia, hashimoto
👨💼27 -
Nadzieja ogromne gratulacje! 🥳 życzę zdrowej i spokojnej ciąży 🐣
Nadzieja 🧚🏼♀️ lubi tę wiadomość
29 🙋🏽♀️ 33 🙋🏽
Starania od 09/25 o pierwsze 👶🏽
Tarczyca ✅
Progesteron 12/25 8 dpo 19,17ng/ml, 02/26 9 dpo 16,2 ng/ml✅
Wskaźnik HOMA 2,89 (IO) <2.5⬆️
Homocysteina 5,97 umol/l✅
SHBG 45,6 nmol/L 32.4-128.0⬇️
Testosteron 1,60 nmol/l 0,29 - 1,67⬆️
Prolaktyna⬆️❗️
AMH 6,58 ⬆️⁉️
On:
Badanie nasienia ✅ morfologia 5% 🆗 -
Hejo, proszę o radę 🙏🏽. Czy któraś badała bete po zastrzyku ovitrelle? Dziś 7dpo robiłam proga i odrazu bete żeby mieć punkt odniesienia. Wynosi 4,3. Czy któraś korzystała z zastrzyku i pamięta swoją betę?• 24 lata| PCOS| wysokie androgeny| wysokie antyTPO antyTG| AMH 5,81
• starania od stycznia 2025
• diagnoza PCOS czerwiec 2025
• próby naturalne
• DIANE 35 od stycznia 2026 (obniżenie testosteronu)
• stymulacja letrozol + ovi od kwietnia 2026
• opanowane hormony, tarczyca, żelazo itp -
Można, ja zawsze zachodziłam w ciążę nic nie czując, a jak czułam to okazywało się, że nie jestem w ciąży 😅Basiax wrote:Dziewczyny myślicie że można na początku ciąży nie czuć tego? Ja przy 2 biochemach wiedziałam, że ciąża bo czułam te "hormony". I sie zastanawiam czy można przegapić i się nie spodziewać.
Teraz znowu nic nie czuję, więc może może 😅
KamilaAnt2026, askowe lubią tę wiadomość
Mama dwóch chłopców 🥰
🩵 2019 (3cs)
🩵 2024 (9cs)
Staramy się o trzecie dziecko od stycznia 2026 🥰
Nasz mały Aniołek 👼
💔 05.2023 (ciąża biochemiczna) -
Gratulacje 😊Nadzieja 🧚🏼♀️ wrote:Wgl jestem w takim szoku prawie 2 lata starań tyle leków i nagle udało się .. no nie dochodzi to do mnie 🫢
Nadzieja 🧚🏼♀️ lubi tę wiadomość
Mama dwóch chłopców 🥰
🩵 2019 (3cs)
🩵 2024 (9cs)
Staramy się o trzecie dziecko od stycznia 2026 🥰
Nasz mały Aniołek 👼
💔 05.2023 (ciąża biochemiczna) -
u nas to 'już" 8 cykl starań, A ja mam dziś jakiś spadek wiary w ten cykl, jestem 6dpo i staram się afirmować, że to ten udany cykl, ale w głowie mam wątpliwości, że bycie rodzicami nie jest nam przeznaczone ehhh.
No nic mąż w poniedziałek idzie na badanie nasienia i zobaczymy czy tam będzie wszystko ok .😑♀️95 ♂️97
2/2026 (2dc)
Ferrytyna - 17 ng/ml -> 46 ng/ml w 5 tyg
TSH - 1,33 mIU/L
E2 – 176 pmol/l
FT4 - 15,50 pmol/L
FSH – 5,1 mIU/mL
LH – 4,67 mIU/ml
Prolaktyna – 6,91 ng/mL
Starania od 09.25 - 8cs -
Odebrałam badania moczu, wszystko ok, idealne wrecz hmm. Nie wiem jakoś tak dziwne ostatnio przy tym sikaniu, może to bardziej podrażnione z zewnątrz cewka. No nic.
Udało mi się złapać 20min drzemki i trochę lepszy nastrój no i kontynuacja czekanie na dzień okresu... Każdemu się tak ciągnie? 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:12
KamilaAnt2026, Werox lubią tę wiadomość
3.2016 dziewczynka
9.2017 chlopiec -
Zula18 wrote:Hejo, proszę o radę 🙏🏽. Czy któraś badała bete po zastrzyku ovitrelle? Dziś 7dpo robiłam proga i odrazu bete żeby mieć punkt odniesienia. Wynosi 4,3. Czy któraś korzystała z zastrzyku i pamięta swoją betę?
Hej. Ja nigdy nie brałam, ale pojedynczy wynik o niczym nie świadczy. 7 dpo to też bardzo wcześnie (miałaś od kogoś takie zalecenie żeby zbadać?) więc raczej są to resztki zastrzyku. Życzę Ci żeby zaczęła rosnąć i wtedy wszystko będzie jasne. ☺️33 🙋🏼♀️
👶🏼 08.2024
01.2026 💔 poronienie zatrzymane
03.2026 wznowienie starań 🌈
08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏 -
Mi się najbardziej ciągnie od owulacji do 10dpo, a potem jak biel na teście to juz jakoś lecibaassiia wrote:Odebrałam badania moczu, wszystko ok, idealne wrecz hmm. Nie wiem jakoś tak dziwne ostatnio przy tym sikaniu, może to bardziej podrażnione z zewnątrz cewka. No nic.
Udało mi się złapać 20min drzemki i trochę lepszy nastrój no i kontynuacja czekanie na dzień okresu... Każdemu się tak ciągnie? 🤣
baassiia lubi tę wiadomość
♀️95 ♂️97
2/2026 (2dc)
Ferrytyna - 17 ng/ml -> 46 ng/ml w 5 tyg
TSH - 1,33 mIU/L
E2 – 176 pmol/l
FT4 - 15,50 pmol/L
FSH – 5,1 mIU/mL
LH – 4,67 mIU/ml
Prolaktyna – 6,91 ng/mL
Starania od 09.25 - 8cs



