X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kiedyś jeszcze stosowałam testy owulacyjne, to tez mi cały czas pokazywały pozytywy, aż mój mąż się sam dziwił.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Jak kiedyś jeszcze stosowałam testy owulacyjne, to tez mi cały czas pokazywały pozytywy, aż mój mąż się sam dziwił.
    właśnie..mój Mąż też się dziwi;/ a ja sama nie wiem co to....i dlatego pierdziele nie robie więcej szkoda kasy....

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    No tak, ale w sumie śluzu płodnego też nie ma, a ten niepłodny w niewielkich ilościach. Muszę badać wewnętrznie, bo na zewnątrz go nie ma. Mam nadzieję, że owu się w końcu pojawi. Wczoraj test był prawie pozytywny. Dziś mnie boli podbrzusze i jestem "napompowana", a test negatywny.
    ale śluz płodny możesz mieć w środku...też tak może być...Moja psiapsiółka tak ma że ma w środku była z tym u gina.....a gin jej powidział że tak jest czasem..i ma 5 dzieci już...poczekaj:*

    olka25 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a teraz wpierdzielam salatke z kurczakiem i z grzankami,czerwone wino i koktajl bananowo truskawkowy mmmm :D

    pysznosci :)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka25 wrote:
    No dobra, uspokoiłaś mnie trochę :) Poczekam cierpliwie i co ma być, to i tak będzie. Pewnie nie ma sensu się stresować na zapas. Dzięki! :*
    właśnie:**********

    olka25 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin powiedziała, że te testy owulacyjne to jest strata pieniędzy. Ja dwa cykle wcześniej miałam owulację, ale śluzu płodnego w ogóle i gin powiedziała, że wszystko jest super, ale jak nie zajdę, to tylko dlatego że nie było tego śluzu i dlatego poleciła mi siemię lniane na poprawę śluzu i rzeczywiście za miesiąc było lepiej.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mi gin powiedziała, że te testy owulacyjne to jest strata pieniędzy. Ja dwa cykle wcześniej miałam owulację, ale śluzu płodnego w ogóle i gin powiedziała, że wszystko jest super, ale jak nie zajdę, to tylko dlatego że nie było tego śluzu i dlatego poleciła mi siemię lniane na poprawę śluzu i rzeczywiście za miesiąc było lepiej.
    a te siemie lniane do picia to nie dobre prawda???

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, do picia jest FUJJJJJJJ. Mielone jedną łyżeczkę do do jogurtu. Teraz sobie kupiłam w ziarenkach i tez jest dobre.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Nie, do picia jest FUJJJJJJJ. Mielone jedną łyżeczkę do do jogurtu. Teraz sobie kupiłam w ziarenkach i tez jest dobre.
    wiem piłam jak mialam wrzody;/ ale ponąć jest w tabsach.....

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka, lubuskie powiadasz? Ja też :D
    Milcia, jak tak pomyślę to też jadłam siemię lniane :P I to na krótko przed zaciążeniem.. I już teraz nie wiem czy sam dziurawiec mi pomógl?
    U mnie cykle bez wspomagaczy to masakra! Raz 30, raz 40. Ot, rosyjska ruletka. A co do romantycznych kolacji.. ostatni raz robilismy jak w ciazy bylam. Teraz nie da rady, maly zasypia po 21, a my juz tez przysypiamy, dobrze, ze na przytlanki starczy sil. A jak zapalimy swieczki to maly robi "tfu" i juz nic sie nie swieci :P Ale nadrobimy jak dzieci beda odchowane ;)

    Strażaczka90, Martii lubią tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Marti, no raczej nie zdąży. No ale mówi się trudno, i działa się dalej, w końcu działania akurat są przyjemne :D Mój też jest tym, który potrafi sprowadzić mnie na ziemię albo po prostu doprowadzić do porządku, żebym nie zwariowała albo całkowicie się nie załamała. Ja czasami mu nawet współczuję i podziwiam, że tyle ze mną wytrzymuje :P No ale żeby nie było, on też do świętych nie należy. Ot, dwa upierdliwce się dobrały :D
    Chanela, piękna data ;)
    Właśnie...dobrze, że te staranka należą do przyjemnych czynności, bo przy naszej "szybkości zachodzenia w ciążę" można by było się umęczyć:P

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego to nie słyszałam, żeby w tabletkach było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2013, 21:15

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zawsze mamy przytulanki jak nam sie chce, a mi sie zawsze najbardziej chce przed owu i w trakcie. Moja gin (tez prywatnie) tez nam mowila, ze mamy czekac na znak od niej. Ale i tak sie nie stosowalismy ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam zamiar dzisiaj pokusić męża ;)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Strazaczka, lubuskie powiadasz? Ja też :D
    Milcia, jak tak pomyślę to też jadłam siemię lniane :P I to na krótko przed zaciążeniem.. I już teraz nie wiem czy sam dziurawiec mi pomógl?
    U mnie cykle bez wspomagaczy to masakra! Raz 30, raz 40. Ot, rosyjska ruletka. A co do romantycznych kolacji.. ostatni raz robilismy jak w ciazy bylam. Teraz nie da rady, maly zasypia po 21, a my juz tez przysypiamy, dobrze, ze na przytlanki starczy sil. A jak zapalimy swieczki to maly robi "tfu" i juz nic sie nie swieci :P Ale nadrobimy jak dzieci beda odchowane ;)
    tak jestem z Żar:) kurde!!!!u mnie powoli śnieżek pada:) troche biało jest:D

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zawsze dużą ochotę w trakcie owu i przed @. Teraz właśnie tak mam, ale to już przed @.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No ja mam zamiar dzisiaj pokusić męża ;)
    ja nie wiem bo mój M jest na imprezie strażackiej....jeszcze nie wrócił..Mu się zawsze chce po alku ale nie wiem czy ja nie zasne zaraz....

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd ja to znam... Mój zawsze po alkoholu jest bardzo chętny ;)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Skąd ja to znam... Mój zawsze po alkoholu jest bardzo chętny ;)
    hehe;P

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 7 grudnia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Skąd ja to znam... Mój zawsze po alkoholu jest bardzo chętny ;)
    Dokladnie :P A ile komplementow sie wtedy naslucham, strasznie romantyczny sie wtedy robi :P

    20130914050120.png201207104662.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ