X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    caly dzien tu chyba nikt niezagladal :)
    Chyba tak....

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Chyba tak....

    DZINDOBEREK :)

    witam sie z kawusia :)

    milego dnia

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Mnie Ovu takze wyzaczyla czas swiateczny:))

    ale,ale bylam u gin i ku mojemu zaskoczeniu kazala mi zrobic bete...powiedziałam jej,ze @ mialam dwa dni bardzo obfite i jasnoczerone no i ona na to.... jutro robie jak nic nie bedzie to mam wziac clo...zobaczymy:))

    ja na razie nic nie posprzatalam, weekend mam odwiedzjaco-wyjazdowy wiec zaczne w przyszlym tygodniu:))

    A na podstawie czego stwierdziła,ze masz zrobic bete?chyba jestem nie w temacie:/
    To super,jest nadzieja :):)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Ja dopiero nadrabiam zaleglosci po krotkiej nieobecnosci, ale mnie te egzaminy wymeczyly! Na szczescie juz po wszystkim, moge sie skupic na starankach :)

    Gratulacje z okazji nowych mieszkanek!Super! My ciagle w wynajmowanym...

    Fidelissa powodzenia!


    ja chyba musze odespac ten caly stres, ledwo zywa jestem...

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też wynajmujemy :)
    dzisiaj lepiłam pierogi :) przed świętami powtórka, bo mąż powiedział, że nie chce mrożonych ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed nami jeszcze długa droga do zamieszkania w nowym mieszkanku, ale juz odliczam dni :)

    Martii lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę,że zeszło na temat zmian miejsc zamieszkania :)
    tak,jak napisała Marti, przeprowadzki pozwalają skupić myśli na urządzaniu (a nie myśleniu,czy się uda,czy nie),ale z drugiej strony przeprowadzka może sprzyjać poczęciu-w końcu wiele par jest przeszczęśliwych z powodu "bycia na swoim",a to z kolei wywołuje euforię,itd... ;)

    Martii lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to licze, ze w zwiazku z ta euforią, reszte szczescia przyjdzie lawinowo ;)
    My planujemy przeprowadzke dopiero na wiosne, bo mojego M nie będzie pod ręką, wyjezdza na 3miesiace :( Wiec i stranka na poważnie znów zaczna sie w nowym mieszkanku dopiero, oby to przyniosło szczęście :)

    Milcia lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam Bete i ..... Pusto:((. A gin kazała mi zrobić bo opowiedziałam jej, ze miałam 2dniowa @ i jasnoczerwona krew ze skrzepami wiec cos tam podejrzewala.... Od 5 do 9 dc. mam zarzywac clo. Zobaczymy co przyniesie grudzień))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii ja też liczę na tę euforię :)

    Martii lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranna kawka :)) za oknem .....brrrrr

    qq87j44jhto0od0f.png


  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tu straszna cisza na tym forum, wszystkich wywiało gdzie indziej:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)zimno... wzięłam się za prasowanie bo pokaźna sterta się nazbierała :)

  • Fasolkowa duszyczka Koleżanka
    Postów: 45 39

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam..... faktycznie za oknem szaro buro i ponuro więc i ja zabieram się za prasowanie i może fasolowa na obiadek przy takiej temperaturze za oknem???? Pozdrawiam Nowe Koleżanki :)

    brokatowy-mis.gif9ewn3e3k5668t40y.png f2w3vfxmxlrzenkc.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Zrobiłam Bete i ..... Pusto:((. A gin kazała mi zrobić bo opowiedziałam jej, ze miałam 2dniowa @ i jasnoczerwona krew ze skrzepami wiec cos tam podejrzewala.... Od 5 do 9 dc. mam zarzywac clo. Zobaczymy co przyniesie grudzień))

    No jak to co przynie...Fasolinke!!
    No dziewczyny trzeba brac sie do roboty,bo statystyki zaniżamy ;)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 4 dc, od jutra zaczynam brać CLO przez kolejne 5 dni. Mam nadzieję, że ten cykl będzie bardzo owocny :) Ale bardzo boję się rozczarowania. Boję się myśleć pozytywnie po roku starań.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie ;) Niestety, u mnie smutno.. Staranka zawieszone. Wyniki mam straszne, oprócz tego mam 2 torbiele na jajniku, i gin powiedziała, że raczej nie obejdzie się bez zabiegu. Na razie dostałam leki, a na początku stycznia zobaczymy co dalej. Ale w sumie byłam na to przygotowana, bo z małym też było ciężko. Trudno, najważniejsze to teraz się wyleczyć a później będziemy działać.
    A żeby nie myśleć, czymś się zajmę. Po Nowym Roku może zacznę stawiać kroki z przyjaciółką i znajomymi, żeby zorganizować w naszym mieście coś, co pomoże chorym dzieciom. Fundacja to szczyt marzeń, ale może chociaż jakieś stowarzyszenie.. Na razie siedzę, czytam, notuję, i już mi mózg się lansuje :P Nasze państwo nie jest łaskawe dla osób które chcą pomagać. Ale trzeba wierzyć!
    Ale oczywiście będę Wam kibicować, i tu zaglądać. Teraz mnie nie było, bo musiałam to jakoś przetrawić.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że będzie wszystko ok.

    Martii, Fidelissa lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zastanawiałam się, gdzie się podziewasz...Przykro mi, że tak Ci się ułożyło. Wszystko będzie dobrze, doczekasz się brzdąca!
    Dobrze robisz, jak zajmiesz się czymś wymagającym dużej uwagi, nie będzie czasu na rozmyślanie. I to jeszcze taki szczytny cel, brawo, podziwiam!! :D Masz w sobie w takim razie dużo samozaparcia, niestety u mnie ta cecha słabo się rozwinęła ;)
    Ja tez jestem zmuszona zawiesić działania od stycznia...na 3 miesiące :( ale chyba już o tym wspominałam.

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bardzo Wam współczuję :(

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ