X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zioła i inne wspomagacze.
Odpowiedz

Zioła i inne wspomagacze.

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • SuSie Koleżanka
    Postów: 45 35

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakieś sklepy zielarskie we Wrocławiu?
    Poszukuję OWOCU NIEPOKALANKA (niezbędnego w mieszance ziół Ojca Sroki) i nigdzie go dostać nie mogę? Możecie mi coś doradzić?
    W necie jest, za produkt 50g trzeba zapłacić 2,50zł to grosze, ale dochodzi przesyłka i wychodzi już 13zł, a ja nie znoszę przepłacać. Takie mam "zboczenie" ;-p
    Pozdrawiam!

    "Nigdy nie wiesz, kiedy miłość przyjdzie.
    Oczywiście, nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie.
    Ale w końcu TO się stanie.
    I wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć ... i CZEKAĆ."
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Właśnie zaczęłam pić ziółka pierwszy cykl:) Poradźcie mi proszę jak będzie skuteczniej i bezpieczniej - pić do owulacji, czy cały cykl? Ktoś straszył, że lepiej pić do owulacji, bo potem zioła mogą być niebezpieczne dla zarodka. I rzeczywiście, niektórym się udało zajść, ale straciły ciążę... Dziewczyny podzielicie się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie? będę ogromnie wdzięczna za wiadomości:)

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli pijesz zioła O.Sroki nr 3, to należy je pić cały cykl, nieprzerwanie przez 3 miesiące.
    Są też mieszanki przeznaczone do picia jedynie w I fazie cyklu.

    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=74771&f=6

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 25 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szczerze polecam zioła o.Sroki - mnie się udało zajść w ciążę już w 1.cyklu picia :)
    Gdyby któraś zamierzała zakupić zioła o.Sroki, to mnie została moja szczęśliwa mieszanka :) Dokładnie posiadam:
    -mieszankę na ok.3 miesiące picia, zmieści się to do słoika 2 litrowego
    -ziele ruty, nostrzyka i nagietka, każde po ok.25-30g (do mieszanki potrzeba było 20g, więc tyle mi zostało w torebeczkach, które miały 50g)

    Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila: [email protected], aby nie zaśmiecać forum:)

  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 26 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.chodzi o ziola ojca sroki nr3.usuniety mam jeden jajowod a owulacja jest tylko po tej stronie.czy te ziolka dzialaja aby byla po drugiej.czy komus pomogly.z gory dziekuje.

    Aguska87
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 27 września 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja chcialam tylko przestrzec przed ziolami, ktore w moim przypadku niestety zaszkodzily :(. Mialam prawidlowa owulacje, wszystko bylo ok, ale chcialam sie jeszcze wspomoc ziolami - pomyslalam, ze nie zaszkodzi. Niestety, skonczylo sie u mnie plamieniami i torbielą :(. Wszystko sie unormowalo w kolejnym cyklu, ale niestety jeden cykl przez ziola stracilam :(. Jak powiedzialam o tym lekarzowi to malo mnie za drzwi nie wyrzucil. Nie chodzilo o to, ze ziola to zło, ale ze nie skonsultowalam tego z nim. W moim przypadku, przy normalnych owulacjach, to nie mialo sensu a tylko zaszkodzilo.
    Takze dziewczyny - pijcie ziolka, ale wtedy kiedy naprawde jest do tego wskazanie - brak dojrzewajacych pecherzykow, brak owu, endo, PCOS... Najlepiej skonsultujcie z lekarzem by sobie nie zrobic krzywdy.
    Ziola, ktore pilam, to mieszanka ojca Klimuszki nr 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 16:37

    zem3i09kl173cczw.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 30 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mieszanka nr 1 ks. Klimuszki / czy ojca Sroki? / to mieszanka na zrosty i stany zapalne przydatków / teoretycznie wspomagają pracę jajników ale przy innym leczeniu nie są wskazane - jak każde zioła.
    Sama piję antyzrostówkę przy prawidłowych hormonach i owulacji - nie mam skutków ubocznych, jaja ładnie rosną - u mnie to raczej problem zrostów w jajowodach ktore usuwałam w grudniu zeszłego roku niestety dalej NIC :/

    A z innej beczki to sama robię mieszanki wg przepisów Władimira Korsuna z "Encyklopedija fitoterapii", mam do odsprzedania mieszankę na Endometriozę, bolesne menstruacje i mięśniaki. Dziewczyna która u mnie ją zamawia NAGLE zaszła w ciążę <3 więc zostały mi składniki :) jeśli któraś jest zainteresowana to proszę info na priv. Dodoam, że robię to z pasji, nie zarabiam na tym, a koszt mieszanki to tylko zioła plus przesyłka.

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • Eliza Pyza Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Mi pomogl Vitex i Pregnatude
    Staramy sie od roku ....od 5 miesiecy z ovu ale przestalam mierzyc temp. bo mnie to stresowalo.
    Mialam zawsze cykle od sasa do lasa. Od 26 do 38. PCOS stwierdzone i szansa tylko na In vitro.
    Natknelam sie na recenzje odnosnie ziol Vitex i mieszanki Pregnatude (polskie Infolic) i nie skonczylam drugiego opakowania i zaszlam w ciaze. Drugi miesiac brania tych ziol i mieszanki pomoglo mi wyregulowac cykle i miec owulacje. Wczoraj zrobilam test i sliczne kreski.
    Boje sie ze strace mojego szkraba ( juz raz poronilam) ale mysle pozytywnie.


    Pozdrawiam



    To tak z mojej strony.

    Kaska1985, Manieczka86 lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was słyszała o dzikim pochrzynie (wild yam)?? czy któraś stosowała? zastanawiam sie czy nie włączyć tego zioła w 2fc

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam Castagnus (Vitex) oraz Mayo-inosytol
    i zaszlam w ciaze w drugim cyklu (ale bylo wczesne poronienie), a za kilka miesiecy w pierwszym cyklu za jednym razem. A cykle mialam dlugie i nieregularn, ale sie udalo!

    Do tego witaminy prenatalne zazywalam jeszcze przed ciaza.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 23 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mayo-inosytol? Po wpisaniu w google wyskoczył mi infolic, czy to brałaś?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Bernadka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Mam bardzo szybkie pytanie. Chciałabym, aby mąż wdrożył do diety kilka ziół podnoszących płodność (o ile rzeczywiście są efektywne). Przeczytałam to: https://sferaintymna.pl/ziola-na-plodnosc/ - więc teoretycznie spis ziół mam, ale... trudno o weryfikację rzetelności.

    Chciałabym zatem zapytać o Wasze doświadczenia: Które zioła faktycznie wspomagają męską płodność i czy w ogóle takowe istnieją?

    Dieta OK, suplementy bierze (witaminy, minerały), wyniki badań OK, ale... nic nie działa. Być może problem leży u mnie, ale jestem w trakcie badań, a obecna sytuacja nie sprzyja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 14:34

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ