X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne zioła/tabletki wspomagajace zajscie w ciaze!
Odpowiedz

zioła/tabletki wspomagajace zajscie w ciaze!

Oceń ten wątek:
  • M85 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam donga i mialam wrażenie ze na mnie jakoś na odwrót działa ...dlatego odstawiłam na razie tylko witaminki, foliowy i wiesiołek....

    2d4d6e507b.png
    Nasz:empty.gifcykl po przerwie
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu kto jeszcze?

    Zaciazyl ktos? A w tym wypadku gratulacje i prosimy sie podzelic co pomoglo :)

    JA w tym momencie jestem na:
    - castagnus
    - aletra lecznicza (do owulki)

    Raz dziennie herbatka: pokrzywa+liscie malin

    do lykania: wiesiolek i witaminki (Mag+B6, kompleks B, selen, cynk, Q10, A+E, D3)

    Ogolnie to jestem po:
    - mieszanka 1 ojca klimuszko (szkoda ze skonczylam tylko jedna porcje) - uciazliwa/niesmaczna ale chyba najlepiej regulowala moj cykl, pierwsza na liscie do powtorki
    - mieszanka nr 3 ojca sroki - trzy cycle - poruszyly moj lewy jajnik do wspolpracy (nie owulowal przez 4 kolejne miesiace, az nagle helooo)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 17:01

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już chciałam biec po dziurawiec, ale w internecie są informacje o tym, że jeśli jesteś w ciąży lub tylko podejrzewasz ciążę nie należy go pić, bo może wywołać poronienie.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym w tym cyklu zaczęłam brać wiesiołek do owulacji. Kiedyś miałam tak gęsty śluz płodny, że majtki nie chciały oderwać się ode mnie :D A teraz było tak, że tego śluzu w ogóle nie czułam... Co innego podczas współżycia :D

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamierzam pić siemię lniane. wiesiołka chyba już nie mam. u mnie w szczęśliwym cyklu oprócz siemie i bromergon to braliśmy flegamine na rozrzedzenie śluzu u mnie i u m. :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja polecam z czystym sumieniem zioła Ojca Sroki. Pomogły mi już w drugim cyklu picia :-) Właśnie dziś zobaczyłam pozytywny test ciążowy. Warto pić i przede wszystkim wierzyć. Powodzenia!

    Aganeska, Emciaa lubią tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zielarskim można kupić?

  • Emciaa Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 15 maja 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowicjuszka. Na poczatek chce sie przywitac i powiedziec, Czesc. Staramy sie z mezem dopiero drugi miesiac o pierwsze dzieciatko. Mieszkam za oceanem i tutaj duzo kobiet na plodnosc i szybsze zajscie w ciaze pije suszony napar z lisci maliny.

    asioczek86, MoBo lubią tę wiadomość

    Never give up!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie wiem czy to przypadek czy coś na rzeczy ale w pierwszą ciążę zaszłam w cyklu kiedy zaczęłam pić INOFOLIC. Teraz rozpaczona że się nie udaje kupiłam INOFEM (ten sam skład) i w tym samym cyklu zaszłam więc myślę że warto spróbować. Sam produkt nie zaszkodzi bo to tylko suplement :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty?a co to jest?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zastanawiam się nad ziołami ojca Sroki?jak je sama skomponować może któraś z Was wie?

    neomi34
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JA PIŁAM INOFOLIC ALE JAK DLA MNIE SZKODA KASY DROGO A NIC NIE DAJE.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Katee Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawdziło się picie Ferti Lady. Nie musiałam się martwić o to jakie witaminy powinnam brać. Wszystko miałam w jednej małej saszetce.

  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka a pijesz dalej Inofolic/Inofem w ciąży? Ja też piłam przez 3 cykle, w trzecim się udało ale wg mnie akurat to nie zasługa Inofemu, bo stosowalismy kilka innych "wspomagaczy". Teraz jestem w 5 tygodniu ciąży i na razie odstawiłam, bo szwagierka gdzieś wyczytała, że może powodować skurcze macicy, ale nie wiem czy tak faktycznie jest. Ja znalazłam artykuł, w którym było napisane, że przyjmowanie mio-inozytolu w ciąży obniża ryzyko cukrzycy ciężarnych. Znów na stronie apteki DOZ.pl przy suplemencie "Inozytol" jest napisane, żeby nie brać w ciąży.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 12 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczynki :)
    Ja biorę następujące preparaty:
    Kwas foliowy 15mg- 1x
    Acard-1x
    Koenzym Q 10-1x
    Witaminę E-1x
    Femibion-1x
    Omega gold 3-1x
    magnez-2x
    Witamina C
    Witaminę B1, B2,B6,B12
    piję siemię lniane i zaczęłam brać wiesiołek

    Zastanawiam się czy nie wrócić do ziół O. Sroki przeciw poronieniom ( piłam je krótko)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 09:23

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 5 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,sprzedam Profertil 60 tab. najlepszy suplement na poprawę jakości nasienia,jako jedyny ma badania kliniczne,nam bardzo pomógł i możemy cieszyć się synkiem-nawiększym szczęściem pod słońcem!!! :D Wiecej na priv.

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 5 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes jaka cena?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • mentosik Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie! jestem tu nowa, ale liczę na Waszą pomoc. Mam pewien problem.. od dłuższego czasu staram się zajść w ciążę, ale nie mogę... ;( zastanawiam się nad braniem jakiś "wspomagaczy" bez recepty. Możecie jakiś polecić z własnego doświadczenia? zastanawiałam się nad braniem femifertil'u, ale nie wiem czy pomaga... pomóżcie

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 27 listopada 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mentosik. Od dluższego czasu czyli jak długo? Suplementy typu femifertil na pewno nie zaszkodzą. Aczkolwiek ja dostałam opryszczki, pryszczy od nadmiaru witamin :) na początku nie moge polecic Ci nic oprócz kwasu foliowego, witamin no i może castagnus. Resztę wspomagaczy na oślep bym nie brała, chyba że znasz lub przypuszczasz przyczyny swoich niepowodzeń. Pozdrawiam :) i życzę szybkich rezultatów starań :)

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam :) jest tu ktoś jeszcze

    Brychta
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ