X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne zioła/tabletki wspomagajace zajscie w ciaze!
Odpowiedz

zioła/tabletki wspomagajace zajscie w ciaze!

Oceń ten wątek:
  • Hagana Nowa

Wysłany: 22 czerwca, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aghia wrote:
    Mobo,
    O widzisz, o taki przykład mi chodziło!
    Dziurawiec ma może jakiś wpływ na hormony, ale napewno też ma właściwości poprawiające humor i zwiększające optymizm :) więc też z tej strony jest pomocny przy staraniu.
    Ja łykam tabletki ziołowe o nazwie Euphytose, zawierają walerianę głóg passiflorę i mierznicę. Przede wszystkim dlatego że zawiera passiflorę - jeden z najskuteczniejszych leków przeciwlękowych (porównywalna mocą z xanaxem).
    Sprawdziłam że na te zioła nie ma jednoznacznych przeciwwskazań przy ciąży, ale zamierzam je brać do zobaczenia dwóch kreseczek :) a potem zobaczę za czymś innym.
    pozdrawiam cieplutko

Stary wątek, ale zastanawiam się czy Euphytose tu komuś pomogło.

• Trottin Ekspertka

Wysłany: 26 czerwca, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, szukam porady w kwestii naturalnych sposobów na zwiększenie ilości płodnego śluzu. Czytałam o wiesiołku, może polecicie konkretny produkt? Stosujecie dodatkowo jakieś lubrykanty typu Conceive?

• szafirek Ekspertka

Wysłany: 21 lipca, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, pozwolę sobie odświeżyć temat 🙂
    Jakie suplementy mogą wspomóc owulacje i ogólnie starania o dziecko? Jakie się u Was sprawdzają?
    Ja mam na pokładzie od 12 lat leczoną niedoczynnosc tarczycy, zażywam obecnie trzecie opakowanie Ovarin (na wyrównanie cykli), od tego cyklu olej z wiesiołka w kapsułkach (firma GAL), witaminę D3 (mam od lat duży niedobór), a od wczoraj pije mieszankę ziołową nr 3 ojca Sroki na owulacje. Staramy się od marca, proszę trzymajcie kciuki. Przytulam mocno każdą starającą się 💔

♀️ 25 ♂️ 25

*Starania o pierwszego malucha od marca 2022
    * Od 12 lat leczona niedoczynność tarczycy
    * Euthyrox 100, Milurit 300
    * Suplementacja przez cały cykl: wit. D3, Ovarin
    * Suplementacja do połowy cyklu: olej z wiesiołka + zioła ojca Sroki (mieszanka nr 3)
    * Cykle 32-33 dniowe

15.08.2022 ⏸
    17.08.2022 Beta 259,70 mIU/ml, progesteron 14,7ng/mL
    19.08.2022 Beta 664,9 mIU/ml (przyrost 148%)
    23.08.2022 Pierwsza wizyta 🥹
    13.09.2022 Druga wizyta
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ