X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Dziewczyny ratujcie!!! Już nie dam rady. Dopiero 13 a ja po 17 mam wyniki bety...nie wiem co mam ze sobą zrobić, tak się boję że będzie negatywny.
    już niedługo, trzymam kciuki że będzie pozytywny wynik dla ciebie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Puszysta! Co to w ogóle ma być?? Jak tak można??
    Nie denerwuj się, choć wiem, że łatwo powiedzieć, ale bezpieczniej dla Ciebie, żeby się wyluzować.
    Ciągnięciem absolutnie się nie przejmuj, uczuciem pełności, delikatnym kłuciem- to efekt powiększającej się macicy i nie wróży niczego złego.
    Kiedy możesz skorzystać z porady lekarza??
    zgadzaqm się to może dawac takie objawy :)

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w irlandii juz 7 lat, a moj tata 15 :) on nas tutaj sciagnol jak mialam lat 14 :) i super mi sie tutaj mieszka.

    Kupiłam dwa testy ciazowe takie normalne z apteki.... dzis nie mam zadnych pamien nawet po zakupach wiec jestem bardzo zadowolona... za to mam zgage i mdlosci =/ i troche sie tak czuje jakbym miała zemdlec... no i poce sie strasznie... dokladnie tak jak w pierwszej ciazy.... w nocy musze spac bez koldry bo umieram... w dzien mi tempka dochodzi do 37.6 a zadna choroba mnie nie łapie :)

    Aniqa witam :)

    Aga trzymam kciuki za bete i tak jak dziewczyny mowia ;) zajmij sie czyms... fb ma super gry :P ostatnio gram jak najeta :P

    Witam wszystkie nowe staraczki :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałam pisac... dzwoniłam do lekarza to polaczyli mnie z pielegniarka (one i polozne sie tutaj zajmuja ciaza) i kazala mi odpoczywac i przyjsc za tydzien jesli nie dostane @.... i jesli bede miala duze bole to do szpitala. no i brac kwas foliowy (juz dlugo biore) i odstawic witaminy chyba ze sa dla ciezarnych (a ja biore takie normlane)

    denerwuje mnie to troszke w irlandii ze nie widzisz sie z ginekologiem ani lekarzem chyba ze cos zlego sie dzieje... wszystkim zajmuja sie midwife (polozna) i pielegniarki.... jesli @ nie przyjdzie to tak za 3 tygodnie umuwie sie prywatnie na USG zobaczyc czy jest serduszko :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzeczywiście w irlandii inny jest system, ale wierzę że serduszko bedzie widać już niedługo i może nawet mi się uda już za tydzień, już nie mogę sie doczekać, co do testów to za bardzo im nie wierzę, tz nie stosowałam ale z opowiadań koleżanek. chociaż jakbym podejrzewała ciążę na pewno bym zrobiła.

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    rzeczywiście w irlandii inny jest system, ale wierzę że serduszko bedzie widać już niedługo i może nawet mi się uda już za tydzień, już nie mogę sie doczekać, co do testów to za bardzo im nie wierzę, tz nie stosowałam ale z opowiadań koleżanek. chociaż jakbym podejrzewała ciążę na pewno bym zrobiła.
    mi w pierwszej ciazy testy nie wychodzili.... dopiero jakos w 13tc mi wyszla cienka kreska... ale wtedy juz wiedzialam ze jestem w ciazy :)
    teraz mam nadzieje ze wyjda jak nie to poczekam jeszcze ze dwa tygodnie i pojde do mojego GP. on wie jak bylo w poprzedniej ciazy i napewno cos wymysli :) narazie jestem nastawiona optymistycznie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja zrobiłam ten test ale negatywny :-( także przestałam się już łudzić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochane a ja zrobiłam ten test ale negatywny :-( także przestałam się już łudzić :-(
    Kochana
    a) jestes 11dpo... to jeszcze wczesnie
    b) nie robilas rano... moze byc zbyt rozcieczony mocz
    c) test moze byc niewystarczajco czuly....

    wiec poczekaj jeszcze :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, owulacja na 100% nie była w tym dniu w którym ją wyznaczył program. Jeśli była to napewno wcześniej, wg gina miała być najóźniej w 14 dc ponieważ pęcherzyk miał już 21 mm. A test kupiłam ten najbardziej czuły - 10

    nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimo wszystko to jeszcze nic nie znaczy.... jesli nie jestes to jutro powinna przyjsc @... bedzie dobrze zobaczysz :) ja nadal trzymam kciukasy i nie puszcze !!!!1

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Kochana, straciłam już nadzieję, coś czuję, że jutro @ jednak zawita!

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    NIka86 czy u Ciebie tempka utrzymuje się na stałym, podwyższonym poziomie? czy w ogóle jej nie mierzysz?
    Nusia, mierzę temperaturę- oscyluje w granicach 36,9- 37,2 jak dotąd nie odnotowałam wyższej. I to mnie trochę martwi, bo dziewczyny miewają wyższe. A wiedzy jak to interpretować nie mam, więc może Ty mi powiesz Nusia czy to wystarczająco, żeby utrzymać ciążę (potwierdzoną jak na razie tylko dwoma testami?)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Dziewczyny WIELKIE DZIEKUJĘ za wsparcie :* :* bez Was to już bym dawno zwariowała.
    Zobacz, do wyniku zostało Ci już tylko 20 krótkich minut
    (mnie dokładnie tyle samo do wyjścia z pracy :))

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Wiesz co, owulacja na 100% nie była w tym dniu w którym ją wyznaczył program. Jeśli była to napewno wcześniej, wg gina miała być najóźniej w 14 dc ponieważ pęcherzyk miał już 21 mm. A test kupiłam ten najbardziej czuły - 10

    Nusia, spokojnie- ja przerobiłam 4 testy w odstępie tygodnia. Pierwsze 2 wyszły negatywnie- nawet cienia drugiej kreski nie było widać. Tydzień później po południu wyszła blada kreseczka, a rano już mocniejsza.
    Nie trać nadziei :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Nusia, spokojnie- ja przerobiłam 4 testy w odstępie tygodnia. Pierwsze 2 wyszły negatywnie- nawet cienia drugiej kreski nie było widać. Tydzień później po południu wyszła blada kreseczka, a rano już mocniejsza.
    Nie trać nadziei :-)

    Nika a kiedy zrobiłaś te 2 pierwsze testy? Ile dni po owulacji? Ja w sumie trochę się supokoiłam po tym teście, wiem, że jutro przyjdzie @ więc już nie muszę się denerwować i stresować...

  • Monia84 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. niedawno zapisałam się do ovu...od 4 m-cy staramy się z mężem o dzidziusia, ale jakoś nam nie wychodzi. Byłam u lekarza, ale powiedział, że to normalne i jak nadal nam nie będzie wychodziło to za pół roku mam przyjść na badania. 2 kuzynki od męża miały problem z zajściem w ciążę. Jedna z nich ma już dziecko, zaś druga nie i chyba już nie będzie miała, pozostaje in vitro. Trochę się boję, żeby nas to nie dotknęło. Pozdrawiam

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Monia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Zobacz, do wyniku zostało Ci już tylko 20 krótkich minut
    (mnie dokładnie tyle samo do wyjścia z pracy :))
    tez mi się udziela te oczekiwanie, prosimy o wynik, mam nadzieje pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Nusia, mierzę temperaturę- oscyluje w granicach 36,9- 37,2 jak dotąd nie odnotowałam wyższej. I to mnie trochę martwi, bo dziewczyny miewają wyższe. A wiedzy jak to interpretować nie mam, więc może Ty mi powiesz Nusia czy to wystarczająco, żeby utrzymać ciążę (potwierdzoną jak na razie tylko dwoma testami?)

    A co do temperatury to jest bardzo indywidualna sprawa, każda z nas ma inną podstawową, więc nie można tak powiedzieć czy taka jaką TY masz wystarczy do utrzymania ciąży. Jeśli Twoja podstawowa, ta przed owulacją jest np. 36,5, to ta obecna 36,9-37 jest bardzo dobra. Musi być przynajmniej 0,2 kreski większa niż podstawowa.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 lipca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    a miałam pisac... dzwoniłam do lekarza to polaczyli mnie z pielegniarka (one i polozne sie tutaj zajmuja ciaza) i kazala mi odpoczywac i przyjsc za tydzien jesli nie dostane @.... i jesli bede miala duze bole to do szpitala. no i brac kwas foliowy (juz dlugo biore) i odstawic witaminy chyba ze sa dla ciezarnych (a ja biore takie normlane)

    denerwuje mnie to troszke w irlandii ze nie widzisz sie z ginekologiem ani lekarzem chyba ze cos zlego sie dzieje... wszystkim zajmuja sie midwife (polozna) i pielegniarki.... jesli @ nie przyjdzie to tak za 3 tygodnie umuwie sie prywatnie na USG zobaczyc czy jest serduszko :)

    Dlaczego kazala ci odstawic witaminy? Ja biore capivit Sun (b-karoten, wit A, E, C), nei jestem w ciazy ale gdybym byla to czemu mialabym to przestac brac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2013, 16:59

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ