X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    aniqa mój cykl nie wrócił do normy... to jest tragedia co się dzieje u mnie po odstawieniu tabletek..
    niwie ile jesteś po odstawieniu tabletek ale nawet do roku moze byc nie regularny, ja akurat tabletek nie brałam po to by wyrównac okres może dlatego taki pozostał,

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniqa ja tabletki brałam przez to, że wykryli mi raka szyjki macicy, nie do wyregulowania okresu bo to nie było ważne, ja do swoich nieregularnych cykli się przyzwyczaiłam..

    a teraz idę na film bo mi mąż włączył :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cóż takiego się stało, że tu taka cisza zapanowała?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 14 lipca 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Gratuluję Nika86 :) a czemu piszesz, że ten cykl był dziwny? co było innego w nim od poprzenich?

    Nusia, co do zasady bardzo długi był ten cykl. Ovu na podstawie danych 3 razy zmienił mi dzień owulacji, aż stanęło na prawdopodobnej (linia przerywana). Pierwsza była przerywana, potem jednoznacznie ciągła i na końcu znów przerywana.
    Być może jeszcze nie potrafię tak świetnie rozróżnić np. śluzu. Ale tego to się nauczę dopiero w następnym roku.

    Jestem świeżo pod odstawieniu NuvaRing- zaskoczyłam w 2 cyklu (owulka w 33 dniu). Dodam tylko, że moje pierwsze dziecko (nieplanowane z resztą) jest z 29 dnia cyklu.

    Ze wspomagaczy brałam przez cały poprzedni cykl zestaw witamin dla kobiet FalVit, coś z karczochem na poprawę pracy wątroby (profilaktycznie po ringu) i kwas foliowy 1xdz.

    Znów będę miała przeboje z wyznaczeniem terminu porodu. OvuFriend wyznaczył mi na 19 marca (będzie druga Rybka i świetny prezent na 5 urodziny Mikołajka)

    Pozdrawiam Was życząc spokoju i zdrówka.

    Ps. Dziś złapała mnie arytmia, buuuuu.

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 14 lipca 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Własnie nika86 pochwal się może nam to pomóc w naszych cyklach :) I gratulacje oczywiście! Alxa, a wy mieliscie problemy wczesniej z zielonym swiatlem u lekarza?

    To moje starania o 1sze dziecko, a mojego gaszka kolejne. Ma 2 dziewczynki z 1szego małżeństwa. 9 i 6 lat. Mieszkamy na Cyprze. Przyjemne starania w dobrym klimacie. Ja jestem zmarźluch i pewnie byłoby mi ciężko się tak często rozbierać gdyby pogoda była inna, ha ha

    Powodzenia!!

    W takim klimacie to nie powinno trwać długo. Wyobrażam sobie (że oprócz pracy zawodowej) jesteście na ciągłych wakacjach :-)

    Pozdrawiam!

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 14 lipca 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Oj! Cieszę się, że tyle Was tu się pojawiło!
    Nusia, Puszysta opowiedzcie nam coś o sobie więcej:)

    nika mój cykl jest w tym miesiącu też strasznie dziwny wg. temp. owulację miałam w 20 dc a wg testu w 27... od tygodnia wymiotuję, mam zawroty głowy, wstręt do ulubionych rzeczy... oh.. tragedia!

    kalitria mieliśmy ogromne problemy! półtorej roku temu wykryli u mnie raka szyjki macicy.. niby ustąpiło po lekach jednak znów wróciło.. więc leczenie było straszne aby obejść się bez operacji... daliśmy radę i to pierwszy miesiąc kiedy nie jem leków anty!

    alxa, podziwiam Waszą determinację i dopinguję Wam z całych sił :-)

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 14 lipca 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    kalitria mnie bardziej zastanawia ten wynik testu owu co robiłam ostatnio... 2 razy owu w jednym cyklu? nie możliwe..

    alxa, jak dla mnie całkiem możliwe- jesteś świeżo po tabletkach, pisałam wyżej, że w tym cyklu ovu 3 razy zmieniło mi termin owulacji- ja za to nie posługiwałam się testami LH, więc pozostaje mi wierzy Ovu na słowo ;-)

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasnie dzisiaj sobie gadalismy ze uwielbiam ten klimat tutaj. Wstajesz o ktorejkolwiek godzinie i zawsze swieci slonce. Co prawda moj ogrod cierpni na tym bardzo a czasami nawet juz na amen jak zapomne sie 3 dni podlac, ale za to mandarynki mam za oknem na drzewie a z przodu domu cytryne. Super sie chodzi bez sweterka nawet wieczorna pora a w nocy spi i tula bez okrycia. Jak zajde w ciaze to dopiero bede sie pocic. Ale wakacje tak naprawde to mamy dopiero zima bo moj gaszek pracuje sezonowo czyli od marca do listopada bez urlopu. Wtedy tesknie za polskim sniegiem...

    nika86, Aga_Andzia, MM28, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Tak wlasnie dzisiaj sobie gadalismy ze uwielbiam ten klimat tutaj. Wstajesz o ktorejkolwiek godzinie i zawsze swieci slonce. Co prawda moj ogrod cierpni na tym bardzo a czasami nawet juz na amen jak zapomne sie 3 dni podlac, ale za to mandarynki mam za oknem na drzewie a z przodu domu cytryne. Super sie chodzi bez sweterka nawet wieczorna pora a w nocy spi i tula bez okrycia. Jak zajde w ciaze to dopiero bede sie pocic. Ale wakacje tak naprawde to mamy dopiero zima bo moj gaszek pracuje sezonowo czyli od marca do listopada bez urlopu. Wtedy tesknie za polskim sniegiem...

    Oh, kalitria to rozkosz dla moich uszu. Śniegu i zimy w tym roku też po kokardy było, wszyscy za wszystkie poprzednioroczne namiastki nasycili się na kilka lat do przodu ;-)

    Dziś czułam się koszmarnie, z arytmią serca włącznie. Szukam lekarza do prowadzenia ciąży w Piotrkowie lub Łodzi- może ktoś? gdzieś?

    Wielu podwójnych kreseczek
    Dla Staraczków- lipcóweczek :-)

    kalitria, Emilka WSK, Andzia33 lubią tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 15 lipca 2013, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arytmia serca? To cos co cie meczy juz od dluzszego czasu?

    Mnie wczoraj up*** taka mała mroweczka a dziś mam wielki pierscien na nadgarstku jakbym byla pokąsana przez pająka! Strasznie swedzi. I jeszcze na brodawce mi dzis cos wyskoczylo. Troche sie tym martwie bo tez swedzialo a potem po godzinie sutek mi sie powiekszyl, tak jakby gruczoly nabrzmialy, czy co to tam siedzi w brodawce! I nadal swedzi :( Nie wiem czy mnie tam też coś uchlało?

    Emilka WSK, nika86, Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziś zgodnie z Waszą radą poszłam zrobić betę. Wyniki będą po 17...jeszcze niby kilka godzin a mi już się strasznie czas dłuży i do tego czasu chyba zejdę na zawał...bardzo bym chciała aby był pozytywny wynik, jednak mam złe przeczucia...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Oh, kalitria to rozkosz dla moich uszu. Śniegu i zimy w tym roku też po kokardy było, wszyscy za wszystkie poprzednioroczne namiastki nasycili się na kilka lat do przodu ;-)

    Dziś czułam się koszmarnie, z arytmią serca włącznie. Szukam lekarza do prowadzenia ciąży w Piotrkowie lub Łodzi- może ktoś? gdzieś?

    Wielu podwójnych kreseczek
    Dla Staraczków- lipcóweczek :-)
    Nika, Kalitria uwielbiam Was słuchać :) fajne z Was laseczki :) dzień dobry, dziś jadę do gina :D yeah!

    Aga_Andzia, nika86 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 15 lipca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Arytmia serca? To cos co cie meczy juz od dluzszego czasu?

    Mnie wczoraj up*** taka mała mroweczka a dziś mam wielki pierscien na nadgarstku jakbym byla pokąsana przez pająka! Strasznie swedzi. I jeszcze na brodawce mi dzis cos wyskoczylo. Troche sie tym martwie bo tez swedzialo a potem po godzinie sutek mi sie powiekszyl, tak jakby gruczoly nabrzmialy, czy co to tam siedzi w brodawce! I nadal swedzi :( Nie wiem czy mnie tam też coś uchlało?

    kalitria, nie mam typowej arytmii serca, jednak czasem mnie łapie- wczesną wiosną było najgorzej- a pojawiła się w związku ze zmianą pracy- dojeżdżam codziennie 130 km w obie strony. Do maja jeździłam PKS-em i tramwajem, pracowałam włącznie po 12 godz, nie sypiałam, bo bałam się, że zaśpię, nieregularnie jadłam- do tego stopnia, że mój organizm sam odrzucił papierosy (pewnie mnie zlinczujecie, ale jestem palaczem o wielu, wielu lat) z dnia na dzień. Snułam się na nogach.
    Zaczęłam brać witaminy, kwas foliowy i ten regenerujący na wątrobę.
    Następnie okazało się, że BodyMax Plus, którym wszyscy się zachwycają ma dużo żeń-szenia, który u mnie potęgował arytmię.
    Wydawało mi się, że wróciłam do formy, ale wczoraj wróciło. Udało mi się wyregulować pracę serca oddechem i szczęśliwie dojechałam do domu.

    Bardzo wyczekuję wizyty u ginekologa. Chciałabym wiedzieć, że wszystko jest w porządku (nie wiem czemu, ale ciągle w głowie siedzi mi puste jajo płodowe, buuuuu).

    Poleciłabym Ci fenistil- może być ten do smarowania i ten w kroplach lub tabletkach.

    Udanego dnia! Bo ja gniję w pracy....

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Nika, Kalitria uwielbiam Was słuchać :) fajne z Was laseczki :) dzień dobry, dziś jadę do gina :D yeah!

    Emilka WSK, a czym zasłużyłam sobie na taki komplement??

    Trzymam kciuki z całych sił za Twoją wizytę.

    Udanego poniedziałku :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Emilka WSK, a czym zasłużyłam sobie na taki komplement??

    Trzymam kciuki z całych sił za Twoją wizytę.

    Udanego poniedziałku :-)
    Jesteście tak pozytywne i wesołe babeczki :) co tu wchodzę to sie śmieję :)
    Wzajemnie i nie puszczaj kciuków :)

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne? Piep*** poniedzialek! Mam olbrzymi pierscien ucuzleniowy na rece po ugryzieniu mrówki, dziwny biały pierścien wokoł brodawki sutkowej Bóg wie po czym, a rano wstanie z podpuchnieta powieka tak jakby jeczmien! No i kuźwa jeszcze ta tempka. Spadła na łeb na szyje dzisiaj. U mnie w głowie siedzi cykl bezowulacyjny, mimo że tysiące testów pokazuje inaczej i mimo że się królikujemy jak dzicy! :D

    Aaaaaa co ja się będę stresować. Mam obie zdrowe ręce to sobie niby w pracy pokręce!!!

    Buziaki dziewczyny!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Kalitria! :) u Ciebie napewno zdecydowanie lepsza pogoda niż u nas :) ojj ale bym sobie pojechała w jakieś ciepłe kraje!

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Nika, Kalitria uwielbiam Was słuchać :) fajne z Was laseczki :) dzień dobry, dziś jadę do gina :D yeah!
    Emilko ściskam wszystkie paluchy ( bo kciuki nie wystarcza :D ) i czekam na wieści z placu boju u gina .

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilko ściskam wszystkie paluchy ( bo kciuki nie wystarcza :D ) i czekam na wieści z placu boju u gina .
    Buzi buzi buzi!!!! <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie rozpisałyscie :)

    Kalitria biedna ty z tymi pogryzieniami.... mi ze dwa tygodnie temu strasznie spuchł palec...srodkowy :P moj chłop sie smiał ze zaduzo go pokazuje ludzia :P i tak sie trzymało tydzien i teraz juz jest spokoj.

    Nika napewno wszystko bedzie dobrze :)

    Emilka trzymam kciuki za wizyte u gina!

    Aga trzymam kciuki za bete i strasznie ci zazdroszcze mozliwosci zrobienia bety!!


    Jesli kogos pominełam to przepraszam.

    U mnie narazie spoko, nie plamie jeszcze (wstalam w godzine temu) ale jestem strasznie zmeczona i cos mi sie w glowie kreci... i juz zdazylam sie spocic -__- musze isc dzis na zakupy... moze sobie testa kupie...takiego pozadnego... zobaczymy!
    kurcze zaczynam sie obawiac pozamacicznej.... bo tak mnie troche kluje i rozpycha z prawej strony... :(

    Milego dnia dziewczynki.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ