X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge isc na bete.... nie robia tutaj bety...
    leze teraz na kanapie i te plamienie/krwawienie troche zlezalo... juz nie ma krwi jest bardziej rozowy sluz... mam nadzieje ze przejdzie.... za dwa dni sikne znowu chyba ze sie rozkreci juz na powaznie...

    tempke pod jezykiem mam 37.5

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aga ja mysle ze od zastrzyku.... ale nie znam sie

    Ja też myślałam, że od zastrzyku, ale czemu w takim razie boli mnie dół brzucha, mam skurcze jak się gwałtowniej ruszę i jak siadam, no i te bolące sutki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Ja też myślałam, że od zastrzyku, ale czemu w takim razie boli mnie dół brzucha, mam skurcze jak się gwałtowniej ruszę i jak siadam, no i te bolące sutki...
    nie wiem.... ja nie mam skurczy zadnych zadnych boli....bola mnie sutki, mam straszna zgage i lekkie mdlosci... kreci mi sie w glowie... a mimo to plamie/krwawie.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta, jak masz mdłości i zawroty głowy to są to typowe objawy...no chyba, że jakaś grypa CIę bierze...ja na Twoim miejscu bym zrobiła test jeśli już masz taka możliwość bo jeśli jesteś w ciąży to plamienia nigdy nie są dobre...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test i wstawiłam wam fotke... wiem ze nie sa dobre ale i tak lekarz nic mi na nie nie poradzi.... niestety tutaj tak do tego podchodza... moze jkaby to byl 6 tydzien ciazy to w szpitalu cos by dali... ale nie w okresie teminur @.... bedzie co ma byc..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie masz możliwości podjechać jutro rano gdzieś gdzie zrobią CI bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam też nadzieję że zostanę mamą w 2014 :) okaże się za 10 dni :) pozdrawiam

    Puszysta, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam... tutaj robia bete tylko w szpitalu i tylko w wyjatkowych przypadkach.... moj GP mi nie zrobi.... ale zadzwonie jutro... spytam.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    hej dziewczyny, mam też nadzieję że zostanę mamą w 2014 :) okaże się za 10 dni :) pozdrawiam
    trzymam kciukasy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby się udało, szczerze to nakręciłam się na maxa że to już teraz będzie, tz w lipcu, już sobie wyobrażam jak to będzie z brzuszkiem, ale znów niektórzy mi mówią żeby na ziemie zejść że to nie tak łatwo, no zobaczy się , narazie jestem po okresie, czekam na te dni ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    hej dziewczyny, mam też nadzieję że zostanę mamą w 2014 :) okaże się za 10 dni :) pozdrawiam

    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    nie mam... tutaj robia bete tylko w szpitalu i tylko w wyjatkowych przypadkach.... moj GP mi nie zrobi.... ale zadzwonie jutro... spytam.

    Kurcze to troche słabo...ja bym zwariowała chyba jakby mi test wyszedł z bladą kreską a bety nie mogłabym zrobić...nie wiem co CI poradzić, oprócz tego żebyś dzwoniła jak masz taką możliwość...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    oby się udało, szczerze to nakręciłam się na maxa że to już teraz będzie, tz w lipcu, już sobie wyobrażam jak to będzie z brzuszkiem, ale znów niektórzy mi mówią żeby na ziemie zejść że to nie tak łatwo, no zobaczy się , narazie jestem po okresie, czekam na te dni ...

    To czekanie, niestety jest najgorsze...mi zawsze brakuje cierpliwości i choć od męża ciągle słyszę żebym wyluzowała, że to jeszcze tylko tydzień to dla mnie to jest AŻ TYDZIEŃ.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może powtórzyć test, np 12 godzi po tym pierwszym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie test we wtorek.... narazie leze i odpoczywam i jest coraz lepiej

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa witam Cię :)
    powodzenia życzę...
    ja czekam na @ chociaż.. zawsze jak ma przyjść to jakiś tydzień przed zaczynam dosłownie "wpieprz***" (co jedzeniem tego nazwać się nie da) czekoladę! A w tym miesiącu? od jakiegoś tygodnia nie mogę patrzeć na nią! do tego boli mnie całe podbrzusze:/
    oh co się dzieje z cyklami po odstawieniu tabletek ;(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    To czekanie, niestety jest najgorsze...mi zawsze brakuje cierpliwości i choć od męża ciągle słyszę żebym wyluzowała, że to jeszcze tylko tydzień to dla mnie to jest AŻ TYDZIEŃ.
    właśnie, ja jeszcze dodatkowo jak wróci z zagranicy, ale 22 lipca mam mieć płodne dni, zobaczymy co to będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Aniqa witam Cię :)
    powodzenia życzę...
    ja czekam na @ chociaż.. zawsze jak ma przyjść to jakiś tydzień przed zaczynam dosłownie "wpieprz***" (co jedzeniem tego nazwać się nie da) czekoladę! A w tym miesiącu? od jakiegoś tygodnia nie mogę patrzeć na nią! do tego boli mnie całe podbrzusze:/
    oh co się dzieje z cyklami po odstawieniu tabletek ;(
    ja brałam długooo anty, kilka dobrych lat, różnego rodzaju, ale nigdy niemiałam skutków ubocznych ich stosowania, także nawet jak je odstawiłam to regularnośc cykli wróciła do normy, ale juz dłuzszy czas nie stosuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    właśnie, ja jeszcze dodatkowo jak wróci z zagranicy, ale 22 lipca mam mieć płodne dni, zobaczymy co to będzie

    Będziemy trzymać kciuki żeby się udało :)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniqa mój cykl nie wrócił do normy... to jest tragedia co się dzieje u mnie po odstawieniu tabletek..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ