X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu jakies krwawienie/plamienie.... ehhh do wtorku sie pewnie rozkreci

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Sama doskonale wiesz, że niestety nie jest to takie proste to całe "pozytywne myślenie"...niby chcesz być dobrej myśli, ale za każdym razem jak Ci się tylko lekko w głowie zakręci bo się za szybko podniesiesz to już łudzisz się, że może jednak w ciąży jesteś i tak naprawdę nie da się martwić. Dziś też już stresa mam strasznego i chciałabym już wiedzieć, nie tylko dla swojej spokojności, ale przede wszystkim dla zdrowia dziecka, bo u mnie jest taka sytuacja że jak tylko w ciążę zajdę muszę pozmieniać szybko leki...jedne odstawić i zamienić je innymi bo niektóre na krew co biorę teraz nie można brać w ciąży itp więc martwisz się czy czasem nie jesteś teraz w ciąży i krzywdy dziecku nie robisz biorąc te leki dalej. A tu niestety medycyna nie poszła jeszcze aż tak do przodu żeby wiedzieć już na drugi dzień po stosunku...a szkoda. Jak ktoś wymyśli takie badanie to go ozłocę!
    Mam takie same zdanie...ladnie napisane :)

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    i znowu jakies krwawienie/plamienie.... ehhh do wtorku sie pewnie rozkreci
    Trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecilo...poki nie ma pelnej sily @ to szansa jest :)

    inessa lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja mam juz 26 lat i staray sie o pierwsze malenstwo. dzis powinna przyjsc ta wredna @.

    inessa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika ja juz nie mam nadzieji.... wole sie przyjemnie zaskoczyc niz znowu bolesnie rozczarowac....

    madzianka wrote:
    Hej dziewczynki ja mam juz 26 lat i staray sie o pierwsze malenstwo. dzis powinna przyjsc ta wredna @.
    trzymam kciuki zeby nie przyszla...

    inessa lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 14 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narazie jest tylko takie bardzo blade i bardzo skape plamienie tylko w srodku a temperatura 37 stopni.eh pewnie znowu nic z tego nie bedzie :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    narazie jest tylko takie bardzo blade i bardzo skape plamienie tylko w srodku a temperatura 37 stopni.eh pewnie znowu nic z tego nie bedzie :-(
    ja miałam wczoraj takie plamienie od okolo 14 do 18.... potem nic.... dzis rano znowu cos... ale u mnie to juz chyba @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to @ juz napewno.... rozkreciło sie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    no to @ juz napewno.... rozkreciło sie....

    przykro mi Kochana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    przykro mi Kochana!
    jakos dam sobie z tym rade.....

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta szkoda ze nie miszkamy blisko sieebie.. bo obie bysmy siadly i sie napily.. ahh tragedia!
    Madzia witamy cie wsrod nas:) trzymam kciuki za ciebie:)
    ja dalej siedze na mieszkaniu i mecze tapety.. pozniej siadam i mysle co ja zrobie z takim metrazem i zaczynam ryczec:p ale ze mnie beksa! Julka pojechala z babcia dzis na wies zebym mogla w spokoju wyremontowac z mezem mieszkanie... a ja siedze na brudnej podlodze zamias remontowac! Ah.. napilabym sie jakiegos winka dla odstresowania a tu nie ma z kim!

    Ahh:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9d79897c58c30cf.html

    to dzisziejszy test.... juz sama nie wiem co o tym myslec....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/868f534bbbd2d857.html tu macie drugi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dziś każda z nas w ponurym nastroju...
    Ja już głupieje...nie wiem co mam robić...może Wy mi poradzicie. Sytuacja wygląda następująco:
    Gin kazał mi współżyć w 8dc bo już miałam dojrzałe pęcherze (4.07.2013) i tak też zrobiliśmy. Następnie zastrzyk choragonu na jajeczkowanie miałam 10.07 i kazał współżyć w ten i kolejne dni a od 13.07 brać dwa duphastony na dzień jako że na wszelki wypadek jakbym w ciąży była. Jeśli okaże się że jestem w ciąży to mam duphaston brać tak dalej i pozamieniać inne leki i wprowadzić nowe na krew. I teraz moje pytanie, czy czas na zrobienie testu ciążowego mam odliczać od 4.07 (skoro po 12 dniach kazał mi brać duphaston na wypadek ciąży), czy termin do testu mam liczyć od zastrzyku 10.07???
    Pomóżcie kochane bo ja już nic nie wiem...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9d79897c58c30cf.html

    to dzisziejszy test.... juz sama nie wiem co o tym myslec....


    kurcze to może powinnaś wybrać się na bete???? bo ja tą drugą kreske widzę!

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja bym sprobowala tu i tu...
    puszysta ja zobacze jak bede w domu bo tu na telefonie wisze i nie umiem otworzyc linkow zadnych...

    Puszysta lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma jak zrobic bety. Robia tylko w szpitalu a i tak zadko.... gp mi nie zrobi bo tutaj do 12tc zadko pomagaja.... jak krwaiwe w terminie @ to widocznie biochemiczna... zobacze co bedzie jutro... narazie siedze I rycze i mecze sie ze zgaga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja mysle ze od zastrzyku.... ale nie znam sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Pójdę jutro rano na betę, tym bardziej, że mam od wczoraj częstomocz i strasznie bolą mnie sutki...do tego ta tempka powyżej 37...ale nie wiem czy to akurat nie przeziębienie. Mam bóle macicy, nie moge usiąść na twardym bo mnie skurcze łapią...posłucham Was i pójdę jutro na betę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kurcze to może powinnaś wybrać się na bete???? bo ja tą drugą kreske widzę!

    Idź na betę...ja też widzę tą drugą kreskę...słaba ale jest

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ