X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 lipca 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko bedzie dobrze zobaczysz, lekarze, wspomagacze, troche sie pomodlisz i wszystko bedzie dobrze. jak masz byc mama to zostaniesz! tylko sie nie zamartwiaj tyle bo to moze tylko negatywnie wplaywac na twoj organizm, przeciez co ma byc to bedzie. jak mój kolega mówi 'palcem oka nie wykolesz' ha ha

    weronika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama doskonale wiesz, że niestety nie jest to takie proste to całe "pozytywne myślenie"...niby chcesz być dobrej myśli, ale za każdym razem jak Ci się tylko lekko w głowie zakręci bo się za szybko podniesiesz to już łudzisz się, że może jednak w ciąży jesteś i tak naprawdę nie da się martwić. Dziś też już stresa mam strasznego i chciałabym już wiedzieć, nie tylko dla swojej spokojności, ale przede wszystkim dla zdrowia dziecka, bo u mnie jest taka sytuacja że jak tylko w ciążę zajdę muszę pozmieniać szybko leki...jedne odstawić i zamienić je innymi bo niektóre na krew co biorę teraz nie można brać w ciąży itp więc martwisz się czy czasem nie jesteś teraz w ciąży i krzywdy dziecku nie robisz biorąc te leki dalej. A tu niestety medycyna nie poszła jeszcze aż tak do przodu żeby wiedzieć już na drugi dzień po stosunku...a szkoda. Jak ktoś wymyśli takie badanie to go ozłocę!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga bede trzymac kciuki!

    Ja wsumie tez nie wiem czy ze mna wszystko wsio.... mialam zalalenie macicy w listopadzie zeszlego roku.... zadnych hormonow nie mialam robionych.... wiem po usg w szpitalu ze mam jeden "zrost" na macicy i tyle... tutaj do gina to sie czeka 3-6 miesiecy.... jak do grudnia mi sie nie uda to pojde do GP i powiem ze juz rok sie staramy.... niech mnie przebada :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Sama doskonale wiesz, że niestety nie jest to takie proste to całe "pozytywne myślenie"...niby chcesz być dobrej myśli, ale za każdym razem jak Ci się tylko lekko w głowie zakręci bo się za szybko podniesiesz to już łudzisz się, że może jednak w ciąży jesteś i tak naprawdę nie da się martwić. Dziś też już stresa mam strasznego i chciałabym już wiedzieć, nie tylko dla swojej spokojności, ale przede wszystkim dla zdrowia dziecka, bo u mnie jest taka sytuacja że jak tylko w ciążę zajdę muszę pozmieniać szybko leki...jedne odstawić i zamienić je innymi bo niektóre na krew co biorę teraz nie można brać w ciąży itp więc martwisz się czy czasem nie jesteś teraz w ciąży i krzywdy dziecku nie robisz biorąc te leki dalej. A tu niestety medycyna nie poszła jeszcze aż tak do przodu żeby wiedzieć już na drugi dzień po stosunku...a szkoda. Jak ktoś wymyśli takie badanie to go ozłocę!
    wiesz nie wiem czy takie badanie da cokolwiek dobrego... no bo jajeczko moze sie zaplodnic ale nie zagniezdzic.... rozumiem twoje obawy i bardzo ci kibicuje.... mysle ze lekarze wiedza co robia.... bedzie dobrze kochana... musi byc.... dacie rade :)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju.. jakie niektóre z Was mają problemu.. na prawdę życzę Wam powodzenia!
    Ja na szczęście już mam dużą córeczkę, ale ona marzy o braciszku a mój mąż o swoim pierworodnym! :)
    po za tym na to mieszkanie zdecydowałam się mając nadzieję na drugie dziecko w końcu 135 mkw to za dużo na troje ludzi!

    Też nie wiem czy ze mną wszystko ok.. tyle leków musiałam zjeść, żeby pozbyć się raka szyjki macicy... lekarz dał zielone światło ale zrobił tylko podstawowe badania i dał szanse organizmowi samemu się zregenerować..
    Powiedział, że 3 miesiące próbujemy i będziemy się badać dalej..

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa tez duzo przeszlas... wszystkim nam sie uda... nie ma innej opcji :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszysta a wiesz co jest "najlepsze"?, że we wrześniu będę miała dopiero 23 lata... i już przeszłam dwukrotne leczenie raka szyjki macicy i wycinanie fragmentu szyjki macicy... :(

    a może właśnie dlatego ak zależy mi już teraz na dziecku drugim? może boję się, że następnym razem nie pomogą leki i skończy się operacją?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2013, 22:04

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa moze.... ja jestem mlodsza... mam 21 lat... i pomalu sie boje ze nigdy juz nie zajde w ciaze.... przez te zapalenie... bo ciagnelo sie od listopada do stycznia... :(
    Napewno bedzie dobrze... musisz myslec pozytywnie...

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszysta a myślałam, że tylko ja tu taki "małolat" jestem;)


    ja swoją córkę urodziłam sobie na 18-tkę... wiem, że byłam dużo za młoda.. ale z perspektywy czasu widzę, że to było najlepsze co mnie w życiu spotkało! nie cofnęłabym czasu nawet jakbym mogła! :)

    Aga_Andzia, Puszysta lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta i Alxa - ja mam 23 lata :)
    Mam nadzieję, że Wasze słowa otuchy się spełnią i będzie wszystko dobrze, ale wiecie jak to jest...raz jest lepiej i myśli się pozytywnie a kolejnego dnia ma się totalnego doła, że niec nie wychodzi a jest tylko coraz gorzej.
    Mimo wszystko, będę trzymała za Was kciuki.

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxa ja powinnam byc mama w wieku 16 lat... ale niestety...

    Jak dla mnie to teraz jest idealny czas na dziecko ;) staly dochod, kochajcy partner i ostatni rok na studiach :) domu swojego nie mamy ale teraz o jakikolwiek kredyt na dom trudno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Puszysta i Alxa - ja mam 23 lata :)
    Mam nadzieję, że Wasze słowa otuchy się spełnią i będzie wszystko dobrze, ale wiecie jak to jest...raz jest lepiej i myśli się pozytywnie a kolejnego dnia ma się totalnego doła, że niec nie wychodzi a jest tylko coraz gorzej.
    Mimo wszystko, będę trzymała za Was kciuki.
    wiem dokladnie jak to jest.... ja zalapalm dzis dola ze juz po ptakach bo @.... a teraz znowu jestem szczesliwa bo juz po plamieniach i brzuch mnie nawet nie boli... tylko tak lekko ciagnie :) jutro pewnie znowu zalicze dola bo bedzie jedna kreska.... takie zycie staraczek...

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś chyba "dzień doła" jest mój...!
    dziś jestem pewna, że w tym miesiącu dostanę @, jakieś takie przeczucie:(
    wstałam z łóżka jakaś taka... smutna:(

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tempka skacze..... najpierw 36.55 a teraz 36.7 ..... w odstepie 30min bez wstawania....i tak za szybko zmiezona.....

  • MoniaT Autorytet
    Postów: 430 1037

    Wysłany: 14 lipca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny głowa do góry będzie dobrze musi być

    klz9cwa175lwe78n.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 lipca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, ja też już 23 lata skończyłam, dziś mija rok i 3 m-ce od naszego ślubu, ja w pracy na 12 godzin, brzuch boli nieziemsko mocno, jajniki olbrzymie, ciągną... Powiedziałam sobie w duchu- jeśli w lipcu nie zajdę w ciążę, w sierpniu już nic nie mierzę, nie sprawdzam...nic! Mimo iż w kwietniu sprawdzałam jak mi temp rosła pięknie, postawiłam na końcu zieloną kropeńkę.. a potem o siebie nie dbałam, nie dojadałam, dźwigałam, sprzątałam po kątach, okna, nie okna...jazda motorem.. człowiek był głupi ima, a raczej nie ma..nie ma już nic. Poza nadzieją i Aniołkiem w niebie. Czekam na jego powrót jak wariatka i boję się że szybko on nie nastąpi a ja nie mam za dużo sił aby czekać....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 14 lipca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok ja dziewczyny dziś aby nie myśleć zjem śniadanie pakuję małą i jedziemy zdrapywać starą tapetę ze ścian...
    a po wysiłku trochę endorfin się może wyczaruje w moim organizmie i wróci moje pozytywne myślenie..

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odpuszczam.... niech sie dzieje wola nieba....jak do wtorku nie dostane @ to wtedy zatestuje.... to tylko dwa dni....


    Powiedzcie mi.... czy tempka musi spac ponizej lini? czy niekoniecznie?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 lipca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja odpuszczam.... niech sie dzieje wola nieba....jak do wtorku nie dostane @ to wtedy zatestuje.... to tylko dwa dni....


    Powiedzcie mi.... czy tempka musi spac ponizej lini? czy niekoniecznie?

    Nie ;) spójrz na mój wykres z kwietnia :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam na mysli czy musi spasc ponizej lini zeby dostac @ ? musze sprawdzic swoje poprzednie wykresy....

    Chce mi sie ryczec.... najchetniej poszlabym do ogordka z piwem i papierosem i poplakala troche.... ale nie moge.... bo nie ma jeszcze @....do doooopy to wszystko..... do dooopy....

    Jesli bedzie tak jak w poprzednich cyklach to musi mi spasc do 30.4-36.3 zanim @ bedzie..... eh....

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ