X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    tak bardzo bym chciała :)
    19 ma byc @ i wtedy bedzie wszystko wiadomo...


    Karolka 19 lipca to urodziny mojego męża :) oby ten dzień był dla Ciebie szczęśliwy! :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia to trzymam kciuki :)

    Kalitaria stracilam coreczke w 30tc. Odeszla do aniolkow zanim sie urodzila.

    Ja wczoraj z takimi mdlosciami i zgaga zasypialam ze szkoda gadac. Cala noc mnie meczyly i budzilam sie co chwila..... snily mi sie dwie kreseczki na tescie.... ah ta sila autosugestii :D

    Milego dnia dziewczyny

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Karolka 19 lipca to urodziny mojego męża :) oby ten dzień był dla Ciebie szczęśliwy! :)
    no prosze to moze cos bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też o tym marzę :) żeby zrobić mu prezent na urodzinki, ale nawet się nie nastawiam...dzisisj strasznie boli mnie dół pleców, czuję się jak poszczyknięta! Miałam robić porządki w całym domu a coś mi się wydaje, że skończy się na odpoczywaniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie chce zrobic prezent na urodziny w marcu, bo tak przypadłby termin gdybym teraz była w ciazy...pomarzyc mozna :)

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa mi tez przypadałby termin w marcu na moje urodziny... tzn obok bo termin bylby na 26 a ja mam urodzinki 29 ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 31 marca a termin na 28 wypadłby :)

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zostało tylko 6 dni i bede wiedziała, tylko znow bedzie strach ze cos moze byc nie tak przez te 2 poronienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa moja mama ma urodziny 31 marca ;) ja sie urodzilam dwa dni przed :P dwa tygodnie po terminie :P nie spieszylo mi sie.

    Ja dzis jestem 12dpo...albo 11dpo.... sama nie wiem.... jutro bede testowac... jak znowu nic to potem dopiero we wtorek... no chyba ze tempka spadnie.

    Trzymam za ciebie kciukasy i tym razem napewno bedzie dobrze :) musi byc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostalam @.... 2dni wczesniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Wlasnie dostalam @.... 2dni wczesniej


    kurcze to szybko, może to tylko plamienie a nie okres???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem.... czerwona krew na papierze przy podcieraniu.... bede obserwowac ale ja nigdy nie miałam plamien.... w tym cyklu dwa razy koło owulacji ale to był bardziej brazowawy sluz... a tutaj krew.... no coz... jak jutro nic nie bedzie to zaznacze plamienie....


    Edit: po napisaniu postu poszłam do toalety, i tylko dwie niteczki krwi.... pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafilo bo zawsze jak przychodzi @ to odrazu mnie zalewa.... hymmmmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2013, 16:09

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że u Nas wszystkich się dużo dzieje.. puszysta miejmy nadzieję, że to tylko niegroźne plamienia i szybko przejdą.. musimy zostać zafasolkowane! za mało do kochania mamy ;)

    Ja głupieję! wykres mi podpowiada, że owulację miałam 4 dni temu.. jednak zazwyczaj moje cykle były około 28 dniowe.. a dziś już jest 30... kupiłam już testy i teraz mnie korci, żeby je robić! ohh! dlaczego my musimy przez to przechodzić? :(

    a Dobra wiadomość by się przydała już, żeby wiedzieć jak kierować się z remontem :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolodzy takie krwawienie w terminie okresu (lub kilka dni przed terminem) nazywają "miesiączką fałszywą" albo używają fachowego terminu "plamienie implantacyjne". Pojawienie się krwi jest związane z zagnieżdżaniem się zapłodnionego jaja w błonie śluzowej macicy. Przyjmuje się, że ten proces zaczyna się ok. 7 dni po zapłodnieniu, czyli między 6. a 12. dniem po jajeczkowaniu.


    chyba chwitam sie juz kazdej mozliwej opcji... ale nadzieja umiera ostatnia....
    tych plamien nie widac na zewnatrz na wkladce nic nie ma... tylko przy podcieraniu.... odpoczywam i mam nadzieje ze jutro juz tego nie bedzie...

    Alxa czytałam twoje kometarze pod wykresem.... ja w pierwszej ciazy tez do 12 tygodnia nie wiedziałam ze w niej jestem bo testy nic nie pokazywały.... trzymam za ciebie kciukasy!

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta ja za Ciebie także trzymam mocno kciuki! :) oby Nam się udało :)
    ja dziś mam straszne zawroty głowy.. ale to pewnie związane jest z tym niskim ciśnieniem, które u nas jest dziś... i strasznie mnie podbrzusze boli.. a nie na @

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do dni narodzin dzieci... to ja mam urodziny 13 września.. a moja mała miała termin na 11 i 14 wrześnie.. w końcu urodziłam ją 10 września.. :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam sie czy warto testowac jutro? jesli plamienie sie nie nasili? co myslicie?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 lipca 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Nusia to trzymam kciuki :)

    Kalitaria stracilam coreczke w 30tc. Odeszla do aniolkow zanim sie urodzila.

    Bardzo mi przykro Puszysta, to musialo byc wielkie przezycie :(

    Ja dzisiaj jakaś śnięta jestem. Biegunke mialam znowu rano z wielkim bólem głowy. Jakieś dziwne te testy owulacyjne mi wychodzą też ciagle pozytywne. No i glowa mnie nadal boli. Nic mi sie nie chce dziweczyny...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 lipca 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    zastanawiam sie czy warto testowac jutro? jesli plamienie sie nie nasili? co myslicie?

    pewnie ze warto. zmierz tempke i sprawdzaj plamienia. mam nadzieje ze to nie @!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria mi już przestały wychodzić pozytywne.. ;P ale mogło by tak zacząć pokazywać na ciążowych;)
    chyba wszystkie tak źle się czujemy ostatnio! ja mogę zwalić na pogodę i ciśnienie.. ale chyba nie wszystkie mamy taką tragiczną pogodę;)
    najchętniej wyjechałabym na stałe gdzieś gdzie ciągle jest gorąco!

    Puszysta jeśli się nie nasili to może spróbuj.. może będzie miła niespodzianka.. kto wie :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ