X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pisałam nie znam sie na testach owu bo ja nie robie :P

    Emilka bardzo mi przykro.

    Ja sie dzis obudziłam z mega mdłosciami... nawet po jedzeniu mi nie przechodza... i teraz mam jeszcze zgage :( zrobiłam dzis test ale dalej ledwo widoczny bladzioszek. ale jak bokiem spojrze to widac gdzie sie zatrzymal kolor na kontrolnej i tak leciutko widac gdzie na testowej. jutro nie bede testowac zrobie ponownie w niedziele.... mam tylko nadzieje ze to nie biochemiczna znowu :(

    Kalitria trzymam kciukasy, a ten test z wczoraj naprawde pozytywny ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • MoniaT Autorytet
    Postów: 430 1037

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa i mam nadzieje że zostanę znów mamą Puszysta mam nadzieję że nie biochemiczna ja też to przeżywałam i nie zazdroszczę i nie życzę nikomu. Od kilku cykli sama oglądam testy z różnych stron nawet pod światło ostatnio mąż powiedział że chyba mi już pada na mózg. Nawet ostatnio miałam straszne mdłości za mocno się nakręcam. Trzymam za wszystkie kciuki oby nam się udało

    kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

    klz9cwa175lwe78n.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaT, ja w poprzednim cyklu miałam tak: zmęczenie, zaparacia i biegunki, gazy, mdłości i (uwaga) częstomocz! Człowiek jak może to sobie zwymyśla takie objawy że szok. A teraz czasami śledzę z koleżanką tamten cykl i się śmiejemy jak norki. Mój gaszek też myśli że mam niepokolei w głowie. A ja tylko łaże za nim i gadam że nie mogę odkurzać bo już na pewno jestem w ciąży. :D

    MoniaT lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no, ja w poprzendim cyklu rowniez mialam mdlosci, gazy , bole jajnikow wszystkie objawy ciazy :-)))
    baaa raz sie obudzilam rano z rekami jedna na pobrzuszu a duga pod piersiami , o matko tylko w lewo wzrok czy moj gaszek spi czy nie i rece do
    siebie :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 13:49

    alxa, nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka to niezbyt ciekawie :( miejmy nadzieję, że masz rację i lipiec będzie cudem dla nas wszystkich:)

    kalitria ja mam tak samo xD tyle, że pracy się nie boję, na siłownie nadal chodzę... ale jak mąż się pyta w klepie czy chcę spróbować jakieś piwo nowe smakowe to bym go zamordowała.. jak on śmie się mnie o to pytać kiedy ja mogę być w ciąży ;P
    a dziś będąc w sklepie kupiłam sobie lazanię... nie na widzę lazani! a teraz się grzeje w piekarniku..
    a na czekoladę którą zjadałam masowo nie umiem patrzeć... nikt w domu u nas nie może jeść słodyczy ani chipsów żadnych bo lecę od razu do ubikacji..
    ale mi testy wychodzą negatywne... spróbuję znów w niedzielę:)

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 12 lipca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak po za tym witam nowe Panie:)
    Lissa ładna historia:P

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez juz sie wali na głowe :P oglada testy pod swiatlo i zawsze cos widze... ale nie bede sie cieszyc az do dwuch ladnych kreseczek.. chociasz ta dzisiejsza bylo widac bez rozkminiania testu i moj tez widzial ale ledwo ledwo.... jutro nie bede testowac , zrobie testa w niedziele w 13dpo. A co do objawow to ja mam czasem mdlosci.... ale zadko... cycki mnie bolaly od owu do 9dpo. teraz tylko sutki lekko swedza. troche mnie ciagnie w brzuchu i tak jakby szczypie z jednej strony. a w czoraj miala wrazenie jakby mi tam pekaly jakies bableki..... oprucz tego tempke w dzien mam od 37,4 do 37,8.... i strasznie sie poce.... wiecznie mi goraco! z tych wszystkich "objawow" to tylko pocenie mi pasuje bo w pierwszej ciazy tak mialam na poczatku i az do 3 miesiaca.... ( stracilam ciaze dosc pozno)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny ja jestem po 2 poronieniach, nie mam jeszcze dziecka i czekam na nie juz 25 miesiecy...co chwila wychodza u mnie jakies nowe problemy.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 lipca 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa ty juz sie wyczekalas swoje, mam nadzieje ze zaskoczysz w tym miesiacu, serio! zreszta obysmy wszystkie, choc latwo sie tak tylko mowi.

    puszysta, jak to bylo z twoja ciaza? :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo bym chciała :)
    19 ma byc @ i wtedy bedzie wszystko wiadomo...

    kalitria lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki... dużo piszecie:)
    Karola wystarczy już czekania! musi się udać w końcu :)

    Trzymamy kciuki za Ciebie oraz za wszystkie inne Panie.

    Puszysta miejmy nadzieję! :)

    A mnie od wieczora bardzo boli podbrzusze.. okropnie mnie boli:(ale nie na @, tak dziwnie :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Koteńki, spotkałam dziś mojego gina (tak,tak, tego już X z kolei...) i powiedział, że w razie braku ciąży,w co wątpi, zrobi mi miesiąc monitoringu z Clo i Dupkiem... Huraa..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie zastanawiam czy u nas sa takie monitoringi, bo fajnie by bylo sobie zrobic. Ile to dni sie chodzi zazwyczaj?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    A ja sie zastanawiam czy u nas sa takie monitoringi, bo fajnie by bylo sobie zrobic. Ile to dni sie chodzi zazwyczaj?
    Jakbym brała clo to od 11 dc, bo po clo owu występuje ok 10-14 dc. On tam patrzy czy jajeczka rosną i pękają i daje znak do <3 :) u nas to zbędne bo mój D. to chłop temperamentny i długo nie wytrzymuje bez przytulasków. Koszt? 150 zł za cykl u nas...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.femme-art.com.pl/?page=1

    A to gabinet mojego gina, opisy ma niezłe... co nie?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja potrzebuję jakiegoś dobrego gina w Chorzowie, Katowicach... albo w okolicy :D chodziłam do dobrego lekarza.. kiedy się leczyłam ale nie wyobrażam sobie aby to on prowadził moją ciążę... jest niedelikatny!

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezle niezle! i te usg. patrzylam na plec dziecka, ja chyba bym nie chciala sie dowiedziec od lekarza ale chetnie bym sama sie doszukiwala siusiczka :D

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    niezle niezle! i te usg. patrzylam na plec dziecka, ja chyba bym nie chciala sie dowiedziec od lekarza ale chetnie bym sama sie doszukiwala siusiczka :D
    Hahaha ja też bym sama szukała :) zobaczymy co mi tam wynajdzie w poniedziałek... ;)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 13 lipca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria ja też bym wolała nie wiedzieć :/ na 2 usg lekarz mi powiedział, że będzie syn na 100% !!
    <<< czy ona wygląda jak chłopczyk ? :D
    ja od początku czułam, że to dziewczynka... kupowałam sukienki i różowe body.. wszyscy mówili, że nienormalna jestem.. i proszę.. kobieca intuicja..

    ale mój opowiadał, że kiedy położna powiedziała "dziewczynka" to byłam w takim szoku, że kobitka wolała drugi raz sprawdzić czy oby na pewno xD

    Emilka WSK, Nusia, nika86 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ