X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 16 września 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że nie ma, jak się ma na ten rok czas. ja troszkę skłamałam z tym nie zachodzeniem w ciąże i i po 4 miesiacach, zaczęliśmy z lekarzem interweniować. co będzie? zobaczymy... ale życzę powodzenia w staraniach, że nie będziecie długo czekać :)

    MalutkaEve, Anutka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 września 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Justysia strasznie mi przykro!Przytulam!
    Ja też uważam ,że małe kłamstwo nie zaszkodzi a pomoże w podjęciu jak najszybciej jakichś badań.Chormony robi się w 3 dniu cyklu.
    Pozdrawiam

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaEm wrote:
    Moja ginekolog mi tłumaczy że do roku to się nie ma czym przejmować...

    mój też tak mówi a i tak mu nie wierzę ;D chciałabym po prostu wcześniej i bez problemów...

  • KaEm Koleżanka
    Postów: 42 93

    Wysłany: 16 września 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś badania?? Jeśli tak to poradź kiedy jakie!

    oar83e3kwtr09ifz.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 16 września 2013, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam w 3dc- Badania krwi ogolne +
    FSH, LH, PROLAKTYNA, TSH, TESTOSTERON, ESTRADIOL i jeszcze na drugi dzien robilam anty tpo i anty tg. ale mój doktór powiedzial ze jesli bedziemy chcieli zrobic testy to jest jeszcze tego duuuuużo. Chyba w ramach badan najlepiej jest wpierw meza zbadac i wykluczyc jakies nieprawidlowosci. Tansze i szybsze. Bardzo duzo osob tak mowi. Ja tez tak uwazam :)

    Powodzenia!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaEm wrote:
    A robiłaś badania?? Jeśli tak to poradź kiedy jakie!

    ja robiłam wszystkie z pakietu badań przedciążowych, ale moja gina powiedziała, że przesadziłam :) i że wystarczy tylko na początek TSH, HCV, różyczka, chlamydia, CMV ale wymaz z szyjki i ew. toksoplazmoza.
    Potem zdecydowałam się jeszcze na prolaktynę i dzięki bogu, bo okazało się, że mam podwójnie ponad górną granicę.

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 17 września 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tsh,lh estradiol,prolaktyna,fsh,i krew+mocz w 3 dniu,potem w 7 dpo progesteron

    Andzia33
  • :)27 Nowa
    Postów: 4 9

    Wysłany: 17 września 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem tu nowa. i szczerze nie wiem sama czego oczekuje bedac tu ale moze gdy z wami porozmawiam to troszke sie uspokoje. od stycznia nie biore juz lekow anty i pruboje zajsc w ciaze ale jakos bez skutku. nie mialam jeszcze dzieci i dlatego boje sie ze chyba juz za pozno...

    MalutkaEve, Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zniecierpliwiona
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)27 wrote:
    witam, jestem tu nowa. i szczerze nie wiem sama czego oczekuje bedac tu ale moze gdy z wami porozmawiam to troszke sie uspokoje. od stycznia nie biore juz lekow anty i pruboje zajsc w ciaze ale jakos bez skutku. nie mialam jeszcze dzieci i dlatego boje sie ze chyba juz za pozno...


    witaj 27 :)
    a czy robiłaś już jakieś wstępne badania np. TSH i prolaktynę?

  • :)27 Nowa
    Postów: 4 9

    Wysłany: 17 września 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie robilam zadnych badan generalnie mieszkam w niemczech i nieznam jeszcze tak dokladnie jezyka by dogadac sie z lekarzem a na ludzi tutaj nie ma co liczyc, bo zaraz cale miasto o wszystkim bedzie wiedzialo. generalnie mysl o dziecku ostatnio po malu mnie wykancza...

    zniecierpliwiona
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłabym od tego bo na własnym przykładzie wiem, że miałam za wysokie wyniki i tarczycy i prolaktyny a to jak wiadomo powoduje że nie można zajść w ciążę.

    Teraz już mam obniżone farmakologicznie (ciągle łykam tabletki) i dalej się staramy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, ostatnio mało tu zagladam, ale tak szczerze to nie mam o czym pisac. nic sie nowego nie dzieje. od czwartku zaczynamy <3 i to narazie byłby na tyle :) powodzenia Wam zycze kochane i zielonosci :)

    MalutkaEve, Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, ostatnio mało tu zagladam, ale tak szczerze to nie mam o czym pisac. nic sie nowego nie dzieje. od czwartku zaczynamy <3 i to narazie byłby na tyle :) powodzenia Wam zycze kochane i zielonosci :)


    jak to nie ma o czym pisać :) sama obecność Twoja to dużo :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żadna już nie chce być Mamusią 2014? :D tak tu pusto...

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 września 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    żadna już nie chce być Mamusią 2014? :D tak tu pusto...

    ja chcę :D

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż jedna :) + ja = dwie :D

    Anutka lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro juz jest was dwie to możecie w warcaby pograć :) Ja tam nie dla ciąży tu jestem. Mnie to sie nudzi w życiu i lubię czytać babskie tematy. W ogole jestem Zenon z Opola, mam 42 lata i wąsa.

    :D

    MalutkaEve, Andzia33, mała_mi, nika86 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 września 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    chociaż jedna :) + ja = dwie :D

    zaglądam tu codziennie, ale nikt nic nie pisze więc i ja nic :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 18 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wy sie w ogóle zaopatrujecie na ciążę? Wyobrażacie sobie wasze brzuchy duże? Chodzenie jak pingwin i ciągłe narzekanie? Ja bym bardzo chciała słuchać dużo muzyki z brzuchem... Chodzić jak dama i wyglądać jak modelka :D Modelka w ciąży. Chciałabym dużo zdjęć z tego okresu. Tylko na samo slowo okres aż mnie ciarki przechodzą. Małpiszon jeden!!!

    Anutka lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 września 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Skoro juz jest was dwie to możecie w warcaby pograć :) Ja tam nie dla ciąży tu jestem. Mnie to sie nudzi w życiu i lubię czytać babskie tematy. W ogole jestem Zenon z Opola, mam 42 lata i wąsa.

    :D

    hehehehe :P dobre

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ