X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 14 września 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny!
    Zoya ogromne gratulacje!

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ja też się przyłączam do wątku :)
    Jeszcze kilka cykli otwartych na 2014 :D

    może będą nasze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kochane,wypisuje się z bycia mamą,straciłam moja dzidzię,nie wiem kiedy ponownie uda mi się zajść w ciążę

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 15 września 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 przykro mi bardzo :( mam nadzieje ze po tej stracie nie bedziecie musieli dlugo czekac...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 15 września 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia strasznie mi przykro :( przytulam..

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspolczuje justysia <przytul>

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 15 września 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo mi przykro wyrazy wspolczucia wiem jak to boli przytulam justysia z calego serducha

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 15 września 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula84 wrote:
    czasem mam wrażenie że wszytskim sie udaje tylko nie nam to straszne a tak bardzo tego pragniemy to już 5 lat nie wiem co dalej znacie jakiegoś dobrego lekarza w krakowie albo okoliccah POMOCY
    ja zapisalam sie do kliniki "parens", na razie zajmuja sie mna z pieczolowita starannoscia, ale zobaczymy czy beda tego jakies efekty...

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 15 września 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    na pewno warto się wybrać do kliniki małżeństwa Ludwinów - słyszałam, że to dobrzy ginekolodzy i zatrudniają wielu dobrych specjalistów również od niepłodności
    akurat Ludwina pod tym wzgledem nie polecam, bylam tam kilka miesiecy i niestety mialam wrazenie, ze na sile przeciagaja podjecie jakichkolwiek decyzji tylko po to, zeby chodzic na kolejne i kolejne wizyty. Ludwin nie jest nastawiony typowo na nieplodnosc jak np. klinika "macierzynstwo" czy "parens" wiec po doswiadczeniach i kilku miesiacach straconych nie polecam.

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 15 września 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    no to kochane,wypisuje się z bycia mamą,straciłam moja dzidzię,nie wiem kiedy ponownie uda mi się zajść w ciążę
    przykro mi :( mam nadzieje, ze juz niedlugo znow bedziesz mama :* trzymaj sie dzielnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justys, oby przyszły rok Ci to wszystko wynagrodził....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2013, 16:16

  • mamaMai Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 września 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Rozpoczęłam drugi cykl z ovu, czwarty starań... mam nadzieję że będzie szczęśliwy:)
    Czytałam Wasze historie... Razem łatwiej czekać.

    celia, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    mamaMai
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 15 września 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    no to kochane,wypisuje się z bycia mamą,straciłam moja dzidzię,nie wiem kiedy ponownie uda mi się zajść w ciążę

    justysia90 brak mi słów :-( Wspieram i ściskam mocno ... :-(

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia, będzie dobrze. W końcu trafi się ten szczęśliwy cykl!

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 15 września 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że mòj wpis na tym wątku będzie 2014 i mam nadzieje że przyniesie mi to szczeęście i zostanę mamą w 2014 i wszystkim wam tego życzę

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • KaEm Koleżanka
    Postów: 42 93

    Wysłany: 16 września 2013, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem zupełnie nowa. Trafiłam tu przypadkiem ale podoba mi się to miejsce

    W listopadzie 2012 musiałam odstawić tabletki bo zaczeł wpłwać na moją wątrobę. Na początku pomyślałam że tak ma być i zaczelismy starać się o bobaska. Ale zaczynam się martwić bo mija już 10 miesięcy i nic!!

    Czy myślicie że powinnam sobie zrobić jakieś badania?? Kilka lat temu zaczęłam brać tabletki przez zbyt niski poziom progesteronu i bardzo nieregularne cykle, nawet do 60 dni. A teraz moja Pani ginekolog uspokaja mnie że do 12 miesiecy to nie mam sie czym martwić, no ale... Nie wiem co o tym myśleć.

    Cykle nadal są niezbyt regularne. Od 26 do 40 dni. W tym miesiącu zaczęłam brać wiesiołka. Słyszałam że tylko do owulacji powinno się go brać. Kwas foliowy biorę od listopada. Zrobiłam też pierwszy raz test owulacyjny. Przez 5 dni wychodził negatywny, ale ze względu na moje nieregularne cykle to nie wiem czy robiłam go w dobrych dniach.

    Poradzicie coś??

    oar83e3kwtr09ifz.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 16 września 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    no to kochane,wypisuje się z bycia mamą,straciłam moja dzidzię,nie wiem kiedy ponownie uda mi się zajść w ciążę


    nie ma takich słów by opisać to co czują kobiety tracące swoje dziecko i tak jak jest napisane jeszcze cie nie ma a już tak obdarzony miłością...

    Kochana czas leczy rany, uda się na pewno młoda jesteś...każde cierpienie nas wzmacnia.. ważne by iść dalej i nie zamykać się w sobie..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 16 września 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    no to kochane,wypisuje się z bycia mamą,straciłam moja dzidzię,nie wiem kiedy ponownie uda mi się zajść w ciążę

    Nie wiem co mam powiedzieć, brakuje słów 50przytula.gif

    Na pewno niedługo znów ci się uda i ani się obejrzysz a bedziesz przytulać swoje maleństwo :*

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • KaEm Koleżanka
    Postów: 42 93

    Wysłany: 16 września 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza temperatura zmierzona dzisiaj!

    A badania hormonów czy najlepiej zrobić w jakimś konkretnym dniu cyklu?? Nie wiem jak się do tego zabrać.

    oar83e3kwtr09ifz.png
  • KaEm Koleżanka
    Postów: 42 93

    Wysłany: 16 września 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog mi tłumaczy że do roku to się nie ma czym przejmować...

    MalutkaEve, Anutka lubią tę wiadomość

    oar83e3kwtr09ifz.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ