X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napiłabym się ale nie mam mleka, a bez mleka nie przejdzie :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 19 września 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bez mleka pije, bo bym się podzieliła

    MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    która karmi? mleka potrzeba :D

    mała_mi, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze, ze tu temat dzisiaj zszedł na sprawy łózkowe :) i dobrze, dziewczyny w kupie siła. dzisiaj wszystkie wieczorem <3 to napewno taka moc cos zdziala :) :) :) i za 9 miesiecy wszystkie bedziemy rodziły :)

    aha moja kuzynka chyba wczoraj urodziła, nie jestem pewna bo na fb fotke wstawiła :) mały jest słodki i tez takiego chce :D

    Andzia33, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, musze nadrobić zaległości w czytaniu bo niebyło mnie kilka dni, zimno mi, herbata z miodem gotowa to mam czas, ale zimno u mnie, i jest pierwszy snieg :)

    kaarolaa, mała_mi, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja narzekam, ze u mnie jest zimno, no w koncu 12 stopni mam tylko na termometrze... i ciagle pada, ale na szczescie narazie tylko deszcz :) kochana a jak tam rocznica??? nie było Cie to zapomniałam o tym dniu. wszystkiego najlepszego kochana i spełnienia tego najwazniejszego marzenia :)

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    danke
    a fajnie było, restauracja a potem .....

    kaarolaa musisz mi pomóc, może znasz odp na moje pytanie,
    przy cyklu 30 dniowym kiedy sa prawdopodobne dni płodne,
    bo u mnie jeszcze ani brzuch nie boli ani sluzu niema, a zawsze o tym czasie takie objawy były
    okres miałam 5 wrz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 15:00

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa nie przejmuj się, w górach tez pada...
    i tak nie wychodze z domu, zbiera mnie przeziębienie, poza tym zarobiłam się od rana teraz wypoczywam.

    jeszcze czeka mnie pieczenie ciasta

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    danke
    a fajnie było, restauracja a potem .....

    kaarolaa musisz mi pomóc, może znasz odp na moje pytanie,
    przy cyklu 30 dniowym kiedy sa prawdopodobne dni płodne,
    bo u mnie jeszcze ani brzuch nie boli ani sluzu niema, a zawsze o tym czasie takie objawy były
    okres miałam 5 wrz.
    wg mnie powinna byc 21 ale nie jestem na 100% pewna... hmmm restauracja u mnie tez miała byc ale jakos ja nie miałam ochoty i po prostu kolacja była w mieszkanku, mezu kupił winko i było super...

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    winko tez było u nas, ja zamówiłam sobie do kolacji a mąż prowadził wiec w domu mieliśmy jeszcze jedno.

    ehhh to już 2 lata .... ale czas leci

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do owulki to ja nigdy nie mam sluzu płodnego, czasem bola mnie jajniki. u mnie to jest tak mniej wiecej w srodku cyklu. teraz tempke zaczełam mierzyc zeby zobaczyc czy trafiam z <3 i czy w ogole mam owulke...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zapytałam o ten cykl bo mi tez sie jakos wydaje ze to teraz ma być, a muszę zrobić te badania prolaktyny i nie wiem czy to przesunąć czy w 21 dniu cyklu zrobić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leci, leci :) a jak byłam guwniarzem to znaczy jakies 16 lat miałam to zawsze mowiłam, ze slub i dzieci to dopiero koło 30, predzej nikt mnie nie zmusi :) a teraz prosze ledwo 21 lat skonczyłam to slub wziety i starania podjete... :)

    Andzia33, mała_mi, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyne zrob kiedy tobie pasuje, to jest obojetne, ja chyba jutro podjade do szpitala i zrobie, bo juz od tygodnia nie biore i chce zobaczyc czy spadła i trzyma sie na odpowiednim poziomie :) a 30 mam do lekarza to chce miec juz wyniki ze soba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale powinno sie robic prolaktyne w 21 dniu tak lekarz mi mówił czyli po płodnych dniach, musze poczytać o tym ana necie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do ciąży to mam wyluzowane podejście w ty cyklu , nawet nie chcę mi się podjechać do apteki po paski owulacyjne, będzie to będzie a nie to trudno. ale chciałbym

    mój nastrój jest jak depresyjny albo odreagowuje zmęczenie z pracy

    Iwka, kaarolaa, Anutka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    danke
    a fajnie było, restauracja a potem .....

    kaarolaa musisz mi pomóc, może znasz odp na moje pytanie,
    przy cyklu 30 dniowym kiedy sa prawdopodobne dni płodne,
    bo u mnie jeszcze ani brzuch nie boli ani sluzu niema, a zawsze o tym czasie takie objawy były
    okres miałam 5 wrz.

    Może ja się wypowiem :) Ja ostatnio mam 31 dc.(może sobie przejrzeć bo mam wszystkie udostępnione) więc u mnie owulacja jest zawsze między 16 a 20 dc. Ostatnie dwa cykle owu miałam 18 dc wiec u Ciebie dni płodne powinny być od 20 do 23 wrz. Chociaż to też zależy jak długa masz fazę lute.
    Mam nadzieję że pomogłam. Jakby co to pisz :) Służę radą <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 15:24

    Aniqa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ale powinno sie robic prolaktyne w 21 dniu tak lekarz mi mówił czyli po płodnych dniach, musze poczytać o tym ana necie
    to jeszcze poczekam, tylko zawsze jak sie tu dziewczyn pytałam to mi odpowiadały ze to jest obojetne. pierwszy wynik robiłam w 21 dc, drugi nie pamietam, a teraz miał byc 3 i sie zastanawiam czy nie poczekac. ale moge nie zdazyc odebrac wyniku przed wizyta...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Może ja się wypowiem :) Ja ostatnio mam 31 dc.(może sobie przejrzeć bo mam wszystkie udostępnione) więc u mnie owulacja jest zawsze między 16 a 20 dc. Ostatnie dwa cykle owu miałam 18 dc wiec u Ciebie dni płodne powinny być od 20 do 23 wrz. Chociaż to też zależy jak długa masz fazę lute.
    Mam nadzieję że pomogłam. Jakby co to pisz :) Służę radą <3
    czyli trafiłam :)

    Aniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja nieznam sie na tych obliczeniach, i trudno mi z tym, może po prostu wczesniej nie trafiałam w te dni,
    wiem ze mam cykle 30 dniowe od 4 msc wcześniej były krótsze, wiem ze w ostatnim cyklu brzuch pobolewał mnie tak z tydzień przed okresem ale już niewiem czy to było z powodu sie zbliżania miesiączki czy z dni płodnych,
    póki co śluzu płodnego nie zaobserwowałam.

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ