X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratuluje

    Emilka trzymam kciuki za ciebie


    Ja nie wiem co sie u mnie dzieje... kreseczki dlaej ledwo widoczne... apteczny ledwo ledwo.... brzuch mnie zaczyna dziwnie bolec tylko z jednej strony.... krwawienia dlaej nie mam....

    Zastanawiam sie czy mi dobrze wyznaczylo owulacje? zobaczymy... poczekam jeszcze tydzien... jak @ nie bedzie to zrobie znowu test a potem do lekarza.... juz mam dosc :( załamałam sie totalnie....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika jak piewszy raz mi wykryli zmiany rakowe to w ten sam dzień leżałam w szpitalu na kolejnych badaniach.. ale stwierdzili, że skoro chcę mieć dziecko to tylko leczenie i konizacja.. nie chciałam się na nią zgodzić bo obniża szanse na donoszenie ciąży.. ale cóż mogłam robić... konizacja i mnóstwo leków... i 7 miesięcy spokój.. poszłam do lekarza na rutynowe badania z tekstem "chcemy oficjalnie starać się o dzidziusia!" po badaniu okazało się, iż wszystko wróciło ale damy bardzoo mocne antybiotyki i da nam zielone światło na 4-5 miesiący... i tak się stało.. jeśli nie uda się to nie wiem co będzie dalej...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    I pytanko techniczne-czy któraś z Was wie jak ustawić suwaczek? Skąd się je bierze?

    Buźka!
    na suwaczki.com i potem kopjujesz link i wchodzisz w ustawienia/spolecznosc i tam wklejasz

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aga gratuluje

    Emilka trzymam kciuki za ciebie


    Ja nie wiem co sie u mnie dzieje... kreseczki dlaej ledwo widoczne... apteczny ledwo ledwo.... brzuch mnie zaczyna dziwnie bolec tylko z jednej strony.... krwawienia dlaej nie mam....

    Zastanawiam sie czy mi dobrze wyznaczylo owulacje? zobaczymy... poczekam jeszcze tydzien... jak @ nie bedzie to zrobie znowu test a potem do lekarza.... juz mam dosc :( załamałam sie totalnie....
    Mój tet ciążowy ( bo mi wyszedł już) wg lekarza mógł być przez tamta torbiel powodowany, ona pękła ale plyn został gdzieś tam.. U mnie po 3 dniach wyszedł mocny test dopiero w poprzedniej ciąży :)

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nka https://www.suwaczek.pl/ i wg instrukcji :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej nie załamuj sie "Puszku", jak czytałam kiedyś na forum dziewczyna też miłą słaba kreseczke a potem była już ok, tylko trzeba powtórzyć test później.

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Lubuskie, Strzelce Kraj a lekarz z Gorzowa Wlkp, orynator szpitala w Drezdenku

    Zatrybiłam w 2 cyklu po odstawieniu hormonów, które stosowałam przez minione 4 lata.

    Uuu, to kawał drogi, bo ja z łódzkiego.

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze śląskiego ;P

    nika86 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małopolska :)

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku, moja pierwsza też była ledwo widoczna. Spokojnie- nie zadręczaj się. Tylko spokój pomoże Ci przetrwać ten czas oczekiwania. Sama siedzę jak na szpilkach, ale założyłam ogród na FB i walczę z upływającym wolno czasem sadząc roślinki :P

    Dziewczynki- dzięki za instrukcje :-)

    Alxa, Kochana uda się, ale staraj się nie myśleć- wyjmij płytkę z opisem "Ciąża" z głowy i schowaj do szafy- włożysz, jak już zajdziesz. Skoro lekarz dał Wam zielone światło, to znaczy, że naprawdę możesz- uwierz, afirmuj- to bardzo pomaga.

    Trzymajcie się Laseczki :-)

    Puszysta, Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bedzie cala polska ;P
    ale mi sie czas dluzy bez mojego dzieciaka :(
    ja czasem się zastanawiam czy ona na pewno ma tylko 5 lat... Dzwoniła do mnie wczoraj rano, żeby się zapytać czy na weekend przyjedziemy, więc odpowiedziałam, że nie możemy, bo auto się psuje i nie ma paliwka... stara śpiewka.. no to trudno powiedziała.. a wieczorem dzwoni i "mamo, mamo! przyjedziecie do mnie. Wujek Łukasz Was przywyezie, załątwiłam"
    i czy tak myśli dziecko 5 letnie? :P

    nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny.... jakos ten tydzien wytrzymam.... za tydzien zatestuje jesli nie bedzie @

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :):) dołączam się do Was :) mam 2 i pół letnią córeczkę i chcemy mieć dla niej rodzeństwo :) staramy się już 3 miesiące. narazie bez efektów.. chociaż może w tym cyklu się udało :) mąż miał urlop dwa tygodnie heh akurat na moje dni płodne :) w sumie minęło 9 dni od owulacji i zobaczymy co z tego będzie :) od pół roku już nie biorę hormonów.. i nic. a z córką to zaszłam w ciąże od razu po odstawieniu. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

    alxa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Alxa, Kochana uda się, ale staraj się nie myśleć- wyjmij płytkę z opisem "Ciąża" z głowy i schowaj do szafy- włożysz, jak już zajdziesz. Skoro lekarz dał Wam zielone światło, to znaczy, że naprawdę możesz- uwierz, afirmuj- to bardzo pomaga.

    Trzymajcie się Laseczki :-)

    Gdybym ja jeszcze miała tak dużo czasu żeby o tym myśleć... ciągle coś załątiam, rano cały czas biegam, po południu pomagam moim chłopcom przy remoncie a wieczorem jeżdżę po sklepach.. do Was piszę rano z łóżka albo poźniej przez telefon:)

    nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Hej dziewczyny :):) dołączam się do Was :) mam 2 i pół letnią córeczkę i chcemy mieć dla niej rodzeństwo :) staramy się już 3 miesiące. narazie bez efektów.. chociaż może w tym cyklu się udało :) mąż miał urlop dwa tygodnie heh akurat na moje dni płodne :) w sumie minęło 9 dni od owulacji i zobaczymy co z tego będzie :) od pół roku już nie biorę hormonów.. i nic. a z córką to zaszłam w ciąże od razu po odstawieniu. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

    Witamy Cię u nas :) skąd jesteś? zbieramy całą polskę ;)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    ja ze śląskiego ;P
    Mój mężuś też ze śląskiego :-) BB

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haa:) nie jestem jedyna xD :D
    mój kot ma depresję dziś! chodzi i miałczy!

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem ze śląska :) to już jest nas więcej :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z gdanska :P ale dawno mnie tam nie było....

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Gdybym ja jeszcze miała tak dużo czasu żeby o tym myśleć... ciągle coś załątiam, rano cały czas biegam, po południu pomagam moim chłopcom przy remoncie a wieczorem jeżdżę po sklepach.. do Was piszę rano z łóżka albo poźniej przez telefon:)

    I tak ma być, im mniej czasu na myślenie, tym lepiej :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ