X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    ja też jestem ze śląska :) to już jest nas więcej :)

    ooo:) a dokladniej? (jesli mozemy wiedziec):P bo ja katowice-Chorzów :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Jastrzębie Zdrój :):) do Katowic jadę 40 minut :D:D nawet byłam ostatnio w Zoo :D:D no to mamy bliziutko do siebie hih :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, bo jakoś się pogubiłam ile po współżyciu można testować , bo za tydzień z męzem działamy, to ile dni po już na 100 % będzie wiadomo, no chociaż na 50 % heh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 dpo :) lub w dniu @

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aga gratuluje.

    Dziękuję Kochana bardzo.
    Będę bardzo mocno trzymać kciuki za Was wszystkie aby i Wam się udało, a i Wy trzymajcie za mnie żeby wszystko było dobrze, bo boję się jak cholera...

    Nusia, Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy trzymać kciuki :) nie stresuj się :) musisz być spokojna :) Gratulacje :):)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Dziękuję Kochana bardzo.
    Będę bardzo mocno trzymać kciuki za Was wszystkie aby i Wam się udało, a i Wy trzymajcie za mnie żeby wszystko było dobrze, bo boję się jak cholera...


    Aguś gratuluję jeszcze raz! super, że Ci się udało, miałaś przeczucie :)
    a powiedz jaki miałaś wynik bety?

    U mnie dzisiaj tempka spadła, więc na 100% @ dostanę :-( Boże, kiedy ja zobaczę w końcu moje II kreseczki???????

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia głowa do góry. nie tym razem to nastepnym :) grunt to się nie załamywać :)

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia tylko sie nie załamuj, wiem że się niecierpliwisz, też tak mam i rozumię cię, ale wierzę że w następnym roku my i inne dziewczyny będziemy kiec bobasa.

    Nusia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki, ale co miesiąc mówię, że "w następnym się uda" i kończę tak samo. To już za długo trwa. Chyba muszę pomyśleć o in vitro!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a korzystałaś może z porad lekarzy z kliniki leczenia bezpłodności, niechodzi mi o to ze niemożesz mieć dzieci ale oni są tam w stanie wykonać szczegółową analizę cyklu, i dodatkowe badania, moze warto jak długo sie starasz i nie wychodzi, moja koleżanka była w takiej klinice gdzieś w Krakowie i zajęli sia tam nią, niewiem z jakim efektem bo kontakt sie urwał ale warto spróbować.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a trzymacie nogi w gorze po stosunku? Ja mam tylozgiecie macicy wiec mi ginekolog powiedziala ze byloby wskazane to u mnie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja raczej nie trzymam nóg w górze ale zawsze zostaje z 10 minut w pozycji leżącej..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    ja raczej nie trzymam nóg w górze ale zawsze zostaje z 10 minut w pozycji leżącej..
    ja też, tak z 5 min poleżę jeszcze, też nie trzymam nóg do góry, i tak by mi wszystko wypłynęło zanim bym zdążyła się podnieść.

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    i bedzie cala polska ;P
    ale mi sie czas dluzy bez mojego dzieciaka :(
    ja czasem się zastanawiam czy ona na pewno ma tylko 5 lat... Dzwoniła do mnie wczoraj rano, żeby się zapytać czy na weekend przyjedziemy, więc odpowiedziałam, że nie możemy, bo auto się psuje i nie ma paliwka... stara śpiewka.. no to trudno powiedziała.. a wieczorem dzwoni i "mamo, mamo! przyjedziecie do mnie. Wujek Łukasz Was przywyezie, załątwiłam"
    i czy tak myśli dziecko 5 letnie? :P

    Znam to, Miki czasem też jak coś powie to aż zatyka z wrażenia. Zupełnie jakby miał 15 lat,a nie 4 z kawałeczkiem :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Dziewczyny a trzymacie nogi w gorze po stosunku? Ja mam tylozgiecie macicy wiec mi ginekolog powiedziala ze byloby wskazane to u mnie.
    na tylozgeicie podobno dobra jest pozycja od tylu.... ja nog nie trzymalam ale mialam poduszke pod pupa i tak wsomie zasypialam :P

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    po piersze ciąży.. na szczęście.. małą urodziłam w 2008 a leczyć się zaczęłam na początku 2012 :)

    Pytam sie bo ja tez jestem po leczeniu raka szyjki macicy i czesciowej amputacji. W ciaze zaszlam 6 lat po leczeniu. Mialam zalozoy szew bo szyjka krotka. Urodzilam w 26 tygodniu. Na szczesie z malym wszystko ok. Ma teraz 2 latka i super sie rozwija.
    Teraz staramy sie o drugi i bardzo sie boje. Oczywiscie wierze tez, ze wszystko bedzie ok. Mam wszystko zaplanowane. Mama ma przyjechac i pomoc mi przy synku, zebym mogla jak najwiecej odpoczywac w ciazy.

    Jestem ciekawa czy tobie lekarze mowili cos o zagrozeniu jak bedziesz w ciazy w zwiazku z tym?

    Pozdrawiam wszystkie staraczki

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    a korzystałaś może z porad lekarzy z kliniki leczenia bezpłodności, niechodzi mi o to ze niemożesz mieć dzieci ale oni są tam w stanie wykonać szczegółową analizę cyklu, i dodatkowe badania, moze warto jak długo sie starasz i nie wychodzi, moja koleżanka była w takiej klinice gdzieś w Krakowie i zajęli sia tam nią, niewiem z jakim efektem bo kontakt sie urwał ale warto spróbować.

    Tak Kochana, ja już długo się leczę, ponieważ choruję na endometrioze, jestem już po 2 latarotomiach i 1 laparokopii, także nie jest za ciekawie. Wg lekarzy zostaje mi tylko in vitro, bo mam dużo zrostów pooperacyjnych, więc pewnie na tym się skończy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 11:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia przykro mi...


    ja sie musze wybrac do mojego GP i mu nagadac ze sie tyle juz staramy i niech mnie gdzies wysle.... ale poczekam jeszcze ze dwa miesiace...



    okropnie sie czuje... strasznie mnie boli z prawej strony... co chwile mam dreszcze i pot sie ze mnie leje, trzesa mi sie race...cale ramiona.... ide sie polozyc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2013, 11:44

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    połóż się i odpoczywaj! mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ