X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    co do cytologii, ja pierwszą miałam w wieku 19 lat chyba albo 18 jakoś tak, i lekarka mówiła wtedy ze jestem za młoda żeby fundusz zapłacił za to badanie, ale lekarze mają zawsze jakąś pule dodatkowych skierowań na takie badanie, np gdy coś ich zaniepokoi, i z tej puli dała mi skierowanie, wtedy wyszedł mi stan zapalny, po tym czasie jeszcze 2 razy robiłam cytologie, było ok,
    ja jak jezdzilam na wakacje do polski z mama to chodzilysmy prywatnie do ginekologa.... pierwsza cytologie miala w wieku 15 lat... potem rok pozniej jeszcze w ciazy. i jesli dobrze kojaze to po stracie mialam robiona cytologie... czyli ostatnia miala okolo 4,5 roku temu...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnią miałam jakieś 3 msc w związku ze staraniami o babasa, ale nie odebrałam wyniki, położna powiedziała mi go przez tel jak dzwoniłam pytać o wynik. ale muszę go wybrać bo zmieniłam lekarza i nie pójdę już tam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Widzę, że dziś każda z nas w ponurym nastroju...
    Ja już głupieje...nie wiem co mam robić...może Wy mi poradzicie. Sytuacja wygląda następująco:
    Gin kazał mi współżyć w 8dc bo już miałam dojrzałe pęcherze (4.07.2013) i tak też zrobiliśmy. Następnie zastrzyk choragonu na jajeczkowanie miałam 10.07 i kazał współżyć w ten i kolejne dni a od 13.07 brać dwa duphastony na dzień jako że na wszelki wypadek jakbym w ciąży była. Jeśli okaże się że jestem w ciąży to mam duphaston brać tak dalej i pozamieniać inne leki i wprowadzić nowe na krew. I teraz moje pytanie, czy czas na zrobienie testu ciążowego mam odliczać od 4.07 (skoro po 12 dniach kazał mi brać duphaston na wypadek ciąży), czy termin do testu mam liczyć od zastrzyku 10.07???
    Pomóżcie kochane bo ja już nic nie wiem...

    Aguś a tak w ogóle to na co miałaś ten zastrzyk robiony? na pęknięcie pęcherzyków? bo nie czaję trochę...piszesz że w 8 dc czyli 4 lipca miałaś juz dojrzałe pęcherzyki, a zastrzyk miałaś dopiero 10 lipca? To jakies wielkości one były w tym 8dc??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Aguś a tak w ogóle to na co miałaś ten zastrzyk robiony? na pęknięcie pęcherzyków? bo nie czaję trochę...piszesz że w 8 dc czyli 4 lipca miałaś juz dojrzałe pęcherzyki, a zastrzyk miałaś dopiero 10 lipca? To jakies wielkości one były w tym 8dc??

    O kurcze Niusia, zabij mnie a Ci nie powiem, nie pamietam...coś kojarzę że najpierw miały około 10mm a później około 17-20, ale głowy nie dam sobie uciąć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zastrzyk dostaję na jajeczkowanie, bo bez tego go nie mam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wam wtorek mija?

    nika86 lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 lipca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A calkiem dobrze, dzisiaj zameirzam zmolestowac mojego narzezconego o czym on jeszcze nei wie. Idziemy dzisiaj do baru to sie nawet piwa nei napije:/.
    A no i siedze jeszcze w pracy bo mi akurat dobrze idzie.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    jak wam wtorek mija?

    Mnie jakoś nienajlepiej, poza radością, okropnie się czuje. W pracy nie moge się nad niczym skupić a jeszcze tyle czasu do końca (pracuje od 9-20), dodatkowo źle się czuje...nadal strasznie boli mnie dół brzucha i sutki, ale to brzuch jest najbardziej uciążliwy. Pozycje w fotelu zmieniam co 5 minut i już brakuje mi pomysłów jak tu się usadowić żeby wygodnie było...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie zatanawiam czy nie wmawiam sobie tych kresek i czy ja wogule ovu mialam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Mnie jakoś nienajlepiej, poza radością, okropnie się czuje. W pracy nie moge się nad niczym skupić a jeszcze tyle czasu do końca (pracuje od 9-20), dodatkowo źle się czuje...nadal strasznie boli mnie dół brzucha i sutki, ale to brzuch jest najbardziej uciążliwy. Pozycje w fotelu zmieniam co 5 minut i już brakuje mi pomysłów jak tu się usadowić żeby wygodnie było...

    Aguś a ten ból brzucha to taki typowy jak na okres?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja sie zatanawiam czy nie wmawiam sobie tych kresek i czy ja wogule ovu mialam?

    Puszku Ty to już chyba zaczynasz świrować hehe, jak wyszły 2 kreski to tam są :) wyluzuj :)

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Puszku Ty to już chyba zaczynasz świrować hehe, jak wyszły 2 kreski to tam są :) wyluzuj :)

    nom świruje...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie :) a ja się wkurzam, bo brzuch mnie boli od rana dosyć mocno a okres jeszcze nie przyszedł i się męczę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a moze okres nie przyjdzie ?:P

    mnie tez brzuch boli... tzn tak rozpycha... szczegulnie z prawej strony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjdzie przyjdzie, już raczej cud się nie stanie, co miesiąc tak mam, że jak mi spada tempka do 36,6 - 36,5 to przychodzi w tym samym dniu (dzisiaj miałam 36,7 ale to nawet nie ma żadnej różnicy), a brzuch mnie boli coraz bardziej więc nie ma już raczej nadziei.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja umiera ostatnia... i u mnie wlasnie umarla... ja juz mam dosc... niech sie dzieje co chce! w ta albo we ta...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogladam sobie testy w galerii i jest kilka robione w 20dpo z ledwo widocznymi kreskami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ból brzucha mam inny niz jak na okres...w ogóle objawy tej ciąży mam zupełnie inaczej niz w pierwszej ciąży. W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał jak na okres, ale z taka siła że aż płakałam i przypominało mi sie wtedy jak mnie brzuch bolał kiedy pierwszy raz w życiu miałam okres dostać.
    Teraz natomiast ten ból jest taki, jakby mi ktoś na łono nadepnął...czuje ogromny ucisk i ciagle też latam siusiu.

    Puszysta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga to ja mam tak samo... jakby ktos na mnie siedzial... i od srodka sie rozpychal... na siusiu tez latam co godina czasem czesciej a tam ledwo co... a ja sie czuje jakby mial mi pecherz peknac....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to dlatego, że to jest jeszcze tak bardzo wczesna ciąża? nie wiem sama. Kochana a przepraszam, że pytam, ale w którym tygodniu ciąży straciłaś swoje maleństwo? czy był jakiś konkretny powoód?

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ