X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Witam Wszystkie Drogie Panie ja po raz pierwszy na OVu. Z mężem o dzidzie staramy się drugi cykl jak to mówią "z ręką na sercu" :) w pierwszym cyklu starań niespodziewanie przesunął mi się cały cykl z regularnych 34 aż do 50dni i wtedy to dostałam @. Objawy towarzyszące mi w tym pierwszym cyklu starń były przeróżne ale teraz wiem, że to burza hormonów byla i wszystko we mnie szalało łącznie z głową hahaha.
    W tym cyklu postanowiłam przypilnować owulacji za pomocą testów owulacyjnych i tak 20dc ją miałam jeśli testy nie kłamią więc grzecznie przed jak i po były przytulanki teraz czekam... pobolewa mnie brzuch jak na @ i to czego nie miałam od ładnych kilku lat przed @ to bolące nabrzmiale piersi. 33 dc robiłam test wyszedł negatywny. Dziś mija 35dc nie mam nadal @ może troche bardziej ziewam niż zwykle, ale nie nastawiam sie tylko grzecznie czekam aby się nie rozczarować ponownie. Jutro testuje!
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i trzymam kciuki- W Jedności Siła :)


    Powodzenia :) oby to była fasolka :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    nika u nas jest ten problem, że ja wariuję do tego stopnia, że zdanie zmieniam co najmniej raz na dzień! boazerię miałam już wybraną, zostało tylko zamówić transport po czym poszłam i powiedziałam, że chcę kafelki... teraz wariuję bo nie wiem jakie.. a moi faceci się nabijają.. a ja mam taką huśtawkę nastrojów, że już mam dość! Mój teść już wymiękł i w pewnym momencie powiedział, że już stelaż pod kafelki przygotował i koniec! mam jutro jechać i jakieś kupić.. skoro nawet facet o anielskiej cierpliwości wymiękł przy mnie to musi być ze mną źle..!

    Kochana wiem jak to jest, bo my w tamtym roku remontowaliśmy dom, to wybieranie wszystkiego było dla mnie najgorsze bo nie mogłam się zdecydować hehe, albo nic mi się nie podobało, a jak już znalazłam coś ślicznego to w takich cenach że ręce opadały :) teraz nam zostały takie pierdołki do kupienia, typu stół czy stolik, ale jakoś nie mam mobilizacji żeby się za tym ruszyć hehe. Powodzenia, bo wiem ile cierpliwości to wymaga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Hihi, może faktycznie masz w brzuszku małego terrorystę- jak nie jeść to spać i tak w koło. Cieszę się, że lepiej się czujesz, rób wszystko, by spokojnie przetrwać ten najtrudniejszy czas.
    Nie ma co zazdrościć- wszystko przed Tobą :) Idę prywatnie, bo państwowo dopiero 31 lipca. Chciałabym móc pojechać po moje pierworodne dziecię i powiedzieć mu, że na 5 urodziny będzie miał rodzeństwo.
    Martwię się jak i Ty brakiem objawów. Oprócz pełnych i wrażliwych, wręcz gorących piersi, senności i znużenie nie mam innych objawów. No może odrzuciło mnie od papierosów momentalnie i kawa przestała smakować dobrze.

    Tulę Cię mocno.

    Witajcie Wszystkie nowe przyszłe Mamusie :)


    heheh to rzeczywiście Nika nie masz żadnych objawów :) przynajmniej kilka już wymieniłaś :) oj dziewczynki dziewczynki, uspokójcie się i wyluzujcie :) Kochana na pewno wszystko jest w porządku i fasolka jest nadal w brzuszku :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to która tu jest w ciąży a która przypuszcza ze jest w ciąży ?? bo się pogubiłam troszku :):) mnie dzisiaj strasznie boli brzuch jak na @ ale do niej zostało jeszcze tydzień i sutki te okropne sutki nawet nie mogę ich dotknąć..

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Weź córeczkę do sklepu i po babsku coś wybierzcie :) Będzie Ci łatwiej, a i poradzić się będziesz miała kogo.
    Nastrojowo to u mnie spokojnie, ale pewnie dlatego, że M u rodziców siedzi, a dziecko u dziadków na wsi- ma miesiąc wakacji od domu, rodziców, przedszkola i rutyny.

    Nie zazdroszczę, bo to nic fajnego nie móc się na cokolwiek zdecydować.

    Nikuś moja małą tak jak Twoja ma wakacje ode mnie więc nie mogę jej wziąć do sklepu ale zabieram dziś kuzynkę ze sobą... potrzeba mi babskiego towarzystwa !

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    to która tu jest w ciąży a która przypuszcza ze jest w ciąży ?? bo się pogubiłam troszku :):) mnie dzisiaj strasznie boli brzuch jak na @ ale do niej zostało jeszcze tydzień i sutki te okropne sutki nawet nie mogę ich dotknąć..




    Ja dzis testowałam- niestety nie było drugiej kreski :(

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    to która tu jest w ciąży a która przypuszcza ze jest w ciąży ?? bo się pogubiłam troszku :):) mnie dzisiaj strasznie boli brzuch jak na @ ale do niej zostało jeszcze tydzień i sutki te okropne sutki nawet nie mogę ich dotknąć..

    ja nie wiem co sie u mnie dzieje bo spada mi pomalu tempka.... a @ nie ma... juz 16dpo... zobaczymy co to bedzie dzis...


    Czesc dziewczynki :)

    Jak tam sroda? Ja sie od rana wkurzylam bo przyszedl listonosz, zadzwonil do drzwi o 6.30! wylecialam i juz go nie bylo :( no ile zajmuje wyjscie z lozka ? 30 sekund? nie wiem na co on liczyl... na spidermana?!?!ze mu nagle z okna wyskoczy....ehhhh..

    Co do objawow to mnie kurde caly czas z boku cisnie i piec mnie zaczelo O.o nie wiem co sie dzieje.... i tempka mi spada... pomalutku ale spada.... i moj OvuView wyznaczyl mi @ na jutro....

    na marginesie jesli macie Androida to polecam OvuView... jest naprawde super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Ja dzis testowałam- niestety nie było drugiej kreski :(
    udostepnij kochana swoj wykres :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze Patrianna to który to już dzień po owulce? może powinnaś wybrać się na bete? a masz jakieś bóle? np typowo okresowe?

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wypełniamy wszędzie różne te kupony co się da... wiecie.. w sklepie często dają takie karteczki "wygraj mieszkanie, wygraj wycieczkę" itd..
    i dziś do mojego męża zadzwoniła kobieta (bo zawsze daje jego numer:P) z jakiejś firmy, że wygraliśmy wycieczkę do wyboru w góry lub nad morze na 7 dni.. i w piątek umówiła się z nami na kolację w super restauracji oczywiście na jej koszt aby przekazać nam szczegóły?? czyżbyśmy serio wygrali? jestem w szoku!

    Nusia, Puszysta, nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    na marginesie jesli macie Androida to polecam OvuView... jest naprawde super :)

    W sensie, że aplikację?

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    my wypełniamy wszędzie różne te kupony co się da... wiecie.. w sklepie często dają takie karteczki "wygraj mieszkanie, wygraj wycieczkę" itd..
    i dziś do mojego męża zadzwoniła kobieta (bo zawsze daje jego numer:P) z jakiejś firmy, że wygraliśmy wycieczkę do wyboru w góry lub nad morze na 7 dni.. i w piątek umówiła się z nami na kolację w super restauracji oczywiście na jej koszt aby przekazać nam szczegóły?? czyżbyśmy serio wygrali? jestem w szoku!

    kurcze to super! fajowo by było jakby to była prawda :) a nie mówiła z jakiego losowania to było? czy jaki kupon? :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa może akurat wygraliście :) kurde ale fajnie :) pozazdrościć :):) tylko ciekawe czy nie ma w tym haczyka :P bo często tak się zdarza

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    W sensie, że aplikację?
    tak aplikacja :)
    a co do wycieczki to gratuluje..... ale z ta restuaracja to troche dziwne... jakbysacie do biura nie mogli isc... ja bym uwazala :)

    ja nigdy nic nie wygrałam :P

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia no właśnie mówiła.. ale mężowi nie mi a on słucha jednym uchem a drugim wylatuje.. ale na jeszcze dziś lub jutro dzwonić do niego.. więc kazałam mu zapamiętać! ale coś z fitnessem więc to ja musiałam coś wypisać... bo na różne siłownie i fitnessy ja chodzę:P

    Martusska ja już raz wygrałam z głupoty wycieczkę;P poszłąm z kuzynką na festyn kościelny... wyobraźcie sobie że losy były AŻ po 9 zł! ale co mi tam, raz się żyje.. kupiłam aż 2 :) i wychodzi Pan na scenę i idzie od najsłabszej nagrody... i czyta te numery kuponów a ja się wyłączyłam i już nie słuchałam... no i nagle słyszę mój numer i wstałam... wszyscy wielkie brawa.. a tu się okazało, że wygrałąm główną nagrodę czyli wycieczkę to tunezji na 10 dni dla 2 osób;P i nie było haczyków! 2 miesiące później siedziałąm w samolocie:D

    nika86, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    tak aplikacja :)
    a co do wycieczki to gratuluje..... ale z ta restuaracja to troche dziwne... jakbysacie do biura nie mogli isc... ja bym uwazala :)

    ja nigdy nic nie wygrałam :P

    Podobno do restauracji nas zaprasza właścicielka tej akcji a nie biura, z którego mamy wycieczkę dostać, ponieważ chce oficjalnie przekazać nagrodę! tak powiedziała mojemu.. wiesz.. zawsze można iść na kolację;P nam się przyda romantyczny wypad we dwoje:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    Podobno do restauracji nas zaprasza właścicielka tej akcji a nie biura, z którego mamy wycieczkę dostać, ponieważ chce oficjalnie przekazać nagrodę! tak powiedziała mojemu.. wiesz.. zawsze można iść na kolację;P nam się przyda romantyczny wypad we dwoje:)
    a tez prawda :P

    kurde ty masz szczescie dziewczyno.... wez mi napisz jakies numery w totka co ? :P bo jak ja tu wygram to i tak w polsce ci nie zaszkodzi heheh

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha puszysta w totka to ja nie gram!
    na ślub poprosiliśmy totki zamiast kwiatów... mieliśmy ponad 200 kuponów... i nawet złotówki nie wygraliśmy! ;P

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    my wypełniamy wszędzie różne te kupony co się da... wiecie.. w sklepie często dają takie karteczki "wygraj mieszkanie, wygraj wycieczkę" itd..
    i dziś do mojego męża zadzwoniła kobieta (bo zawsze daje jego numer:P) z jakiejś firmy, że wygraliśmy wycieczkę do wyboru w góry lub nad morze na 7 dni.. i w piątek umówiła się z nami na kolację w super restauracji oczywiście na jej koszt aby przekazać nam szczegóły?? czyżbyśmy serio wygrali? jestem w szoku!

    nie wiem czy to to samo, ale moja mama wygrała jakieś 2 lata temu taką wycieczkę. Mogła wybrać ze wskazanych miejsc. Też nagroda była wręczana podczas kolacji w jakiejś restauracji i jeszcze na tę kolację mogła zabrać zaprzyjaźnioną parę. Podczas kolacji były jakieś pokazy zdrowych olejów i oliw, więc dała się naciągnąć i kupiła chyba ze trzy butelki tych specyfików. Znajoma para dostała kupon na wycieczkę z biura ze zniżką 100 pln. A rodzice voucher na wycieczkę w góry, bo tam sobie wybrali. Hotelik taki 3 gwiazdkowy i trzeba było wyżywienie sobie opłacić całodniowe konkretnie w restauracji tego hotelu, to był warunek.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, nic nie napiszę dziś fajnego... :/ mdli mnie, sutki pieką aż i spać mi się chce :/

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ