X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę do wanny.. potrzeba mi godziny w wannie z moim kotem:) tak mnie podbrzusze boli, że zaraz nie wytrzymam... a ciepła woda najlepiej na to działa... no i pływający kot;P

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    hej dziewczyny, nic nie napiszę dziś fajnego... :/ mdli mnie, sutki pieką aż i spać mi się chce :/
    Testuj bo jak nie to sama ci wcisne ten test :L

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    ja idę do wanny.. potrzeba mi godziny w wannie z moim kotem:) tak mnie podbrzusze boli, że zaraz nie wytrzymam... a ciepła woda najlepiej na to działa... no i pływający kot;P
    twoj tez? moj kot jak siedze w wannie, przychodzi wchodzi mi na brzuch i zasypia... i co z tego ze do polowy jest w wodzie? :P szczesliwy jak nigdy...

    alxa lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moja nie śpi.. bawi się.. ale w wodzie.. zabawki od małej muszę jej dawać:D

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki:)

    Dzisiaj zaczelismy dzialac;). Moj sie troche opieral bo byl zaspany ale go zmolestowalam. Mam nadziej ze cos tak zasial!

    Alxa-moze pojedziecie na wycieczke w gory i zostaniecie tam zaproszeni na pokaz garnkow lub poscieli. Licza ze cos kupicie. Ale moze nie ma hakow. Fajnie wam:). Ja wygralam kiedys misia Cocolino;)

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Testuj bo jak nie to sama ci wcisne ten test :L
    A jak to zrobisz? :) jeszcze za wcześnie na kolejne testy.. dajcie mi kilka dni <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrianna-cierpliwosci, moze jeszcze masz za malo hormonu. Nie trac nadzieji:)

    patrianna lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A jak to zrobisz? :) jeszcze za wcześnie na kolejne testy.. dajcie mi kilka dni <3

    bede czatowac na ciebie w toalecie :P wiem wiem... ale mi to tak pieknie wyglada....
    KotkaPstoka wrote:
    Patrianna-cierpliwosci, moze jeszcze masz za malo hormonu. Nie trac nadzieji:)

    zgadzam sie... u mnie sie takie cienie pojawiaja... szkoda gadac...az sie denerwuje czy znowu nie biochemiczna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 09:43

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    bede czatowac na ciebie w toalecie :P wiem wiem... ale mi to tak pieknie wyglada....
    Hahaha Puszku :D

    Puszysta lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hahaha Puszku :D
    widzisz? nudzi mi sie.... musze sobie jakies zajecie znalesc...



    Edit: O! uczyc sie na poprawke musze.... miesiac mi zostal...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 10:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko TY to w ogóle masz objawy jakbyś już dawno była w ciąży :)

    a u mnie tempka się zatrzymała na takim samym poziomie jak wczoraj, okres jeszcze nie przyszedł a brzuch boli mnie tak jakbym była w trakcie, dzisiaj rano bolał mnie straszliwie!

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co wy za koty macie??? Moj nawet jak kropelka na niego spadla to uciekal w panice :D. To byl kot! Macie jakas specjalna rase? A nie boicie sie toksoplazmozy?

    Puszysta lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    To co wy za koty macie??? Moj nawet jak kropelka na niego spadla to uciekal w panice :D. To byl kot! Macie jakas specjalna rase? A nie boicie sie toksoplazmozy?
    Czemu miałabym sie bac tokso? przeciesz nie grzebie sie w kupkach mojego kota... latwiej sie zarazic od nieumytych warzyw czy niedogotowanego miesa... zreszta nawet jak sprzatam kuwete to dwa razy dziennie, w rekawiczkach i potem myje rece.... tokso sie ukatywnia w odchodach dopiero po 72h... takiego smordku bym nie zniosla :)
    ja mam zwyklego dachowca, kastrata... z strasznie wielkim ego...
    Nusia wrote:
    a u mnie tempka się zatrzymała na takim samym poziomie jak wczoraj, okres jeszcze nie przyszedł a brzuch boli mnie tak jakbym była w trakcie, dzisiaj rano bolał mnie straszliwie!
    mowiłam? mowiłam ze nie przyjdzie ? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 10:31

    alxa lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkaPsotka jak mój poprzedni kociak (niestety popełnił samobójstwo) zamoczył choćby łapkę to współczuję osobie, która była obok niego.. jak córcia mi się kąpała to kota z łazienki wyrzucałam bo bałam coś co będzie jak mała go pochlapie...
    a Blue (w skrócie Blutek) słyszy wodę to jest pierwsza w łazience... na noc jej zostawiam w umywalce odkręconą wodę bo się bawi:D

    mój kociak to też dachowiec ale młodziak bo ma dopiero 3-4 miesiące :)
    a kuwety mu nie wymieniam... tylko mój mąż.. po za tym koty to bardzo czyste zwierzęta:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 10:33

    Puszysta lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje 8 miesieczne kocisko z wielkim ego

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2895f6093f25f60a.html


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bccd83dcdde59cd1.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    mowiłam? mowiłam ze nie przyjdzie ? :P

    Puszku Kochany, ale cały czas mi się wydaje, że już dostałam i latam do toalety sprawdzać. Jakbym była w ciąży to brzuch chyba by mnie aż tak bardzo nie bolał? a ja rano aż miałam takie dziwne skurcze, więc wydaje mi się, że prędzej czy później zawita - nie wierzę, że mogłoby się udać po prostu, za piękne żeby było prawdziwe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    kotkaPsotka jak mój poprzedni kociak (niestety popełnił samobójstwo) zamoczył choćby łapkę to współczuję osobie, która była obok niego.. jak córcia mi się kąpała to kota z łazienki wyrzucałam bo bałam coś co będzie jak mała go pochlapie...
    a Blue (w skrócie Blutek) słyszy wodę to jest pierwsza w łazience... na noc jej zostawiam w umywalce odkręconą wodę bo się bawi:D

    mój kociak to też dachowiec ale młodziak bo ma dopiero 3-4 miesiące :)
    a kuwety mu nie wymieniam... tylko mój mąż.. po za tym koty to bardzo czyste zwierzęta:)

    a bedziesz go kastrowac? ja sie bałam ale wkoncu go dałam ze dwa miesiace temu bo mi zaczol sikac, i bylo ok... nie bolalo go wogole.. tylko sie obrazil na 3 dni ze go gdzies zostawilam :P

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to rozumiem ze wasze kotki w domu siedza, no to sie nie ma co bac chorob:). Mylslam ze to takie wolno biegajace.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Puszku Kochany, ale cały czas mi się wydaje, że już dostałam i latam do toalety sprawdzać. Jakbym była w ciąży to brzuch chyba by mnie aż tak bardzo nie bolał? a ja rano aż miałam takie dziwne skurcze, więc wydaje mi się, że prędzej czy później zawita - nie wierzę, że mogłoby się udać po prostu, za piękne żeby było prawdziwe...
    ja miałam takie typowo okresowe skurcze dzien przed plamienami... myslalam ze mnie zaraz krew zaleje i tak sie czulam... teraz tez mam ciagle wrazenie ze mi mokro ale to sluz nie @....

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 17 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszysta a to mój:
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/394248_522389004492183_1044450479_n.jpg

    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/394359_521182901279460_70239078_n.jpg


    jakiś miesiąc temu chyba:P

    Drugie zdjęcie robiła Julka:)

    e3db312905.png
    920555c751.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ