X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 25 września 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    mi wyszło, że 8 września i sobie serdsucho wtedy walnęłam, może i coś w tym jest, że wtedy nachodzi ochota :D

    Mi 13 w piątek i też było ;) :D
    Wszystko, co choć trochę podniesie moją nadzieję, mile widziane :P

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    mała_mi, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 września 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Mi 13 w piątek i też było ;) :D
    Wszystko, co choć trochę podniesie moją nadzieję, mile widziane :P

    Prawda? Mnie też to jakoś pozytywnie nastraja. Szczególnie, że mnie w tym miesiącu strasznie wzięło, mam ogromną nadzieję i strasznie się boję, że się rozczaruje. Jeszcze to, że na razie nie mam żadnych objawów jakie mi zawsze towarzyszą po ovu budzi mój niepokój, że może wcale ovu nie było. Nie czuje kompletnie nic. Nie boli mnie brzuch. Nie bolą mnie piersi. Nic... Tak wiem... Panikuje... Ale wolę się wygadać wam bo mąż na mnie krzyczy, że się nakręcam... :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 25 września 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Prawda? Mnie też to jakoś pozytywnie nastraja. Szczególnie, że mnie w tym miesiącu strasznie wzięło, mam ogromną nadzieję i strasznie się boję, że się rozczaruje. Jeszcze to, że na razie nie mam żadnych objawów jakie mi zawsze towarzyszą po ovu budzi mój niepokój, że może wcale ovu nie było. Nie czuje kompletnie nic. Nie boli mnie brzuch. Nie bolą mnie piersi. Nic... Tak wiem... Panikuje... Ale wolę się wygadać wam bo mąż na mnie krzyczy, że się nakręcam... :P

    Adka ja z reguły mam wszystkie objawy wczesno-ciążowe, no i wszystkie oczywiście wyimaginowane 0dash2.gif Jak się dobrze skupię, to poczuję swędzenie piersi, mdłości albo ból brzucha 02icon_mryellow.gif
    W tym cyklu postanowiłam się nie nakręcać. Gdzieś przeczytałam, że branie duphastonu może wywoływać takie 'halucynacje', więc zrzucam na niego ;)

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 września 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja się właśnie dowiedziałam, że moja kuzynka jest w 7tyg ciąży. Ciesze się z jej szczęścia i absolutnie nie życzę jej źle ale jest mi strasznie przykro bo wiem, że starała się baaaardzo krótko. A ja już tyle czasu i nic. Po prostu uważam to za strasznie niesprawiedliwe w jakiś sposób... :( A jeszcze moja mama musiała znowu na mnie wiechać przekazując mi informacje, że ona tez już by chciała zostać babcią. Przykro mi po prostu, no! ;(

    kaarolaa, mała_mi, Anutka, Andzia33, celia lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem jak to jest, sama tak mam prawie rok temu moja siostra została mama, a jest młodsza ode mnie o 3 lata (wpadka) kilka dni temu kuzynka urodziła jest rok młodsza ode mnie (wpadka) kolezanki w moim wieku rodza jak szalone a ja??? jakos to wszystko mnie omija :( ale w koncu i mi sie uda :) bedzie dobrze

    Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    wiem jak to jest, sama tak mam prawie rok temu moja siostra została mama, a jest młodsza ode mnie o 3 lata (wpadka) kilka dni temu kuzynka urodziła jest rok młodsza ode mnie (wpadka) kolezanki w moim wieku rodza jak szalone a ja??? jakos to wszystko mnie omija :( ale w koncu i mi sie uda :) bedzie dobrze

    kochana wiem co czujesz ja mam 21 lat a dwie ciąże już za mną zresztą sama wiesz w jakiej jestem sytuacji .. Mam nadzieje że to nas bardziej wzmocni <3

    kaarolaa, Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiele starsza bo 23 i tez 2 ciaze za mna. ale do 3 razy sztuka i teraz juz napewno sie uda utrzymac fasoleczki :) mnie kazdy nowy dzien coraz bardziej wzmacnia, mimo ze czasami strace nadzieje, ale szybko ja odzyskuje i wtedy jestem jeszcze silniejsza :)

    Carmen92, Andzia33, celia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie poczekam może się uda za jakiś czas, przede wszystkim badania muszę zrobić to jest teraz ważne.
    dodatkowo powiedziałam dzisiaj mamie o całej sytuacji była bardzo zmartwiona faktem że to już druga taka sytuacja i kazała porobić wszystkie badania, no i dowiedziałam się że kiedyś też poroniła (12 tydzień)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bywa niestety, moja mama bez problemow urodzila 6 dzieci w tym blizniaki, ale kuzynka poroniła w 12 tyg, i szwagierka w 10 tyg. jednak szybko udało im sie zajsc ponownie (3 cykl) i teraz jedna ma 5 letnia coreczke a druga 3 letniego synka. taty siostra 3 razy zachodziła w pozamaciczna az w koncu wszystko jej wycieli i nie ma dzieci. to zycie takie jest, czasem okropne i złe a czasem radosne...

    i koniecznie rob badania, byc moze w nich tkwi odpowiedz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 22:09

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    No a ja się właśnie dowiedziałam, że moja kuzynka jest w 7tyg ciąży. Ciesze się z jej szczęścia i absolutnie nie życzę jej źle ale jest mi strasznie przykro bo wiem, że starała się baaaardzo krótko. A ja już tyle czasu i nic. Po prostu uważam to za strasznie niesprawiedliwe w jakiś sposób... :( A jeszcze moja mama musiała znowu na mnie wiechać przekazując mi informacje, że ona tez już by chciała zostać babcią. Przykro mi po prostu, no! ;(

    Kochana miałam też tak . starałam sie o dzidzke z moim N w zeszłym roku , udało sie niestety na krótko.. Poroniłam w 9 tyg. Poznije dochodziłam do siebie , zrobiłam badania , zero alkoholu zero papierosa ( okazjonalnego) i nic.. W marcu dowiadujemy sie , ze jego bratowa w ciązy .. papierosy alkohol non stop...watpie by sie starali o dziecko, kiedy sama mowiła ze nie chcą. Ale kiedy sie dowiedziała , ze ja zaszłam no to prosze by chyba nie być gorsza tez zaciążyła..Nie zapomne tego uczucia które we mnie sie wezbrało.. Tak bardzo chciałam dziecko a inni maja od tak..Czułam sie potwornie.. Nie zazdrosze nikomu wrecz nawet dopinguje kazdej , ciesze sie z dobrych nowin, kazdej bym dała gromadke dzieci..Ale kiedy widze zazdrośc w 2 kobiecie o to , że ktoś ma lepiej to taka osoab dla mnie nie istnieje.. I od tak mam rywalkę, która sama sie pojawiła i sam wytworzyła chorą atmosfere..

    Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    No a ja się właśnie dowiedziałam, że moja kuzynka jest w 7tyg ciąży. Ciesze się z jej szczęścia i absolutnie nie życzę jej źle ale jest mi strasznie przykro bo wiem, że starała się baaaardzo krótko. A ja już tyle czasu i nic. Po prostu uważam to za strasznie niesprawiedliwe w jakiś sposób... :( A jeszcze moja mama musiała znowu na mnie wiechać przekazując mi informacje, że ona tez już by chciała zostać babcią. Przykro mi po prostu, no! ;(


    powiedz mamie, siostrze czy komu tam... najbliższym Ci osobom jaka jest sytuacja, że się staracie i nic z tego... ja w końcu powiedziałam mamie, mówiła, że ona nie miała problemów z zajściem więc podniosło mnie to na duchu i nie czuję presji :)

    adk_1989, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja nie wiele starsza bo 23 i tez 2 ciaze za mna. ale do 3 razy sztuka i teraz juz napewno sie uda utrzymac fasoleczki :) mnie kazdy nowy dzien coraz bardziej wzmacnia, mimo ze czasami strace nadzieje, ale szybko ja odzyskuje i wtedy jestem jeszcze silniejsza :)

    ja mam 25 lat i jestem przerażona... mogliśmy zacząć starania szybciej, ale oczywiście nie... kariera ślub... po Bożemu...

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    ja mam 25 lat i jestem przerażona... mogliśmy zacząć starania szybciej, ale oczywiście nie... kariera ślub... po Bożemu...


    Anutka po Bożemu w tych czasach to sobie możesz radia Maryi posłuchać... z innymi sprawami to naprawde nie ma co czekać...Takie nadeszły czas , że im szybciej tym lepiej .. nie wiem czy te pedzune kurczaki i świnie na zmodyfikowanych paszach daja tak nam , środowisko zatrute wszedzie kunserwanty , nawet morchyw z ogródka nie nadaje sie do jedzenia bo ty nie psikosz a psiko obok ten co mo monstrualne pomidydki..Wszedzie chemia śmród i ..... Nawet już wody z karnu sie człowiek napić nie może...

    AnMi, celia lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Anutka po Bożemu w tych czasach to sobie możesz radia Maryi posłuchać... z innymi sprawami to naprawde nie ma co czekać...Takie nadeszły czas , że im szybciej tym lepiej .. nie wiem czy te pedzune kurczaki i świnie na zmodyfikowanych paszach daja tak nam , środowisko zatrute wszedzie kunserwanty , nawet morchyw z ogródka nie nadaje sie do jedzenia bo ty nie psikosz a psiko obok ten co mo monstrualne pomidydki..Wszedzie chemia śmród i ..... Nawet już wody z karnu sie człowiek napić nie może...


    chcieliśmy zaczekać do ślubu, bo... przecież zdrowi jesteśmy i od razu nam się uda... :) jaka ja głupia była :)

    co do ogródka... heheh ja mam u rodziców ogóreczek warzywny i wszystko naturalne zero chemii, a mój prosiaczek tak się zjada ich marchewką, że aż się uszy trzęsą i kłi kłi ciągle :) głodomorek mój mały :D

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka a jak tam po Castangusie ??

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Anutka a jak tam po Castangusie ??

    plamiłam 3 dni i miałam twardy brzuch, ale od wczoraj jest już dobrze, temp mi tak nie wariuje na wykresie tylko łagodnie sobie rośnie, głowa boli czasami, ale na początku łatwo nie było :) czekam... liczę, że mi cyklu nie zaburzy - wydłuży :) nie liczę oczywiście na cud, tak jak pisałaś... na efekty trzeba czekać, póki co cycochy nie bolą i PMS - status BRAK :D

    dziś robię przerwę w <3... może jeszcze jakieś jutro wpadnie... :D to niedzieli najpóźniej a później przerwa na oddech :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 08:44

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tam o testach ciazowych .. hee no ładnie

    http://pixel.wp.tv/i,Najrzadsza-choroba-swiata-Pixel,mid,1307074,index.html#m1307074

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Jest tam o testach ciazowych .. hee no ładnie

    http://pixel.wp.tv/i,Najrzadsza-choroba-swiata-Pixel,mid,1307074,index.html#m1307074


    nie rozumiem... o jakich testach ciążowych ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    nie rozumiem... o jakich testach ciążowych ???


    heh już wiem :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ