X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 08:49

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    :)

    mocz na pszenice i jęczmień :D hehe ciekawe co wyrośnie :) test ciążowy za darmo :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Anutka po Bożemu w tych czasach to sobie możesz radia Maryi posłuchać... z innymi sprawami to naprawde nie ma co czekać...Takie nadeszły czas , że im szybciej tym lepiej .. nie wiem czy te pedzune kurczaki i świnie na zmodyfikowanych paszach daja tak nam , środowisko zatrute wszedzie kunserwanty , nawet morchyw z ogródka nie nadaje sie do jedzenia bo ty nie psikosz a psiko obok ten co mo monstrualne pomidydki..Wszedzie chemia śmród i ..... Nawet już wody z karnu sie człowiek napić nie może...
    ja mieszkałam całe zycie na wsi, swinki, kurczaczki ze swojej hodowli, zero antybiotykow i jakichkolwiek zmodyfikowanych pasz. nawet teraz jak w miescie mieszkam od 2 lat to zawsze cała zamrarzarka jest z mieskiem od rodzicow. z warzywami jest tak samo, wszystko naturalne, nie powiem raz na jakis czas kupie marchew w markecie...i co i dalej nie ma dzidzi, w pewnym sensie srodowisko wpływa na nasz organizm ale w moim przypadku to nie jest problem...probowałam zajsc w ciaze jeszcze długo zanim przeprowadziłam sie do miasta....

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mieszkałam całe zycie na wsi, swinki, kurczaczki ze swojej hodowli, zero antybiotykow i jakichkolwiek zmodyfikowanych pasz. nawet teraz jak w miescie mieszkam od 2 lat to zawsze cała zamrarzarka jest z mieskiem od rodzicow. z warzywami jest tak samo, wszystko naturalne, nie powiem raz na jakis czas kupie marchew w markecie...i co i dalej nie ma dzidzi, w pewnym sensie srodowisko wpływa na nasz organizm ale w moim przypadku to nie jest problem...probowałam zajsc w ciaze jeszcze długo zanim przeprowadziłam sie do miasta....


    ale ile chemii jest w pozostałym jedzeniu, jakieś zupki z proszku i inne gówno, czasami sami nie wiem co jemy :( niestety...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mieszkałam całe zycie na wsi, swinki, kurczaczki ze swojej hodowli, zero antybiotykow i jakichkolwiek zmodyfikowanych pasz. nawet teraz jak w miescie mieszkam od 2 lat to zawsze cała zamrarzarka jest z mieskiem od rodzicow. z warzywami jest tak samo, wszystko naturalne, nie powiem raz na jakis czas kupie marchew w markecie...i co i dalej nie ma dzidzi, w pewnym sensie srodowisko wpływa na nasz organizm ale w moim przypadku to nie jest problem...probowałam zajsc w ciaze jeszcze długo zanim przeprowadziłam sie do miasta....


    Wiem kaarolaa to raczej był sarkazam .. nie ma czynników które sa za i które sa przeciw zajsciu w ciaże . Tylko i wyłacznie nasz organizm i to co juz w nim jest ...Ostatnio stwierdzam , ze jak nie ma bezstresowego wychowania czy zdrowego jedzenia tak niczego nie ma. Coraz więcej patologi i chorych zachowań ludzi, zawiści i zazdrości> Brakuje nam czasu na wszytsko kazdy dązy za niewiadoma czym a kiedy przystaje na chwile - to same choroby , problemy. I jak tu żyć???

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Wiem kaarolaa to raczej był sarkazam .. nie ma czynników które sa za i które sa przeciw zajsciu w ciaże . Tylko i wyłacznie nasz organizm i to co juz w nim jest ...Ostatnio stwierdzam , ze jak nie ma bezstresowego wychowania czy zdrowego jedzenia tak niczego nie ma. Coraz więcej patologi i chorych zachowań ludzi, zawiści i zazdrości> Brakuje nam czasu na wszytsko kazdy dązy za niewiadoma czym a kiedy przystaje na chwile - to same choroby , problemy. I jak tu żyć???


    jak buddyści :D oczyść swoją duszę :D heh

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    jak buddyści :D oczyść swoją duszę :D heh
    Anutka nie buj sie oczyszcze , jak mnie najdzie odruch wymiotny , a na bank taki dzis bedzie ..heeeeeeeeeee

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    ale ile chemii jest w pozostałym jedzeniu, jakieś zupki z proszku i inne gówno, czasami sami nie wiem co jemy :( niestety...
    ja unikam zupek w proszku, parowek i ogolnie bardzo przetworzonego jedzenia, jedzenie typu fast food tez odpada, cola i napoje słodzone tez odpadaja. wiem, ze wszystkiego nie da sie wykluczyc, ale ograniczam to...

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Anutka nie buj sie oczyszcze , jak mnie najdzie odruch wymiotny , a na bank taki dzis bedzie ..heeeeeeeeeee


    uroki noszenia życia pod sercem, ale powiedz czy nie warto znieść tego wszystkiego dla ujrzenia swojego cudu ??? :) <3

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja unikam zupek w proszku, parowek i ogolnie bardzo przetworzonego jedzenia, jedzenie typu fast food tez odpada, cola i napoje słodzone tez odpadaja. wiem, ze wszystkiego nie da sie wykluczyc, ale ograniczam to...


    ciekawostka, bo ja to wszystko jem, nie na co dzień, ale się zdarza :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    uroki noszenia życia pod sercem, ale powiedz czy nie warto znieść tego wszystkiego dla ujrzenia swojego cudu ??? :) <3

    Mogłabym tak non stop.. ( ale czekam tylko do 12 tyg i ani chwili dłuzej)...
    Nasz cud mam nadzieje , ze ma sie dobrze..jeszce dobry tydzien do wizyty troche sie stresuje.. ale wierze , ze serduszko bije..:)

    kaarolaa, Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Anutka nie buj sie oczyszcze , jak mnie najdzie odruch wymiotny , a na bank taki dzis bedzie ..heeeeeeeeeee
    ja bym mogła zygac jak kot całe 9 miesiecy, byleby na koniec miec swoje szczescie...zniose naprawde duzo dla mojej fasolki...

    Anutka, Andzia33, mała_mi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    ciekawostka, bo ja to wszystko jem, nie na co dzień, ale się zdarza :D
    ale za to bardzo lubie słodycze typu czekolada lub batony, czyli doskonała nie jestem hihi :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Mogłabym tak non stop.. ( ale czekam tylko do 12 tyg i ani chwili dłuzej)...
    Nasz cud mam nadzieje , ze ma sie dobrze..jeszce dobry tydzien do wizyty troche sie stresuje.. ale wierze , ze serduszko bije..:)


    bije bije, i nawet nie mysl inaczej :* skoro rzygasz to znak, że ciąża przebiega książkowo i fasolka zadomowiła się na dobre :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ale za to bardzo lubie słodycze typu czekolada lub batony, czyli doskonała nie jestem hihi :)

    nie ma ludzi doskonałych :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos takiego znalazłam dzisiaj na WP.pl

    http://dzieci.pl/kat,1033549,title,Gowna-przyczyna-nieplodnosci,wid,16019195,wiadomosc.html

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    cos takiego znalazłam dzisiaj na WP.pl

    http://dzieci.pl/kat,1033549,title,Gowna-przyczyna-nieplodnosci,wid,16019195,wiadomosc.html


    świetnie, mam 25 lat, długo odwlekaliśmy decyzję o dziecku, do najszczuplejszych nie należę... :( a był taki piękny dzień :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja w tym artykule nie znalazłam przyczyny u siebie...

    Anutka przepraszam, nie chciałam Ci zepsuc dnia :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 września 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja w tym artykule nie znalazłam przyczyny u siebie...

    Anutka przepraszam, nie chciałam Ci zepsuc dnia :)


    a wiesz dlaczego bo tam sa gówne przyczyny a nie główne... heee

    kaarolaa, Anutka, Elinn lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja w tym artykule nie znalazłam przyczyny u siebie...

    Anutka przepraszam, nie chciałam Ci zepsuc dnia :)


    eee... ja już chyba przestałam się przyjmować i nie szukam przyczyny na własną rękę, serduszkuje i czekam :)

    kaarolaa, Elinn lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ