X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    a wiesz dlaczego bo tam sa gówne przyczyny a nie główne... heee
    hehe zobaczyłam to dosłownie przed chwila :)

    Elinn lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    powiedz mamie, siostrze czy komu tam... najbliższym Ci osobom jaka jest sytuacja, że się staracie i nic z tego... ja w końcu powiedziałam mamie, mówiła, że ona nie miała problemów z zajściem więc podniosło mnie to na duchu i nie czuję presji :)

    Moja mama wie. Ale uważa, że nic nie robię w tym kierunku. Niech sobie gada... Przecież do łóżka jej nie zaproszę, żeby się przekonała. A jak by mi tego było mało to temperatura dzisiaj w dół. Owulacja odwołana... Dziwny śluz, niby wilgotny ale taki białawy a jak chce sprawdzić jego "jakoś" to robi się lepki. Nie wiem jak go zakwalifikować. Ale raczej nie zapowiada on owulacji. Nie wiem co się dzieje już. Nie sądziłam, że mnie tak szybko dół złapie w tym miesiącu. To chyba przez ten egzamin, który mnie dodatkowo stresuje i rozstraja nerwowo. W związku z tym trzecia nieprzespana noc za mną... Deszcz leje od rana... Będę dzisiaj marudzić i płakać ;(

    Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    świetnie, mam 25 lat, długo odwlekaliśmy decyzję o dziecku, do najszczuplejszych nie należę... :( a był taki piękny dzień :(

    I dalej jest piękny Anutka, ty tu mi nie dramatyzuj kurde!!!!

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    eee... ja już chyba przestałam się przyjmować i nie szukam przyczyny na własną rękę, serduszkuje i czekam :)
    w sumnie ja tez :) :) :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Moja mama wie. Ale uważa, że nic nie robię w tym kierunku. Niech sobie gada... Przecież do łóżka jej nie zaproszę, żeby się przekonała. A jak by mi tego było mało to temperatura dzisiaj w dół. Owulacja odwołana... Dziwny śluz, niby wilgotny ale taki białawy a jak chce sprawdzić jego "jakoś" to robi się lepki. Nie wiem jak go zakwalifikować. Ale raczej nie zapowiada on owulacji. Nie wiem co się dzieje już. Nie sądziłam, że mnie tak szybko dół złapie w tym miesiącu. To chyba przez ten egzamin, który mnie dodatkowo stresuje i rozstraja nerwowo. W związku z tym trzecia nieprzespana noc za mną... Deszcz leje od rana... Będę dzisiaj marudzić i płakać ;(


    a my będziemy pocieszać i pocieszać... rada mojej mamy "to przestań się starać a zaraz w ciąży będziesz" ehh te mamuśki :D ja bym dała wilgotny, ale w notatkach napisała jaki jest :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 masz szyjkę wysoko, miękką i otwartą czyli taka jak na owulację, śluz tez płodny więc obstawiam owulke na dziś, bo zwykle jest w załamaniu temp, na poprawę humoru <3 przed snem :)

    kaarolaa, adk_1989, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ratunku
    wczoraj była na basenie i woda wlała mi się do ucha, jestem głucha na jedno ucho całkowicie, jak ja wydobyć, próbowałam już tam szturchać patyczkiem, skakać , trzymać głowę na boku, i suszyć suszarką
    znacie coś innego???

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ratunku
    wczoraj była na basenie i woda wlała mi się do ucha, jestem głucha na jedno ucho całkowicie, jak ja wydobyć, próbowałam już tam szturchać patyczkiem, skakać , trzymać głowę na boku, i suszyć suszarką
    znacie coś innego???


    zatkaj palcami nos i spróbuj dmuchać jakbyś smarkała :D albo ziewanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 09:47

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ratunku
    wczoraj była na basenie i woda wlała mi się do ucha, jestem głucha na jedno ucho całkowicie, jak ja wydobyć, próbowałam już tam szturchać patyczkiem, skakać , trzymać głowę na boku, i suszyć suszarką
    znacie coś innego???

    Może zaczopowane??? Bo woda by się wylałą. Laryngolog wtedy pomoże..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ratunku
    wczoraj była na basenie i woda wlała mi się do ucha, jestem głucha na jedno ucho całkowicie, jak ja wydobyć, próbowałam już tam szturchać patyczkiem, skakać , trzymać głowę na boku, i suszyć suszarką
    znacie coś innego???
    ja niestety nie pomoge...

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 26 września 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej strasznie źle się czuję mam zawroty głowy :( ostatnia miesiączka była bardzo skąpa i krotka co to moze byc?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 września 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    adk_1989 masz szyjkę wysoko, miękką i otwartą czyli taka jak na owulację, śluz tez płodny więc obstawiam owulke na dziś, bo zwykle jest w załamaniu temp, na poprawę humoru <3 przed snem :)


    Taki jest plan z <3 Badam szyjkę po raz pierwszy w życiu. Jak zaczęłam badać była ewidentnie zamknięta więc wydaje mi się, że to potrafię ocenić. Ciężko mi do niej dosięgnąć więc jest wysoko. Mam mały problem odnośnie jej miękkości. Dziwi mnie tylko to, że otwarta jest już dłuższy czas, bo od 9 dc. To normalne?

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to od wody, nurkowałam i się wlało, próbuje sposób Anutki,

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 września 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ratunku
    wczoraj była na basenie i woda wlała mi się do ucha, jestem głucha na jedno ucho całkowicie, jak ja wydobyć, próbowałam już tam szturchać patyczkiem, skakać , trzymać głowę na boku, i suszyć suszarką
    znacie coś innego???


    Nienawidzę wody w uszach. Niestety nie mam sprawdzonego sposobu. Ale mnie natchnęłaś. Na poprawę humoru i dla wydzielenia endorfin w ten "przepiękny" jesienny dzień po południu basen!

    Anutka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Taki jest plan z <3 Badam szyjkę po raz pierwszy w życiu. Jak zaczęłam badać była ewidentnie zamknięta więc wydaje mi się, że to potrafię ocenić. Ciężko mi do niej dosięgnąć więc jest wysoko. Mam mały problem odnośnie jej miękkości. Dziwi mnie tylko to, że otwarta jest już dłuższy czas, bo od 9 dc. To normalne?


    hmmm... powinna być otwarta w okresie płodnym, a najbardziej w dzień owulacji... z miękkością to jest tak jak z uchem... miałam na kursie przedmałżeńskim... jak jest jak ucho u góry to twarda a jak ucho na dole to miękka... :)

    kaarolaa, celia lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Nienawidzę wody w uszach. Niestety nie mam sprawdzonego sposobu. Ale mnie natchnęłaś. Na poprawę humoru i dla wydzielenia endorfin w ten "przepiękny" jesienny dzień po południu basen!


    to mi się podoba :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pomogło :( cała noc się męczyłam, i jeszcze pewnie długo będe zanim sie wyleje

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    nie pomogło :( cała noc się męczyłam, i jeszcze pewnie długo będe zanim sie wyleje

    i ziewanie i dmuchanie ??? a skakanie na jednej nodze z przechyloną głową ??? albo kichanie ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale boli cię to??? Czy tylko nic nie słyszysz?
    Ja kiedyś byłam u laryngologa na okresówce i mi wyciągła cuś takiego kulkowatego (przepraszam jak kogoś obrzydziłam). Pytała właśnie czy podczas zanurzania głowy nie miałam wrażenia że mi się ucho zatyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 10:12

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 26 września 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Ale boli cię to??? Czy tylko nic nie słyszysz?
    Ja kiedyś byłam u laryngologa na okresówce i mi wyciągła cuś takiego kulkowatego (przepraszam jak kogoś obrzydziłam). Pytała właśnie czy podczas zanurzania głowy nie miałam wrażenia że mi się ucho zatyka.


    wiece mi się w zeszłym roku tak ucho zatkało, że echo i nic więcej... bolało i ucho i głowa... i ja... nie poszłam do lekarza i po 3 tyg przeszło... :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ