X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 października 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    A ja też muszę ruszyć dupsko bo musze jechać po zakupy i też praca w ogrodzie czeka bo liście trzeba grabić :-)


    Mi M robi miejsce na ogródek.. dostałam 60 sadzonek truskawek :) więc trzeba je zasadzić :) trzeba wykopać kany itp ..:) przekopac :) więc będzie troche ruchu :)

    MILA lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 października 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Mi M robi miejsce na ogródek.. dostałam 60 sadzonek truskawek :) więc trzeba je zasadzić :) trzeba wykopać kany itp ..:) przekopac :) więc będzie troche ruchu :)


    oj będzie będzie :-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 12 października 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama już nie wiem,poczekam i zobaczę jak to się wszystko rozwinie. Narazie wziełam 2 nospy i jest delikatnie lepiej ale jak to owulacja to jak serduszkować?

    Miluś a z tą kawa i fajka u mnie było tak samo,ale jak postanowiliśmy o drugim dziecku to rzuciłam teraz nie palę juz prawie 4 tygodnie i jest masakra.

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 października 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z paleniem to było tak że jak się zaczęłam spotykać ze swoim niemałżem to mu palenie nie przeszkadzało tak bardzo ale jak już się zaczęło na poważnie to powiedział że jak nie rzuce to on tego nie wytrzyma i jakoś tak z dnia na dzień rzuciłam. Paliłam ponad 8 lat i zawsze mówiłam że mogę rzucić w każdej chwili no i głupio by było gdybym nie wytrzymała bez palenia bo przecież nie byłam uzależniona :-D
    Po kilku tygodniach zaczęło mnie dopiero ciągnąć ale wytrzymałam nie palę już 3 lata i jestem dumna z siebie :-)

    A Izuś co do serduszkowania to działaj. Przecież można w ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 10:49

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ostatnio taka nerwowke ze mam ochote na fajke jak zloto! zaraz komus ukradne :) a potem bede miec wyrzuty sumienia ale to nic :P

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 12 października 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia!

    U mnie czekanie do pon na test.

    kalitria, MILA lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Miłego dnia!

    U mnie czekanie do pon na test.

    kciukam Kochana w takim razie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 12 października 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    UWAGA !!!!

    A więc jest dziewczynka, która 27 października kończy 6 lat, niestety jest chora na raka, a jej największym marzeniem jest dostać jak największą ilość kartek urodzinowych, więc jeśli moglibyście to sprawcie małej radość i wyślijcie kartkę urodzinową, poproście rodzinę, przyjaciół, czym więcej tym większa radość dziecka.

    Oliwia Gandecka
    Ul. M.C Skłodowskiej 11/26
    65-001 Zielona Góra

    MILA, MariaAntonina, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 12 października 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 kciukasy zaciśnięte :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 12 października 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    zobaczecie jakie cudo !!

    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1375928_548786031860274_170262360_n.jpg


    Super foto :))))

    Ja po raz drugi wstałam :) obudziła mnie chodząca po domach rodzinka Światków Jehowy :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 października 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja, u nas piękne słońce, 28 stopni :D To jedyna dobraa wiadomosc dzisiejszego dnia.

    U doktóra byłam z rana - jajko ma tyko 1,4cm a powinno juz byc 1,7. Doktór był smutny bo femara nie pomogla. Jak nie zajdziem teraz to inne tabletki. A wiecie co? Nie mam wyrzutów ze sklamalam w sprawie czasu staran (ze juz grubo ponad rok) bo przynajmniej wiem ze jednak cos jest ze mna nie tak.

    No nic, owulki jeszcze nie bylo, mamy sie seksic kazdego dnia przez tydzien - zalecenie doktóra - a mój ma lisi uśmiech na twarzy. Już mnie ne będzie namawiał, sam doktór to zrobił ha ha ha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 12:32

    MalutkaEve, Jus1985, gosia81, celia, Andzia33, nika86 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Witam sie i ja, u nas piękne słońce, 28 stopni :D To jedyna dobraa wiadomosc dzisiejszego dnia.

    U doktóra byłam z rana - jajko ma tyko 1,4cm a powinno juz byc 1,7. Doktór był smutny bo femara nie pomogla. Jak nie zajdziem teraz to inne tabletki. A wiecie co? Nie mam wyrzutów ze sklamalam w sprawie czasu staran (ze juz grubo ponad rok) bo przynajmniej wiem ze jednak cos jest ze mna nie tak.

    No nic, owulki jeszcze nie bylo, mamy sie seksic kazdego dnia przez tydzien - zalecenie doktóra - a mój ma lisi uśmiech na twarzy. Już mnie ne będzie namawiał, sam doktór to zrobił ha ha ha.

    dlatego jak nie zaciazymy do konca roku, to tez sie zaczynamy badac, nie ma co czekac :)

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 12 października 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:

    No nic, owulki jeszcze nie bylo, mamy sie seksic kazdego dnia przez tydzien - zalecenie doktóra - a mój ma lisi uśmiech na twarzy. Już mnie ne będzie namawiał, sam doktór to zrobił ha ha ha.

    Czasem jak czytam co napisałaś to tak mi się babcia przypomina ... ten lisi uśmiech i doktór 04icon_rotfl.gif
    A co do jaja to trzeba je wysiedzieć - tak pow mi moja była gin - też prawie babcia ;-)

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 12 października 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 23 października.. (chociaż zastanawiam się czy nie odwołać, skoro mojego nie ma :/ ) mam zamiar powiedzieć, że chcielibyśmy zacząć starania..ale nie wiem nawet czy prosić go o skierowanie na jakieś badania i jakie ? Wcześniej nie miałam takich zawahań :D albo się szło po tabletki, albo sprawdzić czy wszystko ok :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Ja mam wizytę 23 października.. (chociaż zastanawiam się czy nie odwołać, skoro mojego nie ma :/ ) mam zamiar powiedzieć, że chcielibyśmy zacząć starania..ale nie wiem nawet czy prosić go o skierowanie na jakieś badania i jakie ? Wcześniej nie miałam takich zawahań :D albo się szło po tabletki, albo sprawdzić czy wszystko ok :)

    a gdzie mąż wąż? wiesz czasami warto iść i popytać. zobaczysz sama co ci powie. nie zaszkodzi, chyba że idziesz prywatnie i myślisz o kasie. ja bym szła raczej...

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 12 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męża to jeszcze nie ma wcale :D ale mój partner, siedzi za granicą od czerwca tego roku.. był na uno momento i wrócił spowrotem..

    Idę prywatnie u nas nie ma chyba normalnych lekarzy na NFZ. I nie chodzi mi o kasę tylko czy jest sens teraz.. czy dopiero jak wróci. Z drugiej strony jak ze mną jest coś nie tak, to mam kilka miesięcy żeby to poprawić :)
    Pytanie tylko czy robić jakieś badania jeśli tak to jakie. Czy na razie zdać się na wiedzę lekarza :)

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Męża to jeszcze nie ma wcale :D ale mój partner, siedzi za granicą od czerwca tego roku.. był na uno momento i wrócił spowrotem..

    Idę prywatnie u nas nie ma chyba normalnych lekarzy na NFZ. I nie chodzi mi o kasę tylko czy jest sens teraz.. czy dopiero jak wróci. Z drugiej strony jak ze mną jest coś nie tak, to mam kilka miesięcy żeby to poprawić :)
    Pytanie tylko czy robić jakieś badania jeśli tak to jakie. Czy na razie zdać się na wiedzę lekarza :)


    Japoneczko ja zaczęłam od zbadania progesteronu czy wystepje u mnie owulka.
    Drugie badanie to mąż poszedł na podstawowe badanie nasienia no i wyszło średnio
    ale ja wiem że owu u mnie jest. Wiec staraliśmy sie , mąż brał witaminy i syrop i teraz czekamy i zobaczymy :-)

    Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 października 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    UWAGA !!!!

    A więc jest dziewczynka, która 27 października kończy 6 lat, niestety jest chora na raka, a jej największym marzeniem jest dostać jak największą ilość kartek urodzinowych, więc jeśli moglibyście to sprawcie małej radość i wyślijcie kartkę urodzinową, poproście rodzinę, przyjaciół, czym więcej tym większa radość dziecka.

    Oliwia Gandecka
    Ul. M.C Skłodowskiej 11/26
    65-001 Zielona Góra


    Satraczko a co to za dziecko? jakaś twoja rodzina?
    ja wyślę kartkę oczywiście zrobioną przez moją córkę która uwielbia robić laurki i kartki urodzinowe ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 12 października 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Męża to jeszcze nie ma wcale :D ale mój partner, siedzi za granicą od czerwca tego roku.. był na uno momento i wrócił spowrotem..

    Idę prywatnie u nas nie ma chyba normalnych lekarzy na NFZ. I nie chodzi mi o kasę tylko czy jest sens teraz.. czy dopiero jak wróci. Z drugiej strony jak ze mną jest coś nie tak, to mam kilka miesięcy żeby to poprawić :)
    Pytanie tylko czy robić jakieś badania jeśli tak to jakie. Czy na razie zdać się na wiedzę lekarza :)

    a jak dlugo bedzie za granica?

    wiesz, bo to tez zalezy, jesli staracie sie juz jakis czas i nic z tego nie wychodzi to mzoe warto zrobic hormony i zobaczyc czy wsystko ok, doktór juz ci powie jakie i co dalej.

    jesli dopiero zaczeliscie sie starac to moze warto poczekac az gaszek wroci i wtedy zaatakowac doktóra, zrobić na bieżaco badnia i w razie czego tfu tfu dzialac.

    a na chwile obecna obserwuj siebie, temperatury i inne dziadostwa które zazwyczaj doprowadzaja nas do szalu, placzu, frustracji i fochów hahaa2.gif

    Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Japoneczko ja zaczęłam od zbadania progesteronu czy wystepje u mnie owulka.
    Drugie badanie to mąż poszedł na podstawowe badanie nasienia no i wyszło średnio
    ale ja wiem że owu u mnie jest. Wiec staraliśmy sie , mąż brał witaminy i syrop i teraz czekamy i zobaczymy :-)

    Milcia kiedy ten progesteron robic, ma znaczenie ktory dzin cyklu?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ