Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 7 lipca 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Ja 2 dni temu miałam sytuację, że zobaczyłam cień cienia i pojechałam spuścić krew, prog. wyszedł mi prawie 24, ale beta negatywna. Więc to była fabryczna krecha. Dzisiaj rano siknęłam, ale biało.
    Na testowanie „oficjalne” jestem zapisana na 9.07 bo wtedy będę około 12dpo więc powinno już być wiadomo :)

    W ogóle jeśli ja w kwietniu zobaczyłam dwie kreski, potem w czerwcu dwie kreski (obie ciąże nieudane, ale ta w czerwcu to ekspresowy biochem) i teraz znowu zobaczyłabym krechy, to jak to się ma do tej ogólnej szansy na zapłodnienie? XD Chyba byłabym jakaś mega płodna 😅 Gorzej niestety z utrzymaniem 🥲

    To ja tylko krótko odnośnie statystyk. Wiadomo nie ma się nimi co przejmować bo statystyka to nie życie, ale mnie interesuje matematyka w każdej formie :D

    Faktem jest ze para regularnie wspolzyjaca ma 30% szans na zajście w ciążę. A z czego to wynika? To już nie wnikam bo wszyscy wiemy. Trafienia w okno płodności jakości nasienia, warunków implantacji itp. Ale co mnie zaciekawiło, jeśli jest potwierdzona owulacja, potwierdzony dobra synchronizacja i dobrą jakość nasienia to dla zdrowej pary prawdopodobienstwo caizy wzrasta do 40%.
    Co więcej prawdopodobieństwo zapłodnienia sięga nawte 80%. Czyli u zdrowej pary z idealna synchronizacja 4/10 stosunki skończy się ciąża ale aż 8/10 zapłodnieniem.
    Czyli wpisywała byś się w statystykę, ale ro tylko cyferki :D

    S_va_88, kikix0o lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Hahah dziękuje, muszę iść właśnie na nowe bo już mam trochę odrost, pewnie znowu jakieś różowe walnę 😂
    Ooo ja też team różowe 🩷
    https://ibb.co/275bxqbk

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2025, 15:09

    ater, cysterka95, kikix0o, Agat99 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dziewczyny tam trochę ruszyło to, że nazwałam wątek "konkurencyjnym" no bo faktycznie nie brzmi to za miło. Wolałam wyjaśnić żeby uniknąć dalszych nieporozumień ;)
    To ja sama napisałam, że mamy konkurencję. Ale raczej też w żarcie.

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    To ja sama napisałam, że mamy konkurencję. Ale raczej też w żarcie.
    Dziewczyny, na spokojnie, przecież to na luzie było pisane. Nigdy nie spotkałam się tutaj na forum z wrogim czy negatywnym nastawieniem, każdy jest dla każdego wspierający i nie ma tutaj hejtu, więc nie ma co tłumaczyć oczywistych rzeczy! Na spokojnie ❤️

    MMM123, S_va_88, karczoch321, nick nieaktualny, ater, nick nieaktualny, Claudii, Świeżynka97, Mimi7 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • catmole1 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 7 lipca 2025, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzyk - owulka mi się niestety spóźnia 😒 przełóż mnie proszę na testowanie na 23.07. Plus jest taki, że nie dostanę @ na wakacjach 🤣🤣

    S_va_88, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    👩🏼30| 👨🏼 32

    odstawienie tabletek anty 11.2023
    starania od 03.2024 😓

    👩🏼:
    WZJG od 2017r.
    TSH ☑️
    Glukoza ☑️
    Insulina ⬆️
    Prolaktyna ☑️
    Progesteron ⬇️

    08.03.2025:
    LH 5,10 mIU/ml ☑️
    FSH 2,40 mIU/ml ☑️
    testosteron 0,35 ng/ml ☑️

    09.2025 AMH 5,34 ng/ml

    21.02.2026
    LH 8,80mIU/ml
    FSH 6,1 mIU/ml
    Prolaktyna 38,40 ng/ml ⬆️
    Testosteron 0,53 ng/ml ⬆️
    Estradiol 48 pg/ml

    Owulacja potwierdzona na USG
    Jajowody drożne ☑️

    Lametta 1x2 + duphaston 1x1

    On:
    08.06.2026
    Liczba plemników 26,31 mln
    Plemniki żywe 90%
    Ruch postępowy 25%
    Morfologia 2%
    testosteron ⬇️

    CLO 1x1
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Trzymam kciuki, żeby tylko na strachu się skończyło 🙏 Plamienia nie są taką rzadkością.

    Była na usg i wszystko dobrze, serduszko bije, ale ciąża młodsza niż z miesiączki

    MMM123, Sagi, bambusek-94, nick nieaktualny, Marzycielka94, PA, S_va_88, Świeżynka97 lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    Przytulam mocno 🫂❤️ Zawsze mimo wszystko jest rozczarowanie :( Jak tylko będziesz miała przestrzeń to pozwól sobie na te emocje, wypłacz się jeśli potrzebujesz. I pamiętaj że jesteśmy z Tobą i wspieramy 🥺 Oby to był pierwszy dzień Twojej ciąży ❤️

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Milo113 Przyjaciółka
    Postów: 88 99

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja sobie tak siedzę i wpadłam w panikę 😖 głupia jestem, ale narobiłam sobie nadziei i co jeśli to nie ciąża 🫣 muszę iść po ten test i nie wytrzymam pewnie do czwartku 🫣 ale chyba życie nadzieja jest lepsze niż rozczarowaniem 😂

  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    Kryzysy w związkach są normalne, ja czasem mam ochote mojemu strzelić w łeb po prostu ale nie wyobrażam sobie życia bez niego 💗 Głowa do góry, zaczynasz nowy cykl 🥰 A ogolnie już wam leci 12 cs, diagnozowaliscie się jakoś wstępnie?

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 przykro mi ☹️ trzymaj się, rozumiemy Twoje rozczarowanie.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jeśli chodzi o implantację, to jakie miałyście objawy? Dziwnie czuję to podbrzusze i trochę mnie jakby kłuje z prawej strony, ale to wszystko to jest takie delikatne uczucie. Trochę jakby to mi też promieniowało właśnie z prawej strony pleców na dole.
    Tak łatwo to wszystko jest pomylić z nadchodzącym okresem, że obawiam się że może jednak go dostanę za te 4 dni 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    🫂
    Mam nadzieję, że niedługo będziesz miała możliwość wyrzucić z siebie te wszystkie emocje które czujesz.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 7 lipca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-5530.jpg

    Locus, MMM123, Gnom, krolik, NinaB, kikix0o, White1, _Hope, Agat99, nick nieaktualny, Idawoll, cysterka95, ater, Claudii, Ounai, Mardotka, Remedios, Dżozu, Marzycielka94, catmole1, PA, Kiki93, Bajka92, bambusek-94, onalola, Malineczka, Julixxx, Kirby, S_va_88, Yoanne, Zizu952, cukrzyk1991, malrzrz, Świeżynka97, assialbnn, Ilaria, Meggi_**, Wianek, Mimi7, MoniaB, Jedno_zyczenie lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.
    Jeszcze zdążysz zatestowac na koniec lipca 😘😞🙁

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Była na usg i wszystko dobrze, serduszko bije, ale ciąża młodsza niż z miesiączki

    Moje zawsze były młodsze o ponad tydzień z racji dłuższych cykli :)

    kikix0o lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a jeśli chodzi o implantację, to jakie miałyście objawy? Dziwnie czuję to podbrzusze i trochę mnie jakby kłuje z prawej strony, ale to wszystko to jest takie delikatne uczucie. Trochę jakby to mi też promieniowało właśnie z prawej strony pleców na dole.
    Tak łatwo to wszystko jest pomylić z nadchodzącym okresem, że obawiam się że może jednak go dostanę za te 4 dni 😅
    2x żadne + absolutnie żadnych objawów ciążowych, szczególnie na początku.
    Co więcej, jak mi np. mrowiło w podbrzuszu czy ciągnęło po tej stronie co była owulacja - to nic nigdy z tego cyklu nie było 😂
    Jak dla mnie nie ma się co doszukiwać, serio. To może być wszystko i nic.

    Gnom, Ounai, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 18:55

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 18:56

    Sagi lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    Nawet jak nie masz objawów i bardzo nie chcesz sobie robić nadziei to w głębi jednak ona się tli. To są planowane, świadome starania - ciężko nie mieć kompletnie żadnych oczekiwań gdy wszystko kręci się wokół jednego celu 😔🫂

    Jak już będziesz miała możliwość to popłacz sobie, lepiej wylać to z siebie niż dusić ❤️

    Ounai, Lianaa, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ