Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi - no to oficjalne gratulacje 😊⚡

    Sagi, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Zgłaszam 🐒.
    Jest mi źle, chce mi się płakać, a nie mam sposobności. A do tego jestem na cichej kosie z M. I wogole chyba za pozytywnie patrzyłam na nasz związek. Wszystko jest na nie. Ale mój rozsądek mówi, że nie miałm żadnych objawów ciążowych. Więc w sumie czemu, aż takie rozczarowanie...........

    Ale jak w apkę wpisywałam okres. To automatycznie policzyłam kiedy byłby poród. I to mi dało taką pozytywną datę, bo 13 kwiecień, a Mama czyli babcia ma urodziny 15.
    Ale to byłby super prezent.

    🫂

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a jeśli chodzi o implantację, to jakie miałyście objawy? Dziwnie czuję to podbrzusze i trochę mnie jakby kłuje z prawej strony, ale to wszystko to jest takie delikatne uczucie. Trochę jakby to mi też promieniowało właśnie z prawej strony pleców na dole.
    Tak łatwo to wszystko jest pomylić z nadchodzącym okresem, że obawiam się że może jednak go dostanę za te 4 dni 😅

    W sumie to raz tylko pamiętam ten objaw choroby, jakby mnie coś rozkładało. Potem skojarzyłam, że to musiała by implantacja. Więcej objawów zagnieżdżania miewam w cyklach kiedy się nie udaje :) doszukuje się wszystkiego i wmawiam sobie. Tak jak teraz, ale już weszłam na fazę, że pewnie nie wyszło, bo za bardzo się nakręcam.

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 7 lipca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:05

    Dżozu, S_va_88, cukrzyk1991, malrzrz lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:06

    Sagi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:06

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi!!! Pięknie!! Trzymamy kciuki za rosnąca betę! 🥰🥰

    Kiki mnie boli/kluje/ciągnie w podbrzuszu od owulacji dosłownie wszystko na zmiane, ale zupełnie tak jak w poprzednim cyklu, więc jest to dla mnie bez znaczenia 😏 jutro 8 lipca, DZIEŃ DOBRYCH NIESPODZIANEK, więc afirmuje jutro ⚡️⚡️⚡️⚡️ pozytywne testy i sama też sobie strzelę, bo dostałam paczuszkę z Horienami hehe, więc ogólnie się nie łudzę co do wyniku ale KTO MI ZABRONI AFIRMOWAĆ ⚡️⚡️⚡️🤪🤪🤪

    Carrie12, Agat99, krolik, PA, Sagi, White1, S_va_88, cukrzyk1991, ater lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dziś DZIEŃ CZEKOLADY. Mam nadzieję, że świętujecie godnie. U mnie to ciacho 🤪
    https://domowe-wypieki.pl/ciasta/650-czekoladowe-ciasto-z-porzeczkami-budyniem

    Bardzo zacne 🍩🍪🍫

    Agat99, Sagi, S_va_88, cukrzyk1991, ater lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w trakcie pisania poprzedniego posta zorientowałam się, że leci taka muza u mnie na glośniku ⚡️
    Screenshot-20250707-183131-One-UI-Home.jpg

    kikix0o, S_va_88, cukrzyk1991, ater lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi!!!! Wiedziałam, że będzie dobrze, gratulacje dla Was 😍😍😍

    Sagi lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Agat99 Autorytet
    Postów: 524 742

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Sagi!!! Pięknie!! Trzymamy kciuki za rosnąca betę! 🥰🥰

    Kiki mnie boli/kluje/ciągnie w podbrzuszu od owulacji dosłownie wszystko na zmiane, ale zupełnie tak jak w poprzednim cyklu, więc jest to dla mnie bez znaczenia 😏 jutro 8 lipca, DZIEŃ DOBRYCH NIESPODZIANEK, więc afirmuje jutro ⚡️⚡️⚡️⚡️ pozytywne testy i sama też sobie strzelę, bo dostałam paczuszkę z Horienami hehe, więc ogólnie się nie łudzę co do wyniku ale KTO MI ZABRONI AFIRMOWAĆ ⚡️⚡️⚡️🤪🤪🤪

    Same fajne święta wynajdujesz! Oba trzeba celebrować 🍫 to dziś zjem lody czekoladowe na kolację, a jutro zrobię owulaka 😀 z którego potem powstanie ta dobra niespodzianka 😉 i trzymam kciuki za wszystkie testujące jutro, przyda się tu kolejna ciąża!

    @Sagi gratulacje! Piękny początek! ❤️

    Dżozu, Sagi lubią tę wiadomość

    01.2025 13tc 💙👼 💔

    14.09.2025 ⏸️🍀
    07.10.2025 mamy ❤️ crl 1.4
    07.11 prenatalne crl 6.5
    16.12 bobas 250g 💙
    03.01 połówkowe, synek 400g 💙
    20.01 bobas 700g 💙
    17.02 bobas 1320g 💙
    11.03 prenatalne 1648g 💙
    31.03 bobas 2600g 💙
    14.04 bobas 2900g 💙

    preg.png
  • Milo113 Przyjaciółka
    Postów: 88 99

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    2x żadne + absolutnie żadnych objawów ciążowych, szczególnie na początku.
    Co więcej, jak mi np. mrowiło w podbrzuszu czy ciągnęło po tej stronie co była owulacja - to nic nigdy z tego cyklu nie było 😂
    Jak dla mnie nie ma się co doszukiwać, serio. To może być wszystko i nic.

    A powiedz przeczuwałaś ze to ciąża ? Czy jednak zaskoczenie było ?

    S_va_88 lubi tę wiadomość

  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va tulę😞😞😞
    Mam nadzieję, że powoli dojdziesz do siebie i dogadacie się z twoim facetem. Niestety bywają gorsze i lepsze chwile w związkach ale jak wyrzucisz z siebie cały żal, pewnie będzie ci lepiej patrzeć na rzeczywistość ❤️🌷

    Ja jestem w 18dc i zaczynam się coraz gorzej czuć. Nastrój jest bardziej chwiejny i bardziej odczuwam zmęczenie. Pogoda nie pomaga. Ale jutro wypada mi dzień treningowy więc się rozruszam 🥹

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 7 lipca 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi gratulacje 🙂


    S_va_88 🫂
    Kwiecień to ładny miesiąc na poród, już coraz cieplej zaczyna się robić. Ja mam faceta z kwietnia to też mógłby mieć ładny prezent urodzinowy.


    Przyszły mi wyniki TSH i mam 1,45 czyli ostatnio musiało coś skoczyć, że nagle wyszło 2,55
    Kwas foliowy 18,9 to chyba dobry wynik?

    Sagi, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Sagi gratulacje 🙂


    S_va_88 🫂
    Kwiecień to ładny miesiąc na poród, już coraz cieplej zaczyna się robić. Ja mam faceta z kwietnia to też mógłby mieć ładny prezent urodzinowy.


    Przyszły mi wyniki TSH i mam 1,45 czyli ostatnio musiało coś skoczyć, że nagle wyszło 2,55
    Kwas foliowy 18,9 to chyba dobry wynik?

    Mój też z kwietnia :) ale flo pokazuje termin porodu 15 marca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2025, 19:14

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Sagi!!! Pięknie!! Trzymamy kciuki za rosnąca betę! 🥰🥰

    Kiki mnie boli/kluje/ciągnie w podbrzuszu od owulacji dosłownie wszystko na zmiane, ale zupełnie tak jak w poprzednim cyklu, więc jest to dla mnie bez znaczenia 😏 jutro 8 lipca, DZIEŃ DOBRYCH NIESPODZIANEK, więc afirmuje jutro ⚡️⚡️⚡️⚡️ pozytywne testy i sama też sobie strzelę, bo dostałam paczuszkę z Horienami hehe, więc ogólnie się nie łudzę co do wyniku ale KTO MI ZABRONI AFIRMOWAĆ ⚡️⚡️⚡️🤪🤪🤪
    Jeśli mogę to zamawiam sobie na jutro bezbolesne badanie drożności 🤞 bo strasznie się tego boję

    Dżozu, cukrzyk1991, Marzycielka94, ater lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi gratulacje ❤️

    U mnie zawitał 🩸 i to dokładnie w sobotę, gdyby byliśmy na weselu. Co więcej, siedzieliśmy przy stole z młodymi rodzicami - dosłownie byliśmy jedyną parą bez dziecka, a dodatkowo po rodzinie męża rozeszła się jakaś głupia plotka, że mamy córkę i wszyscy myśleli, że przyjdziemy z nią. KOSMOS 🙄 I nawet się nie wybawiliśmy, bo więcej było ciszy niż muzyki, a jak już grali to dosłownie gubili rytm w połowie piosenki 😅

    Pamiętam, że któraś z Was pytała ostatnio o intensywniejszy okres po badaniu drożności (chyba Powder?). No i jak pierwszy cykl, gdy miałam drożność był moim zdaniem normalny (ale wtedy owulacja była z niedrożnej strony), tak teraz ten drugi cykl to jakaś masakra - nie dość, że leci ze mnie na oko dwa razy więcej, to jeszcze jak nigdy bolał mnie brzuch przez 2 dni. Dzisiaj to mam taki nastrój, że bez kija nie podchodź - pokłóciłam się z mężem, ze złości wzięłam się za szorowanie jasnej kanapy i teraz wkurzona siedzę na dywanie, bo oczywiście kanapa będzie schła przez najbliższe godziny.

    Sagi lubi tę wiadomość

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Nie zapominajmy ze to dla osob ponize 35 roku zycia. Dla kobiet po 35 roku zycia jest to 15% a po 40 rż juz tylko 7% ;) oczywiscie to statystyka, a statystycznie maz i zona maja po pół penisa.

    Jasne, pisałam w kontekcie kiki plus zaznaczam ze to tylko cyferki, a życie swoje.

    Tylko mnie trochę zszokowała ta proporcja między zapłodnieniem i ciążą i zasmucił fakt, że muszę się interesować taką tematyką. Do grudnia myślałam że każde zapłodnienie kończy się ciążą. Po pierwszym biochemie już pojęcie znałam ale nie myślałam że jest takie powszechne a okazuje się że w oknie płodności jednak większe prawdopodobieństwo że zapłodnienie będzie niż że nie będzie.

    Wielka szkoda ze nie ma jakieś metody diagnostycznej żeby sprawdzić czy dochodzi do zapłodnienia to by na pewno większość nakierowało na właściwe tory

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Screenshot-2025-07-07-19-31-51-95-40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

    Która ogarnia hormony?

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 7 lipca 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Jasne, pisałam w kontekcie kiki plus zaznaczam ze to tylko cyferki, a życie swoje.

    Tylko mnie trochę zszokowała ta proporcja między zapłodnieniem i ciążą i zasmucił fakt, że muszę się interesować taką tematyką. Do grudnia myślałam że każde zapłodnienie kończy się ciążą. Po pierwszym biochemie już pojęcie znałam ale nie myślałam że jest takie powszechne a okazuje się że w oknie płodności jednak większe prawdopodobieństwo że zapłodnienie będzie niż że nie będzie.

    Wielka szkoda ze nie ma jakieś metody diagnostycznej żeby sprawdzić czy dochodzi do zapłodnienia to by na pewno większość nakierowało na właściwe tory

    dokladnie, jak bardzo bym chciała wiedzieć czy dochodzi do zapłodnienia i problem jest z implantacja, czy nie dochodzi w ogóle do zapłodnienia.

    zaczęłam się interesować cenami In vitro

    tutaj gdzie mieszkam jest cos takiego jak in vitro naturalne - bez leków, badania zarodków itp, nawet bez stymulacji

    po prostu podczas usg obserwowane jest wzrost pęcherzyka, jak osiąga pożądana wielkość, robi się punkcje i się go pobiera - w miedzy czasami mężczyzna oddaje nasienie i pobiera się plemniki. Dochodzi do zapłodnienia i robi się transfer jednego zarodka.
    koszt tego to 13 tys zł. ale nie wiem czy ma sens..

    ile w polsce kosztuje in vitro?

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ