X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 12 lutego 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Witam serdecznie dziewczynki,
    kilka dni temu stuknęło mi 38 lat i pragnę potomka.Przyznam szczerze że myślałam że będzie łatwiej...teraz staram się 6 cykl,poprzednie niestety bezowocne.W swojej naiwności sądziłam że kiedy zaczniemy z mężem starać się o dzidziusia nie będziemy czekać tak długo,wystarczy sumiennie przyłożyć się do tematu i się uda.Teraz myślę trochę inaczej...łatwo nie będzie.
    To ma być nasze pierwsze dziecko - tak się w życiu wszystko ułożyło.Po pięciu nieudanych cyklach zagościła we mnie obawa że może się już nie uda?

    Czekam teraz na wyniki badań tsh i prolaktyny,oby były dobre.Cykle mam jak w zegarku,problemów z owulacją żadnych.A jednak nie wychodzi.
    W ostatnim cyklu wprowadziłam testy owulacyjne,pięć dni test pokazywał zbliżającą się owulacje(kreska równie intensywna jak testowa)i już myślałam że napewno się wstrzelimy a ku memu rozczarowaniu dostałam okres.

    Pozdrawiam Was ciepło!

    Witamy na forum - miało być dla B.Crow

    B.Crow, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 12 lutego 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:42

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 12 lutego 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:43

    Olena, samira lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 12 lutego 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:35

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj B.crow , w grupie raźniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIENDOBEREK :) :) :)

    Witaj B. Crow ja kończę 13 cykl i pomimo tego że 13 03 12 dowiedziałam sie że serdunio mojego bąbelka juz nie bije to 13 zawsze była dla mnie szczęsliwa i nadal w to wierzę :) :) :)

    A żeby było śmieszniej 3 razy zaszłam w ciąże w 7 cyklu a teraz to już leci prawie 2*7 he he.

    Wiadomo też że szybko zachodzą w ciąże te dziewczyny co nie chcą te co chcą czekają i czekają .......:) :) :) ......ale sie do czekaja :) :) :)


    Mam dużo szycia dzisiaj. Wogóle do konca tyg od maszyny mało co odejdę ale ja uwielbiam pracowac więc sie cieszę.

    A Wam moje drogie życze miłego dnia :) :) :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2013, 06:41

    angela, Bursztyn, samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie

    najogólniej powiem, że wczorajszy wieczór wykorzystany został na maxa ;-)
    wyluzowałam się i nie myślałam o "celu", co ma byc to będzie :-), przecież nie można non stop myśleć o tym że robię to w konkretnym celu, liczy się przyjemność prawda :-)

    Olena, angela, Bursztyn, samira, inessa lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    żadna nie była nigdzie na ostatkach?
    ja też nie ,tylko aerobik ,ale dobre i to ;D"

    A ja sobie z moim na kijki latamy, a że teraz sami w domu jesteśmy to trening codziennie przez cały tydzień. Jutro walentynki, najpierw 2 godziny treningu potem jakieś wyjście. Szkoda, że to wolne od mojego dziecka nie przypadło jak mam dni płodne, bo to wtedy można by w domu poszaleć, a tak @ mnie trzyma. Tyle, że czasu na sport więcej :-)

    bliska77, angela, megan8, Bursztyn, samira, inessa lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj B.Crow ;-)

    B.Crow lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 13 lutego 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę dziewczynki miłego dnia :)!

    Zmykam do pracy,trochę ostatnio mam stresów w pracy - złoszczę się na siebie że nie potrafię zapanować nad tym uczuciem bo przecież może to być czynnik który nie pozwala mi zajść w ciąże.

    Pozdrawiam cieplutko :)

    angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Życzę dziewczynki miłego dnia :)!

    Zmykam do pracy,trochę ostatnio mam stresów w pracy - złoszczę się na siebie że nie potrafię zapanować nad tym uczuciem bo przecież może to być czynnik który nie pozwala mi zajść w ciąże.

    Pozdrawiam cieplutko :)

    niestety ale stres wpływa między innymi na wzrost poziomu prolaktyny a ta, gdy jest jej za dużo, w dużym stopniu wpływa na trudności z zajściem w ciaże, także niestety ale ze stresem musimy walczyć ;-)

    B.Crow lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 13 lutego 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie

    najogólniej powiem, że wczorajszy wieczór wykorzystany został na maxa ;-)
    wyluzowałam się i nie myślałam o "celu", co ma byc to będzie :-), przecież nie można non stop myśleć o tym że robię to w konkretnym celu, liczy się przyjemność prawda :-)

    jak najbardziej - luz napewno pomaga!

    bliska77, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, może się narażę ale powiem szczerze, że my walentynek nie obchodzimy, tym bardziej że mamy nasze polskie słowiańskie święto zakochanych w czerwcu ale jeśli ktoś lubi to czemu nie, co do wypadu z koleżanką, nie martw się tym co o was pomyślą, ważne żebyście się dobrze bawiły :-)

    Bursztyn, inessa, Nati74, polarmiś, angela, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w nowym dniu widzę,że rozmowy o stresie ja wczoraj wieczorem miałam jakies załamanie bo ryczałam,że napewno znów nic nam nie wyjdzie, że po co te starania itd.mój miły pocieszał mnie jak mógł ale mnie samą to denerwuje ja nigdy nie miałam takich stanów w połowie cyklu zawsze przed samą @ a tu takie odchylenie od normy ;)
    chyba za duzo tego wszystkiego jeszcze boję się iść jutro do tego szpitala bo anóz się nam udało a oni mnie tam wykończą tak ostatnim razem miałam wypóścili mnie w gorszym stanie niż poszłam i musiałam iść do drugiego na przetaczanie krwi. Za dużo tego..ale dziękuje że mam męża i WAS DZIEWCZYNY :)

    Losiczka72, bliska77, Bursztyn, angela lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Bursztyn, może się narażę ale powiem szczerze, że my walentynek nie obchodzimy, tym bardziej że mamy nasze polskie słowiańskie święto zakochanych w czerwcu ale jeśli ktoś lubi to czemu nie, co do wypadu z koleżanką, nie martw się tym co o was pomyślą, ważne żebyście się dobrze bawiły :-)

    Aga, ja tez nie lubię walentynek :)
    wolę mniej hałaśliwe świeta

    bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie w nowym dniu widzę,że rozmowy o stresie ja wczoraj wieczorem miałam jakies załamanie bo ryczałam,że napewno znów nic nam nie wyjdzie, że po co te starania itd.mój miły pocieszał mnie jak mógł ale mnie samą to denerwuje ja nigdy nie miałam takich stanów w połowie cyklu zawsze przed samą @ a tu takie odchylenie od normy ;)
    chyba za duzo tego wszystkiego jeszcze boję się iść jutro do tego szpitala bo anóz się nam udało a oni mnie tam wykończą tak ostatnim razem miałam wypóścili mnie w gorszym stanie niż poszłam i musiałam iść do drugiego na przetaczanie krwi. Za dużo tego..ale dziękuje że mam męża i WAS DZIEWCZYNY :)

    trzymaj się, nie będzie źle naprawdę, co do napadów złości to niedawno pisałam o tym, u mnie niestety zdarzają się dość często ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    agafbh wrote:
    Bursztyn, może się narażę ale powiem szczerze, że my walentynek nie obchodzimy, tym bardziej że mamy nasze polskie słowiańskie święto zakochanych w czerwcu ale jeśli ktoś lubi to czemu nie, co do wypadu z koleżanką, nie martw się tym co o was pomyślą, ważne żebyście się dobrze bawiły :-)

    Aga, ja tez nie lubię walentynek :)
    wolę mniej hałaśliwe świeta

    o właśnie, trafiłaś w samo sedno ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ale ja tak nie miałam nie wiem dlaczego tak się dzieje w połowie cyklu a może się starzeję może to już początki menopauzy każda kobieta ma przecież inaczej.

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    kochana ale ja tak nie miałam nie wiem dlaczego tak się dzieje w połowie cyklu a może się starzeję może to już początki menopauzy każda kobieta ma przecież inaczej.

    wiesz co, ja właśnie pisałam kilka stron wcześniej o tym ze właśnie w środku cyklu mam takie napady złości, wcześniej miałam przed @, przypisuję to CLO a może i nie tylko....

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czyli nie ma się czym przejmować ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ