X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    aga, sa chyba jakies ziola na pozbycie sie zatrzymanejwody w organizmie. Tylkp nie pamietam jakie. Powiem Ci, ze od kiedy odstawilam sol, jest duzo lepiej, a mialam z tym problem.

    wiesz co, muszę chyba w ogóle z soli zrezygnować, i tak używam jej w ograniczonych ilościach ale chyba to nie wystarcza mojemu organizmowi :-), także dzięki za poradę

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Witam Was dziewczynki. Mało się udzielam ale zawsze tu zaglądam. Dzisiaj mam ciężki dzień bo idę do ginekologa na wyrok!!! Omówi ze mną wszystkie wyniki badań, których nie znam (łącznie z męża) bo klinika badania przekazuje lekarzowi a nie pacjentowi tym samym zmuszając do wizyty. To się nazywa biznes!!! Zanim wstaniecie to ja będę już po wizycie. Opiszę Wam jakie są rrokowania - nie dla pocieszenia (mnie) ale dla wzbogacenia wiedzy.

    witaj, w takim razie trzymam kciuki bardzo mocno a swoja drogą, n Twoje żądanie klinika ma obowiązek wydać pacjentowi wyniki, niezależnie od tego czy przekazuje lekarzowi

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Witam moje drogie :)

    Przestańcie z tym wiekiem bo sie staro czuje z tymi moimi 41 latkami ( no prawie bo w kwietniu)

    Wiek około 40 lat dla pierwszej ciąży jest o niebo lepszy niz dla kolejnej. Ja zachodząc w ciążę 5 lat temu czułam sie świetnie ale nie za dobrze sie czułam. Moja p. doktor mówiła że ja to sie moge dobrze czuc ale mój brzuchol już nie za bardzo :(.

    Teraz czekam na nowy cud i sie nie boję. Dbać o siebie możemy nie wiadomo jak ale każda z nas ma zapisane tam na górze co i jak i w jednej chwili ktoś tam na górze przekreśla nasze plany.

    Strata mojej ciąży nauczyła mnie pokory . Otworzyła oczy że trzeba cieszyć sie z tego co mamy i doceniac to. Zyć i czekać co przyniesie nam los .

    Bursztyn - szczerze ??? Ja nie lubie tych dni starankowych .Wolę je mieć już za sobą :) :) :) i tak co miesiąc he he.

    Miłego dnia dziewczynki :) :) :)

    mądra z Ciebie kobieta, mądrze piszesz, naprawdę, ja też straciłam ciążę i podobnie jak Ty, od tamtej pory na pewne sprawy patrzę zupełnie inaczej, trzeba cieszyć się każdą chwilą, bo każda minuta jest niepowtarzalna ;-)

    Losiczka72, samira, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia do usłyszenia po moim powrocie ze szpitala, a to może dzisiaj? po badaniach?
    pamiętam o Was dużo miłości! :)

    Losiczka72, samira, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!Jestem pierwszy raz...tutaj, miło wiedzieć, że nie zwariowałam starając się o dziecko w "tym" wieku (o zgrozo)

    inessa, bliska77, Losiczka72, B.Crow, angela, Olena, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana i powodzenia tak trzymaj... :)

    bliska77, angela, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    Witam!Jestem pierwszy raz...tutaj, miło wiedzieć, że nie zwariowałam starając się o dziecko w "tym" wieku (o zgrozo)

    witaj, nie, nie zwariowałaś, trzymamy kciuki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dobrego dnia do usłyszenia po moim powrocie ze szpitala, a to może dzisiaj? po badaniach?
    pamiętam o Was dużo miłości! :)

    Inessa trzymaj się i pisz koniecznie co i jak

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesa trzymaj sie :) :) :)

    Dorka :) :) :) witaj . Napisz coś więcej o sobie :) jak możesz oczywiście :) :) :)

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa czekamy na wieści niezależnie od tego jakie będą ale będą dobre :)

    bliska77, angela, Olena lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dorka!

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wam dnia pełnego miłości ...:D i tak na co dzień również...

    bliska77, angela, Losiczka72, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Witam Was dziewczynki. Mało się udzielam ale zawsze tu zaglądam. Dzisiaj mam ciężki dzień bo idę do ginekologa na wyrok!!! Omówi ze mną wszystkie wyniki badań, których nie znam (łącznie z męża) bo klinika badania przekazuje lekarzowi a nie pacjentowi tym samym zmuszając do wizyty. To się nazywa biznes!!! Zanim wstaniecie to ja będę już po wizycie. Opiszę Wam jakie są rrokowania - nie dla pocieszenia (mnie) ale dla wzbogacenia wiedzy.

    trzymaj się! - a moze nie wyrok , tylko miła niespodzianka - daj znać po wizycie

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dorka,też jestem tutaj nowa.

    Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia dziewczyny :)

    bliska77, angela, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    hejka po parodniowej nieobecności :)

    a co u mnie!?
    to tak ,byłam jak wiecie na kolejnym usg w piątek(8.02),powiedziała ginka ze te pęcherzyki wielkie co były 1.02 to raczej się wchłonęły bo były takie ich pozostałości teraz ale mogły pęknąć ale raczej to pierwsze ,pokazywała i tłumaczyła co i jak, i myślę ze to co było od 2.02 (45dc) to jednak @ bo endo z 10mm spadło do 7mm...ale widzi dwa nowe pęcherzyki w lewym jajniku,powiedziała ze w tym cyklu mam odpuścić CLO ze względu na słabą @ i starać się i może samo zaskoczy a jak nie to brać CLO od kolejnego cyklu i przyjść do niej na USG w 10dc..

    często się zdarza, że po lekach hormonalnych, nasze hormony zaczynają intensywniej pracować - niejednokritnie słyszałam o naturalnych ciążach po stosowaniu tabletek czy też po ivf - powodzenia i owocnych starań

    bliska77, samira, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka71 wrote:
    Witam!Jestem pierwszy raz...tutaj, miło wiedzieć, że nie zwariowałam starając się o dziecko w "tym" wieku (o zgrozo)

    witam - skoro jest potrzeba dzidzi to wiek się nie liczy

    polarmiś, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - myślami jestem z Tobą - mam nadzieję,że do nas szybko zawitasz!

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj kiepska noc , często się budziłam; temperaturka zmierzona , ale 3godzinnego snu za jednym razem nie było , więc nie wiem czy jest wartosciowa
    Dużo miłości, ciepła,buziaków i przytulanek w tym miłym dniu - kisses

    samira, Losiczka72, bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze tutaj chodzę jak błędna owca, ale zaraz wszystko ogarnę, jak mawiają moje córki...dwie,zdrowe, duże i wiekowe już he he...

    angela, samira, Losiczka72, bliska77 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałego dnia Walentego życzę wam dziewuszki :)

    Losiczka72, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ