X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miło wiedzieć, że czujecie to samo. Dziewczyny jesteście kochane. Wczoraj np. wiadomość w tv, że Kasia Bosacka w ciązy. Super! Ktoś w naszym wieku. A tak wogóle to do końca roku wszystkie spotykamy się w "wątku ciążowym" , bez wyjątku!

    Bursztyn, megan8, angela, samira, Losiczka72, bliska77 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Zastanawiam sie, czy moj nowy termometr nie jest przypadkiem do bani... Juz trzeci dzien pokazuje taka sama temp.: 36.11 Wydaje mi sie "podejrzany", bo od poczatku jakos dziwnie sie zachowywal, pokazujac co chwila inna temp. Postanowilam jednak nie zmieniac go do konca cyklu, mierze zawsze o tej samej porze, w ustach, czekam az "beepnie" i tyle. Najwyzej w nastepnym cyklu wroce do starego termometra, co prawda z jednym miejscem po przecinku, ale jakos mam do niego zaufanie :)

    Myślę , ze termometr jest ok, czasami nasz organizm zachowuje się w ten sposób, a to, że za każdym porannym mierzeniem pokazuje inną tempkę to norma - dlatego ta pierwsza jest najważniejsza

    Bursztyn, bliska77, megan8 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:36

    Olena lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Zastanawiam sie, czy moj nowy termometr nie jest przypadkiem do bani... Juz trzeci dzien pokazuje taka sama temp.: 36.11 Wydaje mi sie "podejrzany", bo od poczatku jakos dziwnie sie zachowywal, pokazujac co chwila inna temp. Postanowilam jednak nie zmieniac go do konca cyklu, mierze zawsze o tej samej porze, w ustach, czekam az "beepnie" i tyle. Najwyzej w nastepnym cyklu wroce do starego termometra, co prawda z jednym miejscem po przecinku, ale jakos mam do niego zaufanie :)

    Mój termometr akurat sprawdza się dobrze. Może sprawdź go jeszcze, a jak nie to wróć do tradycyjnego. Elektronika czasami zawodzi.

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    To miło wiedzieć, że czujecie to samo. Dziewczyny jesteście kochane. Wczoraj np. wiadomość w tv, że Kasia Bosacka w ciązy. Super! Ktoś w naszym wieku. A tak wogóle to do końca roku wszystkie spotykamy się w "wątku ciążowym" , bez wyjątku!

    Módlmy się żeby te słowa stały się faktem!

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Olena wrote:
    To miło wiedzieć, że czujecie to samo. Dziewczyny jesteście kochane. Wczoraj np. wiadomość w tv, że Kasia Bosacka w ciązy. Super! Ktoś w naszym wieku. A tak wogóle to do końca roku wszystkie spotykamy się w "wątku ciążowym" , bez wyjątku!

    Módlmy się żeby te słowa stały się faktem!

    AMEN ! :)

    No to się teraz za Was tu po swojemu pomodlę i sobie Was wszystkie wyobrażę z ogromnymi brzuszkami :-) i Wam takie ciepłe fluidy prześlę...

    Bursztyn, samira, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Olena, dziekuje <3

    No to dostałam niespodziewaną Walentynkę , jupi! Dzięki Bursztynku

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do końca roku widzę tu same duże i mniejsze brzuszki ciążowe :P

    angela, bliska77, megan8, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko sie nie śmiać :) :) :) Jak wy robicie te bużki i serducha :) :) :) bo ja tylko takie umiem he he

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Olena wrote:
    To miło wiedzieć, że czujecie to samo. Dziewczyny jesteście kochane. Wczoraj np. wiadomość w tv, że Kasia Bosacka w ciązy. Super! Ktoś w naszym wieku. A tak wogóle to do końca roku wszystkie spotykamy się w "wątku ciążowym" , bez wyjątku!

    Módlmy się żeby te słowa stały się faktem!

    AMEN ! :)

    No to się teraz za Was tu po swojemu pomodlę i sobie Was wszystkie wyobrażę z ogromnymi brzuszkami :-) i Wam takie ciepłe fluidy prześlę...

    przesyłaj proszę - i wielkie dzięki

    Olena lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    A powiedz mi , czy te zrosty nie powodują problemów z zajściem w ciążę? Co na to lekarz? Z tego co wiem z nimi może być problem , bo one powodują,że macica jest mało elastyczna i jest problem z zagnieżdżeniem

    Właśnie, mogą być przyczyną. Jeszcze nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Zaglądam tu i zaglądam, jakby to miało przyspieszyć moją ciążę. Chyba szukam jakiegoś pocieszenia. To już u mnie nałóg wpadanie tutaj. Myślę sobie, że którejś z nas musi się udać i po kolei każda z nas się stąd wykruszy. Chociaż szkoda będzie tak zgranego zespołu to tego każdej z Was i sobie życzę.
    Poza tym forum zaglądam do neta i szukam wiadomości o tym w jakim wieku aktorki zachodzą w ciążę, oczywiście te po 40 i tam też szukam pocieszenia. Czy Wy tez tak macie? Czy to głupie co napisałam?

    Też tak mam!!!!!

    Olena lubi tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Olena wrote:
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Olena wrote:
    To miło wiedzieć, że czujecie to samo. Dziewczyny jesteście kochane. Wczoraj np. wiadomość w tv, że Kasia Bosacka w ciązy. Super! Ktoś w naszym wieku. A tak wogóle to do końca roku wszystkie spotykamy się w "wątku ciążowym" , bez wyjątku!

    Módlmy się żeby te słowa stały się faktem!

    AMEN ! :)

    No to się teraz za Was tu po swojemu pomodlę i sobie Was wszystkie wyobrażę z ogromnymi brzuszkami :-) i Wam takie ciepłe fluidy prześlę...

    przesyłaj proszę - i wielkie dzięki

    dopisuję się też <3 <3 <3

    bliska77, Olena lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    http://cmok.pl/link/1055336

    walentynkowy buziak dla was ;D"

    to jest niezłe :D

    megan8 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Olena wrote:
    Zaglądam tu i zaglądam, jakby to miało przyspieszyć moją ciążę. Chyba szukam jakiegoś pocieszenia. To już u mnie nałóg wpadanie tutaj. Myślę sobie, że którejś z nas musi się udać i po kolei każda z nas się stąd wykruszy. Chociaż szkoda będzie tak zgranego zespołu to tego każdej z Was i sobie życzę.
    Poza tym forum zaglądam do neta i szukam wiadomości o tym w jakim wieku aktorki zachodzą w ciążę, oczywiście te po 40 i tam też szukam pocieszenia. Czy Wy tez tak macie? Czy to głupie co napisałam?

    Też tak mam!!!!!

    Wiecie ,że ja od kiedy tu zaglądam to psychicznie lepiej się czuję !

    Bursztyn, bliska77, Olena lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    A powiedz mi , czy te zrosty nie powodują problemów z zajściem w ciążę? Co na to lekarz? Z tego co wiem z nimi może być problem , bo one powodują,że macica jest mało elastyczna i jest problem z zagnieżdżeniem

    Właśnie, mogą być przyczyną. Jeszcze nie wiem.

    jak będziesz coś wiedziała to daj znać, mocno mnie ten temat interesuje

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 14 lutego 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny a ja jestem w trakcie @ i humor do kitu mam .W poniedziałek idę do mojej gin. i trochę się boję co tam zobaczy bo trochę mnie jajnik pobolewa i myślę że może to torbiel.Co do mierzenia tem. to ja mierzę zwykłym rtęciowym w pochwie i tem, bardzo stabilne mam ,kiedyś mierzyłam elektronicznym ale jakoś dziwne dla mnie były te wyniki.Zbliża się marzec i rocznica mojej pierwszej straty i jakoś to wszystko mnie dołuje.Przepraszam że Wam tu smęcę ale ponury nastrój dzisiaj mam .Pozdrawiam Wszystkie.

    Olena lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu głowka do góry :) :) :) .Ja też w marcu straciłam bąbelka :(

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gosia 7122
    @ niestety nie działa na nas optymistycznie ; nie gniewamy się na smęcenie, bo każda z nas tu przechodzi taki czas, rozumiem,że strata dziecka - trudne to jest , ja też jestem po poronieniu w grudniu 2010, głowa do góry - musi być lepiej, nie może być cały czas po górkę, pozdrawiam gorąco i życzę poprawy nastroju

    Olena lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nadrobiłam dwie strony i stwierdzam, ze kochane jesteście, naprawdę, to bardzo dużo daje wiedząc, że są tu bratnie duszyczki, które zawsze pocieszą i dodadzą otuchy ;-)
    będzie dobrze, nie ma innej opcji :-) ;-) ;-). wierzę w to naprawdę
    ja dziś prawie równie spuchnięta jak wczoraj i ten brzuch bolący ojej, gdybym chociaż wiedziała, że coś z tego będzie ale cóż, jak nie teraz to następnym razem ;-)

    samira, Bursztyn, angela, Olena, Martyna 34 lubią tę wiadomość

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ