X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, jesteśmy z Tobą, będzie dobrze, tylko nastaw się pozytywnie, nie zapomnij, ze Twój organizm odbiera i reaguje na wszystkie bodźce zarówno te zewnętrzne fizyczne jak i "psychiczne", wiem, że się łatwo mówi ale postaraj sie wyciszyć i zająć się czymś :-)

    angela, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Angela, jesteśmy z Tobą, będzie dobrze, tylko nastaw się pozytywnie, nie zapomnij, ze Twój organizm odbiera i reaguje na wszystkie bodźce zarówno te zewnętrzne fizyczne jak i "psychiczne", wiem, że się łatwo mówi ale postaraj sie wyciszyć i zająć się czymś :-)

    Wiem o tym , dzięki

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    A powiedz mi , czy te zrosty nie powodują problemów z zajściem w ciążę? Co na to lekarz? Z tego co wiem z nimi może być problem , bo one powodują,że macica jest mało elastyczna i jest problem z zagnieżdżeniem

    Właśnie, mogą być przyczyną. Jeszcze nie wiem.

    jak będziesz coś wiedziała to daj znać, mocno mnie ten temat interesuje

    Ok. Dam. Pani Gin nie była zbyt przejęta tym faktem, machnęła ręką. A ja przez to że miałam drożność jajników to świat przestał istnieć i wszystko miałam gdzieś i nie drążyłam tematu.

    drożność jajowodów nie jajników

    oczywiście, ze chodziło o jajowody -) sorry

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, myślę, że bez lekarza i monitoringu cyklu się nie obejdzie, to krwawienie może świadczyć faktycznie o owulacji jak i o niedoborze hormonów, kurcze nie wiem co o tym myśleć, zobaczysz jak się sytuacja rozwinie, nie bierzesz progesteronu?

    samira lubi tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 15 lutego 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

    Samira, mnie od 3 cykli (ale tak co drugi) pojwaia się kwrawanienie/plamienie śródcykliczne - właśnie tak kilka dni po @. NIestety to nie jest prawidłowy objaw. Najprawdopodobniej wynika z zaburzeń hormonalnych, ale u mnie stwierdziła ginka spory przerost endometrium. I po okresie mam sie zaraz stawić, by sprawdzić, czy to się jakoś wogóle oczyszcza.

    Dupa - ze tak ładnie powiem :(

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Mysle, ze z moim termometrem jest cos nie tak, przeciez niemozliwe jest aby miec praktycznie identyczna temp.kazdego dnia :/

    jest możliwe ja bardzo często tak mam.

    angela lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :)

    Mam jeszcze problemy z poprawnym odczytywaniem śluzu - wczoraj wieczorem miałam bardzo gęsty,zbity jakby w jedną całość o kolorze jakby żółtym.
    Wiem że to jeszcze nie ten śluz na jaki czekam,ale czy on coś zwiastuje?
    To pierwszy śluz jaki zaobserwowałam w tym cyklu-jestem w 10 dniu.

    Poza tym odebrałam wyniki badań
    TSH wyszło - 0,8289 przy zakresie od 0,3500-4,9400
    Prolaktyna - 20,54 przy zakresie od 5,18 - 26,53
    Mieszczę się w normach więc chyba dobrze?

    Pozdrawiam ciepło i życzę spokojnego wieczorku.

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Bursztyn wrote:
    Mysle, ze z moim termometrem jest cos nie tak, przeciez niemozliwe jest aby miec praktycznie identyczna temp.kazdego dnia :/

    jest możliwe ja bardzo często tak mam.

    ja też miewam tempkę identyczną przez szereg dni - drobne odchylenia tylko dlatego, ze mierzę o różnej porze

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    samira wrote:
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

    Samira, mnie od 3 cykli (ale tak co drugi) pojwaia się kwrawanienie/plamienie śródcykliczne - właśnie tak kilka dni po @. NIestety to nie jest prawidłowy objaw. Najprawdopodobniej wynika z zaburzeń hormonalnych, ale u mnie stwierdziła ginka spory przerost endometrium. I po okresie mam sie zaraz stawić, by sprawdzić, czy to się jakoś wogóle oczyszcza.

    Dupa - ze tak ładnie powiem :(

    ja mam równo dwa tyg. po @ ...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Samira super psiak, ja mam boksera :-)

    codo moich spraw, właśnie się przekonałam, że bez tego monitoringu daleko nie zajdę, od przyszłego cyklu monitoring będzie moim priorytetem, od czego w końcu jest urlop!
    bez niego nawet nie ma szansy podania pregnylu w odpowiednim momencie, no nic trudno, czekam do następnego cyklu

    chyba ,że ten Cię zaskoczy czego życzę z całego serca!
    A ja mam owczarka niemieckiego - też jest cudna

    psiaki są super, Angela a jak Ty się czujesz?

    Dobrze - nie mam prawie żadnych objawów, czasami delikatne ukłucie w dole brzucha i bardzo obolałe piersi, ale to niestety efekt zastrzyków hormonalnych. Wczoraj w kinie nie mogłam wysiedzieć, miałam straszny ból w dolnej części kręgosłupa, ale później przeszedł i dziś już dobrze. Mam trochę stracha przed nadchodzącymi dniami, ponieważ nastąpi niebawem zagnieżdżenie, oby tylko nie było plamień i krwawień, bo moja ostatnie ivf zakończyło się właśnie 7dpt - dziś jest 4dpt,ale próbuję myśleć pozytywnie choć nie przychodzi mi to z łatwością

    teraz będzie dobrze :*

    angela lubi tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 15 lutego 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Nati74 wrote:
    samira wrote:
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

    Samira, mnie od 3 cykli (ale tak co drugi) pojwaia się kwrawanienie/plamienie śródcykliczne - właśnie tak kilka dni po @. NIestety to nie jest prawidłowy objaw. Najprawdopodobniej wynika z zaburzeń hormonalnych, ale u mnie stwierdziła ginka spory przerost endometrium. I po okresie mam sie zaraz stawić, by sprawdzić, czy to się jakoś wogóle oczyszcza.

    Dupa - ze tak ładnie powiem :(

    ja mam równo dwa tyg. po @ ...:(

    Samira miałam na myśli kilka dni po zakończeniu @, wiec najczęściek ok 10 dc.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    samira wrote:
    Nati74 wrote:
    samira wrote:
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

    Samira, mnie od 3 cykli (ale tak co drugi) pojwaia się kwrawanienie/plamienie śródcykliczne - właśnie tak kilka dni po @. NIestety to nie jest prawidłowy objaw. Najprawdopodobniej wynika z zaburzeń hormonalnych, ale u mnie stwierdziła ginka spory przerost endometrium. I po okresie mam sie zaraz stawić, by sprawdzić, czy to się jakoś wogóle oczyszcza.

    Dupa - ze tak ładnie powiem :(

    ja mam równo dwa tyg. po @ ...:(

    Samira miałam na myśli kilka dni po zakończeniu @, wiec najczęściek ok 10 dc.

    mi chodziło o 14dc bo tyle minęło od 1dnia @ czyli 1dc...

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Bursztyn wrote:
    Mysle, ze z moim termometrem jest cos nie tak, przeciez niemozliwe jest aby miec praktycznie identyczna temp.kazdego dnia :/

    jest możliwe ja bardzo często tak mam.

    ja też tak miałam w którymś cyklu

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Witajcie dziewczynki :)

    Mam jeszcze problemy z poprawnym odczytywaniem śluzu - wczoraj wieczorem miałam bardzo gęsty,zbity jakby w jedną całość o kolorze jakby żółtym.
    Wiem że to jeszcze nie ten śluz na jaki czekam,ale czy on coś zwiastuje?
    To pierwszy śluz jaki zaobserwowałam w tym cyklu-jestem w 10 dniu.

    Poza tym odebrałam wyniki badań
    TSH wyszło - 0,8289 przy zakresie od 0,3500-4,9400
    Prolaktyna - 20,54 przy zakresie od 5,18 - 26,53
    Mieszczę się w normach więc chyba dobrze?

    Pozdrawiam ciepło i życzę spokojnego wieczorku.

    prolaktyna byłaby jeszcze lepsza gdyby mieściła się w granicy 11-12, Twoja mieści się w normie,ale przy staraniach może być ciut za wysoka

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 16 lutego 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    samira wrote:
    Bursztyn wrote:
    Samira, co to za sliczny piesek na Twoim avatarku?

    a to jest mój kochany urwis shih-tzu ,wabi się MONTI (a z rodowodu Challenger Cruise ) ma 3latka (i polecam ta rasę -jest niesamowita, to połączenie pekińczyka z lassa apso ,rasa pochodzi z tybetu,stworzona dawno temu ) :D

    slodki jest :) ja tez mam pieska, buldozka francuskiego, ma na imie Leon :)

    fajne te wasze pieski ja tylko rybki 8 sztuczek hoduję :)

    samira, bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 16 lutego 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Angela za odpowiedz :),zauważyłam że moja prolaktyna w normach plasuje się raczej wysoko-pewnie farmakologicznie będzie można temu zaradzić.We wtorek idę do gin,jestem ciekawa co powie.

    Pozdrawiam ciepło :)

    samira lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Dziękuję Angela za odpowiedz :),zauważyłam że moja prolaktyna w normach plasuje się raczej wysoko-pewnie farmakologicznie będzie można temu zaradzić.We wtorek idę do gin,jestem ciekawa co powie.

    Pozdrawiam ciepło :)

    Nie ma za co - miłego weekendu!

    samira lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Bursztyn wrote:
    samira wrote:
    Bursztyn wrote:
    Samira, co to za sliczny piesek na Twoim avatarku?

    a to jest mój kochany urwis shih-tzu ,wabi się MONTI (a z rodowodu Challenger Cruise ) ma 3latka (i polecam ta rasę -jest niesamowita, to połączenie pekińczyka z lassa apso ,rasa pochodzi z tybetu,stworzona dawno temu ) :D

    slodki jest :) ja tez mam pieska, buldozka francuskiego, ma na imie Leon :)

    fajne te wasze pieski ja tylko rybki 8 sztuczek hoduję :)

    oj chciałabym mieć wielkie akwarium ale nie wiem co by na to powiedział mój bokserek powiedział, mogłoby być ciekawie, zwłaszcza jakby był z nimi "sam na sam" podczas naszej nieobecności ;-)

    grosza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś wyraźny biały grutkowato-glutowaty śluz zatem już jest "po wszystkim" i czekam do następnego cyklu tylko cholernie boli mnie w krzyżu ale za to nie jestem już spuchnięta i czuję się o niebo lepiej ;-)

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ