X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    u mnie dziś wyraźny biały grutkowato-glutowaty śluz zatem już jest "po wszystkim" i czekam do następnego cyklu tylko cholernie boli mnie w krzyżu ale za to nie jestem już spuchnięta i czuję się o niebo lepiej ;-)

    myślisz,że cykl bezowulacyjny? ja bym jeszcze nie spisywała go na straty - tempka idzie powolutku w górę i myślę,że ovu coś zaznaczy, a jeśli chodzi o śluz, to u mnie różnie z nim bywa i czasami nic nie znaczy - najważniejsze,że lepiej się czujesz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2013, 11:58

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    u mnie dziś wyraźny biały grutkowato-glutowaty śluz zatem już jest "po wszystkim" i czekam do następnego cyklu tylko cholernie boli mnie w krzyżu ale za to nie jestem już spuchnięta i czuję się o niebo lepiej ;-)

    myślisz,że cykl bezowulacyjny? ja bym jeszcze nie spisywała go na straty - tempka idzie powolutku w górę i myślę,że ovu coś zaznaczy, a jeśli chodzi o śluz, to u mnie różnie z nim bywa i czasami nic nie znaczy - najważniejsze,że lepiej się czujesz!

    dzięki za pocieszenie ;-), co do tej owulacji to nie jestem pewna ale ta temperatura jest coś podejrzanie praktycznie równa, no cóż, tak czy tak od dzis duphaston (z moją gin się umówiłam że mam zacząć dwa dni po odnotowaniu wyższej temperatury), mam nadzieję, że kolejny cykl będzie jednak z monitoringiem bo bez niego to jednak l lekka błądzenie.
    za Ciebie Angelo trzymam cały czas kciuki i myślę o Tobie ;-)

    angela lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    u mnie dziś wyraźny biały grutkowato-glutowaty śluz zatem już jest "po wszystkim" i czekam do następnego cyklu tylko cholernie boli mnie w krzyżu ale za to nie jestem już spuchnięta i czuję się o niebo lepiej ;-)

    myślisz,że cykl bezowulacyjny? ja bym jeszcze nie spisywała go na straty - tempka idzie powolutku w górę i myślę,że ovu coś zaznaczy, a jeśli chodzi o śluz, to u mnie różnie z nim bywa i czasami nic nie znaczy - najważniejsze,że lepiej się czujesz!

    dzięki za pocieszenie ;-), co do tej owulacji to nie jestem pewna ale ta temperatura jest coś podejrzanie praktycznie równa, no cóż, tak czy tak od dzis duphaston (z moją gin się umówiłam że mam zacząć dwa dni po odnotowaniu wyższej temperatury), mam nadzieję, że kolejny cykl będzie jednak z monitoringiem bo bez niego to jednak l lekka błądzenie.
    za Ciebie Angelo trzymam cały czas kciuki i myślę o Tobie ;-)

    czasami jak tempka powoli wzrasta - może być spowodowana "lufem" czyli niepękającymi pęcherzykami i brakiem uwolnionej komórki , ale nie gdybajmy - napewno monitoring pomoże i przyspieszy czego życzę w przyszłym cyklu.
    Mimo wszystko, powtórzę się, ale nie spisywałabym jeszcze tego na straty - czasami życie potrafi nas nieźle zaskoczyć

    bliska77, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wiem, że czasem różnie bywa....i tak naprawdę przekonam się za dwa tygodnie ale też właśnie sądzę, że pęcherzyki po prostu nie pękły, wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują (już niejeden cykl taki był)
    Miejmy nadzieję, ze chociaż jedna z naszego forumowego grona zaliczy ten cykl pozytywnie, może Ty będziesz pierwsza ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Lejdis !
    Dzis po raz pierwszy test owulacyjny wyszedl pozytywny! :)

    to super :)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Angela wiem, że czasem różnie bywa....i tak naprawdę przekonam się za dwa tygodnie ale też właśnie sądzę, że pęcherzyki po prostu nie pękły, wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują (już niejeden cykl taki był)
    Miejmy nadzieję, ze chociaż jedna z naszego forumowego grona zaliczy ten cykl pozytywnie, może Ty będziesz pierwsza ;-)

    bardzo bym chciała, ale również byłoby super gdyby się to przytrafiło którejkolwiek z nas - może odczarowałby się nasz forumowy krąg

    bliska77, inessa, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Lejdis !
    Dzis po raz pierwszy test owulacyjny wyszedl pozytywny! :)

    A jutro z tego co pamiętam wraca Twój mąż, a więc Bursztynku kochany do dzieła !!!

    inessa, Bursztyn, samira, KaRa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobiety, jestem od godziny w domciu wypuścili mnie. Mam anemie ale lekarz powiedział, że nie mam się martwić mam brać leki dbac o siebie nie stresować się to zajdę w ciąże, łatwo mu powiedzieć. Zaglądałam do Was ale tylko przez neta w komórce niestety tam nie mogłam do Was pisać a w szpitalu brak internetu. Jak ja za Wami tęskniłam , ja raczej nie jestem z tych tęskniących więć aż sama się sobie dziwie.
    Pozdrawiam Was wszytskie gorąco mam nadzieję, żę wszystkie odpoczywacie w te dwa dni. A ja no cóż chyba ten cykl nic nowego nie przyniesie przez ten szpital to czekam do @ i marze na nowo. Licze na którąś z Was, że niedługo się pochwali + :)

    angela, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Lejdis !
    Dzis po raz pierwszy test owulacyjny wyszedl pozytywny! :)

    fajnie, oby ten właściwy również wyszedł pozytywnie ;-)

    inessa, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie kobiety, jestem od godziny w domciu wypuścili mnie. Mam anemie ale lekarz powiedział, że nie mam się martwić mam brać leki dbac o siebie nie stresować się to zajdę w ciąże, łatwo mu powiedzieć. Zaglądałam do Was ale tylko przez neta w komórce niestety tam nie mogłam do Was pisać a w szpitalu brak internetu. Jak ja za Wami tęskniłam , ja raczej nie jestem z tych tęskniących więć aż sama się sobie dziwie.
    Pozdrawiam Was wszytskie gorąco mam nadzieję, żę wszystkie odpoczywacie w te dwa dni. A ja no cóż chyba ten cykl nic nowego nie przyniesie przez ten szpital to czekam do @ i marze na nowo. Licze na którąś z Was, że niedługo się pochwali + :)

    My też tęskniłyśmy - ja myślę,że ten cykl dobrze wróży! Po ciężkiej serduszkowej pracy odpoczywaj i dbaj mocno o siebie !

    Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie kobiety, jestem od godziny w domciu wypuścili mnie. Mam anemie ale lekarz powiedział, że nie mam się martwić mam brać leki dbac o siebie nie stresować się to zajdę w ciąże, łatwo mu powiedzieć. Zaglądałam do Was ale tylko przez neta w komórce niestety tam nie mogłam do Was pisać a w szpitalu brak internetu. Jak ja za Wami tęskniłam , ja raczej nie jestem z tych tęskniących więć aż sama się sobie dziwie.
    Pozdrawiam Was wszytskie gorąco mam nadzieję, żę wszystkie odpoczywacie w te dwa dni. A ja no cóż chyba ten cykl nic nowego nie przyniesie przez ten szpital to czekam do @ i marze na nowo. Licze na którąś z Was, że niedługo się pochwali + :)

    witaj,
    w takim razie stosuj się do zalecenia lekarza i się nie stresuj ;-)
    co do cyklu, może jeszcze nie wszystko stracone, w przeciwnym wypadku za paręnaście dni zaczynamy nowy cykl z którym wiążą się nowe nadzieje ;-)
    tek jak napisała Angela, może któraś z nas w końcu odczaruje nasz krąg, jejku liczę na to bardzo, jak już jedna zafasolkuje to za nią cała reszta

    angela, Bursztyn, samira, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację będzie wtedy "pociąg plusikowy" mam wielką wielką nadzieję :)

    angela, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie kobiety, jestem od godziny w domciu wypuścili mnie. Mam anemie ale lekarz powiedział, że nie mam się martwić mam brać leki dbac o siebie nie stresować się to zajdę w ciąże, łatwo mu powiedzieć. Zaglądałam do Was ale tylko przez neta w komórce niestety tam nie mogłam do Was pisać a w szpitalu brak internetu. Jak ja za Wami tęskniłam , ja raczej nie jestem z tych tęskniących więć aż sama się sobie dziwie.
    Pozdrawiam Was wszytskie gorąco mam nadzieję, żę wszystkie odpoczywacie w te dwa dni. A ja no cóż chyba ten cykl nic nowego nie przyniesie przez ten szpital to czekam do @ i marze na nowo. Licze na którąś z Was, że niedługo się pochwali + :)

    witaj,
    w takim razie stosuj się do zalecenia lekarza i się nie stresuj ;-)
    co do cyklu, może jeszcze nie wszystko stracone, w przeciwnym wypadku za paręnaście dni zaczynamy nowy cykl z którym wiążą się nowe nadzieje ;-)
    tek jak napisała Angela, może któraś z nas w końcu odczaruje nasz krąg, jejku liczę na to bardzo, jak już jedna zafasolkuje to za nią cała reszta

    Ja też na to liczę, fasolka obudziłaby nadzieje, a później fluidy ruszyłyby w obieg, ale się rozmarzyłam, żeby to było tak łatwo eh...

    inessa, bliska77, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • DAGI Ekspertka
    Postów: 144 499

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie jedna krecha ..buuuuuuuuu
    Ale za to ruszyłam z dietka wiosenną a co. Choć schudne trochę, bo hormony jednak powoduja tycie jak nic.

    inessa, bliska77, Bursztyn, samira, megan8 lubią tę wiadomość

    mamuśka syna-16 lat, po 8 letnim leczeniu niepłodności- córeczka-3 lata ; w planach trzecie :)to już ponad rok.:(
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DAGI wrote:
    a u mnie jedna krecha ..buuuuuuuuu
    Ale za to ruszyłam z dietka wiosenną a co. Choć schudne trochę, bo hormony jednak powoduja tycie jak nic.

    Może jeszcze za wcześnie, bo tempka pięknie w górze - moim zdaniem jeszcze nic straconego! Z dietką tylko ostrożnie, bo fasolki nie lubią odchudzających się mamuś, a tak na serio to podobno chudnięcie w czasie starań nie jest najlepsze..pozdrawiam

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochan już testowałaś, a może jeszcze cosik wyjdzie wykres masz bardzo ładny, a wiosna się zbliża coraz bardziej to masz rację trzeba zadbać o dobre wiosenne odżywianie dla nas i naszych rodzin. ;)

    Olena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    DAGI wrote:
    a u mnie jedna krecha ..buuuuuuuuu
    Ale za to ruszyłam z dietka wiosenną a co. Choć schudne trochę, bo hormony jednak powoduja tycie jak nic.

    Może jeszcze za wcześnie, bo tempka pięknie w górze - moim zdaniem jeszcze nic straconego! Z dietką tylko ostrożnie, bo fasolki nie lubią odchudzających się mamuś, a tak na serio to podobno chudnięcie w czasie starań nie jest najlepsze..pozdrawiam

    Angela ma racje odchudzanie raczej nie ale wiosenne warzywka jak najbardziej a jak jeszcze ktoś ma swój ogródek i warzywa to super smaczne i pożywne i wartościowe mniam mniam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jutro rano jadę do rodziców bo w poniedziałek rano mam wizytę i lekarza którą już raz przekładałam więc jutro mnie nie będzie na forum, żałuję ale życzę Wam udanej spokojnej i długiej pieknej niedzieli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2013, 18:38

    Bursztyn, samira, angela, bliska77, grosza lubią tę wiadomość

  • DAGI Ekspertka
    Postów: 144 499

    Wysłany: 16 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba taka dietka na plus wychodzi...
    Przed ciaża z córką byłam na diecie, gorszej niż teraz, bo wtedy kawa slim, plastry slim i naprawdę niewiele jadłam. I wtedy właśnie zaszłam w ciażę...8 lat uważałam i nic a jak zaczełam dbać o siebie- zaszłam.
    Teraz chce schudnać ok 5 kg, wiec niewiele, dlatego moja dieta polega na cwiczeniach 2x w tyg zumba, nie jem słodkiego, jem wszystko ciemne, wiecej warzyw i ogólnie jem mniej niż zwykle.

    Co do testu....jakoś nie czuję sie ciążowo, test zrobiłam wg zalecenia lekarki, aby ewentualnie odstawić acard i duphaston...i odstawiłam, wiec w poniedziałek na bank dostanę...
    Trudno, ale dzięki za rady...

    inessa, samira, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

    mamuśka syna-16 lat, po 8 letnim leczeniu niepłodności- córeczka-3 lata ; w planach trzecie :)to już ponad rok.:(
  • DAGI Ekspertka
    Postów: 144 499

    Wysłany: 16 lutego 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn- za staranka. jak test pozytywny to działajcie z 3 dni...Mam nadzieje,że ogłosisz nam II kreseczki.

    ANGELA- a ty jak się czujesz?? Kiedy masz testować lub robic bete??

    Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

    mamuśka syna-16 lat, po 8 letnim leczeniu niepłodności- córeczka-3 lata ; w planach trzecie :)to już ponad rok.:(
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ