X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • DAGI Ekspertka
    Postów: 144 499

    Wysłany: 17 lutego 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie mało ostatnio II kreseczek na tym wątku...Do roboty dziewczyny- bociany zaraz przylecą, muszą nam coś przynieść :)

    angela, samira, bliska77, Losiczka72, Bursztyn, MartaDidinio lubią tę wiadomość

    mamuśka syna-16 lat, po 8 letnim leczeniu niepłodności- córeczka-3 lata ; w planach trzecie :)to już ponad rok.:(
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 17 lutego 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś znaczny spadek tempki , bóle i kłucia w jajnikach i w dole brzucha - oby to nie oznaczało nic więcej poza zagnieżdżaniem - leżę i się nie ruszam...

    samira, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    U mnie dziś znaczny spadek tempki , bóle i kłucia w jajnikach i w dole brzucha - oby to nie oznaczało nic więcej poza zagnieżdżaniem - leżę i się nie ruszam...

    Angela, kochana, trzymam kciuki.

    angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w rozpaczy bo mój Mąz właśnie wyjechał :-( . nie wiadomo kiedy ten tydz. przeleciał. MIłej niedzieli dziewuszki.

    Losiczka72, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    U mnie dziś znaczny spadek tempki , bóle i kłucia w jajnikach i w dole brzucha - oby to nie oznaczało nic więcej poza zagnieżdżaniem - leżę i się nie ruszam...

    mocno kciuki trzymam za zagnieżdżanie fasolek bądź fasolki :*

    bliska77, angela, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie :) :) :)

    Angela oby bąbelki własnie sie zakopywały w Twoim brzuszku :) :) :).

    U mnie to chyba dupa blada wyjdzie a nie dwie krechy :( krzyże mnie dzisiaj tak napie.........ja że masakra. Dzisiaj 12 dc fl tempka z 37 na 36,95 nie znacznie niżej ale spada :(. Dzisiaj ostatni dzień lutki więc @ przylezie pewnie w środę.

    Może macie rację i jak już jedna z nas zaliczy 2 kreseczki to już potem poleci hurtowo :) :) :) :) :)


    Miłego dnia :)

    Bursztyn, angela, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    Angela oby się udało, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Fasolinki lub Fasolinkę, będzie dobrze
    Marta, niestety wszystko co dobre szybko się kończy ale może ten tydzień był owocny, kto wie...
    Losiczka, jeszcze nie wszystko stracone :-)

    Bursztyn, angela, MartaDidinio, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli zaś chodzi o moje sprawy, to myślę, że faktycznie owulacji nie było, potwierdzeniem jest mój wykres który mi jej nie wyznaczył

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela myśl pozytywnie,nie pozwalaj sobie na negatywne myślenie. Będzie dobrze.

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    jeśli zaś chodzi o moje sprawy, to myślę, że faktycznie owulacji nie było, potwierdzeniem jest mój wykres który mi jej nie wyznaczył

    agafbh - a nie robiłaś testów owu?

    u mnie też jakaś dziwna ta tempka w tym cyklu ale czuję owulację ciekawe czy ovufriend wyznaczy mi owulkę

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grosza, testów nie robiłam, bo mam zawyżone LH (na szczęście ostatnio już mniej), u mnie nie są miarodajne :-)
    Bursztyn, ja też czuję się z lekka zagubiona i dlatego w tym momencie jedynie oczekuję na nowy cykl i OBOWIĄZKOWY monitoring, bo tylko on powie mi coś konkretnego

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Hej Dziewczynki, dopiero zjadlam sniadanie :P strszne lenistwo mnie pochlania....
    Robilam dzis test owulacyjny i wyszedl negatywny. A wczoraj byl pozytywny... Nie jest to dziwne? Wydawalo mi sie ze pozytywny wynik powinien utrzymac sie przez przynajmniej dwa dni... Temp.dziwnie "plaska", roznice wahaja sie tylko o 0.01... Wpoprzednim cyklu testy owulacyjen byly wszystkie negatywne, ale temp.wskazywala na owulacje.W tym cyklu test wskazuje na owulacje a temp.raczej nie.... Nic juz z tego nie rozumiem :/

    ty masz dobrze mój młody przed 7 zrobił mamie pobudkę jak sobie sam zaczął szykować śniadanko
    mi od 3 dni pozytywny wychodzi a myślałam że tylko w 1 dniu teścik owu powinien być pozytywny

    Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie,
    Angela oby się udało, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje Fasolinki lub Fasolinkę, będzie dobrze
    Marta, niestety wszystko co dobre szybko się kończy ale może ten tydzień był owocny, kto wie...
    Losiczka, jeszcze nie wszystko stracone :-)

    Mam nadzieję...dzisiaj rano esa od koleżanki dostałam, że urodziła bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. Malutkie i w 7-ym miesiącu. W inkubatorach leżą. 8 lat na te dzieci czekała. Mam nadzieję,ze wszystko będzie ok...

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Hej Dziewczynki, dopiero zjadlam sniadanie :P strszne lenistwo mnie pochlania....
    Robilam dzis test owulacyjny i wyszedl negatywny. A wczoraj byl pozytywny... Nie jest to dziwne? Wydawalo mi sie ze pozytywny wynik powinien utrzymac sie przez przynajmniej dwa dni... Temp.dziwnie "plaska", roznice wahaja sie tylko o 0.01... Wpoprzednim cyklu testy owulacyjen byly wszystkie negatywne, ale temp.wskazywala na owulacje.W tym cyklu test wskazuje na owulacje a temp.raczej nie.... Nic juz z tego nie rozumiem :/

    A jakim testem robiłas? Clearblue digital?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Ja w rozpaczy bo mój Mąz właśnie wyjechał :-( . nie wiadomo kiedy ten tydz. przeleciał. MIłej niedzieli dziewuszki.

    Kiedy znowu sie zobaczycie?

    Dopiero na święta... Wszystko mi już jedno, owulacja nie owulacja po drodze, ja po prostu już za nim tęsknie... Rozpieszczał mnie przez ten tydz. niesamowicie- a teraz szara rzeczywistośc...

    Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    U mnie dziś znaczny spadek tempki , bóle i kłucia w jajnikach i w dole brzucha - oby to nie oznaczało nic więcej poza zagnieżdżaniem - leżę i się nie ruszam...

    Leż plackiem!!! Jakąś komedię sobie puść... Pełen relaks!!!

    Bursztyn, angela, samira, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, jaki test owulacyjny miałaś, bo to ważne!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Witam niedzielnie :) :) :)

    Angela oby bąbelki własnie sie zakopywały w Twoim brzuszku :) :) :).

    U mnie to chyba dupa blada wyjdzie a nie dwie krechy :( krzyże mnie dzisiaj tak napie.........ja że masakra. Dzisiaj 12 dc fl tempka z 37 na 36,95 nie znacznie niżej ale spada :(. Dzisiaj ostatni dzień lutki więc @ przylezie pewnie w środę.

    Może macie rację i jak już jedna z nas zaliczy 2 kreseczki to już potem poleci hurtowo :) :) :) :) :)


    Miłego dnia :)

    MNie w ciąży tak krzyź napier...że nie mogłam oddychać... Głowa do góry.

    bliska77, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Ja w rozpaczy bo mój Mąz właśnie wyjechał :-( . nie wiadomo kiedy ten tydz. przeleciał. MIłej niedzieli dziewuszki.

    Kiedy znowu sie zobaczycie?

    Dopiero na święta... Wszystko mi już jedno, owulacja nie owulacja po drodze, ja po prostu już za nim tęsknie... Rozpieszczał mnie przez ten tydz. niesamowicie- a teraz szara rzeczywistośc...

    W sumie to bardzo romantyczne :) Dlugo jestescie razem?

    4 lata. To mój drugi mąż. Pierwzsy puścił mnie w trąbe z opiekunką do dziecka !!! Brazylia normalnie... Z nim mam tego niedobrego syna :-) NIe mamy wspólnych dzieci, ale bardzo bysmy chcieli...(Strzeżcie się opiekunek :-))

    Olena, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn, jaki test owulacyjny miałaś, bo to ważne!!!

    Clearbluedigital, tez z usmiechnieta buzka. Wczoraj po raz pierwszy wyzedl pozytywny. Dzis juz nie... A przeciez LH we krwi powinien utrzymac sie przez dwa dni prynajmniej jesli w ultce pisza, ze owulacja nastapi w ciagu 24-36 godz. Oba testy o tej samej porze 11.30 rano, zero sikania i picia przez min.5 godzin.

    KOtku, on tylko w jeden dzień wychodzi pozytywny!!!!

    Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ