X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn bierz się do roboty!!! To są teraz te dwie najważniejsze doby!!! Rób dzieciaka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    agafbh wrote:
    jeśli zaś chodzi o moje sprawy, to myślę, że faktycznie owulacji nie było, potwierdzeniem jest mój wykres który mi jej nie wyznaczył

    Aga, dziwne to troche, bo przeciez mialas skok temp.?

    no właśnie....troszkę zgłupiałam ale cóż ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLEARBLUE TYLKO RAZ WYCHODZI POZYTYWNY!!! PO WYNIKU DODATNIM PRODUCENT NAWET ODRADZA KOLEJNE BADANIE NASTĘPNEGO DNIA. ALE PO POZYTYWIE MASZ 2 NAJBLIŻSZE DOBY NA SEX. DZIAŁAJ, DZIAŁAJ!!!!

    Bursztyn, samira, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w instrukcji napisane :-) Paski mają to samo- wykrywają pik LH w moczu, ale kobitki mają często problem z interpretacją wyniku: czy już odpowiednio ciemny? czy jeszcze jaśniejszy? czy już pozytywny? itd.itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    CLEARBLUE TYLKO RAZ WYCHODZI POZYTYWNY!!! PO WYNIKU DODATNIM PRODUCENT NAWET ODRADZA KOLEJNE BADANIE NASTĘPNEGO DNIA. ALE PO POZYTYWIE MASZ 2 NAJBLIŻSZE DOBY NA SEX. DZIAŁAJ, DZIAŁAJ!!!!

    Marta, ale ja tego tam nigdzie nie przeczytalam...no nie ma tego w ulotce. Serio.

    wejdź na stronę polską. Spróbuję link przesłać

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.clearblue.com/pl/pdfs/clearblue-digital-ovulation-test-pdf.php

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pałeczka, którą wkładasz do takiego podłużnego urządzonka. Siusiasz sobie i czekasz... Coś tam mruga i masz wynik! To musi być to samo... Ja mam niemieckie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn bierz się do roboty!!! To są teraz te dwie najważniejsze doby!!! Rób dzieciaka!

    no wlasnie nie moge, bo z kolei mojego meza nie ma, wyjechal- taka ma prace.

    Ale chociaż w ten jeden dzień działaliście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spójrz na pkt. 6 pierwszej strony tej ulotki, do której Tobie link wysłałam.

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym miesiacu nie mierze bo choruje i sobie odpuscilam planowanie....ciekawa rzecz- pierwszy raz chyba od 10ciu lat mam sluz ciagnacy sie na chyba 5cm juz od 4ech dni (jestem w 14dc) masakra...moze to od tego siemienia co go pije na kaszel? mama mi gotuje nasiona przez godzine chyba i z tego robi sie taki glut ze mozna go kroic :)juz tak pije dobrych pare dni...hmm

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    właśnie zaczęłam swoja przygodę z Ovu :-) fajnie czytało sie Wasze posty więc się dołączę,a do tego pasuję jak "ulał" z racji wieku 40 +:-)

    mam syna dorosłego 20 lat
    za sobą wiele lat antykoncepcji ...
    i teraz postanowiliśmy że spróbujemy postarać się o dzidziusia ...
    a co wyjdzie zobaczymy


    samira, bliska77, Olena, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sądzicie o moim wykresie bo ja jestem laik w tym względzie ;-))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    Hej

    właśnie zaczęłam swoja przygodę z Ovu :-) fajnie czytało sie Wasze posty więc się dołączę,a do tego pasuję jak "ulał" z racji wieku 40 +:-)

    mam syna dorosłego 20 lat
    za sobą wiele lat antykoncepcji ...
    i teraz postanowiliśmy że spróbujemy postarać się o dzidziusia ...
    a co wyjdzie zobaczymy


    witaj szczęśliwa :) ja mam 17letniego syna (cykl starań 18)

    a ty ile cykli się starasz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2013, 20:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    a co sądzicie o moim wykresie bo ja jestem laik w tym względzie ;-))

    nawet niezły ,chociaż mi się wydaje ze owu była wcześniej ale teraz ładnie w górze i z jednym spadkiem (mogło być zagnieżdżenie, chodzi o ten spadek ;) ) i oby tak dalej ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    szczęśliwa wrote:
    a co sądzicie o moim wykresie bo ja jestem laik w tym względzie ;-))

    nawet niezły ,chociaż mi się wydaje ze owu była wcześniej ale teraz ładnie w górze i z jednym spadkiem (mogło być zagnieżdżenie, chodzi o ten spadek ;) ) i oby tak dalej ...

    co do owu to moge polegać tylko na wykresie bo testy to średnio mi wychodzą :-) ta kreska testowa blada była dwa razy póżniej brak zupełny więc uważam że wynik negatywny

    hm moje starania krótkie, można powiedzieć że drugi cykl :-)
    w październiku zrezygnowałam z anty i tak jakoś zaczeliśmy ten temat rozwijać :-))
    ale staram sie nie nakręcac na nic ...
    przeszłam już chyba etap że nie wyjdzie, nie mogę, za późno i to będzie koniec świata:-))
    a to Ty Samira dość długo się starasz ja daję sobie tylko pół roku , no może 8 miesięcy ...:-))
    oglądałam wykresy i niektóre dziewczyny piszą że np 73 miesiące starań ...szkoda mi ich , nie wiem to takie przygnębiające, ale stawiam się w ich sytuacji jeśli nie miały jeszcze dziecka to trudno powiedzieć sobie stop

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa-dlaczego tylko pol roku?tzn jezeli do pol roku nic nie wyjdzie to zaczniesz brac anty znowu? nie rozumiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    szczesliwa-dlaczego tylko pol roku?tzn jezeli do pol roku nic nie wyjdzie to zaczniesz brac anty znowu? nie rozumiem

    raczej chodzi mi o to że daje sobie 8 miesięcy na "robienie dzidziusia " :-)
    chodzi mi o to ,że po takim czasie starań po prostu odpuszczę ten temat co do tego czy znowu anty nie wiem nie myślę o tym...

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 17 lutego 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie ze jezeli chcesz to bedziesz probowac do skutku? podejrzewasz ze po 8smiu m. odechce ci sie dzidziusia i zaczniesz brac anty? conajmniej dziwne....poza tym po tylu latach z anty ktore kompletnie rujnuja gospodarke hormonalna moze ci byc trudno tak szybko dojsc do rownowagi....organizm to nie automat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2013, 21:47

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 17 lutego 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:43

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 18 lutego 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Ja w rozpaczy bo mój Mąz właśnie wyjechał :-( . nie wiadomo kiedy ten tydz. przeleciał. MIłej niedzieli dziewuszki.

    Kiedy znowu sie zobaczycie?

    Dopiero na święta... Wszystko mi już jedno, owulacja nie owulacja po drodze, ja po prostu już za nim tęsknie... Rozpieszczał mnie przez ten tydz. niesamowicie- a teraz szara rzeczywistośc...

    W sumie to bardzo romantyczne :) Dlugo jestescie razem?

    4 lata. To mój drugi mąż. Pierwzsy puścił mnie w trąbe z opiekunką do dziecka !!! Brazylia normalnie... Z nim mam tego niedobrego syna :-) NIe mamy wspólnych dzieci, ale bardzo bysmy chcieli...(Strzeżcie się opiekunek :-))

    Ja mam podobnie. Pierwszy mąż zdradził mnie z opiekunką. Mam z nim syna. Teraz z drugim (niedługo mężem) bardzo pragniemy dzidziusia.

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ