X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 14 lutego 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkałam dzisiaj znajomą po kilku latach - ma obecnie 40 lat i dwuletniego syna i roczną córeczkę.To napawa optymizmem,jej nie udało się tylko raz ale dwa razy.
    Tylko czekać jak i nam się uda.
    Na każdego przychodzi czas,starania muszą zostać wynagrodzone-nie jest to może droga łatwa i prosta(teraz to wiem)ale jaka będzie radość kiedy się spełni!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2013, 18:25

    bliska77, samira, Bursztyn, megan8, angela, Losiczka72, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    dziewczyny, nadrobiłam dwie strony i stwierdzam, ze kochane jesteście, naprawdę, to bardzo dużo daje wiedząc, że są tu bratnie duszyczki, które zawsze pocieszą i dodadzą otuchy ;-)
    będzie dobrze, nie ma innej opcji :-) ;-) ;-). wierzę w to naprawdę
    ja dziś prawie równie spuchnięta jak wczoraj i ten brzuch bolący ojej, gdybym chociaż wiedziała, że coś z tego będzie ale cóż, jak nie teraz to następnym razem ;-)

    niech mocno spada a potem ładnie rośnie ...aż do zielonych kropeczek :D

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie w TVN jest reportaż o matce Madzi ,w poniedziałek u nas w Katowicach zaczyna się proces ...mam nadzieję ze dadzą jej dożywocie...

    bliska77, Martyna 34 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOCHANE DZIEWCZYNKI. DUZO MIŁOŚCI. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE...

    samira, Bursztyn, angela, Losiczka72, bliska77, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    KOCHANE DZIEWCZYNKI. DUZO MIŁOŚCI. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE...

    Buziaczki :*

    MartaDidinio lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    dziewczyny, nadrobiłam dwie strony i stwierdzam, ze kochane jesteście, naprawdę, to bardzo dużo daje wiedząc, że są tu bratnie duszyczki, które zawsze pocieszą i dodadzą otuchy ;-)
    będzie dobrze, nie ma innej opcji :-) ;-) ;-). wierzę w to naprawdę
    ja dziś prawie równie spuchnięta jak wczoraj i ten brzuch bolący ojej, gdybym chociaż wiedziała, że coś z tego będzie ale cóż, jak nie teraz to następnym razem ;-)

    pięknie byłoby mieć tą pewność , niestety jej nie ma i nie będzie - pozostaje czekanie, ale malutki ktoś musi się pojawić prędzej czy później,musimy wierzyć i się nie poddawać

    bliska77, Olena, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    angela wrote:
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    A powiedz mi , czy te zrosty nie powodują problemów z zajściem w ciążę? Co na to lekarz? Z tego co wiem z nimi może być problem , bo one powodują,że macica jest mało elastyczna i jest problem z zagnieżdżeniem

    Właśnie, mogą być przyczyną. Jeszcze nie wiem.

    jak będziesz coś wiedziała to daj znać, mocno mnie ten temat interesuje

    Ok. Dam. Pani Gin nie była zbyt przejęta tym faktem, machnęła ręką. A ja przez to że miałam drożność jajników to świat przestał istnieć i wszystko miałam gdzieś i nie drążyłam tematu.

    drożność jajowodów nie jajników

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    A zawsze masz takie bóle? może zbliża się ovu i jest przyczyną tych bóli,po clo często tak jest, ale koniecznie trzeba skonkultować się z gin - trzymaj się

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek :)

    Wpadam życzyć miłego wekendu :) :) :) Dozobaczenia w poniedziałek :) :) :)

    Ktos testuje w przyszłym tyg ??? Poza mną oczywiscie he he

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Samira, co to za sliczny piesek na Twoim avatarku?

    a to jest mój kochany urwis shih-tzu ,wabi się MONTI (a z rodowodu Challenger Cruise ) ma 3latka (i polecam ta rasę -jest niesamowita, to połączenie pekińczyka z lassa apso ,rasa pochodzi z tybetu,stworzona dawno temu ) :D

    bliska77, angela, Olena, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    kurcze a może to właśnie owulke zwiastuje !?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    A zawsze masz takie bóle? może zbliża się ovu i jest przyczyną tych bóli,po clo często tak jest, ale koniecznie trzeba skonkultować się z gin - trzymaj się

    wiesz co, bóle mam ale nie aż tak uciążliwe, cholera ze nie udało mi się do niej wejść ale teraz w ciągu dnia czuję że troszkę te objawy ustępują ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    kurcze a może to właśnie owulke zwiastuje !?

    może sama nie wiem ale chyba z owulacji nici w tym miesiącu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira super psiak, ja mam boksera :-)

    codo moich spraw, właśnie się przekonałam, że bez tego monitoringu daleko nie zajdę, od przyszłego cyklu monitoring będzie moim priorytetem, od czego w końcu jest urlop!
    bez niego nawet nie ma szansy podania pregnylu w odpowiednim momencie, no nic trudno, czekam do następnego cyklu

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    A zawsze masz takie bóle? może zbliża się ovu i jest przyczyną tych bóli,po clo często tak jest, ale koniecznie trzeba skonkultować się z gin - trzymaj się

    wiesz co, bóle mam ale nie aż tak uciążliwe, cholera ze nie udało mi się do niej wejść ale teraz w ciągu dnia czuję że troszkę te objawy ustępują ;-)

    To dobrze - spokojnego dnia

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    witajcie,
    u mnie ból sama nie wiem czego, jajników, miesiączkowy, owulacji raczej nie było, nawet jestem pewna, mało śluzu w tym cyklu było, do mojej gin niestety nie udało mi się podskoczyć na monitoring, pewnie dostanę za to przy najbliższej wizycie, czyli 9go marca ale cóż, zwyczajnie nie byłam w stanie dojechać do 15.30, w przyszłym cyklu wezmę najwyżej po pół dnia urlopu tak żeby ze dwa razy do niej podskoczyć :-)

    kurcze a może to właśnie owulke zwiastuje !?

    może sama nie wiem ale chyba z owulacji nici w tym miesiącu

    Nie można tak myśleć, ja myślę,że jeszcze przed Tobą - miłego zaskoczenia życzę

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Samira super psiak, ja mam boksera :-)

    codo moich spraw, właśnie się przekonałam, że bez tego monitoringu daleko nie zajdę, od przyszłego cyklu monitoring będzie moim priorytetem, od czego w końcu jest urlop!
    bez niego nawet nie ma szansy podania pregnylu w odpowiednim momencie, no nic trudno, czekam do następnego cyklu

    chyba ,że ten Cię zaskoczy czego życzę z całego serca!
    A ja mam owczarka niemieckiego - też jest cudna

    bliska77, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Samira super psiak, ja mam boksera :-)

    codo moich spraw, właśnie się przekonałam, że bez tego monitoringu daleko nie zajdę, od przyszłego cyklu monitoring będzie moim priorytetem, od czego w końcu jest urlop!
    bez niego nawet nie ma szansy podania pregnylu w odpowiednim momencie, no nic trudno, czekam do następnego cyklu

    chyba ,że ten Cię zaskoczy czego życzę z całego serca!
    A ja mam owczarka niemieckiego - też jest cudna

    psiaki są super, Angela a jak Ty się czujesz?

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Samira super psiak, ja mam boksera :-)

    codo moich spraw, właśnie się przekonałam, że bez tego monitoringu daleko nie zajdę, od przyszłego cyklu monitoring będzie moim priorytetem, od czego w końcu jest urlop!
    bez niego nawet nie ma szansy podania pregnylu w odpowiednim momencie, no nic trudno, czekam do następnego cyklu

    chyba ,że ten Cię zaskoczy czego życzę z całego serca!
    A ja mam owczarka niemieckiego - też jest cudna

    psiaki są super, Angela a jak Ty się czujesz?

    Dobrze - nie mam prawie żadnych objawów, czasami delikatne ukłucie w dole brzucha i bardzo obolałe piersi, ale to niestety efekt zastrzyków hormonalnych. Wczoraj w kinie nie mogłam wysiedzieć, miałam straszny ból w dolnej części kręgosłupa, ale później przeszedł i dziś już dobrze. Mam trochę stracha przed nadchodzącymi dniami, ponieważ nastąpi niebawem zagnieżdżenie, oby tylko nie było plamień i krwawień, bo moja ostatnie ivf zakończyło się właśnie 7dpt - dziś jest 4dpt,ale próbuję myśleć pozytywnie choć nie przychodzi mi to z łatwością

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ