X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    U mnie dzisiaj kiepska noc , często się budziłam; temperaturka zmierzona , ale 3godzinnego snu za jednym razem nie było , więc nie wiem czy jest wartosciowa
    Dużo miłości, ciepła,buziaków i przytulanek w tym miłym dniu - kisses

    pewnie za dużo myślałaś , a może w dzień spałaś?, nie wiem ale Twój wykresik to ładniutki jest moim zdaniem ,przesyłam walentynkowe uściski :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Życzę wam dnia pełnego miłości ...:D i tak na co dzień również...

    Samira - i wzajemnie

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    samira wrote:
    Życzę wam dnia pełnego miłości ...:D i tak na co dzień również...

    Samira - i wzajemnie

    DZIĘKI ...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po lewej w avatarku moje chłopaki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Po lewej w avatarku moje chłopaki :)

    no proszę, fajna Rodzinka :-) :-) :-)

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Dorka71 :-). Witajcie dziewczyny, dla wszystkich życzę wspaniałego wyjątkowego dnia i dużo miłości wszelakiej ;-) dziś i nietylko.

    angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losicza fajna rodzinka ;-) gratuluję.

    Losiczka72 lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owocnych walentynek!!! Ja muszę się ograniczyć do serduszka z czekolady! Wam za to życzę wieczornych serduchowań.

    samira, Losiczka72, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    Twój wpis napawa optymizmem ;-)

    samira, angela lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    angela wrote:
    U mnie dzisiaj kiepska noc , często się budziłam; temperaturka zmierzona , ale 3godzinnego snu za jednym razem nie było , więc nie wiem czy jest wartosciowa
    Dużo miłości, ciepła,buziaków i przytulanek w tym miłym dniu - kisses

    pewnie za dużo myślałaś , a może w dzień spałaś?, nie wiem ale Twój wykresik to ładniutki jest moim zdaniem ,przesyłam walentynkowe uściski :)

    pewnie myślę dużo , o spaniu w dzień nie ma mowy, ale chyba brak mi powietrza - od poniedziałku siedzę w domu; dziś wieczorkiem kolacja poza domem i kino, więc mam nadzieję, że kolejną noc będę spała jak dzidziuś

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Jestem po wizycie badania już mam u siebie. Napiszę wieczorem co i jak. W każdym razie z miejsca zrobili mi drożność jajowodów (trochę mnie to zaskoczyło, ale może i dobrze bo nie miałam czasu nad tym się zastanawiać) - nie powiem bolało. Jajowody ok. Ale mam dużo zrostów na macicy . Plemniki pierwsza klasa więc problemu męskiego nie ma. AMH - bardzo niskie. Na USG folekuły są w tym jeden ma już 15 mm. Do soboty wieczorem mam nie dotykać męża a potem działać. Jak się w tym miesiącu nie uda to rozpoczniemy proces stymulacji itp. Przedemną weszła kobieta 47 letnia, która po 7 latach walki i siedmiu In vitro zaszła w ciąża. Wyglądała na tak szczęśliwą, że od razu było wiadomo że jest w ciąży.

    A powiedz mi , czy te zrosty nie powodują problemów z zajściem w ciążę? Co na to lekarz? Z tego co wiem z nimi może być problem , bo one powodują,że macica jest mało elastyczna i jest problem z zagnieżdżeniem

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa chyba pozostała w szpitalu , bo z pewnością już by się do nas odezwała

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lutego 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:35

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam tu i zaglądam, jakby to miało przyspieszyć moją ciążę. Chyba szukam jakiegoś pocieszenia. To już u mnie nałóg wpadanie tutaj. Myślę sobie, że którejś z nas musi się udać i po kolei każda z nas się stąd wykruszy. Chociaż szkoda będzie tak zgranego zespołu to tego każdej z Was i sobie życzę.
    Poza tym forum zaglądam do neta i szukam wiadomości o tym w jakim wieku aktorki zachodzą w ciążę, oczywiście te po 40 i tam też szukam pocieszenia. Czy Wy tez tak macie? Czy to głupie co napisałam?

    Bursztyn, angela, Losiczka72, polarmiś, bliska77 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://cmok.pl/link/1055336

    walentynkowy buziak dla was ;D"

    Losiczka72, Bursztyn, angela, Olena, grosza, bliska77 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena :) ja też tak mam :* a jak urodziła Maciąg majac 43 lata to banan na twarzy że jeszcze mam tyle szans :* tzn jeszcze ze 2 latka he he

    Olena, bliska77 lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:36

    Olena, Monia37 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Zaglądam tu i zaglądam, jakby to miało przyspieszyć moją ciążę. Chyba szukam jakiegoś pocieszenia. To już u mnie nałóg wpadanie tutaj. Myślę sobie, że którejś z nas musi się udać i po kolei każda z nas się stąd wykruszy. Chociaż szkoda będzie tak zgranego zespołu to tego każdej z Was i sobie życzę.
    Poza tym forum zaglądam do neta i szukam wiadomości o tym w jakim wieku aktorki zachodzą w ciążę, oczywiście te po 40 i tam też szukam pocieszenia. Czy Wy tez tak macie? Czy to głupie co napisałam?

    Nic nie jest głupie!!!! Staramy się szukać pocieszenia, więc takie przypadki ciążowe utwierdzają nas w przekonaniu , że skoro one mogły , to i my możemy!!! I trzymajmy się tej nadziei....

    Olena, samira, Losiczka72, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    polarmiś wrote:
    Owocnych walentynek!!! Ja muszę się ograniczyć do serduszka z czekolady! Wam za to życzę wieczornych serduchowań.

    i ja niestety tez moge liczyc na serce z czekolady - o ile sobie sama -kupie- maz wraca dopiero w niedziele. Jedyna kartke walentykowa jaka dostalam- jest od mojej Mamy.... :) no coz, lepsze to niz nic.

    Do mnie też dzisiaj mamusia przyleciała z tulipankami, miłe to bardzo i bardzo ją kocham ; zobaczymy czy mężowi też coś:-) wpadnie do głowy?????

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Olena, absolutnie! Niczego glupiego nie napisalas. Wrecz przeciwnie. Ja tez tak robie :P
    Poza tym mysle, ze nikt sie nie wykruszy, bo jest tutaj tez dzial "Ciaza", wiec jesli nie w tym aktualnym watku to w ciazowym napewno sie zobaczymy ;)

    Ten wątek ciążowy to dobry pomysł

    Bursztyn, Olena, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ