Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    O nie, ja na jednej kanapce z chleba wlasnego, ziarnistego, niedobrego z porcja papryki caly dzien a teraz wracam na glodniaka do chaty. W lodowce - zupa krem z dyni i znowu glodna bede.
    i bardzo dobrze
    nic nie jedz wypij dwa kielichy wytrawnego i walnij sie spać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 16:57

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Ależ głupotki wypisujecie.
    czy spodziewaas sie polemiki na temat najnowszych wyników badan CERN?

    ComeToMeBaby, efcia, BISCA, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    To jest Biszkopcik, r.i.p. :
    stawał na słupka gdy otwierało się lodówkę i zaczynał śpiewać, uwielbiał zielonego ogórka..:


    Hera, nie wiesz co to glutwajn?

    yy ee wino z glutów?

    BISCA, Mimbla lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solarze co żeś Pan tak zarósł?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    do Sandry to się nie liczy, bo ja do Magdali.
    Przekażę mu, dzięki :)

    ale, że co do prostytutki nędzy się nie liczy?
    Sandra to uchodźca czy co? ;)

    ComeToMeBaby, Mega, paszczakin lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikawo niet, ide zagryźć frustracjyję

    BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    Witajcie Dziewczyny

    DreamDream=Clara (obecnie na fiolecie:-))

    usunęłam swój profil stąd (jak wiecie) więc założyłam nowy na fiolecie.

    Cóż, pisałam Wam o przypuszczeniach ciąży - nie wierzyłyście.
    A jednak:
    pozytywne testy od 6 dnia po owulce;
    no i wyniki z dzisiaj:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0ad558f116d.jpg


    Teraz analizując na spokojnie nie było to Wasze forum dla mnie.
    Nie chciałam nawiązywać znajomości, przyjaźni.
    Liczyłam na wymianę doświadczeń, porady.

    W każdym razie życzę Wam wszystkiego dobrego - szczerze <3, upragnionego maleństwa.
    A sobie przy okazji spokojniej, nudnej ciąży - choć strach jest. Staram tłumaczyć sobie, że natura wie co robi i nie mam na to wpływu.
    Ale i tak jest ciężko...

    Pozdrawiam Dorota
    głupio tak kasowac profil a potem na chwile sie odbrazic i sie chwalić
    mimo wszystko- gratuluje szczerze! oby było zdrowe!

    Natka_79, efcia, kapturnica, Magdala, Reni, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 października 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    Witajcie Dziewczyny

    DreamDream=Clara (obecnie na fiolecie:-))

    usunęłam swój profil stąd (jak wiecie) więc założyłam nowy na fiolecie.

    Cóż, pisałam Wam o przypuszczeniach ciąży - nie wierzyłyście.
    A jednak:
    pozytywne testy od 6 dnia po owulce;
    no i wyniki z dzisiaj:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0ad558f116d.jpg


    Teraz analizując na spokojnie nie było to Wasze forum dla mnie.
    Nie chciałam nawiązywać znajomości, przyjaźni.
    Liczyłam na wymianę doświadczeń, porady.

    W każdym razie życzę Wam wszystkiego dobrego - szczerze <3, upragnionego maleństwa.
    A sobie przy okazji spokojniej, nudnej ciąży - choć strach jest. Staram tłumaczyć sobie, że natura wie co robi i nie mam na to wpływu.
    Ale i tak jest ciężko...

    Pozdrawiam Dorota
    powodzenia na fiolecie...:)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    głupio tak kasowac profil a potem na chwile sie odbrazic i sie chwalić
    mimo wszystko- gratuluje szczerze! oby było zdrowe!

    no i zaś źle!? nie uważam, że głupio było. To była moja decyzja.
    Nie obraziłam się. Po prostu od jakiejś chwili będąc na tym forum utrwalałam się w tym, że to nie moje miejsce.

    Czy się chwalę? nie. udowadniam, że moje przeczucia sprawdziły się.
    Co poniektóre z Was kpiły sobie z tego.

    Ja mimo wszystko wiedziałam swoje.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    Witajcie Dziewczyny

    DreamDream=Clara (obecnie na fiolecie:-))

    usunęłam swój profil stąd (jak wiecie) więc założyłam nowy na fiolecie.

    Cóż, pisałam Wam o przypuszczeniach ciąży - nie wierzyłyście.
    A jednak:
    pozytywne testy od 6 dnia po owulce;
    no i wyniki z dzisiaj:

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b0ad558f116d.jpg


    Teraz analizując na spokojnie nie było to Wasze forum dla mnie.
    Nie chciałam nawiązywać znajomości, przyjaźni.
    Liczyłam na wymianę doświadczeń, porady.

    W każdym razie życzę Wam wszystkiego dobrego - szczerze <3, upragnionego maleństwa.
    A sobie przy okazji spokojniej, nudnej ciąży - choć strach jest. Staram tłumaczyć sobie, że natura wie co robi i nie mam na to wpływu.
    Ale i tak jest ciężko...

    Pozdrawiam Dorota

    strasznie dziecinnie się zachowujesz
    ale powodzenia mimo wszystko

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 8 października 2015, 07:48

    kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    no i zaś źle!? nie uważam, że głupio było. To była moja decyzja.
    Nie obraziłam się. Po prostu od jakiejś chwili będąc na tym forum utrwalałam się w tym, że to nie moje miejsce.

    Czy się chwalę? nie. udowadniam, że moje przeczucia sprawdziły się.
    Co poniektóre z Was kpiły sobie z tego.

    Ja mimo wszystko wiedziałam swoje.
    ach ty marudo
    zwalam na cionże ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    I co przylazlas zeby nas powqurwiac divers2250.gif

    Spadaj na fiolet 0shoot.gif
    życzcie a będzie wam dane
    A.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    I co przylazlas zeby nas powqurwiac divers2250.gif

    Spadaj na fiolet 0shoot.gif

    a jakby któraś z tego forum napisała o ciąży - też byś jej tak napisała: że wkurwia Cię??? życzliwość aż z Ciebie bije.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 7 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, gratulacje :) najważniejsze że Ci się udało :)



    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Clara, gratulacje :) najważniejsze że Ci się udało :)

    nie dziękuję:-) bo wiadomo...za wcześnie.
    Ale dziękuję za normalną odpowiedź.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waciu- Feblik ma premiere 6go listopada :)

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 7 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, ile ja bym dała za taką betę. i jeszcze zajście naturalne.

    błagam Was piszcie coś głupiego, niech się chociaż pośmieję

    efcia, BISCA, Simba, ComeToMeBaby, iwcia77, Aasiula, beates, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    kurde, ile ja bym dała za taką betę. i jeszcze zajście naturalne.

    błagam Was piszcie coś głupiego, niech się chociaż pośmieję
    a jestes wierząca?

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 7 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    kurde, ile ja bym dała za taką betę. i jeszcze zajście naturalne.

    błagam Was piszcie coś głupiego, niech się chociaż pośmieję


    Mimbla toż Ty w cionży jesteś, to co zazdrościsz?

    Simba lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
‹‹ 11654 11655 11656 11657 11658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ