Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    tak jak seks online
    zazdroszczę

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja tam już nie obstawiam
    Ostatnio przy porodzie Kapty wygralam a mnie pominieto nawet sloneczko nie dostalam od Pani :P
    a focha nie trzasnęłaś? :P trza było

    kapturnica, Magdala lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 16 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Paszcza, ty wredna jesteś menda hahahahahahaha ;)


    czemuuuuu? czemuz, ach czemuz tak mowisz?

    kapturnica, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 16 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni chooja! w taki choojowy dzień nie zamierzam się wstrzelić. Jeszcze Anna Maria wyrwała z kontekstu i się obraziła. Trudno. Tak to jest jak się czyta po łebkach.
    To samo Evans. Wielce skrzywdzona. Same Samuele. To ja idę. Jak urodzę, to urodzę.
    Ps. Wyluzujcie gumkę w gaciach. Skurcze przepowiadające też sa przed porodem i to na kilka tygodni przed.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 16:06

    malgos741, iwcia77, kapturnica, megan8, Natka_79, nick nieaktualny, Dziobak, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla- plan z pralinkami i odżywką w saunie- no to fajne :) aż się zrelaksowałam na samą myśl. bawcie się dobrze :) zresetuj się i wracaj wypoczęta :)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    czemuuuuu? czemuz, ach czemuz tak mowisz?
    sama nie wiem :P
    pomroczność jakowaś to była pewnikiem

    paszczakin lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 16 października 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapitanie jetem spokojna i juz wszystko wiem :-) nie nerwujsia
    moremi wrote:
    Napisałam, że z części. Myślałam, że dosć wyraźnie zaznaczylam, że z małej. Chodziło mi wyłącznie o Herę. Ania doczytaj i nie bulwersuj się.

    efcia, Aasiula, ComeToMeBaby, Simba, BISCA, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    zazdroszczę
    tak w sumie to ja tobie nie

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 16 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ni chooja! w taki choojowy dzień nie zamierzam się wstrzelić. Jeszcze Anna Maria wyrwała z kontekstu i się obraziła. Trudno. Tak to jest jak się czyta po łebkach.
    To samo Evans. Wielce skrzywdzona. Same Samuele. To ja idę. Jak urodzę, to urodzę.
    Ps. Wyluzujcie gumkę w gaciach. Skurcze przepowiadające też sa przed porodem i to na kilka tygodni przed.


    Ale dzis ladna data Morek. Czemu niby zly dzien?
    I moj kolega z biura ma urodziny, fajny chlopak ;) Wloch mieszkajacy tu juz troche, a na impreze przyniosl paczki z polskiej cukierni ;)

    Aasiula, Simba, BISCA, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 16 października 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    Hehehe dopiero teraz przeczytalam wszystkie komentarze , Wy serio wszystkie bierzecie dzieci do swoich lozek aby spaly z Wami ? I nawet nie probujecie przyzwyczaic by spaly u siebie w pokojach ? Hm .... Sorry ale mnie to dziwi , no I musze swoim kolezankom tez powiedziec , ze zle wychowuja dzieci , bo inne matki robia inaczej ... Ale z drugiej strony to chyba troche na zlosc pisaliscie , bo ja czytalam wiele opini podobnych do moich I to tez byly opinie od polskich matek :) zreszta tez znam polskie matki, co tak robia . Czy Wy naprawde uwazacie , ze milosc mozna okazac tylko poprzez spanie z dzieckiem ? Hm .... Hm ..... Hm ......
    A jak z kwestia wysypiania sie drugiej polowy ? Hm....
    co jeszcze wiem , ze moje Kolezanki tez walczyly aby dziecko spalo w nocy jaknajdluzej ... W szpitalu ucza zawijania dziecka , chyba to w rozek sie nazywa , sa takie specjalne materialy do kupienia , oni tam pokazuja jak zawijac I co I jak , zreszta mozna tez do szkoly karmienia na przyklad pojsc , probowaly tez takich szpiworkow lub takie , ze bez raczek , ja nie znam nazw , ale mam to juz kupione I bede probowac, co moj synek bedzie lubil , jedyne , co sie boje to o kolki , ale tez sa sposoby na to do wyprobowania , ale ogolnie jak masz kamere , to widzisz co sie dzieje , budzisz sie I idziesz , ja nie widze problemu, wiekszy chyba dla mnie bedzie kapanie , boje sie baaardzo ... Ogolnie to ja sie wybieram na lekcje dla nowych matek , ktore sa oferowane w moim szpitalu ...
    Z tym spaniem w nocy w jednym lozku z Rodzicami jest to naprawde niezrozumiale dla mnie , no ale co kto woli ...
    spanie z dzieckiem to nie jest do konca chyba nasz wybor..czasami dzieci nie zachowuja sie tak jak na filmach czy innych legendach ..dziecko nie ma wlacznika ON i Off, nie mozesz przewidziec co bedzie lubilo a czego nie. biorac dziecko do lozka chodzi nam o swiety spokoj i wyspanie sie..pomimo ze z dzieckiem nie jest najwygodniej to jednak dziecko w lozku z rodzicami czuje sie bezpieczne i dluzej spi...logiczne, ze zadna z nas nie mysli , ze milosc okazuje sie poprzez spanie z dzieckiem .moja druga polowa nie narzeka pomimo , ze rano musi wstac do pracy ...nawet powiedzialabym ze moj Alojz polubil nasze spanie we trojke :). Kamera masz podglad na sytuacje ale jezeli myslisz , ze dziecko na poczatku przesypia 7 h to jestes w bledzie....i mysle ze u wiekszosci dziecko 9-12 ( miechow) zasypia i odkladane jest do wlasnego lozeczka ..problemem jest godzina 4 nad ranem , bo dziecko szuka bliskosci i z wygodnictwa ladaje u rodzicow w wyrku. poczytaj moze sobie jaks ksiazke o noworodkach i jak bardzo potrzebuja bliskosci matki.
    moj Ivo dopoki jadl w nocy to budzil sie co 3 h , jadl i byl odkladany do kolyski- nie spal z nami wogole . to spanie z nami zaczelo sie od sierpnia. ja nie narzekam - uwielbiam sie do niego przytulic, sprawia mi to frajde , czuc jego pachnace wloski, ogladac jego buzie podczas snu- tych chwil z wiekiem bedzie coraz mniej. jestem chyba star matka skoro chlone moje dziecko jak powietrze, tyle na niego czekalam...<3

    anna maria, efcia, Simba, ComeToMeBaby, paszczakin, Bozia3, Aasiula, BISCA, SolarPolar, ania.g, malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, megan8, Dziobak, sandra80, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 16 października 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Kometa,
    w planach sushi (koleżanka po dwóch procedurach, invitrówka także) a następnie Kazimierz jak rozumiem z opowieści, gdzie są najlepsze knajpy.

    Respektując przewrażliwiony ostatnio zołądek. Nie upijamy się.

    Pakuję też pralinki czekoladowe do zjedzenia na noc i fajną odżywkę do włosów, którą można będzie z koleżanką użyć w saunie rano.

    Ale ze co, alkohol szkodzi na zoladek?

    eee, nie....

    BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ni chooja! w taki choojowy dzień nie zamierzam się wstrzelić. Jeszcze Anna Maria wyrwała z kontekstu i się obraziła. Trudno. Tak to jest jak się czyta po łebkach.
    To samo Evans. Wielce skrzywdzona. Same Samuele. To ja idę. Jak urodzę, to urodzę.
    Ps. Wyluzujcie gumkę w gaciach. Skurcze przepowiadające też sa przed porodem i to na kilka tygodni przed.
    Morka- ja nie odniosłam wrażenia że się obraziła. Powiem tobie to samo co jej: nie bierz tego tak do siebie ;)
    Z Evans się zgodzę.
    Mam już wyluzowane co trzeba. Ale jak zaczną być regularne i co parę minut to dasz znać? :) Nie nerwuj sja... <3

    anna maria, kapturnica, malgos741 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Kapitanie jetem spokojna i juz wszystko wiem :-) nie nerwujsia
    o. :)

    anna maria lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    tak w sumie to ja tobie nie
    tak w sumie to mam to gdzieś
    p.s. jałowa ta dyskusja z tobą dzisiaj. aż mi się nie chce. kontynuując założenia wątku- nie będę już cię karmić, trollu. Zdecydowanie lepiej ci wychodzi wcielanie się w ksiendza Andżeja, bo jak jesteś sobą to niestety- wielbicieli brak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 16:14

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 16 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek, jak pojedziesz rodzic, a nam nie powiesz, to jestes taki sam fochacz! o!

    BISCA, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 16 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka. Dzisiaj jest bardzo dobry dzien :) Bardzo dobry :)
    Ja dzisiaj nie bede prasowac. BEDE KROCHMALIC NA SZTYWNO.
    Ide do domu, bo z nerwow naprawde dzisiaj pracowalam.
    Bajo!

    Bozia3, BISCA, SolarPolar, malgos741, paszczakin, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, pierwiastka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 16 października 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ja nie narzekam - uwielbiam sie do niego przytulic, sprawia mi to frajde , czuc jego pachnace wloski, ogladac jego buzie podczas snu- tych chwil z wiekiem bedzie coraz mniej. jestem chyba star matka skoro chlone moje dziecko jak powietrze, tyle na niego czekalam...<3

    to ja dolacze- jak biore adacha do nas po porannym karmieniu i on przysnie, to czesto szkoda mi zasypiac, bo sie na niego gapie..
    teraz, jak wychodze do pracy, to sie gapie i rycze :(

    iwcia77, Magdala, nick nieaktualny, sandra80 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 16 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla - no to dalej do przodu.... trzymam kciuki

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 16 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba - czy jesteś już sąsiadką Paszczy? :)

    malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 października 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans zgubiła awatara...
    Hmm...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 11823 11824 11825 11826 11827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ