Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    szkoda ze Ivo bedzie sam , no ale jedynaki tez musza byc . :-)
    tez mi zal...musialabym zmienic chlopa ;D zeby o drugim pomyslec ;D

    Dziobak, anna maria, efcia, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, BISCA, Elfik, nick nieaktualny, Mega, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    OOoooo, ale gupio... ;)
    W No jak w Dojczach, wszystkie ciuszki mieli. Ladne i dobierane do plci, chociaz 1 dnia zawineli Adasia w rozowy kocyk. ;)
    A w Polsce jest gender.

    iwcia77, malgos741, Dziobak, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A w Polsce jest gender.
    Tu sie za bardzo pierdziela z poprawnoscia polityczna...
    Adasiowi w rozowym bylo bardzo ladnie ;)

    anna maria, moremi, iwcia77, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Mega, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    tez mi zal...musialabym zmienic chlopa ;D zeby o drugim pomyslec ;D
    U mnie jest dokladnie odwrotnie...

    moremi, anna maria, iwcia77, efcia, nick nieaktualny, Mega, Kisiel lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    U mnie jest dokladnie odwrotnie...
    Helenka?

    Dziobak, malgos741, efcia, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Helenka?
    Weeezzz
    Chociaz bylby jakis plus - schudlabym ;)
    Nie, nie widze siebie znowu w ciazy.

    anna maria, moremi, efcia, Kisiel lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie jak te nasze dzieci szybko rosna :-) a moja Hela to juz sie zrobila wyjatkowo niegrzeczna ,chyba musze szamana do chaty zamowic co by ja odczarowal ;-)

    iwcia77, malgos741, Dziobak, moremi, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, Elfik, efcia, Mega, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Cie tak ,ladnie wygladalas :-)
    Dziobak wrote:
    Weeezzz
    Chociaz bylby jakis plus - schudlabym ;)
    Nie, nie widze siebie znowu w ciazy.

    Dziobak, moremi, iwcia77, BISCA, Bozia3, Mega, Kisiel lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ,bety mnie wzywaja :-)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ignacy do Morka podobny, nie?

    też tak uważam :-)

    Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    masz ascendent w Wodniku :)

    czyli jestes zodiakalnym Rakiem ale na twoje cechy zodiaku ma wplyw tez Wodnik :)
    Hmn, a to, że mój mąż jest Wodnikiem ma to znaczenie?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Piecioosobowym.
    Generalnie opieka jest super, ale żarcie kiepskie ;-)
    Szpital uniwersytecki, więc studenci są. I tutaj nawiązuje do opowieści Alis. Nikt nie każe się przed nimi rozbierać, za każdym razem pytają czy się wyraża zgodę na obecność studentów. Ja wyrazilam taka zgodę na zbadanie mojego brzucha. Dopiero wtedy zaproszono mnie do gabinetu.
    Zrobiono mi też usg nowym sprzętem (robil to badanie sam ordynator, bo się uczył ;-) ), a później zapytano czy w porodzie mogą uczestniczyc studenci. Oczywiście się nie zgodzilam. Okazuje się, ze ta laska obok wyraziła zgodę :-D
    Ja też będę rodzić w Uniwersyteckim, ale ja się nie zgodzę, będzie mi zaglądał w krocze a potem przyjdzie do mnie na staż, bo my mamy akredytacje. O, nie.

    malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, ania.g, BISCA, Elfik, Dziobak, efcia, Mega, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 21 listopada 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 23:04

    iwcia77, ComeToMeBaby, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 21 listopada 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Hmn, a to, że mój mąż jest Wodnikiem ma to znaczenie?
    nie, nie ma zadnego znaczenia :)

    po prostu pomimo, ze jestes Zodiakalnym Rakiem to masz tez cechy Wodnika :) - taki zodiakalny mix :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 18:28

    efcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie ma nocnej zmiany? ;)
    My nie śpimy. Młodej skoczyla gorączka, musiałam wybudzić do leków i teraz się bawi od godziny. Pojadla, popila i teraz klocki układa :)
    Nie mam pojęcia co jej jest... mam nadzieję ze jutro zlapiemy jakiegos lekarza

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek widze ze masz pelnie wrazen ;) ale jak to mowia, glupich nie sieja, a takie laski to niestety nie jest jakas rzadkosc :(

    kapturnica, efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 21 listopada 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    nie, nie ma rzadnego znaczenia :)

    po prostu pomimo, ze jestes Zodiakalnym Rakiem to masz tez cechy Wodnika :) - taki zodiakalny mix :)

    Iwcia , boj sie Morka!!!

    Bry :-)w koncu sobota, ale wstalam dzielnie na zastrzyk :-)
    -a nagroda Ignas z zblizeniu i tez mysle ze podobny do Morki
    kometa- znaczy sie krotki protokol, kiedy @? moze bedziemy ivf-owa para ;-)?
    Udanego weekenda jakby nie udalo mi sie zajrzec :-)

    a i okazalo sie ze moj ascendent- strzelc hm....

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, beates, nick nieaktualny, BISCA, Dziobak, efcia, Mega, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 21 listopada 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Sabcia zdrowia dla cory, a i doczytalam ze dzielna bylas w czwartek Brawo!!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    gretka
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 21 listopada 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    u Komety bedzie chyba rozkrokiem z Nowym Rokiem ;D
    Haha, tu padłam ;-)
    Nadrabiam na spokojnie. Jest 6:44. Od 5:30 nie śpię. Jak się obudziłam tak nie mogę dospać. No to czytam. Pić mi się chciało, kurdę - kac jaki, czy co? ;-) mierzenie dziś tempki mija się z celem. Wacia z tymi twixami to szaleństwo ;-) mój by brał. Ja nie wiem.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, efcia, megan8, Mega, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 21 listopada 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Kometa nie wiesz jak ja się cieszę... cały dzień o tobie myślałam :)
    <3

    iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 12353 12354 12355 12356 12357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ