Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Mega <3 <3
    No właśnie - napisałam dzisiaj do Dusi smsa z pytaniem i nadal nie wiem.
    Czyli co? Kiszka?

    Dziobak, ołówek za "zawieść". To nie jest to samo co "zawieźć" :-P

    nick nieaktualny, Dziobak, malgos741, anna maria, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, Bozia3, efcia, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a to kochana musisz mi podac szczegolowe dane :

    data ur z rokiem , dokladna godzina z minutami , miejsce ur :)
    Olsztyn 22.30 1975

    malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No właśnie - napisałam dzisiaj do Dusi smsa z pytaniem i nadal nie wiem.
    Czyli co? Kiszka?

    Dziobak, ołówek za "zawieść". To nie jest to samo co "zawieźć" :-P
    Wiem psorze, ja naprawde dbam o polszczyzne, ortografie i interpunkcje. Ale kuzwa moja komorka nie... Ona pisze, co jej do lba przyjdzie z tego swojego durnego slownika... A jak sie pisze jedna reka, bo wlasnie karmisz dziecie, co spac ma isc, to nie zawsze sie wylowi...

    Jak sie wylacza slownik w Sony Z3??

    malgos741, moremi, iwcia77, Mega, efcia, BISCA, Mimbla lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta nie dziwie Ci sie, ze zal Ci wybudzac rano malego ,ja tez bym w te godziny opiekunki poszukala ,mam nadzieje ze szybko kogos zufanego znajdziesz :-)

    iwcia77, Mega, efcia, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godzina musi byc
    dorbie wrote:
    Olsztyn 22.30 1975

    malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Moremi - kocham szpitalne opowiesci. Więcej proszę. Dzida wyjatkowo tępa!


    Powinien być zakaz odwiedzin! Jeszcze w czteroosobowym pokoju? Dramat.
    Piecioosobowym.
    Generalnie opieka jest super, ale żarcie kiepskie ;-)
    Szpital uniwersytecki, więc studenci są. I tutaj nawiązuje do opowieści Alis. Nikt nie każe się przed nimi rozbierać, za każdym razem pytają czy się wyraża zgodę na obecność studentów. Ja wyrazilam taka zgodę na zbadanie mojego brzucha. Dopiero wtedy zaproszono mnie do gabinetu.
    Zrobiono mi też usg nowym sprzętem (robil to badanie sam ordynator, bo się uczył ;-) ), a później zapytano czy w porodzie mogą uczestniczyc studenci. Oczywiście się nie zgodzilam. Okazuje się, ze ta laska obok wyraziła zgodę :-D

    anna maria, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, efcia, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, ania.g, BISCA, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek mialas cc w pelnej narkozie ? czy szpryca w kergoslup ?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Olsztyn 22.30 1975
    masz ascendent w Wodniku :)

    czyli jestes zodiakalnym Rakiem ale na twoje cechy zodiaku ma wplyw tez Wodnik :)

    anna maria, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godzina nie musi byc ?
    iwcia77 wrote:
    masz ascendent w Wodniku :)

    czyli jestes zodiakalnym Rakiem ale na twoje cechy zodiaku ma wplyw tez Wodnik :)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    godzina nie musi byc ?
    podala 22.30
    ur 25.06.1975
    olsztyn

    anna maria, efcia, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Morek mialas cc w pelnej narkozie ? czy szpryca w kergoslup ?
    Szpryca w kręgosłup. Chwilę po wyjęciu mogłam dotknąc Ignacego, a mnie zszywali.
    I tą szpryce dawali mi podczas skurczy po oxy. Gdy leciał jeden za drugim. A o czym ja myslałam? Zażądałam wcześniej cewnika! i zagroziłam, ze się im na stole zsikam jeżeli tego nie zrobią :-D dopiero wtedy bylam grzeczna i starałam się nie ruszać. Chyba się udało ;-)

    Aaaaaa i Reni! Przykro mi - w tej sytuacji nie było też kupy ;-)

    iwcia77, anna maria, Dziobak, malgos741, ivf-ivf, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, Bozia3, efcia, nick nieaktualny, Magdala, nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, beates, BISCA, Reni, gosia7122, pierwiastka, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek <3

    Ignacy to prawdziwy lew morski - sliczny jest :)

    moremi, anna maria, Mega, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek jak ty sie czujesz jako mama?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mialm :-) z malym szczegolem ze puscilam baka :-) i udawalm ze to nie ja :-)
    moremi wrote:
    Szpryca w kręgosłup. Chwilę po wyjęciu mogłam dotknąc Ignacego, a mnie zszywali.
    I tą szpryce dawali mi podczas skurczy po oxy. Gdy leciał jeden za drugim. A o czym ja myslałam? Zażądałam wcześniej cewnika! i zagroziłam, ze się im na stole zsikam jeżeli tego nie zrobią :-D dopiero wtedy bylam grzeczna i starałam się nie ruszać. Chyba się udało ;-)

    Aaaaaa i Reni! Przykro mi - w tej sytuacji nie było też kupy ;-)

    moremi, iwcia77, Dziobak, malgos741, nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, Elfik, efcia, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, gosia7122, Mimbla, Kisiel, sandra80 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Morek <3

    Ignacy to prawdziwy lew morski - sliczny jest :)
    Dziękuję :-)
    A czy lew? Polemizowałabym.
    Przywieźli mi go po ważeniu w różowej pieluszce i body w paski różowe, fioletowe i białe z kwiatuszkiem i serduszkiem :-D

    iwcia77, Dziobak, malgos741, ivf-ivf, anna maria, nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, Elfik, Bozia3, efcia, megan8, nick nieaktualny, Magdala, nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, beates, BISCA, paszczakin, gosia7122, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignacy do Morka podobny, nie?

    iwcia77, moremi, Bozia3, efcia lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dziękuję :-)
    A czy lew? Polemizowałabym.
    Przywieźli mi go po ważeniu w różowej pieluszce i body w paski różowe, fioletowe i białe z kwiatuszkiem i serduszkiem :-D
    pomylili sie ? :-O

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Morek jak ty sie czujesz jako mama?
    Jeszcze się nie czuję. Jakos to do mnie nie dociera, że to nasz syn. Ale mnie rozczula niesamowicie.

    ivf-ivf, iwcia77, anna maria, nick nieaktualny, Dziobak, Mega, malgos741, ComeToMeBaby, Elfik, Bozia3, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, kapturnica, ania.g, beates, BISCA, Reni, gosia7122, pierwiastka, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    pomylili sie ? :-O
    Nie, ubierają w to, co mają pod ręką.

    iwcia77, anna maria, malgos741, Elfik, efcia, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ignacy do Morka podobny, nie?
    Na razie nadal z twarzy niepodobny do nikogo ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, malgos741, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, paszczakin, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 12351 12352 12353 12354 12355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ