Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry na noc :-) ,caly dzien zimno i wialo :-( ,ciesze sie z dobrych wiadomosci z naszego kurwidolka :-) zawsze trzymam kciuki

    nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, efcia, Mimbla, BISCA, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomnialam sie przywitać
    Bry wieczór :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 22:11

    malgos741, ania.g, nick nieaktualny, efcia, moremi, Mimbla, BISCA, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wiecie że dalej krwawie po hsg? Trochę mnie to niepokoi....
    tego nie lubię.. poczekaj spokojnie czasem 2-3dni jest krwawienie, może miałaś któryś przepchany i dlatego jest krwanienie..

    nick nieaktualny, Mega, Elfik lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapomniałam o mężu ..oczywiście że jest...no i mój Maniulo ;) a teraz czas na film "Jak w niebie" a co tam będzie romantycznie...

    Aasiula, nick nieaktualny, efcia, moremi, Mega, iwcia77, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    A ja zapomniałam o mężu ..oczywiście że jest...no i mój Maniulo ;) a teraz czas na film "Jak w niebie" a co tam będzie romantycznie...
    A mój też jest i popija czerwone wytrawne :)

    malgos741, efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    tego nie lubię.. poczekaj spokojnie czasem 2-3dni jest krwawienie, może miałaś któryś przepchany i dlatego jest krwanienie..
    U mnie to w ogole po dwóch dniach dopiero było plamienie i dwa dni trwalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2015, 09:05

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, skończyły się demony więc skaczę po kanałach. Natknąłam się w opisie na tlc na tytuł "sex box" przełączam ciekawa a tam buddy valastro torty robi :D i tyle z sexu :D

    malgos741, efcia, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Haha, skończyły się demony więc skaczę po kanałach. Natknąłam się w opisie na tlc na tytuł "sex box" przełączam ciekawa a tam buddy valastro torty robi :D i tyle z sexu :D

    Moze chciaż w kształcie fallusa?

    malgos741, efcia, nick nieaktualny, ania.g, BISCA, ComeToMeBaby, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    A ja małż , wino, sofa i de voice of poland :)
    Uwielbiam taki zestaw :)

    O.o u mnie dokladnie to samo
    a i jeszcze zazdrosna pieslawa miedzy nami
    uwielbiam sobotnie wieczory :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, BISCA, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wino, mąż, kota i Tożsamość Bourna. :-)

    efcia, Aasiula, nick nieaktualny, Mimbla, malgos741, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Kanapa, TV , Rafaello. Jest dobrze ;-)

    o, ten zestaw też jest mi bliski ;D

    Aasiula, malgos741, BISCA, Mega, Elfik lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, to chyba listopad tak na nas działa, że mamy przenoszone ciąże. Oby u Ciebie poszło jednak szybciej i bez zbędnych komplikacji.
    Właśnie spotkałam też dziewczynę ze szkoły rodzenia i ona też przenosiła.

    Swoja drogą - przypomina mi się dyskusja czy warto, czy nie warto chodzić na takie zajęcia. Pomogły mi te ćwiczenia. Nie zapomnialam o oddechach, nie zapomniałam o tym, że każda rodząca powinna znaleźć swój sposób na radzenie sobie ze skurczami. Mi pomagało chodzenie - kołysanie się na boki i długie oddechy.
    Pomogła mi też obecność męża.

    Aasiula, nick nieaktualny, efcia, malgos741, nick nieaktualny, megan8, ania.g, kapturnica, BISCA, ComeToMeBaby, beates, Bozia3, Mega, iwcia77, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biszkopty, mineralna i obok mój kurczak w solarium.

    Jak będzie pod lampami całą noc, to jutro wychodzimy :-)
    Waga rośnie i to na moim mleku. Bez dokarmiania sztucznym :-)

    nick nieaktualny, efcia, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, ivf-ivf, ania.g, kapturnica, ComeToMeBaby, BISCA, beates, Bozia3, Mega, gosia7122, iwcia77, gretka, Kisiel, sandra80, Elfik lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie biszkopty, mineralna i obok mój kurczak w solarium.

    Jak będzie pod lampami całą noc, to jutro wychodzimy :-)
    Waga rośnie i to na moim mleku. Bez dokarmiania sztucznym :-)
    Bardzo sie ciesze , ze juz jutro w domu :)
    Wspaniały moment :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 23:14

    efcia, moremi, Mega, Elfik lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    O.o u mnie dokladnie to samo
    a i jeszcze zazdrosna pieslawa miedzy nami
    uwielbiam sobotnie wieczory :-)
    U mnie dwa koty i pieslaw ;)

    efcia, malgos741, moremi, nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość


  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie biszkopty, mineralna i obok mój kurczak w solarium.

    Jak będzie pod lampami całą noc, to jutro wychodzimy :-)
    Waga rośnie i to na moim mleku. Bez dokarmiania sztucznym :-)

    no prosze, ile Ignas ma ksywek ;-) najpierw Toto, teraz kurczak, az ciekawa jestem co jeszcze po drodze wpadnie ;-)
    Morcia nie ma to jak w domu, oby jutro Was puścili <3

    malgos741, moremi, kapturnica, BISCA, Mega, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie biszkopty, mineralna i obok mój kurczak w solarium.

    Jak będzie pod lampami całą noc, to jutro wychodzimy :-)
    Waga rośnie i to na moim mleku. Bez dokarmiania sztucznym :-)
    Super będzie jak jutro do domu pojedziecie... dobrze wiedzieć że szkoła rodzenia pomaga ;) tak na przyszłość..

    moremi, ComeToMeBaby, BISCA, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jest tam gdzies Mimbla? Mam cos fajnego dla niej :)

    Matke i rodzenstwo na kubku masz? ;)
    https://www.kitchn.no/nettbutikk/dekketoy/glass-krus/kopper-og-krus/0185905/


    Cudowna :)))
    Ach, to taka jak w Pamiętnikach Tatusia Muminka... z całą masą swoich i przygarniętych dzieciaków.

    Nie mam.. :)

    moremi, BISCA, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz sobie robię herbatę i będę Was nadrabiać porządnie...



    dobry wieczór :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/38469b5f0baf.jpg

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, ania.g, BISCA, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 21 listopada 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Natka, to chyba listopad tak na nas działa, że mamy przenoszone ciąże. Oby u Ciebie poszło jednak szybciej i bez zbędnych komplikacji.
    Właśnie spotkałam też dziewczynę ze szkoły rodzenia i ona też przenosiła.

    Dzięki, oby jakoś to poszło... W końcu. W tym tygodniu bedzie na pewno po wszystkim. Gin powyżej 41tc nie bedzie mnie trzymał. Moja znajoma tez przenosiła, we wtorek urodziła. Tez na oxy, jedynie Polozna namówiła ja na rezygnacje ze znieczulenia i poszło szybciej niz poród nr 1, a poprzedni miała ciężki i z vacuum. Z J zaczęło sie na 3 dni przed terminem i byłam pewna ze teraz tez tak bedzie.

    U mnie była herbatka, kolejna drzemka a teraz zerkam na Bękarty wojny ;)

    nick nieaktualny, Mimbla, moremi, ania.g, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
‹‹ 12361 12362 12363 12364 12365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ